İçerik Ekibi hakkında düşünceleriniz, önerileriniz ve eleştirilerinizi bekliyoruz...

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Açıkçası çoğu zaman bu dediğini yapmak istiyorum ama. Haberin içinde öyle yanlış yalan veya ALGI söylemleri oluyor ki cevap vermeden durulmuyor.
Veya dolaylı yoldan belli bir kesimi grubu aşağılama dalga geçme hakaret etme gibi söylemler oluyor ki cevap yazmadan olmuyor...
Yorumları okumayacaksın ki haberi oku çık, yorumu okursan o farklı birşeyi savunur sen farklı bir şeyi savunursun yine aynı olay olur.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Yorumları okumayacaksın ki haberi oku çık, yorumu okursan o farklı birşeyi savunur sen farklı bir şeyi savunursun yine aynı olay olur.

Yorumdan bahsetmiyorum DİREK HABER İÇERİĞİ konuyu açan zaten o yüzden açıyor... YALAN YANLIŞ ALGI Müslümana İslama Hakaret üstüne oluyor haber içeriği

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Yorumdan bahsetmiyorum DİREK HABER İÇERİĞİ konuyu açan zaten o yüzden açıyor... YALAN YANLIŞ ALGI Müslümana İslama Hakaret üstüne oluyor haber içeriği
Haber içeriği yanlış ise moderatöre şikayet edilebilir rapor et özelliği boşuna yok.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Haber içeriği yanlış ise moderatöre şikayet edilebilir rapor et özelliği boşuna yok.

Aynen Rapor et özelliği boşuna yok :) Aynen aynen

Kimi kime şikayet edecem. Ne diyecen.

Forumda yalan yanlış algı haber yapmanın veya devlete millete müslümanlara hakaret etmenin cezası yok ki.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Hakkı abi,
Tahminimce bu başlığı sen açtırttın, umarım ki sen açtırtmış ve okuyor olursun yorumları.

Abi reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Ama bence olur. Rezilliğiyle akılda kalıcı bir reklam yerine, gizli ipuçları bırakılmış zeka oyunları bulunan pis pis sırıttıran reklamlar daha iyi bence. Sana youtubeden bir örnek vereceğim ama sen konuyu yanlış anlayabilirsin diye veremiyorum.

Bana göre içerik ekibi; içerik paylaşandır Hakkı abi. Özellikle bu ünvanı verip forumda çalıştırdığın ve bunu videolarında da kendi ağzınla söylediğin bu iki kişi gündemdeki konuları copy pasteden başka birşey yapmıyor. Tamam bu sana bana ona buna şuna hit kazandırıyor, reklam aldırıyor belki haklısın. Lakin forumun sadık eski üyelerine baktığında kaç tanesi kaldı görebiliyor musun ? Bu raporu sana sunan eden var mı ? Son dönemde yaş sınırının düşmesi, ne kadar forumda kalacaklarını garantisini alabiliyor musun aldığını düşündüğüm raporlardan ? Bu foruma sayısı çok azaldığını düşündüğüm met35 gibi üyeler lazım, efi shell gibi vakit ayırıp içerik üretecek kişiler lazım Hakkı abi. Copy paste içerik ile gelen siyasetseverler bugün olur yarın olmazlar.

Umuyorum ki sen açtırmışsındır ve herkesin siyasetçi olduğu şu dönemde "içerik ekibinin" gerçek manada, içerdiği anlamda yol almasını sağlarsın.

Yinede senin o güzel keyfin bilir.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Sansasyonel konulardan zevk alan, bir takım konularda objektifliğini maalesef koruyamayan, forumun teknoloji odaklı bir forum değilde gündelik olaylara evrilmesinde katkısı olan ve maalesef yine belirtmek isterim ki bir takım konularda objektif kalamayıp yönetim ekibini bir miktar zora sokan arkadaşlarımızsınız.

Katkınız yadsınamaz. Teşekkür ederiz.
??
Ben de böyle düşünüyorum.Konu seçimleri gündem değil de sürekli nerde kötülük varsa ölüm,kavga,taciz gibi konular üzerinden yapılıyor.Ayrıca çok tarafsız kalabildiklerini düşünmüyorum maalesef.İçerik ekibinin paylaştığı haberleri yorumsuz paylaşması gerekli belki de.

Reaksiyon puanı
16,118
şiyasi haber eksik olsun...
bugün siyasi yarın ... haber olmasın...

suzerain

Asistan
Reaksiyon puanı
143
Bazen içerik ekibi değil de siyasi bir partinin temsilcisi gibi davranan arkadaşlar dışında bir sorun görmedim ben :) Çok fazla aktif olarak entry girmem lakin forumu uzun süredir yakından takip ederim.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Forumda aktiflik az olduğundan arttırmak için bu tür şeylere müsaade ediliyor. Senin kutuplaşmanı düşünen yok.
Okullarda da siyaset yapılsın senin kafana göre. Her yerde siyaset olsun. Sağ-sol kavgaları olsun, değil mi? Eskiden fizikiydi şimdi sanal.
Tabi siyaset haberlerinden ekmek yediğin için zor gelebilir biraz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Niye kutuplaşalım durduk yere? Şu siyasi konular açılınca birisi birisinin fikrini mi değiştiriyor sanki? Yapılanlar sonuç itibariyle tartışmadan öteye gitmiyor.
Az önce kutuplaştırdığını söyleyen sizdiniz :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hakkı abi,
Tahminimce bu başlığı sen açtırttın, umarım ki sen açtırtmış ve okuyor olursun yorumları.

Abi reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Ama bence olur. Rezilliğiyle akılda kalıcı bir reklam yerine, gizli ipuçları bırakılmış zeka oyunları bulunan pis pis sırıttıran reklamlar daha iyi bence. Sana youtubeden bir örnek vereceğim ama sen konuyu yanlış anlayabilirsin diye veremiyorum.

Bana göre içerik ekibi; içerik paylaşandır Hakkı abi. Özellikle bu ünvanı verip forumda çalıştırdığın ve bunu videolarında da kendi ağzınla söylediğin bu iki kişi gündemdeki konuları copy pasteden başka birşey yapmıyor. Tamam bu sana bana ona buna şuna hit kazandırıyor, reklam aldırıyor belki haklısın. Lakin forumun sadık eski üyelerine baktığında kaç tanesi kaldı görebiliyor musun ? Bu raporu sana sunan eden var mı ? Son dönemde yaş sınırının düşmesi, ne kadar forumda kalacaklarını garantisini alabiliyor musun aldığını düşündüğüm raporlardan ? Bu foruma sayısı çok azaldığını düşündüğüm met35 gibi üyeler lazım, efi shell gibi vakit ayırıp içerik üretecek kişiler lazım Hakkı abi. Copy paste içerik ile gelen siyasetseverler bugün olur yarın olmazlar.

Umuyorum ki sen açtırmışsındır ve herkesin siyasetçi olduğu şu dönemde "içerik ekibinin" gerçek manada, içerdiği anlamda yol almasını sağlarsın.

Yinede senin o güzel keyfin bilir.
Konuyu başkası açtırmadı :(

Reaksiyon puanı
8,023
Avukatlarıyım çünkü öğrenemedin mi hala yoksa ben mi anlatamıyorum ? onlardan her ay maaş alıyorum
Ne mutlu size. Konularda kavga çıkmaıs muhtemel konuları Ctrl+c ctrl+v yapanlara maaş vermeniz hoş emeğe saygı.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Konu, siyasetten hep işine gelmeyen insanlar tarafından kötülenmiş

Olaya neden tersten bakmıyorsun ? Konu işine gelenler tarafından iyileştirilmeye çalışıyor diye.

Forumun çoğu taraflı davranıyorlar diyor ve forumun en taraf insanlarından birisi körlemesine 5 mesajdır avukatlık yapmaya çalışıyor. Bu normal mi sence ? Sadece senin onlar adına konuşman bile taraflı davranıldığının kanıtı değil mi ?

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
abisi dilara ve didem her zaman copy paste yapmıyor , senin sorunun copy paste mi yani bumu ? her gün onlarca üye onlar sayesinde gündemden haberi oluyor , sen olayı yanlış anlamışsın :)
içerik ekibi hakkında fikirler düşünceler öneriler konuşuluyor. szayel'in fikiri düşünceleri eleştirilmiyor. bunu gösteren bir yazı, başlık veya içerik yok. düzgün oku diyeceğim ama senin işin genelde alıntılamak olduğu için bu kabiliyetin yok sanıyorum.
ben sen yaşlardayken yaşını bilmediğim adama "abisi" çekmezdim. eğitimin olmadığını düşünüyordum ama aile eğitiminde yok anlaşılan.

Konuyu başkası açtırmadı :(
Feedbacklerle hemşir arkadaşımızı bilgisayar toplama, benchmark testleri yapma işinde çalıştırdı. Çok sevinmiştim kendi takip etmese de takip ettiriyor diye düşünmüştüm. Ama hayal kırıklığı oldu benim için. Furkan mıydı kovulan adını hatırlamadım, onun hakkında 5 - 6 maddeli sorumu yanıtlayacağım diyip hala yanıtlamadığından anlamam lazımdı aslında forumda aktif olmadığını :))

Neyse herkes kendi değerini kendi belirler neyleyelim.

Son düzenleme:

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Görüş ve duruş belirtmekten korkmayanları severim. Benden olması şart değil. Yetkisini taraflı kullanmadıkça herkes duruşunu belli edebilmeli.

suzerain

Asistan
Reaksiyon puanı
143
Olaya neden tersten bakmıyorsun ? Konu işine gelenler tarafından iyileştirilmeye çalışıyor diye.

Forumun çoğu taraflı davranıyorlar diyor ve forumun en taraf insanlarından birisi körlemesine 5 mesajdır avukatlık yapmaya çalışıyor. Bu normal mi sence ? Sadece senin onlar adına konuşman bile taraflı davranıldığının kanıtı değil mi ?
Hocam boşuna diretmeyin anlatamazsınız :D

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
İlk başladığınızda başlıklarınız biraz uygun değildi, dürüst davranmak gerekirse. Fevri davranıp size ağzıma geleni söylemiştim. Sonra pişman olup özür dilemiştim ama kalbiniz kırıldıysa işe yaramamıştır. Tekrar özür diliyorum. Zamanla daha iyi oldunuz, şu an vazgeçilmezsiniz. Ekip gittikçe büyüyor, büyümeye de devam eder inşallah. Allah size kolaylık versin. :)

Son mesajlar