Moderatör ve İçerik Ekibi Başvuruları Hk.

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yüksek RPM

Asistan
Reaksiyon puanı
579
Neden böyle düşünüyorsun?
Forum içindeki tek etkinliğim rehber hazırlamak çünkü.

Rehber hazırlıyorum, sonra çıkıyorum.

İçerik Ekibi'ne alınırsam aktifliğim 1 saat değil de 8 saat olacak tabii, ama yine de seçileceğimi zannetmiyorum.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Forum içindeki tek etkinliğim rehber hazırlamak çünkü.

Rehber hazırlıyorum, sonra çıkıyorum.

İçerik Ekibi'ne alınırsam aktifliğim 1 saat değil de 8 saat olacak tabii, ama yine de seçileceğimi zannetmiyorum.
İnşallah alınırsın.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,379
Bir yanlışlık olmalı Fakehero, sen gerek yaş, gerek bilgi birikimi vs. bu sitede olabilecek en iyi mod adaylarından birisiniz diye düşünüyorum.
Düşünceniz için teşekkür ederim. Zira bu düşünceniz size göre uygun olsa bile burada kararları yönetim vereceğinden ne desem yanlış olur.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba SDN Forumdaşları, ekibi daha akıcı bir hale getirmek için Moderatör ve İçerik Ekibine katılacak gönüllü arkadaş arıyoruz.

Başvuru sonrasında seçilecek üyelerimiz ilk öncelikle "İçerik Ekibi" olarak değerlendirme altına alınacak, sonrasında ShiftDelete.Net Forum adına katkıda sağladığı ve üyelerimiz arasında olan etkileşimi uygun görüldüğünde moderatör ekibimize kabul edilerek istediği kategori üzerinden yetkilendirme yapılacaktır.

Başvuru yapan değerli üyelerimiz forum üyeliğinin uyarıları, cezaları ve mesajları ayrıntılı şekilde incelenerek SDN Forum üzerinden e-mail yoluyla başvurularının olumlu sonuçlanması halinde iletişime geçilerek bilgi verilecektir.

Başvuracak arkadaşlarımızın aşağıda örnek olarak göstermiş olduğumuz bilgiler dahilinde başvurularını gerçekleştirebilirler.
--------------------------------------------------------------------------
Adınız Soyadınız :
Yaşınız :
Internette kalma süreniz nedir? :
Eğer moderatör olarak seçilirseniz ne gibi katkıda bulunacaksınız? :
Geçmiş tecrübeleriniz var mı? :
Moderatör olmak istediğiniz kategoriler hangileri? :
Kısaca kendinizi tanıtınız :

---------------------------------------------------------------------------
Başvuru yapacak olan arkadaşlarımızın gizlilik sorunu olmadıklarını, ekibimiz tarafından kullanmış olduğumuz iletişimi WhatsApp üzerinden sağlıklı olarak yapabilmelerini rica ediyoruz.

Lütfen tüm başvuruları vermiş olduğumuz mail adresi üzerinden yapmanızı rica ederiz.

Başvuru maili : [email protected]
Yine gönüllü tabi ?

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba SDN Forumdaşları, ekibi daha akıcı bir hale getirmek için Moderatör ve İçerik Ekibine katılacak gönüllü arkadaş arıyoruz.

Başvuru sonrasında seçilecek üyelerimiz ilk öncelikle "İçerik Ekibi" olarak değerlendirme altına alınacak, sonrasında ShiftDelete.Net Forum adına katkıda sağladığı ve üyelerimiz arasında olan etkileşimi uygun görüldüğünde moderatör ekibimize kabul edilerek istediği kategori üzerinden yetkilendirme yapılacaktır.

Başvuru yapan değerli üyelerimiz forum üyeliğinin uyarıları, cezaları ve mesajları ayrıntılı şekilde incelenerek SDN Forum üzerinden e-mail yoluyla başvurularının olumlu sonuçlanması halinde iletişime geçilerek bilgi verilecektir.

Başvuracak arkadaşlarımızın aşağıda örnek olarak göstermiş olduğumuz bilgiler dahilinde başvurularını gerçekleştirebilirler.
Adınız Soyadınız :
Yaşınız :

Başvuru yapacak olan arkadaşlarımızın gizlilik sorunu olmadıklarını, ekibimiz tarafından kullanmış olduğumuz iletişimi WhatsApp üzerinden sağlıklı olarak yapabilmelerini rica ediyoruz.

Lütfen tüm başvuruları vermiş olduğumuz mail adresi üzerinden yapmanızı rica ederiz.

forumdaşlar pek hevesli..
Düşünmediğimi daha önce de belirttim ve nedenleri yazdimda aslında internet de kalma süresi en izin benimdir herhalde calismiyorum okul derdim yok ama bu foruma da hayır yapmak gelmiyor içimden.. normal de paragoz değilim ama bizi enayi yerine koyuluyormusuz gibi hissediyorum...

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Adınız Soyadınız :
Yaşınız :

Attım. Bugünü bekliyordum. Görmemişim şansıma :(

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Hocam üzülerek söylüyorum ama senin bu forumda moderatör olman imkansıza yakındır :(
Ya eskiden olsaydı size hak verebilirdim... De, şimdi sevgili Ufuk'a haksızlık edilmesini istemem. Ben onun ideolojik kaygılarla hareket edecek biri olmadığını biliyorum. Gerçi "Süper"ler içinde -kimsenin günahını da almak istemem ama- belki bu tür bir saplantıyla mani olmak isteyecekler olabilir ama bu konuda belirleyici olanın kim olduğu önemli elbette.

Her şeyin hayırlısı olsun diyelim.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Adınız Soyadınız :
Yaşınız :

Daha önceden modluk alımlarında üyelerde ne gibi kriterler olması gerektiğini özelden sormuştum ve o zamanlar gerekli bilgiler böyle açıktan yazılmıyordu, ayrıntı sanırsam verilmiyordu bu kadar... :) Şimdi böylesi çok daha şeffaf ve bilgilendirici olmuş, herkes modluğun ciddi bir iş olacağını daha kolay anlayacaktır çünkü yaşça olgun olmalı ve gerekli zamanı gönülden ayırmalı.

Şu cümle de baya bozuk olmuş düzeltmek istedim:

"Başvuru yapacak olan arkadaşlarımızın gizlilik sorunu olmadıklarını, ekibimiz tarafından kullanmış olduğumuz iletişimi WhatsApp üzerinden sağlıklı olarak yapabilmelerini rica ediyoruz."

Başvuru yapacak olan arkadaşlarımızın gizlilik sıkıntısı bulunmamalı ve yine gizliliğe binaen hassasiyeti aşırı olmamalı ve ekibimizce ortaklaşa kullanılan vatsap iletişim grubumuzla sağladığımız iletişimi sorunsuzca kullanabilcek teknolojik donanıma ve zamana ayrıca ilgi ve alakaya sahip olmaları beklenir. (Abarttım galiba ??)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ya eskiden olsaydı size hak verebilirdim... De, şimdi sevgili Ufuk'a haksızlık edilmesini istemem. Ben onun ideolojik kaygılarla hareket edecek biri olmadığını biliyorum. Gerçi "Süper"ler içinde -kimsenin günahını da almak istemem ama- belki bu tür bir saplantıyla mani olmak isteyecekler olabilir ama bu konuda belirleyici olanın kim olduğu önemli elbette.

Her şeyin hayırlısı olsun diyelim.

Son 1-2 yıldır gördüğüm yeni moderatörlere bakarak.

Confic moderatör olur ama o olamaz o derece diyorum ... :) :p

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bence Ufuk hocam dengeli bir siyaset izleyecektir bu konuda ? Kimsenin gönlü kırılmasın ve forum daha çok üye kazansın diye @Fakehero arkadaşımızı yeniden ve adaletle değerlendirilmesine fırsat verecektir. "Forum; muhalif modlar ve içerik ekibi tarafından işgal edilmiş" algısı yok değil hani... ??

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Sevgili Forumdaşlar,​
  1. Gerekli değerlendirme Yönetim Ekibi tarafından adaletli bir şekilde yapılmakta. "... olsun" yazmanıza gerek yok, yazmanızın etkisi de yok.​
  2. Siyasi propaganda yapmayın. Uçarsınız. :)
  3. Attığınız mail zaten @Creative tarafından görülüyor. Burada tekrardan dile getirmenize gerek yok.​
  4. Yönetim Ekibi tarafından göze çarptıysanız şartlarda çok ufak esnetmeler yapılabilir. Tekrar tekrar sormanıza gerek yok.​
  5. Sohbet konusuna çevirmeyelim.​

İyi forumlar.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...