Arama sonuçlarınız

1. erdeminoff

Rehber No Man's Sky Türkçe Yama (Güncel)

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.6.4.
  2. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.6.3. Geçmişte birçok kez e-mail yoluyla bildirmeme rağmen geri dönüş alamadım. Ama yama kullanmak isteyen oyuncular tarafından basit bir aramayla bulunabiliyorsa bu benim için yeterli.
  3. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.6.2. Yeni eklenen satırların çoğunu İngilizce dilinde göreceksiniz. En geç 1 hafta içinde de çeviriyi tamamlayarak yamayı güncelleyeceğim.
  4. erdeminoff

Yamayı uyarlamaya başladım. Eski satırlarda değişiklikler olduğu için biraz zaman alacak. Yarın akşama kadar yayınlamış olurum.
  5. erdeminoff

Yama dosyası rar veya zip formatında değildir ve açmanız da gerekmiyor. Sadece ilk mesajdaki talimatları uygulayın.
  6. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.6.1.
  7. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.6.0. Yeni eklenen satırların çevirisi tamamlandı.
  8. erdeminoff

Maalesef bu konuda pek bir bilgim yok. İade etme gibi bir imkân sağlıyorlarsa alıp deneyebilirsin.
  9. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.9. Yeni eklenen satırların çoğunu içeren oyun sürümü birkaç gün önce deneysel kanalda yayınlandığı için uyarlamaya ve çeviriye erken başlamıştım. Bu yüzden yeni eklenen satırların bir kısmı ya tamamen çevrilmiş olarak ya da kısmen çevrilmiş olarak karşınıza...
  10. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.8.
  11. erdeminoff

Yamanın sürümü son oyun sürümüyle uyumlu. 4.45 sürümünde dil dosyalarında herhangi bir değişiklik olmamasından dolayı güncelleme gerekmediği için 4.44 kaldı. Sürüm notlarındaki belirtilen sürüm geçerli. Eğer oyun açılışta mod uyarısı veriyorsa dosyayı tanıyordur, ama gerek Windows ayarlarından...
  12. erdeminoff

Az önce 1 saat kadar oyunun Gamepass sürümünde test ettim, ama herhangi bir çökme olmadı. Çökmenin kaynağı birçok şeye bağlı olabilir, ama yama kaynaklı değil gibi görünüyor. Zaten yamanın içinde oyunun çökmesine neden olabilecek hayati bir dosya yok. Yakın zamanda bir oyun güncellemesi...
  13. erdeminoff

Merhaba. Türkçe yama zaten oyunun son sürümüne uygun. Test ederken herhangi bir sorunla kaşılaşmadım. Bu hata, bir mod aktif olduğunda ve oyun herhangi bir sebepten dolayı çöktüğünde çıkan genel bir hata mesajı. Yani eğer başka bir mod kullanmıyorsan oyun kaynaklı bir sorundan dolayı çöküyor...
  14. erdeminoff

Oyunun Gamepass sürümünde çalışmamasına neden olabilecek yama kaynaklı herhangi bir sorun yoktur. 4 mesaj yukarda belirttiğim adımları doğru uyguladığınızdan emin olun. Ayrıca "No Man's Sky\Content\GAMEDATA\PCBANKS" dizinindeki "DISABLEMODS.TXT" dosyasını da kaldırın.
  15. erdeminoff

Paylaştığın link modlamayla ilgili pek bir şey içermiyor. Hala oyunun MAC sürümü ile ilgili bir gelişme yok. Oyunun mod topluluğuna da sordum, ama MacOS sürümünü modlamanın bir yolunun olmadığını yazdılar.
  16. erdeminoff

Az önce ben de denedim, ama sorun olmadan çalıştı. İndirdiğiniz pak dosyasını "No Man's Sky\Content\GAMEDATA\PCBANKS\Mods" dizinine attığınızdan emin olun. Ayrıca oyunu açtığınızda Seçenekler (Options) - Genel (General) kısmındaki Dil (Language) ayarını "Türkçe" olarak seçin.
  17. erdeminoff

Uzaylı dili yaması, henüz kelime öğrenme kısmını tamamlamadığım zamanlarda, oyunculara kolaylık olsun diye uzaylı dilindeki metinleri açan bir yamaydı. Artık son yayınladığım pak dosyaları uzaylı dilini öğrenmeyle ilgili dosyaları içerdiği için böyle bir şeye gerek yoktur. Ayrıca oyunu da...
  18. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.7. İndirmeyle ilgili herhangi bir sorun görmedim. Başka bir tarayıcı ile indirmeyi deneyin. Ayrıca Çeviri Notları sayfasında mevcut olan doğrudan indirme linkini de kullanabilirsiniz.
  19. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.6.
  20. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.5. Yeni satırların çevirisi tamamlandı. Otofaj kelimelerinin düzenlenmesi ve kelime bankasına aktarılması biraz daha zaman gerektirecektir. Tamamlanana kadar öğrenilen Otofaj kelimeleri oyunda İngilizce dilinde gözükecektir. Önümüzdeki günlerde bu kısmı da...
  21. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.4. Yeni eklenen tüm satırları çeviri tamamlanana kadar İngilizce olarak göreceksiniz. Tahminen 2 hafta içinde çeviriyi tamamlayıp yamayı güncelleyeceğim.
  22. erdeminoff

Maalesef pek bir gelişme yok. Oyunun MacOs sürümüne mod desteği gelmeden yapabileceğimiz pek fazla bir şey yok.
  23. erdeminoff

Yardım İnternet paketimin sunduğu hızı masaüstü bilgisayarımda kullanamıyorum

Kullandığın Ethernet kablosunun uzunluğu nedir? Uzunluk arttıkça sinyal kalitesi düşer. Normalde bu kabloların standardı 23-24 AWG Saf Bakır olması gerekirken piyasadaki üreticiler maliyeti düşürmek için 28 AWG alüminyum bakır karışımı (hatta demir kullananlar bile var) kablolar kullanıyor. AWG...
  24. erdeminoff

Yardım İnternet paketimin sunduğu hızı masaüstü bilgisayarımda kullanamıyorum

Kullandığın eternet kablosu CAT 5 olabilir. Sadece CAT 5E ve sonrası 100 mbit ve üstünü deskekler. Kablonun üzerinde yazması lazım. Bunun dışında Aygıt Yöneticisi - Ağ Bağdaştırıcıları - Realtek PCIe... -Gelişmiş kısmına gidip Speed & Dublex değerini 1.0 Gbps Full Dublex olarak ayarlamayı...
  25. erdeminoff

Rica ederim. Yama oyunun son sürümüne uygundur. 4.34 sürümünden beri dil dosyalarında herhangi bir değişiklik olmadığı için geçerliliğini koruyor.
  26. erdeminoff

Muhtemelen PC'deki gibi bir mod desteği olmadığı için Mods klasöründeki ilk pak dosyasını görmüyor. NMSARC.Language.pak için ise, muhtemelen bu dosyanın modlanmış hali ile orijinal halinin şifreleme anahtarlarını karşılaştırıp eşleşmeme durumu belirleyerek atlıyor. Bu durumda resmi mod...
  27. erdeminoff

Türkçe Yamanın pak dosyasını oyunun MacOs sürümüne uyarlamanın bir yolunu bulmuş olabilirim. İndirme linkindeki "MACOS TEST" klasöründe gerekli dosyaları bulabilirsiniz. Aynı klasördeki "Beni Oku" metin dosyasında gerekli talimatları ve uyarıları bulabilirsiniz. Çalışıp çalışmayacağı kesin...
  28. erdeminoff

Bildiğim kadarıyla oyunun MacOs sürümünde mod desteği yok. Belki oyunun ana dosyaları düzenlenerek yapılabilir. Ama bu dosyalarda yapılan herhangi bir değişiklik oyunun açılmamasına neden olabilir. RESOURCES/GAMEDATA/MACOSBANKS dizinindeki dosyaların formatı ne? Bu dosyalar PC sürümündeki gibi...
  29. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.3.
  30. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.2. Yeni eklenen tüm satırların çevirisi tamamlandı.
  31. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.1. Çeviriyi tamamlayana kadar oyuna yeni eklenen şeylere dair metinleri İngilizce olarak göreceksiniz. Tahminen çeviriyi önümüzdeki 5 gün içinde tamamlayarak yamayı güncelleyeceğim.
  32. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.5.0
  33. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.4.9
  34. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.4.8
  35. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.4.7. Çeviriyi tamamlayana kadar oyuna yeni eklenen şeylere dair metinleri İngilizce olarak göreceksiniz. Tahminen çeviriyi önümüzdeki 4 gün içinde tamamlayarak yamayı güncelleyeceğim.
  36. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.4.6
  37. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.4.5. Yeni eklenen tüm satırların çevirisi tamamlandı.
  38. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.4.4. Çeviriyi tamamlayana kadar oyuna son büyük güncelleme ile eklenen şeylere dair metinleri İngilizce olarak göreceksiniz. Tahminen çeviriyi önümüzdeki 1 hafta içinde tamamlayarak yamayı güncelleyeceğim.
  39. erdeminoff

Rica ederim. Peki yamayı tıpkı Steam talimatlarındaki gibi yama dosyasını doğrudan oyunun dizinindeki "\GAMEDATA\PCBANKS\MODS" klasörüne atarak mı çalıştırdınız yoksa ek işlemler yapmanız gerekti mi? Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.4.3
  40. erdeminoff

Eğer doğru duyduysam Xbox Game Pass artık oyunların dosyalarına müdahale edilmesine izin veriyor. Yani eskisi gibi bir yönteme gerek olmayabilir. Eğer oyunu henüz Game Pass üzerinden indirmediyseniz şuradaki yöntemi deneyin: Rehber: Xbox Game Pass oyunlarına Türkçe yama kurma Eğer oyunu Game...
  41. erdeminoff

Türkiye fiyatı 105 tl indirimli olarak. 29 Kasım'a kadar da indirim sürecek. Diğer ülkelerdeki fiyatları burada listeli: https://steamdb.info/app/275850/ Kabaca ayda 1 kere indirime düşüyor.
  42. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.4.1
  43. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.4.0
  44. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.9
  45. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.8. Yeni güncelleme ile dil dosyalarında çok değişiklik olduğu için erken güncelliyorum. Katalog ve Rehber sayfasındaki görev ve hikaye geçmişine dair metinlerin bir kısmı hariç tüm metinleri çevirdim. Bu kısımlar uzun olduğu için çevrilmesi biraz daha zaman...
  46. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.7. Yeni eklenen şeylerle ilgili yazıları oyunda İngilizce olarak göreceksiniz. Yeni eklenen satırları çevirmenin en geç 10 gün süreceğini tahmin ediyorum. Tamamlanınca yamayı güncelleyeceğim. İyi oyunlar.
  47. erdeminoff

Merhaba. Yamayı yeni sürüme uyarlamaya başladım, ama eski satırlarda çok fazla değişiklik olduğu için tamamlamam yarını bulacaktır. Büyük ihtimalle yarın akşam yayınlamış olurum.
  48. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.6.
  49. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.5.
  50. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.4.
  51. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.3. Yeni güncelleme ile gelen tüm satırların çevirisini tamamladım. Buna bir sonraki keşif seferi de dahildir.
  52. erdeminoff

Testlerde böyle bir sorunla karşılaşmadım. Hata mesajı sorunun mod kaynaklı olduğunu söylemiyor zaten. Mod tespit ettiğini ve sorunun bundan da kaynaklanabileceğini söylüyor. Oyuna büyük bir güncelleme geldiği zaman beraberinde sorunlar da gelebilir. Çökme de bunlardan biri ve geliştirici büyük...
  53. erdeminoff

Oynayabilirsiniz. Oyunun ilk menüsünde Çok Oyunculu seçeneğini seçin ve ekrandaki kod ile birbirinizin oturumuna katılın.
  54. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.2. Yeni yayınlanan sürümü, oyunda satırların sorunsuz bir şekilde gözükmesi için yamaya uyarladım. Çeviriyi ise en geç 1 hafta içinde halledebileceğimi düşünüyorum.
  55. erdeminoff

Linkten indirdiğiniz dosya zaten "rar" formatında değil, "pak" formatında. Sadece bu pak uzantılı dosyayı ilk sayfadaki yükleme talimatlarında belirtiğim yere atmanız ve DISABLEMODS.txt dosyasını silmeniz yeterli.
  56. erdeminoff

Rica ederim. Herhangi bir karşılık beklemeksizin elimden geldiğince her türlü çabayı göstermeye çalışıyorum. Manevi destekleriniz benim için yeterli. Şimdilik çeviri anlamında bir zorlukla karşılaşmıyorum, ama aksi bir duruma karşı teklifinizi aklımda bulunduracağım.
  57. erdeminoff

2 ay önce Outlaws güncellemesi ile gelen bir özellik. Bu özellik ile Gemi savaşı sırasında, Süvari Filonuza kattığınız uzaylıları X menüsü ile yanınıza çağırıp onlardan yardım alabiliyorsunuz. Eğer bir yük gemisine sahipseniz, filo yönetim terminalinden safınıza kattığınız bu uzaylıları...
  58. erdeminoff

Eğer No Man's Sky\GAMEDATA\MODS dizinine atıyorsanız çalışmaması normal. Talimatlarda belirttiğim dizin burası değil. "No Man's Sky\GAMEDATA\PCBANKS" dizininde "Mods" adında bir klasör oluşturup pak dosyasını buraya atın ve aynı dizindeki DISABLEMODS.txt dosyasını silin. Bu şekilde...
  59. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.1
  60. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.3.0. Tüm satırların çevirisi tamamlandı. İyi Oyunlar.
  61. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.2.9. Bu uyarlama yaması ile çeviriyi tamamlayıncaya kadar yeni eklenen şeylere ait metinleri İngilizce olarak göreceksiniz. Çeviriyi tamamlamam ise tahminen 4 gün sürecektir.
  62. erdeminoff

Oyunun yeni sürümünde son değişiklikleri kapsayan dil dosyasının satır sırasını değiştirdiklerini fark ettim. Bundan dolayı bu dil dosyasını, oyunun önceki sürümündeki aynı dosya ile karşılaştırıp yeni eklenen ve değişiklik yapılan satırları belirleyemiyorum. Satır sırasını tekrar düzenlemek...
  63. erdeminoff

Dil dosyalarında herhangi bir değişiklik yapılmamış. Mevcut yama sürümü geçerli.
  64. erdeminoff

Rica ederim. Birkaç başlığın oyun kaynaklı bir sebepten dolayı İngilizce gözükmesi dışında her şey Türkçe'dir. Hayatımı olumsuz etkileyen bir durum oluşmadığı sürece, güncellemeler geldikçe yamayı uyarlamaya/yeni eklenen satırları çevirmeye devam edeceğim. Geçmişte oyunun geliştiricilerine...
  65. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.2.8.
  66. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.2.7. Tüm satırların çevirisini tamamladım. İyi oyunlar.
  67. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.2.6. Sizi bekletmemek adına, yeni başlayan keşif seferiyle ilgili tüm satırların çevirisini tamamlayıp yamaya dahil ettim. Ama yeterli derecede test edemediğim için hatalar olabilir. Birkaç gün içinde de tüm çeviriyi tamamlayıp yamayı güncelleyeceğim. İyi oyunlar.
  68. erdeminoff

Türkçe yama oyunun 3.85 sürümüne uyarlandı. Yeni eklenen satırları oyunda İngilizce olarak göreceksiniz. Bir hafta içinde yeni satırların çevirisini tamamlayıp yamayı güncelleyeceğim. Bu arada oyun güncellemelerinden sonra oyun klasöründe "Disablemods.txt" dosyası tekrar yaratılabiliyor. Yamanın...
  69. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.2.4
  70. erdeminoff

Rica ederim. Oyunun türü fantastik bilim kurgu. Yani bir simülasyon oyunu olmadığı için herhangi bir bilimsel veya teknik bilgiye ihtiyacınız olmayacak. Oyunun başındaki eğitim talimatları zaten ne yapacağınız konusunda yeterli yardımı sağlıyor. İlk birkaç saatten sonra zorlanacağınızı sanmıyorum.
  71. erdeminoff

Dizini yanlış yazmışım. Programın dosyaları algılayabilmesi için oyunun dosyaları şu dizinde olmalı: C:\Users\*Kullanıcı Adı*\AppData\Local\Packages\HelloGames.NoMansSky_*******\LocalCache\Local\Microsoft\WritablePackageRoot\GAMEDATA\PCBANKS Bu dizine gidip dosyalar yerinde mi bir bakın...
  72. erdeminoff

Anladığım kadarıyla oyunun gamepass sürümünü kullanıyorsunuz. Daha önce bu platformda deneme şansı bulamadığım için pek yardımcı olamayacağım. Ekran görüntüsünden anlaşılan C:\Users\*KULLANICI ADI* \AppData\Local\Microsoft\WritablePackageRoot\GAMEDATA\PCBANKS dizininde oyunun dosyalarını...
  73. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.2.3. Evet. Perşembe günü başladı. İlgili satırlar 3.80 sürümüyle beraber önceden oyuna eklendiği için başlamadan önce çevirisini tamamlamıştım.
  74. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.2.2. Yeni sürümün çevirisi tamamlandı.
  75. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.2.1. Yamayı bugün gelen 3.80 güncellemesine uyarladım. Yaklaşık 1 hafta içinde de çeviriyi tamamlayarak yamayı güncelleyeceğim.
  76. erdeminoff

Merhaba. İndirme linkinde zip uzantılı bir dosya yoktur. Eğer kastettiğiniz "Türkçe_Yama_3.2.0 _(Oyun Sürümü 3.73) isimli" .pak uzantılı dosyaysa, bu indirmeniz gereken yama dosyasıdır. Bu dosya, oyunun algılayacağı bir formatta olduğu için açılmaması normal. Bu .pak uzantılı dosyayı, ana...
  77. erdeminoff

Son oyun güncellemesinde dil dosyalarını kapsayan bir değişiklik yoktu. İndirme linkindeki yama dosyası oyunun son sürümüne uygun. Çeviri notlarında ayrıca belirttiğim için yama dosyasındaki sürüm numarasını değiştirmeye gerek duymadım.
  78. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.2.0
  79. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.1.8
  80. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.1.7. Yeni eklenen İngilizce satırların çevirisini tamamladım.
  81. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.1.6. Yeni eklenen satırlar İngilizce olarak gözükecektir. En geç cumartesi akşamına kadar çeviriyi tamamlayıp yamayı güncelleyeceğim.
  82. erdeminoff

Sınıf kelimesi yanına geldiğinde, sanırım "Nakliye Sınıfı" daha iyi duruyor. İngilizce karşılığı "Hauler" yani "Nakliyeci", ama her ikisi de anlamı pek etkilemediği için kullanılabilir. Yoksa bir itiraz, bir sonraki yama güncellemesinde "Nakliye" olarak göreceksiniz.
  83. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.1.5
  84. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.1.4
  85. erdeminoff

Gek türüne ait bazı mesleklerin Türkçe ve İngilizce karşılıkları şu şekilde: İş Gek'i WorkGek Emek Gek'i ToilGek Satış Gek'i SalesGek Serbest Gek FreeGek Ticaret Gek'i TradeGek İzci Gek ScoutGek Değer Gek'i ValueGek Gelecek Gek'i FutureGek Oyundaki uzaylı türlerinin kendine...
  86. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.1.3 Eğer dil dosyalarında yapısal değişiklikler yapılmamışsa yama çalışmaya devam edecektir. Uzun süredir bunu yapmadılar. Büyük güncellemelerde genel olarak 2000-3000 civarı satır eklenir; ama bunlar yamanın işleyişini bozmaz. Sadece yeni satırlar oyunda "ID"...
  87. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.1.2
  88. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.1.1 Beta 2
  89. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.1.1 Beta 1. Yeni Keşif Seferinin başlamasıyla birlikte test sürecini kısa keserek yamayı yayınlamaya karar verdim. Hatalar olabilir. Önümüzdeki günlerde iyice test ederek yamayı güncelleyeceğim. 1631125220 Şu ana kadar oyunun fanları tarafından yapılmadıysa...
  90. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.1. Yeni eklenen şeyler oyunda İngilizce olarak gözükecek. Yaklaşık 3500 yeni satır eklenmiş. 10 gün içerisinde çeviriyi tamamlayarak yamayı güncelleyeceğim.
  91. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.0.4
  92. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.0.3
  93. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.0.2
  94. erdeminoff

Sürüm numarasını 3.42 yazacağıma yanlışlıkla 3.41 yazmışım. Geçen cuma yayınlanan 3.42 sürümüyle uyumlu.
  95. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.0.1
  96. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 3.0.0. Bekletmemek adına fazla test etmeden yayınlıyorum. Hatam çıkarsa affola.
  97. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.9.9. İki gün içinde yeni satırları da çevirerek yamayı güncelleyeceğim.
  98. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.9.8
  99. erdeminoff

Şu sıralar başka bir büyük çeviri işine girişebilecek zamanım yok. O diyarları fethetmek de başka tutkulu çevirmenlere kalsın. :) Bir kez daha kontrol ettim ve herhangi bir eksiklik görmedim. Oyun kaynaklı görünüyor. Ben de testler sırasında birkaç yerde rastlamıştım. Herhalde sonraki...
  100. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.9.7
  101. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.9.6 Beta 2.
  102. erdeminoff

Büyük güncelleme boyutu oyuna çok şey eklendiği anlamına gelmiyor. 74 tane paket dosyasından herhangi birindeki küçük bir değişiklik, tüm paketin tekrar yüklenmesi anlamına geldiği için gelen güncellemelerin boyutu da büyük oluyor. Son güncellemede dil dosyalarında herhangi bir değişiklik...
  103. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.9.6. Satırların çevirisini tamamladım, ama henüz yeterince test edemediğim için bekletmemek adına beta olarak yayınlıyorum. Hataları gördükçe düzeltip yamayı güncelleyeceğim.
  104. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.9.5. Yeni eklenen satırlar çeviriyi tamamlayana kadar oyunda İngilizce olarak gözükecek.
  105. erdeminoff

Yeni güncelleme üzerinde çalışmaya başladım. Yaklaşık 1500 yeni satır ve 500 kadar da eski satırlar üzerinde değişiklik var. Eski satırlarda birçok değişiklik olduğu ve her biri üzerinde teker teker çalışıp değişiklikleri aktarmam gerektiği için yamayı uyarlamam biraz daha uzun sürecek...
  106. erdeminoff

Rica ederim. Arama motorlarında "No Man’s Sky Türkçe" veya "No Man’s Sky Türkçe Yama" diye aratıldığında ilk sıralarda yer aldığından ve bu yüzden de bulunabilirlik konusunda bir sorun yaşanabileceğini düşünmediğimden dolayı başka bir yere yükleme ihtiyacı duymadım. Her ne kadar önceki...
  107. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.9.4. Yeni eklenen tüm metinlerin çevirisini tamamladım.
  108. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.9.3. Yeni yayınlanan oyun güncellemesi ile birlikte oyuna eklenen tüm satırları İngilizce olarak yamaya aktardım. Böylece oyunda bu kısımları düzgün bir şekilde görebileceksiniz. Bu güncellemeyle 3048 satır veya 24 sayfalık bir metin (kitap formatına...
  109. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.9.2. Yamayı tamamlamış bulunuyorum. Bundan sonra haftalık olarak güncelleme yayınlamayacağım. Oyun güncellemeleri geldiğinde ise çeviriye odaklanarak yamayı güncelleyeceğim.
  110. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.9.1
  111. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.9.0
  112. erdeminoff

Yeni yayınlanan sürümde dil dosyalarına sadece 2 satır eklendi. Onlar da konsollarla ilgili. Bu sürüm daha önce Deneysel kanalda yayınlandığı için bunları aktarmıştım. Büyük bir güncelleme yayınlandığı zaman çevirerek yamayı güncelleyeceğim.
  113. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.8.9
  114. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.8.8
  115. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.8.7. Muhtemelen 1 ay içinde kontrolleri tamamlayarak düzenli güncellemeleri bitireceğim. Bu aşamadan sonra sadece büyük oyun güncellemeleri geldiği zaman ve mühim durumlarda yamayı güncelleyeceğim.
  116. erdeminoff

Başka bir yama ile daha uğraşacak zamanım yok. Ayrıca genellikle büyük oyunların dosyaları koruma altında oluyor. Onları açmak ayrı bir sorun. 1610037729 Standart- Zor - Çok zor - Geliştirici modu seçeneklerini hiç görmedim bu oyunda. Muhtemelen en az 2 yıl eski bir sürümdür. Dil dosyaları...
  117. erdeminoff

"PCBANKS" klasöründeki "Disablemods.txt" dosyasını sildiniz mi? Eğer modlar etkinse, oyun açılırken aşağıdaki gibi "Mod Warning" uyarısı görmeniz gerekli. Bu ekranı görüyorsanız, oyun "Mods" klasörünün içeriğini kontrol ediyor ve içindeki dosyayı dikkate alıyor demektir. Türkçe Yamanın...
  118. erdeminoff

Çevirmen misiniz derken mesleğim çevirmenlik değil. Gelen istek üzerine İngilizce bilen birisi olarak oyunun çevirisine başladım. Daha önceden de "Gold Rush: The Game" adlı oyunun resmi çevirisini üstlenmiştim.
  119. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.8.6.
  120. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.8.5. Herkese sağlıklı ve mutlu bir yeni yıl diliyorum. Değişiklikleri Çeviri Notları kısmında zaten paylaştığım için buraya ayrıca koymayı gerekli görmedim.
  121. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.8.4
  122. erdeminoff

Sorunu bir süre önce düzelttim. Uzaylı dilleri kelime öğrendikçe sorunsuz bir şekilde açılacak. Böyle bir şeye artık gerek yok. Detaylı bilgiyi 22.08.2020 tarihli çeviri notunda görebilirsin.
  123. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.8.3
  124. erdeminoff

Oyunun sitesinde belirtildiğine göre güncel sürüm 3.13. Farklı bir platformda böyle bir sürüm var mı bilmiyorum, ama sürüm numaraları arasında büyük farklar olmadığı sürece çalışacaktır. Yalnız yeni bir şeyler varsa onlar oyunda ID olarak gözükür. (EXP_MON_DESC_13 gibi). Eğer sürüm numarası...
  125. erdeminoff

Oyunu Türkçe yapmak için dosyayı açmanıza gerek yok. Dosya zaten oyunun tanıyacağı formatta. "Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\No Man's Sky\GAMEDATA\PCBANKS" dizinine gidin. Farklı yere kurduysanız ve nerede kurulu olduğunu bilmiyorsanız, Steam üzerinde oyunun adına sağ tıklayıp...
  126. erdeminoff

Selam. Mesajınızı gördükten sonra yükleyerek tekrar denedim ve sorun olmadan çalıştı. İlk sayfada belirttiğim yükleme talimatlarını izlediniz mi? Eğer oyunun çok eski bir sürümüne sahip değilseniz veya oyunu Game Pass üzerinden yüklemediyseniz düzgün bir şekilde çalışacaktır.
  127. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.8.1
  128. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.8.0
  129. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.7.9
  130. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.7.8
  131. erdeminoff

Böyle bir sorun yaşandığını ilk defa sizden duydum. Bana özelden save dosyanızı gönderir misiniz? "C:\Users\KULLANICI ADI*\AppData\Roaming\HelloGames\NMS" dizininde bulunur. (Appdata klasörünü görmek için Görünümden "Gizli Öğeleri" seçin.) WinRar ile paketleyerek ve herhangi bir dosya yükleme...
  132. erdeminoff

İlk oynadığınız oyun neydi?

İlk oynadığım oyun mu bilmiyorum, ama hatırladığım en eski oyun 4-5 yaşımdayken Commodore 64'te oynadığım ve adını Türkçe olarak "Cadı" diye hatırladığım bir platform oyunuydu. Mario'ya benzediğini ve ilerleyerek elmas topladığımızı hatırlıyorum.
  133. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.7.7
  134. erdeminoff

Oyunu Türkçe yapmak için indirdiğiniz pak uzantılı dosyayı açmanız gerekmiyor. İlk sayfadaki yükleme talimatlarında belirttiğim gibi "Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\No Man's Sky\GAMEDATA\PCBANKS" dizinine gidin ve MODS adında bir klasör oluşturun. Ardından bu indirdiğiniz dosyayı...
  135. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.7.6. Yeni yayınlanan güncellemeye ait tüm satırları çevirerek aktardım.
  136. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.7.5
  137. erdeminoff

Xbox Game Pass, resmî mod desteği sağlamadığı oyunların dosyalarına müdahale edilmesine izin vermiyor. Bu durumda ya resmî mod desteğinin gelmesini beklemeniz ya oyunu Game Pass yerine Steam gibi bir platformdan satın almanız ya da bazı resmi olmayan yöntemler ile dosyaları düzenlenebilir hale...
  138. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.7.4
  139. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.7.3 Türkçe Yama kaynaklı bir sorun değil gibi gözüküyor. Hem virüslerden korunmak hem de benzer sorunlar yaşamamak için oyunu yasal yollardan edinin.
  140. erdeminoff

DOSYA İZNİ SORUNU/nasıl çözerim

Format da yukarıda belirttiğim yöntemlerin benzerini yapmanızı gerektirecek. Ama format atmadan önce daha kolay bir şekilde Windows'u sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Şu videodaki yöntemi "Her Şey Kaldır" seçeneği ile bir deneyin. Format atmak isterseniz, Windows 10'u İndirin adresinden "Aracı...
  141. erdeminoff

DOSYA İZNİ SORUNU/nasıl çözerim

Virüs olma ihtimali yüksek. O yüzden Windows dışında bir virüs taraması yapın. Kaspersky'nin bununla ilgili bir çözümü var. Mevcut bilgisayarınızdan veya mümkün değilse başka bir bilgisayardan bu linki kullanarak kurtarma diskini indirin. İndirdiğiniz .iso dosyasını, eğer bir cd veya dvd...
  142. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.7.2
  143. erdeminoff

Vaktim sınırlı. Ama aşırıya kaçmadığınız sürece bana özelden takıldığınız yerleri sorabilirsiniz. Ama her şeyi bildiğimi düşünmeyin. Ayrıca son güncellemeden sonra Youtube ve Twitch üzerinde düzenli yayın yapan ve video yayınlayanlar çoğaldı. Onların videolarını izleyerek ve soru sorarak oyun...
  144. erdeminoff

İnidirip tekrar denedim ve herhangi bir sorun olmadan çalıştı. No Mans Sky\GAMEDATA\PCBANKS dizinindeki DISABLEMODS isimli dosyayı sildiniz mi? Bazen güncellemelerden sonra bu dosya tekrar oluşturuluyor.
  145. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.7.1. Test sırasında gözümden kaçan birkaç hata olabilir. Gördükçe bu kısımları düzelteceğim.
  146. erdeminoff

Game Pass resmi olarak sadece belirli oyunlara mod desteği sunuyor ve No Man's Sky da bu oyunlar arasında değil. Game Pass üzerinden yüklenen tüm oyunların dosyaları şifrelenir ve değişikliğe izin verilmez. "WindowsApps\HelloGames.NoMansSky_3.1.64354.0_x64__" dizininde olan oyunun dosyaları da...
  147. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.7 Yeni bir şeyler üretmek, bir şeylere katkıda bulunmak bana zevk veriyor. No Man's Sky gibi özel bir oyunla karşılaşınca ve dil engelinden dolayı birçok oyuncunun da bundan mahrum kaldığını görünce neden olmasın diyerek bu işe başladım ve zaman içinde bu...
  148. erdeminoff

Selam. Yamanın üzerinde çalışmaya başladım. Yaklaşık 1500 kadar yeni satır var. İlk aşamada yeni eklenen ve değiştirilen satırları yamaya aktarıyorum. Böylece yeni eklenen metinleri İngilizce olarak oyunda sorunsuz bir şekilde görebileceksiniz. 2 saat içerisinde yamayı güncellemiş olurum. Yeni...
  149. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.6.5.
  150. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.6.4
  151. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.6.3
  152. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.6.2
  153. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.6.1 (Beta). İlgili açıklamayı çeviri notları kısmından görebilirsiniz.
  154. erdeminoff

Rica ederim. Böyle bir ihtiyacın farkında olarak elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Eğer daha fazla oyuncunun bu güzel oyunu zevk alarak ve anlayarak oynamasını sağlayabildiysem ne mutlu bana. Bu arada kelime öğrenme ve öğrenilen kelimelerle uzaylı dilindeki cümlelerin otomatik olarak...
  155. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.6.0
  156. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.5.9. Herkese İyi Bayramlar.
  157. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.5.8 . Test sırasında gözümden kaçmış birkaç küçük hata olabilir. Onları da gördükçe düzeltirim.
  158. erdeminoff

Cuma akşamına yetiştirmeye çalışıyorum; ama test durumuna bağlı olarak cumartesi akşamına da uzayabilir. Hazır olduğu zaman size bildirim gitmesi için buraya yazacağım.
  159. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.5.7. Yeni oyun güncellemesi oldukça dolu ve 2512 yeni satır içeriyor. Bu kısmın çevirisini ve testini 1 hafta içerisinde tamamlayabileceğimi düşünüyorum. Şu iki günde çevirebildiğim kadarını bu güncellemeye aktardım. Diğer kısımlar ise oyunda İngilizce olarak...
  160. erdeminoff

Sanırım Xbox uygulaması çalıştığı için böyle bir uyarı alıyorsun. Uygulamayı kapatmayı dene ve görev yöneticisinden de kapalı olduğuna emin ol. Olmazsa eğer başlat menüsünden "services.msc" diye aratarak adı "Xbox" içeren tüm servislerin başlangıç türünü "devre dışı" olarak ayarlamayı dene ve...
  161. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.5.6
  162. erdeminoff

cpu temel hızın altında

Başlat - Ayarlar - Sistem - Güç ve Uyku - Ek Güç Ayarları (Sağ tarafta) - Yüksek Performans Eğer olmazsa muhtemelen bios üzerinde ayar yapılması gereklidir. Edit: İyi okumamışım. Ana kartının modelini biliyor musun? Sistem Bilgisi diye aratarak sağ taraftaki "temel kart ürünü" kısımdan...
  163. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.5.5 Başka bir yamaya daha ayırabilecek zamanım yok maalesef.
  164. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.5.4
  165. erdeminoff

"No Man's Sky\GAMEDATA\PCBANKS" dizininde disablemods adında bir metin dosyası yoksa o zaman modlar aktif demektir. Bu adımı geçerek aynı dizinde "MODS" adlı bir klasör oluştur ve indirdiğin ".pak" dosyasını buraya at. O zaman çalışacaktır.
  166. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni sürüm 2.5.3
  167. erdeminoff

Oyunun başındaki mod uyarısı oyunun .exe dosyasının içinde. O yüzden geliştirici bu kısmı dil dosyalarına eklemediği sürece çevrilmesi mümkün değil. Diğer dillerde de aynı şekilde İngilizce. Kısaca oyunun modlu olarak çalıştırıldığını ve sorun yaşanması durumunda modun nasıl...
  168. erdeminoff

Rica ederim. Hello Games ile bağlantı kurmayı ben de düşündüm. Ama bunun için yamanın hatalarından arındırılmış olması ve kendini kanıtlamış olması gerekli. Henüz düzeltilecek çok şey var ve bunun için erken. Ama ileride, her ne kadar zor olsa da şansımı denemeyi düşünüyorum.
  169. erdeminoff

Xbox platformunda deniyorsan eğer pek bir bilgim yok; ama Windows üzerinde game pass ile oyunu indirdiysen eğer dosyayı "MODS" klasörüne atman yeterli olmalı. Ama dosya sisteminin farklı olma ihtimali de var. Eğer yapamazsan, oyun dosyalarının bulunduğu konumda ".pak" uzantılı dosyalar var mı...
  170. erdeminoff

Yama güncellendi. Bugün yayınlanan sürüme uyarladım.
  171. erdeminoff

Tabii. Verdiğim indirme linkinden indirebilirsin. İndirme linkinde dosya ismi olarak yamanın sürümünü ve hangi oyun sürümüne uygun olduğunu görebilirsin.
  172. erdeminoff

Oyunda 18 kentilyon gezegen olduğu söyleniyor, ama aslında oyuncuların keşfettiği kadar gezegen var. Çünkü bir oyuncu daha önce hiç gidilmemiş bir sisteme girmeden önce (yükleme aşamasında veya belli bir bölgeye ulaşmadan), hayvan ve bitki yaşamı, hava durumu, gezegen koşulları, kaynaklar...
  173. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.5.1. En sonunda tüm satırların çevirisini tamamlayabildim. Ama bu yamanın tamamlandığı anlamına gelmiyor. Şimdi sıra hataların düzeltilmesinde. Birçok yerde hatalar mevcut ve bu kısımların üzerinden geçilmesi gerekiyor. Bunun için bazı planladığım yöntemler...
  174. erdeminoff

Oyunun son sürümü 2.42. Yama da bu son sürüme uygun. Release log - No Man's Sky
  175. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.5
  176. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.4.9
  177. erdeminoff

Oyun keşif odaklı olduğu için ziyaret etmeden veya C ile gemiden taramadan göremezsin. Hilesi olabilir elbet, ama hiç denemedim ve bilmiyorum.
  178. erdeminoff

----"Türkçe_Yama_2.4.8_(Oyun Sürümü 2.34).pak" adlı dosyayı indirdikten sonra "No Man's Sky\GAMEDATA\PCBANKS\MODS" dizinine atmanız gerek. ----Ondan sonra da "No Man's Sky\GAMEDATA\PCBANKS\" dizininde bulunan "DISABLEMODS" metin dosyasını da silmeniz gerekiyor. ----Oyun dilinin de İngilizce...
  179. erdeminoff

Dil dosyalarına öyle çok bir şey gelmiş gibi durmuyor. En fazla 300 satır eklenmiş gibi. Tabi detaylıca baktıktan sonra anlaşılacak ama normal seyrimi bozmadan çevirip en kısa zamanda yayınlarım.
  180. erdeminoff

Temperate Ilıman Light Showers Hafif Sağanak Yağışlı Mild Rain Hafif Yağmurlu Refreshing Breeze Rahatlatıcı Hafif Rüzgar Humid Nemli Pleasant Güzel Balmy Ilık Mellow Yumuşak Beautiful Çok Güzel Blissful Keyifli Bunlar iyi olanların ham hali. Ama oyun diğer her şeyde de...
  181. erdeminoff

Hedefim Hazirana kadar tüm satırları çevirmek ve oyunu %100 Türkçe yapmak. Ama bu süreye test ve hata düzeltmeleri dahil değil. Tüm metinleri teker teker gözden geçirmem gerek ve değiştirilecek bazı şeyler var. Ama Hazirana kadar tüm diyaloglar anlaşılarak oynanabilir hale gelecek. Şu an tek...
  182. erdeminoff

Rica ederim. Kalan metinlerin çoğu konuşma diyalogları ve açıklamaları oluşturduğu için işim biraz daha zorlaştı. Ama çalışma süremi biraz daha genişleterek günlük hedefime ulaşabiliyorum. Eğer geliştirici bol satırlı bir güncelleme yayımlamazsa, hayatımda olumsuz bir değişiklik olmazsa ve beni...
  183. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.4.8
  184. erdeminoff

Oyunun son sürümüne uygun ve yeni eklenen şeylerin hepsi çevrilmiş durumda. Zaten yeni bir oyun sürümü yayınlandığı zaman (dil dosyalarında herhangi bir değişiklik varsa), çevirdiğim diğer satırlarla birlikte tüm değişiklikleri Türkçe Yamaya aktarıp yeni bir yama sürümü altında yayınlıyorum...
  185. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.4.7
  186. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.4.5. Ayrıca öğrenilen kelimeler ile açılan uzaylı dilindeki hatalar için de bir yama ekledim. Gerekli açıklama indirme linkinde.
  187. erdeminoff

Tüm hikayeler bittikten sonra, bir Jenerik ekranının çıkmasını bekleme. Galaksinin merkezine ulaşmayı deneyebilirsin. Neyse ki oyuna gelen güncellemeler dil dosyalarına çok miktarda satır eklemiyor. Mesela bugün gelen güncelleme yaklaşık 150 civarı satır eklenmiş ki benim için 1 günlük...
  188. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.4.3.
  189. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.4.2. Hepinize sağlıklı ve mutlu bir yeni yıl geçirmenizi diliyorum.
  190. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.4.1. Bu sürümle birlikte oyunun hikaye kısmına ait diyalogların çevirisini tamamladım. Hikaye görevleri boyunca karşılaşacağınız metinlerin en kötü ihtimalle %95'i Türkçe olacaktır. %5'lik kısım ise sabit olmayan ve farklı oyun oturumlarında değişen metinler. Bu...
  191. erdeminoff

Rica Ederim. Ana hikayedeki birçok satır eksik ve sorunlu. Ama artık son birkaç gündür bu kısma yoğunlaştım. Ana hikayeyi oluşturan diyalogların çevirisini tamamlayarak bir sonraki sürümde yayınlayacağım. Aynı zamanda hem çeviri yaparak hem de hikaye kısmını oynayarak ilerliyorum. Bu yüzden...
  192. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.4
  193. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.3.5
  194. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.3.4
  195. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.3.3. Bu sürüm ile Türkçe yamayı yeni yayınlanan 2.15 sürümüne uyarladım ve ayrıca oyuna yeni eklenen Hafta Sonu görevlerine ait tüm satırları Türkçe'ye çevirdim. Nexus'ta bu görevler aktif olduğu zaman ve aldığınızda, görevin hikaye kısmını ilgilendiren...
  196. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.3.2
  197. erdeminoff

Türkçe yama, oyunun şu an için %48 lik kısmını kapsıyor. Uzun yazılar dahil birçok şeyin İngilizce olması normal. Bir önceki sürümü, Google Çeviri kötü sonuçlar verdiğinden dolayı her bir satırı teker teker çevirerek hazırladım. Bu aşamadan sonra da eğer vakit bulabilirsem oyunu çevirmeye bu...
  198. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Yeni Sürüm 2.3.1
  199. erdeminoff

Yamayı güncelledim
  200. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.2.6. Daha önce belirttiğim gibi askere gittiğimden dolayı bu yayınladığım son yamadır. Devam etmek isteyen arkadaşlar Çeviri Rehberi linkini kullanarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.
  201. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.2.5 Sağ olun. Size de iyi bayramlar.
  202. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.2.4
  203. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.2.3
  204. erdeminoff

Rica ederim. Bu güzel oyunun birçok kişiye ulaşması ve anlaşılarak oynanması için herhangi bir karşılık beklemeksizin elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Manevi desteğiniz de bu işe daha sıkı sarılmamı sağlıyor. Teşekkür ederim İndirme linkini tekrar kontrol ettim. Herhangi bir sorun yok...
  205. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.2.2
  206. erdeminoff

Malesef cümle yapıları otomatik çeviri için uygun değil. Uzun Cümlelerin çoğu bu şekilde ve aralardaki "<FUEL>" gibi değişkenleri herhangi bir şekilde değiştirmeden, cümleyi çevirirken doğru yerlere yerleştirmek gerekiyor. Bu cümleyi otomatik çeviriye koyduğunuzda aradaki değişkenler...
  207. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.2.1
  208. erdeminoff

Yamayı güncelledim. Mevcut sürüm 2.2.0 Yamayı bitirmek isterdim. Fakat Eylül ayının başında askere gideceğim için sınırlı bir sürem var. Zaten başladığım zaman amacım oyunu tam olarak Türkçe 'ye çevirmek değildi. Amacım göz önünde olan şeyleri olabildiğince Türkçe 'ye çevirip oyunun daha...
  209. erdeminoff

Çevirmen: Erdem Sarp Çeviri Durumu: Genel : %100 ± 0.01 Test ve Düzeltmeler: Tamamlandı Uyumlu Olduğu Oyun Sürümünü Çeviri Notları Linkinden Görebilirsiniz Çeviri Notları: https://docs.google.com/document/d/1VVtuGom_Ml3rJ2Kcvd9jS4ZL0qpUmQ5pTz7l0jgDbh8 Açıklama: 2018 yılında askere...