İçerik Ekibi hakkında düşünceleriniz, önerileriniz ve eleştirilerinizi bekliyoruz...

Reaksiyon puanı
8,023
Dilara hanımdan yana bir olumsuzluk görmedim kendi adıma. Forumu aktif tutmak için her konudan haberleri paylaşıyor. Fakat Didem hanımın yorumları bana siyasi görüşünü belli ettiği için hiç samimi gelmiyor . Nedense yorumlarını okuduğumda taraflı geliyor bana. Onun dışında seviliyorsunuz forumdaki emekleriniz için teşekkürler devamını bekleriz :)

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
İçerik ekibi iyi çalışıyor, ama taraflı çalışıyor.

Ben düz üyeyim, ben forum kuralları çerçevesinde taraflı tarafsız her türlü konuşabilirim.

Ama içerik ekibi tarafsız olmak zorundadır, paylaştığı içerik birilerini hedef göstermemelidir diye düşünüyorum.

1- Ben doğrucu davut partisindenim. Siyasal İslamcı değilim, Akpli hiç değilim, ama müslümanım, doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi de severim.

Akpli biri olmamakla birlikte, içerik ekibinin hükümetle alakalı olumsuz haberleri sıklıkla yaptığını, muhalefet partilerinin olumsuz haberleri ile alakalı ise herhangi bir paylaşım yapmadığını gözlemliyorum.

İçerik ekibi eğer taraflı bir paylaşım yapacaksa, içerik ekibinden çıkıp bizim gibi düz üye olabilir.

2- Bir kaç konuda içerik ekibini uyarmıştım. Örneğin Musa Orhan olayında, delillerin Musa Orhan lehine olduğunu, haksız yere linç edilmiş olabileceğini, bu nedenle adalet makamı kararını açıklayana kadar kimseye "tecavüzcü, katil" vs yakıştırmalar yapılmaması gerektiğini yazdığım halde bir değişiklik yapılmadı. İçerik ekibinin işi birilerini etiketlemek olmamalı. Sosyal medyanın gazına gelip, sosyal medyanın doğru kabul ettiği şeyi bizler de doğru kabul edeceksek yandık demektir.

Reaksiyon puanı
3,027
Her siyaset konusunda bir kişi ban yiyor o yüzden seviyorum böyle konuları. Bazen forumda siyaset konusu görünce "acaba bugün kim ban yiyecek" diye düşünüyorum. İçerik ekibi bence iyi iş çıkarıyor gündemdeki olayları forumdan takip edebiliyoruz. Haber konuları dışında anket gibi konular da olsa iyi olabilir. Hatta gündemdeki olayların üzerine anketler oluşturulup sonrasında anket sonuçları istatistik haline getirilebilir.

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240
İçerik ekibi bazen çok aktif bazen çok pasif kalıyor.Bazen o kadar aktif oluyor ki Çözüm isteyen konuların önüne geçiyor.Tabi herkesin kendi tercihi ama konuların biraz daha çeşitli olması tarafındayım.Mesela bir konu hakkında insanın görüşü alınabilir insanların medeni bir şekilde fikirlerini tartışmasına olanak verilebilir.Sürekli darp haberi almaktan sıkıldık açıkçası

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
İçerik ekibi bazen çok aktif bazen çok pasif kalıyor.Bazen o kadar aktif oluyor ki Çözüm isteyen konuların önüne geçiyor.Tabi herkesin kendi tercihi ama konuların biraz daha çeşitli olması tarafındayım.Mesela bir konu hakkında insanın görüşü alınabilir insanların medeni bir şekilde fikirlerini tartışmasına olanak verilebilir.Sürekli darp haberi almaktan sıkıldık açıkçası
Çok haklısın bu aralar çok pasif kaldılar.

hadsizkek

Asistan
Reaksiyon puanı
98
Gündemle alakalı şeyler oluyo bazen okuyorum onlar güzel.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,758
Herkese merhaba, forumun içerik ekibi hakkında düşüncelerini merak ediyoruz. Nasıl buluyorsunuz?
Bazı konular haricinde forumu aktif tutan iyi konular açıyorsunuz. Bu iyi birşey. Birkaç hafta öncesine kadar ben de içerik ekibindeydim. Aklıma geldi :)

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,925
Bence gayet iyi. Twitterda gördüğüm ve foruma yansıtmak istediğim önemli konuların hemen burada açıldığını görüyorum.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Sansasyonel konulardan zevk alan, bir takım konularda objektifliğini maalesef koruyamayan, forumun teknoloji odaklı bir forum değilde gündelik olaylara evrilmesinde katkısı olan ve maalesef yine belirtmek isterim ki bir takım konularda objektif kalamayıp yönetim ekibini bir miktar zora sokan arkadaşlarımızsınız.

Katkınız yadsınamaz. Teşekkür ederiz.

Reaksiyon puanı
8,023
Sansasyonel konulardan zevk alan bir takım konularda objektifliğini maalesef koruyamayan, forumun teknoloji odaklı bir forum değilde gündelik olaylara evrilmesinde katkısı olan ve maalesef yine belirtmek isterim ki bir takım konularda objektif kalamayıp yönetim ekibini bir miktar zora sokan arkadaşlarımızsınız.

İçimi dökmüşsünüz resmen

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Yaptığı haberleri severim taraflı oldukları söylense de hayatın gerçekleri bu kardeşim. Zaten diğer tarafın haberleri içerik ekibine kalmadan zıt arkadaşlar tarafından saniyesinde açılıyor.

Reaksiyon puanı
8,023
Yaptığı haberleri severim taraflı oldukları söylense de hayatın gerçekleri bu kardeşim. Zaten diğer tarafın haberleri içerik ekibine kalmadan zıt arkadaşlar tarafından saniyesinde açılıyor.
Hocam zaten aynı görüşe sahipseniz tarafsız geliyor. Parti tutmayanlar daha net anlıyor taraflı haberi.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Günün en çok konuşulan haberlerinizi aktardığınız için artık haber sitelerine pek bakmıyorum desem yeridir. Ama haberlerin içeriği yetersiz kalıyor, bence daha detaylı araştırmalar gerekir.

Örneğin bu konu. Aslında tartışmanın başladığı nokta paylaşılan tweet değil ülkemizin bir bakanının o bayrak altında yaşayan yetkililer ile görüşmesi. Çünkü sadece bu tweeti görenlerin ne düşüneceğini siz de az çok anlamışsınızdır.

Katkılarınız için teşekkürler.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Görkeem kendi isteği ile forumdan ayrıldıktan sonra Didem Arslan ve Dilara Kaya'ya taraflı haberler konusunda bayağı iş düşecek.

Edit: Didem Arslan değil, Didem Ergin.

Son düzenleme:

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Sansasyonel konulardan zevk alan, bir takım konularda objektifliğini maalesef koruyamayan, forumun teknoloji odaklı bir forum değilde gündelik olaylara evrilmesinde katkısı olan ve maalesef yine belirtmek isterim ki bir takım konularda objektif kalamayıp yönetim ekibini bir miktar zora sokan arkadaşlarımızsınız.

Özellikle siyasi haberlerde haberin içeriğine yorum katmamaya özen gösteriyoruz ancak gelen cevaplara karşılık verirken bizim de kendi fikirlerimizi paylaşmamız oldukça normal. Sonuçta biz de bu ülkede yaşıyoruz ve düşüncelerimiz var. Bazı üyeler gibi sizin de anlamadığınız gündemin çoğunlukla bu haberlerden oluştuğu sanırım. Forumun geneline bakıldığı zamanda gündemden haberler paylaşan kişilerin çok az olduğu aşikar. Bu durumda bizim paylaştığımız haberlerle forumun odağı değişmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Günün en çok konuşulan haberlerinizi aktardığınız için artık haber sitelerine pek bakmıyorum desem yeridir. Ama haberlerin içeriği yetersiz kalıyor, bence daha detaylı araştırmalar gerekir.

Örneğin bu konu. Aslında tartışmanın başladığı nokta paylaşılan tweet değil ülkemizin bir bakanının o bayrak altında yaşayan yetkililer ile görüşmesi. Çünkü sadece bu tweeti görenlerin ne düşüneceğini siz de az çok anlamışsınızdır.

Katkılarınız için teşekkürler.
Teşekkürler önerilerin için dikkate alacağımızdan emin olabilirsin :)

Son düzenleyen moderatör: