Arama sonuçlarınız

1. M

Sınavlar iptal edilmeli

3 e posta adresimle imzaladım 1608658573 Bencede
  2. M

Meb sınavlar iptali için imza kampanyası

Online olsun demiyoruz iptal olsun diyoruz
  3. M

Kemal sunal diyordu ya çıkarsa bende diyorum ya olursa
  4. M

Sınavların iptali için imza kampayası http://chng.it/NbqWrZft Doğru düzgün eğitim göremediğim zamanda sağlığımızın tehlikede olduğu zamanda sınavların iptal edilmesi en doğrusudur
  5. M

Din insanları yonetmek icin olusmuş bir şey midir

Pazar akşamından beri hala yukarıda duruyor
  6. M

Din insanları yonetmek icin olusmuş bir şey midir

Bencede bu pazar gününün %50 sini dinleri deizmi ateizm düşünerek geçirdim nasıl olduda forumda şansa bu konu açıldı 1607888325 Amerika ülkesine değil amerikalı halka mesela araplar değilde diğer insan ırklarına
  7. M

Sınırsız internetim yok netflix izlemek istiyorum

Arkadaşlar evimde sınırsız internet yok mecbur mobil internet kullanmaktayım turkcell 50gb platinium 50 kullanıyorum netflix izlemek istiyorum ama sınırsız internet yok ne yapabilirim 1607888534 Biri yardım etsin
  8. M

Ücretsiz forum altyapısı

Sdn varken ne gerek var
  9. M

Evimde 4.5 g çekmiyor diye superbox vermiyorlar

Bu dediğiniz olamaz çünkü biz mahallenin 200 metre dışındayız yani tek ev 160 metre yakınımızdaki sokakta kablo kopmuş yani sadece bizim eve hizmet eden kablo Bir soru daha sorcam redbox veya superboxa başvururken adresime vermediği için şubede başvuru yaparken redbox veya superboxu şube...
  10. M

Evimde 4.5 g çekmiyor diye superbox vermiyorlar

Merhaba uzaktan eğitim için internete ihtiyacımız evimizde altyapı var fakat yolda direkteki kabloda sorun var diye başvurumuzu iki kez iptal etti türk telekom ve mevcut altyapıyı sistemden sildi bu yüzden mecburen kablosuz internete kaldık babam superbox ve redboxa başvurdu fakat evimizde 4.5...
  11. M

Turkcell mobil aldığım internet bilgisayara paylaşılırmı

Merhaba altyapım yok uzaktan eğitim için türk telekom mobil wifi alcaktım fakat cihazı uzun zamandır ellerine gelemediği için veremediler bende mecbur turkcell mobilde 100tl ye 25 gb +25gb sosyal medya ve youtube geçerli paket aldım bir kaç gün sonra aktif olcak paketi incelemek isteyen...
  12. M

Türk Telekom magnet kullanan lar

Merhaba uzaktan eğitim için internet gerekli ama altyapımız yok internette araştırmalar sonucu türk telekom magneti buldum altyapısı olamayan yere veriyorlar 100gb 99 200gb 129 tl herşey dahil incelemek için Magnet Tarifeleri > Tarife ve Paketler > Web > Türk Telekom Redbox veya superbox alın...
  13. M

Babama nasıl bilgisayar aldıracağım?

Bak babalara genelde bilgisayar konsol oyun tarzı şeyler hep gereksiz gelmiştir o yüzden almaz
  14. M

Türk Telekom Magnet 100 GB internet 99 tl

Merhaba evimde internet altyapısı yok o yüzden kablosuz internet aramaya başladım redbox süperbox baktım ama adresime uyumlu değil vermediler ama mobil olarak çekiyor neyse onlar fiyatlarıda fahiş türk telekomda mobil wifi buldum birde türk telekom magnet i buldum Mobil wifi herkese veriyor ama...
  15. M

Türk telekom mobil wifi ile ilgili sorularım

Peki evimde nasıl çektiğini öğrenmek için taahhütsüz 1 aylık deneme şansım varmı
  16. M

Türk telekom mobil wifi ile ilgili sorularım

Merhaba uzaktan eğitim için internet gerekli evimizdede altyapı olmadığı için türk telekom mobil wifiyi araştırıp buldum 50gb internet 64 tl modemsiz Evimde Mobil Wifi Tarifeleri > İnternet > Web > Türk Telekom Bu linkten bakabilirsiniz Şimdi biz bu tarifeyi alınca bize sim kart vercekler bunu...
  17. M

Vodafone Redbox için altyapı gereklimi

Çekiyor ama babam vodafone gidince kablosuz ev interneti demiş vodafondakilerde evinizde altyapı olmassa alamazsınız demiş
  18. M

Vodafone Redbox için altyapı gereklimi

Merhaba uzaktan eğitim için ev internetine ihtiyacımız var bizde türk telekoma başvurduk bizim evim 150 metre yakınında kabloda kopuk var diye kabloyu yapmadılar başvuruyu iptal ettiler mevcut altyapıyıda sistemden sildiler ama halbuki evimizde daha önce 4 yıl internet kullandık biraz zaman...
  19. M

Söyle Rahatla

Taxim???
  20. M

Su içtikten sonra bağırası gelip bağıran varmı

Beyler soğuk su içtikten sonra bağırası gelip oğğggğ diye bağıran varmı
  21. M

Xiaomi garantisi ile ilgili sorum

Arkadaşlar 3 hafta önce telefoncudan xiaomi redmi note 8 aldım telefon kutusundan 2 tane belge çıktı biri kullanma kilavuzu ve warranty card denen bir kart 2 yıl garantili sıfır aldim kutu teledonu ilk kurdum suan gayet iyi çalışıyor fakat birsey dikkatimi çekti xiaomi turkiye garantilimi bu...
  22. M

Liseye yeni geçtim canlı ders uzaktan eğitim nasıl olcak?

Merhaba liseye geçtim hocalarım kim olduğunu bilmiyorum sınıf arkadaşlarını bilmiyorum ders saatlerini bilmiyorum ben şimdi liseye öğretmenleri arkadaşlarımılamı derse gircem
  23. M

Xiaomi redmi note 8 için fortnite mobile varmı

Merhaba arkadaşlar eskiden samsumg j7 kullanıuorudum epic games i indirdim j7 ye sonra forniteyi kur dedim ama cihazının uyumlu değil dedi bugün redmi note 8 e epic gamedi indirdim fortniteyi kur dedim ve kurmaya başladı yüzde ikisini bekledim sonra iptal ettim boşuna beklemeyin belki çalışmaz...
  24. M

Arkadaşla gittidiyordan ürün sipariş ettim başka ürün geldi iade ettim param geri gelirmi

Dostum birde benim param gittidiyor sıfır risk havuzunda yani param şuan güvende mesela satıcı iadeyi reddedip kargoyu bana tekrar gönderme ihtimali varmı yoksa mecburimi iadeyi kabul edicek
  25. M

Arkadaşla gittidiyordan ürün sipariş ettim başka ürün geldi iade ettim param geri gelirmi

Ürünü ininal kart ile sipariş ettim param nereye gelicek ininal kartamı
  26. M

Merhaba dostlar pazar günü bir ürün sipariş ettim gittigidiyordan zero 11 diye bir satıcı bana siparişimla alakası olmayan bambaşka ürün geldi ptt ye gittim iade için iade kodunu onlara söyledim sonra ürünü tekrar verip iade için kargolattım sonra gittigidiyordan iade bildirdim barkod numarasını...
  27. M

Torku Noon kolayı nerede bulurum

Bende artık coca colayı sevmiyorum eskiden gegirirken burnumdan gaz gelirdi ağızımı yakardı şimdi şekerli su içiyorum gibi o yüzden artık uludağı sade gazozunu alıyorum hem yerli
  28. M

Bursa
  29. M

Torku Noon kolayı nerede bulurum mahallemizdeki bakkallarda aradım ama bulamadım nerde bulurum dostlar
  30. M

14-15 yaşında basketbolcu olabilirmiyim

Tamam teşekkürlwe
  31. M

14-15 yaşında basketbolcu olabilirmiyim

Merhaba yaşım 14 iki ay önce 14 yaşınü doldurdum 15 e geçtim yani tam 15 değil 14 yaşındayım liseye geçtim bu sene boyum 8 ay önce 176 idi şimdi 180 civari kilom 58 civarı biraz zayıfım bu yaşta bu bedenle basketbolcu olabilirmiyim herkes bana boyun uzun diye basketbolcu ol diyor bende...
  32. M

Basketbol da kendimi nasıl geliştirirm

Komşumuz yokki zaten köy gibi şehre yakın mahhalede bahçeli bir evde yaşıyoruz
  33. M

SDN deki Gıcık Konular

67-Snd deki en gıcık konu en gıcık konu çünkü tüm gıcık konular var
  34. M

Şuan virüs olduğu için kursa gitme ihtimalim yok evde çalıssam olurmu mesela hangi hareketleri yapıyim
  35. M

Beni kursda gerçekten geliştirirlermi yokda rezilmi olurum
  36. M

Merhaba arkadaşlar sizden yardım istiyorum 2 ay önce 15 yaşına girdim bu sene lise 1 e gidicem boyum 7 ay önce ölçdüğümde 176 idi şimdi kaç bilmiyorum boyum baya uzun kilom ise 57 civari zayıfım herkes bana boyum uzun diye basketbola yazıl felan diyor ama yazılmak istemiyorum çünkü basketbolda...
  37. M

8. Sınıftan ve LGS den korkuyorum

Şu saçma sapan sınav yüzünden canınızı sıkmayın bu sene lgs ye girdim saçma saçma matematik soruları sözel normaldi ama sayısal :(
  38. M

Ben çalışıp kendi paramı kazanıcam babam harcatmıyicak

Arkadaşlar okul açılana kadar yani 26 gün felan çalışıcam ve elime 1170 tl para geçicek 700 tl kumbaramda birikmiş param var yani toplam 1800 tl civarı param olucak bu parayla ps4 almak istiyorum fakat babam kendi param olsa bile aldırmiyicak o kadar para oyuna verilirmi diyecek (BU ARADA BU...
  39. M

1600 tl ye ps3 alırmısınız

Merhaba birkaç aydır ps4 almayı kafaya koydum fakat 2.5 yıl önce mediamark teknosa gibi yerlerde 1400 tl ye satılan ps4 ve yanında 3 oyun hediyeli paket 1400 tl idi şuan ise 1600 tl ye ps3 satıyorlar Hepsiburada bakabilirsiniz şuan bir ps4 fiyatı mediamark teknosada 3600 tl Galiba ekim yada...
  40. M

Sizce çalıştıcığım yerden ne kadar para istemeliyim

Günlük 35 tl alıyorum pilav üstü tavuk+mercimek çorbası içiyorum 30 tl de bayram harçlığı verdi belki 5 6 gün peş peşe gitsem 40 45 tl verir
  41. M

Bursa
  42. M

Asgari ücrette değil abartma hafif iş 1596036450 Benim düşüncem 40 tl felan
  43. M

merhaba ben 15 yaşındayım yazın boş oturmiyim birde para biriktirmek için bizim dünürlerin mahhalede bir lokantası var orada çalışıyorum(yani akrabalarımız).Neyse işyerinde sabah 9 da orada oluyorum akşam 5 buçukta çıkıyorum bugün işe yeni başladım bu akşam işten çıkarken abi dediki sen yarın...
  44. M

Babam gibi televizyonda müzik dinleyen bekleyen varmı

Beyler babam her gece işten gelince saat 11 e kadar televozyon bakar sonra yatar şuan televizyonda türkü dinlemek için bejliyor neden telefonda play müzik varken televizyonda müzik dinliyor veya youtube varken televizyonu kullanıyor sırf internet fazla işine yaramıyor diye beni sınırsız ev...
  45. M

Sony PS4 desteğini kesince kaç para olur

Merhaba bu sene 2020 sonunda ps5 çıkıcak ps5 çıktıktan sonra sony ps4 e 2 ila 3 yıl daha destek vericekmiş bu destek bitince kaç tl olur 1594572144 Mesela diyelim artık ps4 ün son üretimi kaç tl olur
  46. M

PS5 çıktığında PS4 ikinci el kaç para olur ucuzlarmı

İkinci el
  47. M

Eşyaları uzay aracı gibi görme yeteneği.

Güzelmiş
  48. M

PS5 çıktığında PS4 ikinci el kaç para olur ucuzlarmı

Merhaba ps5 çıktığında ps4 ucuzlarsa almayı düşünüyorum ikinci el veya sıfır hangisi daha uygunsa ps4 slim alıcam daha ps4 ün bir tane oyununu bile oynamadım ps3 üm var şuan o yüzden ps5 almıyacam ps4 alıcam sizce kaç para olur
  49. M

Pubg mobile kaç gb internet yer

Merhaba pubg mobili mobil veri ile eskiden oynarken nerdeyse hiç kota yemiyorsu şimdi ise bu güncellemelerden sonra çok yiyiyor gibi sizdede öylemi kotadan ne kadar internet harcıyoe
  50. M

Vodafone vs Türk telekom Faturasız

Vodafone faturasızda mobil mağazasında 35 tl ye 12 gb veriyor 750 dk sms de baya fazla
  51. M

Bu hafta sonu cumartesi eft yaptım haftaiçi ne zaman para hesabıma düşer

Eft tamamlansığında sms geliyormu 1594019883 Eft tamamlansığında sms geliyormu
  52. M

Bu hafta sonu cumartesi eft yaptım haftaiçi ne zaman para hesabıma düşer

Bu haftasonu Cumartesi yani 2 gün önce işbanktan yapıkrediye eft yaptım ama şuan pazartesi saat 10:07 eft ile ilgili mesaj gelmedi eft ile ilgili mesaj gelmesi gerekmiyormu yoksa gelmesimi gerekiyor
  53. M

Elektrikli sinek raketi işe yararmı

Elektrikli sinek raketi almaya karar verdim burada çok sinek var savaş içerisimdeyim daha önce kullanan varmı ürünümüz bu https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/elektrikli-sinek-oldurucu-raket-sarjli_pdp_571973185 1593976756 Bu ürünü tavsiye eden vaemıdır
  54. M

Xiaominin hangi modeli pubg mobili kasmadan oynatır

4 aydan fazla kullanılmamışsa olabilir
  55. M

Kaç para
  56. M

Merhaba Xiaomi alacağim pubg mobili hangi modeli kasmadan oynatır en fazla 2500 tl olsun
  57. M

Bilgisayarım İzleniyormu

Faren kendi kendine hareket edince interneti kes biri seni izliyorsa zaten anında iletişim kesilir ve mause hareketi durur eyer mouse hareketi interneti kestikten sonra hala devam ediyorsa aygıtta sorun vardır
  58. M

Xiaomi Mi 8 Lite telefonu nerede bulurum

Merhaba Xiaomi Mi 8 Lite alıcam teknosanın ve vatanbilgisayarın sitesinde baktım ikisindede stokta yok nerede bulanilirim birde bu telefonun pubg performansı nedir birde en fazla fiyatı kaç tl dir 1593870347 İnternetten almam pahalı şeylere pek güvenemiyorum
  59. M

Xiaomi redmi note 8 pubg mobile kaç fps verir

Merhaba Xiaomi redmi note 8 almayı düşünüyorum pubg mobilede kaç fps verir ve uygun fiyatlı nerede bulurum ve batarya ömrü hakkında bilgi verirmisiniz
  60. M

Sizce bu bilgisayar oyunlarda kasarmı

Merhaba pc arıyorum oyun için bu bilgisayar iyimidir pubg de mesela kaç fps alır pubg nin steam versiyonu bu arada mobil değil Bilgisayar bu:Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol Birde bilgisayarı internetten alıcam internet üzerinden almaya teknlojik ve pahalı şeylere pek...
  61. M

Ailem kendi biriktirdiğim paramı bana vermiyor

Babam 3 ay önce felan diyordu samsung note 10 2.el 4000 tl olsa alırım benim pc daha ucuz ama söylesem kendi paramı veripte bile alabileceğimi sanmıyorum
  62. M

Onlar biliyorsa bilsin ben sadece kendi paramı istiyorum bilader
  63. M

Bizde daha ev interneti bile yok mobil kotalı ile yaşıyorum durumumuzun iyi olmasına rağmen
  64. M

Merhaba 6 yıllık leptopumu değistiricem malum para lazım 1 yıl önce kumbara açmıştım o açtığım kumbara 4 yıllıktı bayramlarda ekstra kalan paralarla harçlıklarımla doğum günlerimde hediye yerine verilen paralarla sağdan soldan misafirlimize gelen akrabalarımız bana vermişti 9 yıl önce...
  65. M

Windows 10 u internet sitelerinde ucuza almak yasalmı ve bu kodlar çalışırmı

Evet Gittigidiyordda %100 satıcı 9 tl yr satıyor
  66. M

Benimde Şimsi gidip bir işletim sistemine 500 tl mi vericem monitör parası
  67. M

Gittigidiyorda 100 puanlı çok başarılı satıcı var 435 tane satmış...
  68. M

Key almadan Key almasam microsofun sitesinden windows 10 u pc ye kursam ücretsiz olarak sadece 1 aymı kulanabilirim yoksa sonsuza dekmi kullanırsam eksileri ne olur
  69. M

Merhaba yeni pc alıcam windows 10 işletim sistemi alıcam internet sitelerinde 30 40 tl ye almak güvenlimi bir sorun olurmu örnek olarak site bu https://orjinallisans.com/index.php?route=product/product&product_id=77&gcl Birde ben key almasam windowsu direk sitesinden alsam sonsuza dek...
  70. M

Bu bilgisayarsa işletim sistemi varmı yoksa nasıl kurarım

Birşeydaha sorucam ben bu siteden key alıp kullansam windows 10 orijinal olurmu mesela https://orjinallisans.com/index.php?route=product/product&product_id=77&gclid=EAIaIQobChMIgu3IufOf6gIV8IBQBh0TjwSqEAQYASABEgJQ7fD_BwE 1593189102 Bu tarz sitelerden key alıp kulanmak orijinalmi
  71. M

Windows 10 kaç paraki
  72. M

Tamamda ben bunu kurunca key satın alıp girmesem sonsuza dek kullanabilirmiyim
  73. M

Key girmek zorundamıyımki
  74. M

Windows 10 kullanmak ücretlimi 1593184907 Bu arada
  75. M

Tamam işletim sistemi yok diyelim nasıl kurarım 1593184397 Bu bilgisayar https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-9100f-asus-dual-rx580-o4g-h310m-k-r2-0-wd-1tb-disk-corsair-8gb-ram.html
  76. M

Merhaba vatanda bu bilgisayarı alıcam işletim sistemi varmı bimiyorum alacağım pc bu INTEL I3 9100F-ASUS DUAL-RX580-O4G-H310M-K R2.0-WD 1TB DİSK-CORSAIR 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da İşletim sistemi yoksa windows 10 kurmak istiyorum windows...
  77. M

Bu leptop satsam kaç para eder

Birde FN TUŞU VE GEREKSİZ BİR TUŞ KIRIK BİRDE BİR MENTEŞESİ DEĞİŞMİS 1593166193 Kardeşim birde birkaç tuşunda sorun var altta yazdiğim gibi birde bir menteşi değiştirilmiş
  78. M

Bu leptop satsam kaç para eder

Merhaba 6 yıllık bir leptopum var satıp üstüne para ekleyip yeni bir pc almak istiyorum Leptopun özellikleri: RAM:4GB İŞLEMCİ:AMD A8-6410 APU with AMD readeon R5 graphichs 2.00 GHz İşletim sistemi:Windows 10 Markası:Acer Ekran Kartı:512mb Amd marka 1593165978 420 gb hdd var
  79. M

Monitör tavsiyesi

Merhaba vatanda 3400 tl ye hazır pc almaya karar verdim alacağım pc bu https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-9100f-asus-dual-rx580-o4g-h310m-k-r2-0-wd-1tb-disk-corsair-8gb-ram.html bu pc için monitör arıyorum önerebileceğiniz varmı ortalama 500 tl olsun
  80. M

En fazla 15.000TL laptop Önerisi Lazım

https://www.hepsiburada.com/msi-gl65-9sd-033xtr-intel-core-i7-9750h-16gb-256gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000N5X4B?magaza=Techburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMI9u-Zl86d6gIVzYKyCh2bNQWPEAQYASABEgKOyPD_BwE
  81. M

Steam Yaz İndirimleri Başlıyor! [2020]

Bunları kaldıracak bilgisayarım yok:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:
  82. M

500lira civarlarında mönitör önerisi

Merhaba bu bilgisayarı almaya karar verdim https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-9100f-asus-dual-rx580-o4g-h310m-k-r2-0-wd-1tb-disk-corsair-8gb-ram.html# yanına hamgi monitörü alsam karar veremiyorum en fazla 550 veririm önerilerinizi bekliyorum
  83. M

Sürat Kargo Rezilliği!

Sürat Kargo hep rezildi zaten benim kargomu 3 km mesafeden kapıya getirmedi gidip şubeden aldım bundan internetten alışveriş yaparken kargo firmasına göre yapıyorum
  84. M

Vatan bilgisayarda 3400 tl ye oyun bilgisayarı

Merhaba bugün vatan bilgisayarda 3400 tl ye oyun bilgisayarı buldum fiyatı güzel mesela bu pc ile pubg de gta 5 de kaç fps alırım birde vatan bilgisayar nakit paraya taksit yapıyormu yoksa sadece kredi kartınamı taksit yapıyorlar Pc linki: INTEL I3 9100F-ASUS DUAL-RX580-O4G-H310M-K R2.0-WD 1TB...
  85. M

Hepsiburada kendi sattığı ürünü hangi kargo ile gönderiyor

Hangi şehirlerde bursada varmı
  86. M

Diğer satıcıların hangi kargo ile gönderdiği yazıyormu
  87. M

Merhaba hepsiburadadan bir ürün satın almak istiyorum satıcısıda hepsiburada hangi kargoya verir duyduğuma göre kendi kargosunu hepsiexpress adında bir kargo ile gönderiyormuş
  88. M

Cinayet romanları için yaş sınırı varmı

Merhaba bir cinayet romanı almak istiyorum virüs olmadan önce okul varken bir arkadaşım okuyordu bende aynısı alıyım dedim almak istediğim kitap Sekiz Adlı bir kitap yazarı emirhan birkeç yaş sınırı varmı kitapları bazı yerler satmıyormuş yaş sınırından dolayı
  89. M

Lgs de matenatiği full boş bıraksam

Kumar günahdır girmeyelim :)
  90. M

Lgs de matenatiği full boş bıraksam

Selam sdn üyeleri yarın lgs ye giricem matematik durumum o kadar kötüki anlatamam konularda iyiyim ama sınav sorularını yapamıyorum ilk dönem okuldayken ilk deneme sınavını yaptığımda 4 doğrü 6 yanlış yaptım matematikten 2 tanesini sallamıştım ikinci denemede 2 doğru 3 yanlış felan yaptım...
  91. M

Sınavsız liselere girişte lgs puanı etki edermi

Kardeşim bizim ikametgah adresimizde bu lise ve 8 sınıf 1. Dönem notum 88.50 7.yıl sonu puanı 87 civarı 6.sınıf ortalam 85 civarı bu anadolu liselerinden birine gidebilirmiyim
  92. M

Sınavsız liselere girişte lgs puanı etki edermi

Merhaba bizim oturduğumuz ilçede 2 tane sınavsız alan anadolu lisesi var 4 ay önce felan okulda bir arkadaşımla oturmuş konuşuyorduk öylesine arkadaşım dediki sınavdan kötü alsak ne olur bende dedim sınavsız anadoluya nakil aldırırız o da dediki he aldırırız onun içinde puanının iyi olması...
  93. M

Ptt kargo dağıtıcıya verildi ne zaman gelir

Sürat ve arası ben biliyorum ikiside kapıma gelmedi sürat kargoyu şubeden aldım aras kargoyu almadım kapıda ödemeliydi geri iade ettim
  94. M

Bu mesajı yazdıktan 1 saat sonra geldi
  95. M

Merhaba internetten ürün sipariş versim kargo ptt şuanda bana 10km uzaklıktaki bir posta dağıtım merkezinde kargo takip yerinde Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:(dağıtıcı nunarası) Yazıyor 16 haziran saat 8.30 da dağıtıcıya verilmiş bugün gelirmi
  96. M

Değiştirdiğimiz telefon numarasını başkası kullanırmı

Birşey sormak istiyorum operatörlerden aldığımız numarayı değiştirdiğimiz zaman operatörler bizim eski numaramızı başka birine verirlermi
  97. M

Benim gibi sınava girecek kişilere hile veriyim

Ben kafa yormadimki benim fikrim değil
  98. M

Arabamın direksiyonunu çevirince ses geliyor (ara sıra)

Honda Civic 2012 model otomobilde dönüşlerde direksiyonu çevirince takılmış gibi tık tık ses geliyor sebebi ne olabilir nasıl çözebilirim (Babamın arabası daha demin 8.sınıfım diye konu açtım arabanmı var demeyin)
  99. M

:eek:
  100. M

Sen kimsin
  101. M

Bir buçuk mi bir buçuk milyon kişinin kul hakkına girmek:smilingimp: böyle birşey yapmam zaten canım sıkıldı diye yazdığımı söyledim
  102. M

Optik örneğine göre bir olması lazım
  103. M

104. M

2 seçenek arasında kaldığın sorularda işe yarayabilir
  105. M

Selam beyler canım sıkıldığımdan yazıyorum bu taktiği ben bulmadım 5-6 ay önce okulda deneme sınavına girerken inek bir arkadaşım buldu (bu sene lgs ye giricem) Taktik:mesela sınavdasınız farzedin ilk sözel derslerin oturumu bitti geriye sayısal kaldı 40 dakika sonra sayısala giriceksiniz ve...
  106. M

Cs Go Tahmini Fps

Fps ini tam bilmem ama gayet rahat oynarsın
  107. M

Oyun videosu için masaüstü bilgisayar önerisi

Merhaba oyun videosu çekmek istiyorum bunun için masaüstü bilgisayar gerekli benim leptopum var oda 5 yıllık zamanında 1300 tl idi Onla doğru dürüst oyun oynanmıyor zaten oynansada video çekilmez.Neyse masaüstü bilgisayar toplamadan pek anlamam hazır olarak almak istiyorum monitör klavye mouse...
  108. M

18 yaş altındayım adsende hesap açabilirmiyim açabilirsem nasıl açarım

Selam sdn üyeleri 18 yaş altıyım youtube kanalı ile ek gelir elde etmek istiyorum adsense hesabı nasıl açarım 18 yaş altı olmam bunu etkilermi para çekme sıkıntı değil babamın işbankası ve yapıkredide hesabı anneminde yapı kredide hesabı var ibanlarını istesem verirler merak ettiğim adsense 18...
  109. M

Leptop monitörünü açınca menteşe gevşiyor

Yavaşmı açıyim hızlımı
  110. M

Leptop monitörünü açınca menteşe gevşiyor

Merhaba sdn üyeleri 5 yıllık leptobum var leptobun monitörünü açınca menteşe gittikçe açılıyor 5 yıllık kullanımında 2 kez menteşe değiştirdik doğru açmadığımdan dolayımı şuanda leptopu menteşenin tam dibinden açıyorum doğru açma şekli bumudur yardım edenlere teşekkürler
  111. M

Mobil interneti pc ye bağlayınca ping sorunu

Selam sdn üyeleri mobil internetimi pc ye bağlayınca online oyunlarda ping sıkıntısı oluyor türk serverinde oynuyorum interneti pc ye kablosuz bağlayınca gene ping sorunu yaşıyorum pingde 10 dakikada bir yükselmiyor oyunu oynadığım her saniye pingli oynuyorum oyundan bazen beni atıyor pc ye usb...
  112. M

Ayağa kalkınca başım dönüyor

Hiç oturmiyim oda olur 1590848602 1590848680 Daha önce ameliyat olmadım gözlerimdede bir bozukluk yok bence uzun süre hareketsiz kalmamdam olabilir
  113. M

Bu arada uzanırken nedense kafamı yastığa koyasım gelmiyor arada boşluk bırakıyorum ondan olabilirmi
  114. M

Kardeşim bilgisayar oynamaktan sağ gözü kırmızı oldu

Şalteri indir
  115. M

Merhaba sdn üyeleri nedenini bilmediğim bir soruyla karşınızdayım bir yerde 30 dakikakadan fazla o civarlarda işte oturduktan sonra ayağa kalkınca başım dönüyor son 8 aydır böyle nedenini bilmiyorum başım dönerken gözlerim ağrıyor ciddi bir sorun yoktur değilmi yardımcı olursanız sevinirim...
  116. M

Komşumuzun çocuğu 4235TL değerinde oyun alışverişi yapmış :D

4000 tl oyun parası+1milyon hastane parası 1590689098 Oyunları steamdan almışsa 2 saat oynamamışsa iade edebilir
  117. M

Ailem netspeede güvenmiyor

Yardımın için teşekkürler 1 yıldır ev interneti kullanmıyoruz evimizde zaten telekom kablosu var ben sadece dsl kablosunu modeme takıcam ve kullanıcı ve şifre giricem ben şuanda iss kullanmıyorum dsl kablosunu herhangi bir iss kullanmasak bile modeme taksak dsl ışığının yanmaması normalmı yoksa...
  118. M

Tamam ama ailem güvenmiyor internet üzerinden başvurulan bir iss olduğu için şubesi yok nasıl güvenli olduğunu kanıtlayabilirim
  119. M

Tamam yardımın için teşekkürler netspeedin güvenilir olduğunu nasıl kanıtlayabilirim 1590607094 Beyler aklıma bir fikir geldi türk telekomun sitesine girip öğeyi denetle yapıp netspeedi övücem 1590607171 Tam biz Tam bizimkilerin düşündüğünü yazmışsın türk telekom sanki nimet değerinde halbuki...
  120. M

Ben 18 yaşından küçüğüm kendi adıma alabilirmiyim
  121. M

Merhaba değerli sdn üyeleri ailem diğer internet servis sağlayıcılar sözleşmeli diye almıyor taahhütsüz istiyorlar bende onlara netspeed ten felan bahsettim diyorlarki onlar dolandırıcıdır felan turkneti felan gösterdim ben nerden bilicem onlar arıza çıkınca eve gelcek diye sizce onların bu iss...
  122. M

Ethernet kablosu nereden bulabilirim

Fiyat ne kadar bilgin varmı
  123. M

İnternetten almam dedim
  124. M

Merhaba sdn üyeleri ethernet kablosu nereden bulabilirim onu arıyorum internetten alamam çünkü ölçüsünü tam bilmiyorum dükkanda kendi gözümle uzunluğu yetermi diye bakmam daha iyi olur nerede bulabilirim ve metresi ne kadar modemdem televizyona bağlıyacam televizyon kablosuz desteklemiyor yardım...
  125. M

Turknet 1000 dakika konuşma nasıl alınır

Yardım için teşekkürler
  126. M

Yan Yani verdiği hat ev telefonumu
  127. M

Merhaba sdn üyeleri size birşey sormak istiyorum turknetin özgür iletişim paketinde 1000 dakika hediyesini nasıl alırız mesela telefon numaramızı yazıcaz onlar adrese sim kart felanmı göndercez.Birşey daha sormak istiyorum bu 1000 dakika yı başvururken almasam başvuruduktan 2 ay sonra felan...
  128. M

SuperOnline sorunu

Yardımcı olabildimmi:)
  129. M

Yalın konuşma paketi arıyorum

Merhaba sdn üyeleri yalın konuşma paketi arıyorum 50 dakika olsa bile yeter 10 tl nin altında felan bimcellde gördüm 250 dakika 12 tl daha ucuzu yokmu 250 dakika çok zaten 100 dk 8 tl felan gibi başka paketler varmı yardım edenlere teşekkürler 1590346607 faturasız olsa daha iyi olur 1590347450...
  130. M

SuperOnline sorunu

Ben ttnet modemi kuulanıyorum modem şifremi unuttum müsteri hizmetlerini arayınca kullanıcı adına admin şifreye ttnet yaz dediler olmadı bende kullanıcı adına ttnet şifreye admin yazmayı denedim olmadı her ikisinede ttnet yazdım gene olmadı her ikisine admin yazınca oldu farkettimki bunlar ara...
  131. M

Kablosuz kulaklık tavsiye...

Jbl marka mikrofonlu kulaklık var diye biliyorum
  132. M

Amd mi Intel mi

Kesinlikle intel
  133. M

Matematikte sıkıntılarım var

Pro Problemler derken konu olan problemleri değil uzun soruları demek istedim
  134. M

pubg sesli konusmamı kaydedecek uygulama var mı?

Görüntü kaydı programı sormuş sende gorüntü kaydı yap demişsin :D
  135. M

Konular değil problemler
  136. M

Ses kaydı diyor sen ekran kaydı diyorsun
  137. M

Onu ayrı konuda sor o konuda pek bir fikrim yok
  138. M

Yanlız olmadığıma sevindim doğrusu:D
  139. M

Öyle bir program varmı bilmiyorumda o tarz uygulamalar yükleyip kullanırsan oyun senin hile kullandığını düşünüp otomatik olarak banlayabilir csgo daki vac ban gibi
  140. M

Merhaba size derslerimle alakalı bahsetmek istiyorum 27 gün sonra lgs ye giricem matematik dışındaki derslerim iyi-çok iyi arası fakat matematik rezalet bir kere denemeden 1 doğru 5 yanlış 15 boş yapmıştım matematikte okulda yaptığımız konulardan iyiyim fakat problemlerde benden rezalet olamaz...
  141. M

Karantina Oyun Önerileri

Birşey değil
  142. M

Karantina Oyun Önerileri

Online oyun istiyorsan plant vs zombies garden warfare oyna ülkemizde pek yaygın değil ama güzel oyun
  143. M

Google Paralı Olacak

Yandex indirili sıkıntı yok
  144. M

İnternet Hız Rekoru Kırıldı !

Ve türkiyede fiyat rekoru kırıldı
  145. M

İbret Alınacak Bir Hikaye

Güzel hikayeymiş
  146. M

Bu dolar düşmeyecek mi?

Camdan at düşer?
  147. M

Modem dsl ışığı yanmıyor

Yardımın için teşekkürler
  148. M

Modem dsl ışığı yanmıyor

Merhaba ev interneti almayı düşünüyorum modemimiz var evimizde kurulu türk telekom altyapısı var iss ye başvursam sadece kullanıcı adı ve şifre ile girebilirim fakat dün modemi çıkardım çalışıyormu diye kontrol ettim evimizde eskiden internet vardı o zamandan döşeli internet kablosunu modeme...
  149. M

En iyi ucretsiz vpn ler hangileridir (2020)

Mobilde kullanıcaksan hola vpn
  150. M

İndirimler yalanmı

Merhaba bir konuda konuşmak istiyorum sizce indirimler yalanmı hani kıyafet almaya gidersin etikette yazar 60 tl yerine 35 tl felan bugün gördüm bu ürünü 60 tl ye satan zaten bu ürünü 40 tl ye almazmı nasıl oluyorda 25 tl tek seferde iniyor alışveriş yaparken nerdeyse tüm ürünlerde indirim var...
  151. M

Laptop Tavsiyesi

Oyun oynamak için alıyorsan leptop alabilirsin acer nitro 5 oyuncu leptopu
  152. M

odamda bir sürü örümcek var ne ile dezenfekte edebilirim odamı

Cama sineklik varya hani onlardan taktır birdaha girmezler odadaki örümcekleride bir şekilde temizle
  153. M

Arkadaşıma Kafa Atıp Kafasını Yardım

Eğer durduk yere küfür etmişse yarıp içini açsaydın daha iyiydi
  154. M

nasıl meşhur olurum ?

İnsanlık için faydalı birşey icat et
  155. M

Aşırı sinirliyim ne yapsam?

Birşeyler kır
  156. M

Reklamsız oyun ve uygulama önerileri.

Oynadığın oyun singleplayersa interneti kapat oyunda reklam çıkmaz
  157. M

İndirdiğim dosyalar nedir?

Benim bildiğim onlar kandırmaca
  158. M

Android cihazla bilgisayara format

Bilgisayarın windows 10 ise direk ayarlardan ücretsiz format atabilirsin
  159. M

Whatsapp da kişi isimleri yerine numara gözüküyor

Uygulama yöneticisinden whatsapp ın verisini sil whatsapp sıfırlanacak sonra whatsappa yeniden giriş yap
  160. M

Hafta Sonu Film Önerisi

Zombi filmleri seviyorsan world war z izleyebilirsin
  161. M

Nereden Orijinal Film Bulabilirim?

Play filmler,netflix,puhutv
  162. M

McDonalds’da çalışmak için okulu bıraktı, Bitcoin milyoneri oldu!

Bence bitcoin değilde altcoin alın dogecoin etheroum litecoin felan 10 yıl sonra milyonersiniz
  163. M

Mail Kutuma Hacklendiniz Adlı Mail Geliyor

Paypal türkiyede yokki dolandırıcılık bu
  164. M

Şınav sayımı nasıl arttırabilirim

Merhaba şınav sayımı nasıl arttırırım bunun için yardım almaya geldim tek seferde ortalama 13 şınav çekiyorum bunu nasıl arttırabilirim yardımınız için teşekkürler
  165. M

4.5G Hızınız Ne Kadar?

Türk telekomluyum bende 3g kullanıyorum 4.5 g ye karşı daha iyi çekiyor
  166. M

İlk Online Oyununuz?

İlk oynadığım online oyun web den oynanıyordu oyunun adı pixel warfare
  167. M

Bu miktarla herhangi bir girişim yapılabilir mi?

Çinden mal alıp sat
  168. M

Google İninal Kartımdan Temporary Hold adı altında 2 TL Kesti

Google temperary hold hakkında bir fikrim yokda ininal her ay 2 tl bakiyenden kesiyor belki onunlan karıştırmışsındır
  169. M

2020'de PS3 Alınır mı?

Yanlız ps3 ün en iyi özelliği online oyunları ücretsiz oynayabiloyorsunuz ps4 de aldığın oyunu oynamak için tekrar para veriyorsun
  170. M

Hepsiburada Satıcıları Güvenilirmi

Ben hepsiburadadan 125 tl lik alışveriş yaptım bir sıkıntı çıkmadı satıcıda gamerloot çanta aldım çantayı 1 yıldır kullanıyorum gayet sağlam ve memnunum
  171. M

Aliexpress'ten yüksek fiyatlı ve ağır olan bir ürün almak

Benim bildiğim 22 doların üstünde ürünler gümrükte takılabilirmiş
  172. M

Türk telekom'un verdiği modemler nasıldır?

5 yıl önce tt de internete başvurmuştum yanında ttnet airties 5650 modem verdiler 4 yıl ev interneti kullandım şimdi kullansam halen çalışır
  173. M

Boyum ve kilom yaşıma göre normal mi?

çok kısasınız bende biraz uzunum
  174. M

bilgisayarım aşırı derecede yavaşladı

Yenisini al
  175. M

Boyum ve kilom yaşıma göre normal mi?

Baya kısasın ben 2006 lıyım boyum 1.75 kilom 53 civarı
  176. M

Eski konuşmaları nasıl getiririm?

Telefona uygulama indir ama bundan sonraki konuşmaları dinleyebilirsin
  177. M

Video Edit Programı Önerisi

Camtasia Studiao 8 kullanması kolaydır
  178. M

Karantina Oyun Önerileri

Half Life 2 oyna
  179. M

Su satmak istiyorum

Merhaba bursa da yaşıyorum yazın su satmak istiyorum 20 yaş altıyım o zaman korona biter heralde para biriktirmek istiyorum evdede yapacak birşey yok bari para biriktiriyim insanlar su alırmı veya alsalar ne kadar satarım ucuz su nereden bulurum
  180. M

Emülatör Önerirmisiniz?

Pubg mobile oynayacaksan tencent kendi emülatörü var
  181. M

Uygun fiyatlı ev interneti önerisi

Tamam teşekkürler
  182. M

Taahhüt süresi ne kadar
  183. M

Telefondan usb ye veri aktaran aparat varmı

J20 J7 2016
  184. M

Ortalama fiyat ne kadar limitsiz
  185. M

Üretim tarihini nerden öğrenirim
  186. M

Cihazın otg desteği varmı diye bir uygulama yükledim play storeden otg destekliyor dedi
  187. M

Tivibu Sorunlarım

Konu eski ama tivibu almayı düşünenlere yardımcı olmak istiyorum 2 aydır kullanıyorum bize dediler türk telekom faturalı hat kullanıyorsanız 24 taahhütlü 40 tl yerine 20 tl sunuyoruz fiyat sabit dediler ilk ay 28 tl geldi neden geldi dedim ve ilk ay vergi felan dediler sonra çalışanlara fırça...
  188. M

Telefonum samsung j7 bu adaptör olurmu
  189. M

Bizim tt altyapısı var eskiden bir kere kablo kopmuştu tt ekibi gelip yaptı bazıları diyor tt kendi müşteri değil diye arıza kayıtlarına gelmiyormuş Ben bugün evimize bağlanmış dsl kablosunu modeme taktım dsl ışığı yanmadı kablolarda sorun olabilirmi herhangi bir iss aboneliğim yok iss abonesi...
  190. M

Merhaba android telefonumdan usb ye film dosya göndericem bunun için bir adaptör varmı bazılarınız der telefondan pc ye ordan usb ye gönder böyle daha rahat olur benim için neyse böyle bir cihaz varmı
  191. M

Herkese selam limitsiz ev interneti almayı düşünüyorum evimizde türk telekom altyapısı var türk telekomda sınırsız uygun ev interneti varmı 12 ay taahhütlü olsa daha iyi olur veya turkcell,vodafone da türk telekom altyapısı ile hizmet sunuyorlarsa onlarda olur türknet millenicom pek düşünmüyorum...
  192. M

şu ana kadar hangi oyunları bitirdiniz?

Half life 2 de var
  193. M

İnternetteki kopmalar ve hız düşüklüğü

Turknet kullananlarda bu kopma sorununu çok duydum memnun değilsen iss değiştirebilirsin
  194. M

144p video izleyen varmı

İnternetim kotası az olduğu için 144p video izliyorum 144p video izleyen biri varmı merak ettim
  195. M

Youtubeye video yüklüyorum %1 ve bunu diyo

İnternet upload hızına göre
  196. M

0-2200 tl arası telefon önerisi

Hepinize selam 2200 tl den fazla olmayacak şekilde telefon önerisi yapabilirmisiniz şuan samsung a50 düşünüyorum
  197. M

Sistemim GTA V kaldirirmi

Can you run it sitesinden test ettirebilirsin 1590136682 Sitenin ne olduğunu bilmiyorsan bu videodan izleyebilirsin...
  198. M

Telefonum cok ısınıyor

Kılıfı varsa çıkart kılıfıyla yelpaze yapıp soğut:);)
  199. M

Recep İvedik 6 Ücretsiz Nasıl İzleyebilirim?

Filmi ben siteye koymadımki site adını söyledim sadece
  200. M

Recep İvedik 6 Ücretsiz Nasıl İzleyebilirim?

İzlemek istersen sadece televizyondan izlersin. Korsan link paylaşmayacağım :)
  201. M

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Jumanji Yeni Seviye
  202. M

Modemi resetlemeyi dene
  203. M

Veya daha önce hiç kablo kopması yaşadınmı
  204. M

Download Upload Nedir?

Cahil arkadaşlardan uzak dur
  205. M

şu ana kadar hangi oyunları bitirdiniz?

Gta 5,Mafia 2,Gta San Andreas,Gta Vice City,Call Of Duty 2,Outlast,Far Cry 4,
  206. M

Türknet ile ilgili sorularım

Ekipler kaç güne geldi bu arada yardımın için teşekkürler 1589877413 Pardon ekip değil kullanıcı adı ve şifre
  207. M

türknet davet kodu

Birşey sormak istiyorum türknet almayı düşünüyorum 1yıl önce evimizde turk telekom kullanıyorduk sonra taahhüt bitince birdaha almadik şuan evimizde hazır döşeli internet kablosu ve airties bir modem var 1 yıldır ev interneti kullanmiyoruz şimdi türknete başvursam ekipler evimize kurulum yapmaya...
  208. M

Bu arada 1 yıl önce turk telekom interneti kullanıyorduk yani evimizde internet kablosu var şimdi ben turknete başvursam benim evime ekipler kuruluma gelmeden ben kullanıcı adı ve şifremi modeme girerek interneti kurabilirmiyim
  209. M

Teşekkürler bu arada ininal ile daha sonra ödeyebilirim deme
  210. M

Herkese selam türknet ile ilgili birkaç soru sormak istiyorum türknete başvururken bizden kredi kartı bilgilerimizi istiyor kredi kartı kullanmıyoruz ininal kart kullansak veya banka kartı olurmu birde türknet in faturalarını bazı bankaların atm lerinden kartsız şekilde ödeme yöntemi yapılıyormu...
  211. M

Ailem sınırsız internet almıyor

İnternet gelir gelmez ilk saat film indirerek bitircem neden bitti diyincede ne biliyim diyecem artık canlarına tak edicek ve kullanmadiğımız internet parasınımı vercez diyip sınırsız alcaklar böyle bir planım var
  212. M

Ücretsiz Taahhüt Bozma

Herkese selam 1.5 ay önce türk telekomun uydu servis sağlayıcısı olan tivibu süper paket aldık 24 ay taahhütlü aylığı 20 tl.Bize ilk faturası 28 tl geldi dediler ilk ay vergi alıyoruz felan 8 tl vergimi olur neyse dediler sonraki aylar 20 tl gelir dediler umarım 20 tl gelir.Bu arada birşey...
  213. M

Bizde türk telekom kullanıyoruz 1589574596 Bugün biraz bu kazık konusunu konuştum dedim her operatör kazık felan dedim Sonra dediler belki eve internet alırım belli olmaz bende sırıttım
  214. M

Hangi operatör 1589571576 Bana 16 da yetmeyebilir
  215. M

Bu arada gerçekten donuyor canlı derslerde
  216. M

Gerçekten güzel taktik teşekkür ederim
  217. M

Babam türk telekom mobil internette faturasızda 5gb internete 38 tl veriyor annem faturalıda 6gb internete 31 tl veriyor bende birkaç ay sonra hat alınca 40 tl felan ödeyeceğim ailem bu kadar para kotalı internete verirken 75 tl ye sınırsız interneti çok görüyor daha ucuzuda vardır.Bazıları...
  218. M

GTA 5 KALDIRIR MI?

Böyle uğraşmana gerek yok tarayıcıdan can you run it diye site var arama kısmına grand theft auto v yazıyorsun ve bir program indiriyorsun bilgisayarına sonra o bilgisayarına test yapıyor gta 5 çalıştırmı diye çalıştırırsa yeşil tık açılır Bu arada bende seninkinden daha dandik pc var o bile gta...