Basketbol da kendimi nasıl geliştirirm

Bu konuyu okuyanlar

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Merhaba arkadaşlar sizden yardım istiyorum 2 ay önce 15 yaşına girdim bu sene lise 1 e gidicem boyum 7 ay önce ölçdüğümde 176 idi şimdi kaç bilmiyorum boyum baya uzun kilom ise 57 civari zayıfım herkes bana boyum uzun diye basketbola yazıl felan diyor ama yazılmak istemiyorum çünkü basketbolda çok yeteneksizim okulda bir kere basketbol maçı yaptık top elime değmedi desem yeridir futboldada öyledir hep kaleye geçerim anlayacağınız beceriksizim basketbolu aslında bütün ömrümde oynadığım süreyi toplasan anca 10 saat eder futbolu okulda haftada 1 2 kere oynuyoruz ondada beceriksizim ama gene baskete göre dsha iyiyim şimdi ben basketbol kursuna yazılsam beceriksizliğimden utanıuorum diye gitmiyorum benim oturduğum mahhaledeki arkadaşlar genelde hep futbol oynar ama gene basket oynadıklarıa vardır sırf bu iki oyunu kötü oynuyorum diye asosyal de oldum hayatımda bir kere bile basket veya futbol kursuna gitmek istemedim benim arkadaşlatım sırf oyunfa kötü oynuyorum diye arkadaşlarimla gezmek bile istemiyorum sizce basketbol kursuna gitsem basketbolda beni geliştirirlermi yoksa tamamen maç oynarız ve ben rezilmi olurum

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Bir kursa yazıl. Orada çaba sarf et antenmanlara çık. Bir yıl sonra kulüp kuracaz demeye başladıklarını göreceksin. Onlara inanma ve bir yıl sonra çık oradan gerçek bir kulübe gir

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Bir kursa yazıl. Orada çaba sarf et antenmanlara çık. Bir yıl sonra kulüp kuracaz demeye başladıklarını göreceksin. Onlara inanma ve bir yıl sonra çık oradan gerçek bir kulübe gir
Beni kursda gerçekten geliştirirlermi yokda rezilmi olurum

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Rezil falan olmazsın gerçekten geliştirirler

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Günde en az 3 saat çalış. Aklında bulunsun.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Şuan virüs olduğu için kursa gitme ihtimalim yok evde çalıssam olurmu mesela hangi hareketleri yapıyim
Alt komşu gıcık değilse veya yatağın kırılmayacağından eminsen zıplama hareketleri vs. yap. Onun dışında ilköğretimden bildiğimiz egzersizler yeterli olur.

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Alt komşu gıcık değilse veya yatağın kırılmayacağından eminsen zıplama hareketleri vs. yap. Onun dışında ilköğretimden bildiğimiz egzersizler yeterli olur.
Komşumuz yokki zaten köy gibi şehre yakın mahhalede bahçeli bir evde yaşıyoruz