Benim gibi sınava girecek kişilere hile veriyim

Bu konuyu okuyanlar

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Selam beyler canım sıkıldığımdan yazıyorum bu taktiği ben bulmadım 5-6 ay önce okulda deneme sınavına girerken inek bir arkadaşım buldu (bu sene lgs ye giricem)
Taktik:mesela sınavdasınız farzedin ilk sözel derslerin oturumu bitti geriye sayısal kaldı 40 dakika sonra sayısala giriceksiniz ve sözel dersler ve sayısal dersleri aynı optiğe işaretliyoruz ya hani :) işte ilk oturum bitince mesela ingilizcede bir kelimenin anlamını bilmeyorsun ve bir soruyu boş bıraktın işte oturum arasından internetten veya bir yakından kelimenin anlamını öğreniyorsun ve hangi seçenek doğruysa 2.oturumda sözel kısımın yerini değiştirebilirsiniz (seçeneği doğru işaretlemek için seçenekleri aklınızda tutmanız lazım taktik hoşunuza gittiyse beğenin teşekkürler
Özetle:İlk oturumda yapamadığınız soruyu 2.oturumda sözel kısmını değiştirebilirsiniz
(Sadece sözel bölümde işe yarar)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selam beyler canım sıkıldığımdan yazıyorum bu taktiği ben bulmadım 5-6 ay önce okulda deneme sınavına girerken inek bir arkadaşım buldu (bu sene lgs ye giricem)
Taktik:mesela sınavdasınız farzedin ilk sözel derslerin oturumu bitti geriye sayısal kaldı 40 dakika sonra sayısala giriceksiniz ve sözel dersler ve sayısal dersleri aynı optiğe işaretliyoruz ya hani :) işte ilk oturum bitince mesela ingilizcede bir kelimenin anlamını bilmeyorsun ve bir soruyu boş bıraktın işte oturum arasından internetten veya bir yakından kelimenin anlamını öğreniyorsun ve hangi seçenek doğruysa 2.oturumda sözel kısımın yerini değiştirebilirsiniz (seçeneği doğru işaretlemek için seçenekleri aklınızda tutmanız lazım taktik hoşunuza gittiyse beğenin teşekkürler
Özetle:İlk oturumda yapamadığınız soruyu 2.oturumda sözel kısmını değiştirebilirsiniz
Meb hacklendi???????????????????????

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,593
Soruyu mu Hatırlayacaz Bir de? İnternete Bağlanan Lens Fikri Daha İyiydi Kim Bulduysa O Fikri Üretime Geçsin Artık.

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Soruyu mu Hatırlayacaz Bir de? İnternete Bağlanan Lens Fikri Daha İyiydi Kim Bulduysa O Fikri Üretime Geçsin Artık.
2 seçenek arasında kaldığın sorularda işe yarayabilir

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
1591721182248.png

nE?

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Optik örneğine göre bir olması lazım
Hayır, aşağıdaki gibi bir optik veriliyor:
Yedek+Cevap+Kağıdı.jpg

Sözel bölüm için ayrı, sayısal bölüm için ayrı. T.C. Kimlik No. kodlanmış bir şekilde veriliyor. Oturumlar bittikten sonra toplanan optikleri ve sınav kitapçıklarını gözetmenler götürüyor.

Ayrıca düşündüğünüz yöntem kul hakkı. Uyanıklık yapmayın!

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Mesaj otomatik birleştirildi:

Meb hacklendi???????????????????????
sen ciddi misin?? abi bu nasıl bir kafa ya . Hiç mi duymadın iki oturumun arasında optiklerin değiştirildiğini. LGS ye giren biri olarak bu kafayla senin kaç puan alacağını az çok aklımda oluştu.?????

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Bir buçuk mi
Hayır, aşağıdaki gibi bir optik veriliyor:
Ekli dosyayı görüntüle 103664
Sözel bölüm için ayrı, sayısal bölüm için ayrı. Oturumlar bittikten sonra toplanan optikleri öğretmen götürüyor.

Ayrıca düşündüğünüz yöntem kul hakkı.
bir buçuk milyon kişinin kul hakkına girmek:smilingimp: böyle birşey yapmam zaten canım sıkıldı diye yazdığımı söyledim

Son düzenleyen moderatör:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Yakaladım seni Mert. Gözüm üstünde olacak.

• Komik
Reactions: 023

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Kankam keşke bu taktiğe kafa yoracağına günde bir saat ders çalışsaydın ? Emin ol daha iyi sonuç alırdın
Aynen aynen ??
Kestirme varken uzun yolu seçmişsiniz sanki ? Çalışmakta hayır vardır yaaa ? direkt derde deva ? Çalışsaydıniz % 90 daha iyi bi sonuç olurdu ama buna da kafa yormuşsunuz. Bu da ayrı bir çaba ve gayret ister. ??????

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Aynen aynen ??
Kestirme varken uzun yolu seçmişsiniz sanki ? Çalışmakta hayır vardır yaaa ?direkt derde deva ? Çalışsaydıniz % 90 daha iyi bi sonuç olurdu ama buna da kafa yormuşsunuz. Bu da ayrı bir çaba ve gayret ister. ??????
Ben kafa yormadimki benim fikrim değil

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Şöyle bir durum var, yukarıda arkadaşların yazdıkları gibi, eğer 2.optik verilecekse böyle bir şey yapamazsınız. Yapsanız da diğer öğrencilerin hakkına girmiş olursunuz.