Evimde 4.5 g çekmiyor diye superbox vermiyorlar

Bu konuyu okuyanlar

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Merhaba uzaktan eğitim için internete ihtiyacımız evimizde altyapı var fakat yolda direkteki kabloda sorun var diye başvurumuzu iki kez iptal etti türk telekom ve mevcut altyapıyı sistemden sildi bu yüzden mecburen kablosuz internete kaldık babam superbox ve redboxa başvurdu fakat evimizde 4.5 çekmiyor diye vermediler aslında mobilde çekiyor kablosuz internet alternatifleride seçenekten silindi bir tek mobil internet seçeneği kaldı turkcell platinium 50 50gb internet 99 tl ye aldık türk telekomda şuan altyapı için ön başvurumuz var eğer gelirse 30 tl verip sözleşmeden feshedebiliriz ama türk telekom gelmeyecek gibi mobil internette bana yetmeyebilir başka yapabileceğimiz tarifeler varmı sınırsız veya 100gb kota üstü

S

SND Anonim 5

SDN Okuru
Komşunuzun altyapısı varsa kendi adınıza onun adresine alabilirsiniz sonra kablo ile kendi evinize çekersiniz

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Komşunuzun altyapısı varsa kendi adınıza onun adresine alabilirsiniz sonra kablo ile kendi evinize çekersiniz
Bu dediğiniz olamaz çünkü biz mahallenin 200 metre dışındayız yani tek ev 160 metre yakınımızdaki sokakta kablo kopmuş yani sadece bizim eve hizmet eden kablo
Bir soru daha sorcam redbox veya superboxa başvururken adresime vermediği için şubede başvuru yaparken redbox veya superboxu şube adresini yazıp kursa bize verseler olmazmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Süperbox tavsiye etmiyoruz neden ise baz istasyonu kötü hizmeti vardir.
Peki redbox bu arada 3 4 mbit hıza bile razıyım yeterki kota fazla olsun veya sınırsız

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
bildiğim kadarıyla belli bir hız limitleri var superbox veya redbox gibi hizmetlerin verilebilmesi için. o limitlerin altında kalmıştır hızı o yüzden vermemişlerdir. biraz uğraştırıcı bir süreç olacak sizin için anlaşılan. türk telekoma, superonlinea vs. başvurup binanıza hat çektirebilirsiniz diye düşünüyorum.

nicktatör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vermiyorlarsa zorlamayın. Sebebi vardır belli ki, bende zorladım 2 mbit ile süründüm ve 500 TL cayma ödedim. Sabit internet yada uzaynet alın. Oyun oynuyorsanız uzaynet almayın ama 600 ping var. Kısaca Magnet ya da sabit internet alın.