Arama sonuçlarınız

1. TeknoTakip

Soru Bilgisayar mühendisliği için nasıl bir laptop almalıyım?

hmm tamamdır hocam araştırayım onu. performans anlamında win işlemcilerden geri düşer bir yanı var mı?
  2. TeknoTakip

macOS da crack nasıl yapılıyor ki kapalı bir işletim sistemi değil mi
  3. TeknoTakip

windowsta her şeyi cracklerim
  4. TeknoTakip

tamamdır hocam bakayım ama çok fazla modeli türü var. hangi özelliklerine dikkat etmrm lazım bilmiyorum. 16gb ram olması gerektiği haricinde fazla bilgim yok
  5. TeknoTakip

tamamdır hocam takibe alıyorum bu bilgisayarı. alırsam kutusuyla size fotoğrafını atarım :) eğer başka sorum olursa size tekrar buralardan ulaşabilir miyim hocam?
  6. TeknoTakip

ben de cidden pek anlayan biri değilim hocam da o yüzden siz bu işlerin ne kadar içindesiniz ondan sormuştum. ama yazılımcıların ne yaptığını detaylı biliyorsanız ve cihaz gerekliliklerini biliyorsanız önereceğiniz markaların bu özelliklerdeki modellerinden almayı deneyeyim hocam 1690300135...
  7. TeknoTakip

siz yazılımcı mıydınız hocam
  8. TeknoTakip

bir model öneriniz var ise atabilir misiniz hocam? 45 55 arası en ideal fiyat olur şuan benim için. 1690299604 iphone kullanmaıdğım için cihazlar arası uyumu çok kullanacağım bir özellik değil ama paralı servisler çok ciddi para etmeseydi diğer özellikleri benim de hoşuma gidiyordu. laptoptan...
  9. TeknoTakip

ama onlarda da programlara çok yüksek lisans paraları bayılmam gerekebilir. hiçbir şeyi crackleyemem ondan pek sıcak bakamıyorum
  10. TeknoTakip

Öncelikle merhaba arkadaşlar bilgisayar mühendisliğini kazanacak gibi duruyorum ama tabi sene boyunca sınava çalışmak dışında bir şey yapamadığım için nasıl bir laptopa ihtiyacım var bilemiyorum. şimdilik 40 bin tl civarı param var. yeni üyelere açılan banka hesapları %0 faizli kredi verdiği...
  11. TeknoTakip

Fortnite'ı Nasıl Güncelleyebilirim

hayır cihaz direk uyumsuz diye geçiyor. modellere tek tek onay veriyorlar ve benim telefonuma onay verilmemiş
  12. TeknoTakip

Fortnite'ı Nasıl Güncelleyebilirim

p40 lite cihazıma geçen gün apk olarak fortnite yükledim. gücü çok rahat yetmesine rağmen cihaz fortnite için uyumlu değil diyor ondan dolayı başka bir siteden indirdim. ancak bugün haftalık güncelleme geldi. güncelle dediğimde epic games uygulamasına atıyor ve orada da cihaz uyumlu değil diyor...
  13. TeknoTakip

Tuşlu telefondan akıllı telefona

kağıt üstündeki verileri ezbere söyleyeni haklı buluyorsunuz. cidden bıktırdınız bırakıyorum forumu falan ne yorum kabul ediyosunuz ne deneyim. forumu iyi duruma getirecek olan sizlerseniz vay forumun haline.
  14. TeknoTakip

Tuşlu telefondan akıllı telefona

2. uyarımı onun yüzünden aldım bulaşmayın. onu da bu kadar karşıt görüş varken kimse ciddiye almaz zaten.
  15. TeknoTakip

8.sınıfta elementlerin sembolleri bilinmeli mi?

ilk 20 yi ve altın bakır gibi bazı elementleri de bilmeli. ayrıca element numarasından elementin türünü de bilmesi önemli
  16. TeknoTakip

Sözeli ve feni fullesem

senin temelini bilmiyorum. yorum yapamam bu konuda. ama dene. isterse 1 ay sürsün. matematik bu. en kritik ders 1614117083 ben göremedim bu farkı. çok tripli oluyolar fl hocaları. bi o yönden bi faek gördüm. sürekli laf çakma hevesleri var 1614117134 hedef koyunca yeter diyip...
  17. TeknoTakip

Sözeli ve feni fullesem

hayatın liseye falan bağlı değil. herkes tıp kazanabilir. cumhuriyet fen lisesine girmiştim ilk lgs yi başarıp. şaftım kaydı. bütün sınavlardan 25 alıyorum falan. dedim hani iyi etkileyecekti. o an anladım ki fen lisesinin başarılı gözükmesinin tek nedeni içindeki öğrencinin çabalaması. ne...
  18. TeknoTakip

Sözeli ve feni fullesem

çözdükçe hızlanacaksın. hem dediğim gibi 9 da da lazım. seninle aşağı yukarı aynı durumdaydım. benim de temel sağlamdı ama 8 de kötüydüm. lütfen dinle beni ve matematik için de uğraş.
  19. TeknoTakip

Sözeli ve feni fullesem

gene de kendini bir hedefe sabitleyip tamam yeter demesindense elinden geleni yapması gerekir. hem de her dersten. sanki çalıştığı saate göre puan alacakmış gibi 350 istiyorum o zaman bu kadar yeter diyolar. ya da 350 puan ile ne yapabilirim nası etkisi olur niye daha fazla yapayım demiyolar...
  20. TeknoTakip

Sözeli ve feni fullesem

sınavda kesin diye bişey olur mu ya. mat soruları seçici olursa ve fen kolay olursa hiçbir şey tutturamaz. hepsinden az da olsa bilmesi eksik bilmesinden iyi bence.
  21. TeknoTakip

Sözeli ve feni fullesem

önemli olan kimsenin yapamadığını yapman. o siteler her soruya aynı puanı verip hesap yapar. ama bi soruyu çok kişi yaptıysa 3 puan, az kişi yaptıysa 7 puan olabiliyor. her derse düzgünce çalış girip giremiyeceğine sonuçlar gelince bakarsın. 1614115915 ayrıca madem fenin iyi matematiğe çalış...
  22. TeknoTakip

Kripto Paralardaki Sert Düşüş

hayır ben yıllarca bekleyebilirim. o niyetle almıştım zaten. sadece 105 tl yatırdım o da holo coine. o da şuan 100 tl ediyor zaten. yani sıkıntı yok.ytd
  23. TeknoTakip

ben dün aldım :/
  24. TeknoTakip

amerika vergilendirmek istediği için oldu. insanlar kaçıştı tabi. ama çok sürmez. ekran kartı bekleyenler çok bekler gibi. ytd
  25. TeknoTakip

Redmi telefonların yavaşladığı doğru mu?

2 yılda yavaşlar bence. benim mi 8 lite cihazım 1,5 yıllıkken donmalara başladı. şuan 2. yılında ve biraz sinir bozuyor. 3. yıl kırarım bunu.
  26. TeknoTakip

Ortaçağ oyun önerisi verebilecek var mı

assasins creed unity. fransız ihtilalinde geçiyor. aradığını bulabilirsin
  27. TeknoTakip

bu adam bana ne kadar kazık atmaya çalışıyor?

kimse almadığı için ben bi fiyat biçip şans verdim.
  28. TeknoTakip

bilgisayarı ondan kabul edince satamıyavağımı düşündüğüm için dedim. bilgisayara ihtiyacım yok yani. alırsam satmak için. ayrıca yanındaki ekipmanları da istemedim onların fotoğrafı bile yok. tek ilanı var onda da 750 yazmış muhtemelen bilgisayar o.
  29. TeknoTakip

zaten 300 e saydım dedim ya niye yeni mesajları okumuyorsunuz
  30. TeknoTakip

300 e saydım şuan mantıklı oldu. kabul etmezse de umrumda değil
  31. TeknoTakip

300 tl ye saydım.
  32. TeknoTakip

iyi 300 tl ye sayıcam. bence bilgisayarını kabul ederek kibarlık yapmış bile olurum. kimse almaz artık bunu
  33. TeknoTakip

hayır adamın teklifiyle dalga geçmek maksadıyla.
  34. TeknoTakip

cs go kaldırsın yeter. bide satılırsa 2300 e takas yapılabilir benve. bisiklet yaza kadar satılmaz. 1613898504 öyleyse adama ne kadarlık kiralıyosun yazmaya gideyim.
  35. TeknoTakip

sıfırını toplasak kaç eder ki?
  36. TeknoTakip

1613898161 bilgisayardan hiç anlamam ve takas teklif edenlerin genelde zarar teklif ettiklerini biliyorum ama gene de bi sorayım dedim bilgili arkadaşlarımıza
  37. TeknoTakip

2. El telefon önerisi

s8 düşünülebilir. yeni telefonlar çöp bile olsa s8 den fazla fiyat istiyolar
  38. TeknoTakip

Ay'ın bir anda kaybolması

dünya dönüyor...
  39. TeknoTakip

2.dönem yapılacak lise sınavları 1.dönem girilmeyen dersler için mi?

ön önemli olan yüzde. puanı boşver her sene değişir. 1613735129 sen de mi yeni geçtin?
  40. TeknoTakip

lgs de % kaça girdin?
  41. TeknoTakip

10 günün yok. şubat 28 çekiyor. ve sayısalları çoktan halletmediysen bittin. anca sözelleri halledersin 8 günde
  42. TeknoTakip

lisede konuya %100 hakim olmazsan yapamıyosun. çünkü bi soruda birkaç farklı bilgiyi aynı anda kullanman gerekebiliyor özellikle matematikte. bence ne kadar zor o kadar iyi. çünkü şimdi çalışmanı sağlayacak her türlü şey ileride senin işine yarıyacak
  43. TeknoTakip

eski konulardan çıkacak zaten. şunu da belirteyim konu aynı olsa bile lise düzeyiyle ortaokul düzeyi sorular arasında dağlar kadar fark olur. ondan ilk sınav sonuçlarını takma.
  44. TeknoTakip

belli :) sınava kadar hiç çalışmadın mı
  45. TeknoTakip

yeni mi geçtin
  46. TeknoTakip

rica ederim de umarım daha önceden de çalışıyosundur. ortaokul falan değilsen işin zor
  47. TeknoTakip

bütün derslerden sınav tabiki
  48. TeknoTakip

Bir haftada neredeyse üç milyon tweet! #liselereiptal tagı gündemde | Anonymous'tan destek!

sınav olacağı 1 ayfır belliydi. bakmamışsa kendi hatası.
  49. TeknoTakip

Bir haftada neredeyse üç milyon tweet! #liselereiptal tagı gündemde | Anonymous'tan destek!

derslere hiç bakmayan birinin sadece 1. üniteleri bile halletmesi için en az 1 ay lazım.
  50. TeknoTakip

Steamden Pes 2021 alırsam Pes 2022 bana güncelleme ile mi geliyor yoksa tekrar satın mı alıyorum?

öyle olmasa her sene yeni oyun çıkarırlar mı? hatta yeniden para gelmiyor diye geliştirmezler bile. senin dediğin şekil olsaydı hala pes 1998 grafikleri vardı.
  51. TeknoTakip

3500TL altı telefon önerisi

en son gm6 almıştım fp iyi diye. işlemci yandı ve garanti kullanıcı hatası dedi.
  52. TeknoTakip

3500TL altı telefon önerisi

huawei p40 lite da alınabilir o paraya
  53. TeknoTakip

İphone 6 cihazım kaç tl eder.

fazla koyarsan 1 2 aya falan da gitmez 1 2 yıla da. her an değeri düşüyor hele de güncellemenin kesileceği süreye az kalmışken ne kadar hızlı elden çıkarsan o kadar iyi
  54. TeknoTakip

2021'de ps3 alınırmı?

içindeki oyunlar hoşuna gidiyorsa bir sıkıntı yok.
  55. TeknoTakip

iphone 11 alcam ama kararsızım

konuşmandan belli fanboy olduğun. git antutu testlerine bak. ve doğal olarak daha hızlı olan ileride de daha çok şeyi yapabilen telefon olacak. hz yi sadece menüde kullanmanın bir anlamı yok. ileride bütn uygulamalar desteklersa bakarız bir daha. kamerada doğallık önemlidir renkleri değiştirmesi...
  56. TeknoTakip

eski model Iphone bile alamıyoruz

gizliliğini çok önemseyen telefon kullanmasın. anlamak isteyen anlar
  57. TeknoTakip

120 hz yi çoğu uygulamada kullanamadığını biliyosun dimi? menüde hızlıca kaydırır durursun artık. forumdaki herkes benim objektif olduğumu bilir. ama sen net fanboysun. samsung son senelerde s serisine gereken önemi vermiyor. bu nedenle de herkes bu bütçelere iphone öneriyor. hala ikisi de 5 yıl...
  58. TeknoTakip

objektif değilsin. daha hafif, daha sağlam, uzun ve stabil ömür, 2 yıl içinde bedava batarya değişimi, daha fazla hız, daha fazla güç, daha iyi kamera. öncelikleri ekrandan ibaret olan almasın. şahsen ben ekranın gösterdikleriyle ilgileniyorum. sana da televizyon öneriyorum ?️ al izlersin
  59. TeknoTakip

Klavye Almam Gerek

böyle isteklerde bedava aramıyorsanız bütçenizi belirtin
  60. TeknoTakip

lg 108 ekran 4k tv 2200 tl almalımıyım?

sorun çıkabilir tabi. outlet ürün bu kim ne yaptı veya ne yaşadı veya cihaz ne kadar zorlandı ömrü ne kadar kaldı bilemezsin
  61. TeknoTakip

e tabiki kullanana göre değişir. o telefonu kardeşime ver 2 günde patlatır mesela. çok yüklenmiyosa samsung da alabilir ama o kadar para vermişken her şarta dayanabilecek olanı almak mantıklı değil midir? 1611591679 nereye kırılgandır. webtekno testlerinden geçen nadir telefonlardan. git bide...
  62. TeknoTakip

Araç fiyatları düşer mi?

bu mantık çok saçma. siz almıyosanız o niye ucuzdan satsın?
  63. TeknoTakip

mesele kullanmak değil ilk zamanki gibi kullanmak. "seni üzmez" demenden belli zaten ileride ne kadar yavaşlıyacağı. ilk performansının yarısını bile veremez.
  64. TeknoTakip

zaten bazı uygulamalar tam çalışmayacağı için android tarafını bu konuda eleştirdim. fan boy değilim apple ın yavaşlattığını biliyorum. ama bunu hepsi yaptığı için ayırt edici bi özellik gibi söylemen saçma. exynos işlemciler için ise uzun ömürlü demen komik. snapdragon olupta iyi yazılımlı...
  65. TeknoTakip

daha uzun kullanımı iphone verir bu bir. hatta tam tersi exynoa işlemciler uzun dönemde yavaşlar. samsung daha az güncelleme verir oradan da ömür kaybeder bu da 2.
  66. TeknoTakip

eski model Iphone bile alamıyoruz

iyi bişey. eski model iphone almak parayı çöpe atmaktır zaten. en az se alınabilir artık. iyi derken insanlar çöpe para dökmeisn anlamında. fazla vergi kötüdür
  67. TeknoTakip

o paraya tuğla alması daha mantıklı çünkü
  68. TeknoTakip

Karşınızdaaa: Oppo Band !!

tasarım vasat olmuş bence. ki istediği kadar özellik koysun tasarımı kötü saat alınmaz
  69. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

saydıklarım benim için kritik. ondan dolayı bütçe artmadıktan sonra en mantıklısı bu gibi. iphone se de alabilirim duruma göre.
  70. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

2. el bakmıyorum ve küçük ekran bakıyorum. kritere uygun öneriniz yoksa o bütçeye genel olarak önerilen telefonları ben de biliyorum
  71. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

kaç kere yazdım ama okumamışsın bir daha yazıyorum. ikinci el cihaz olmayı düşünmüyorum hele de insanlar bu kadar güvenilmezken. ayrıca her şey normal olsa bile fiyat cihazın eskime oranı kadar azalıyor. yani daha az para verince kara geçmiş olmuyorsun. ömrü kısalmış cihaz almış oluyosun. kaldı...
  72. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

internetten alacağım ondan dolayı pazarlık ihtimali yok. keşke alternatif olsaydı. sanırım yıllardan beri s serisi telefon hayali kurmamın da etkisi büyük
  73. TeknoTakip

Küçük Telefon Sevenler Klubü

aynen öyle. bileği ağrıtıyo resmen
  74. TeknoTakip

Küçük Telefon Sevenler Klubü

çok azınlıkta olmasakta üreticiler tarafından maalesef görülmüyoruz resmen. bundan dolayı küçük ekranlı telefonları buradan önerebileceğimizi düşünüyorum. küçük ekrandan kastımız 6 inc den küçük şeklinde olmalıdır. tuğla telefonlara bu konuda yer yoktur. burada öneri isteyebilir, öneri...
  75. TeknoTakip

Gitarda Sap Ayarı Nasıl Yapılır?

sap çeliği yok
  76. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

emin ol yok.
  77. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

öldürene kadar kullanıyorum ben. s8 i birkaç seneye kimse almaz alsa da çok ufak paralar olur. bugün bile 1400 lerde. ama kim temiz kim kirli kullanmış bilemem.
  78. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

2. eldeki cihazlar dediğin gibi 4 senelik cihaz olduğundan ölme seviyesine gelmişlerdir. onlarla 1 ay zor çıkarılır ondan sıfır istiyorum biraz da. ayrıca 3300 e aradığım özellikte model de yok. yeni cihazların 2. eli desen zaten onlar da ömrü kısaldığı oranda ucuzlamış oluyor.
  79. TeknoTakip

CS:GO Vac ban atarlar mı?

cs de hile yapmayan bile vac yiyebildiği için her şey mümkün
  80. TeknoTakip

CS:GO Vac ban atarlar mı?

her zaman var. ve umarım yersin. hilelerden nefret ederim eğer offline mod değilsr
  81. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

ben de kusursuz olmadığının farkındayım ancak bu paraya bu kadar. kardeşime telefon alınacak ve ben de telefonu yenileyip ihtiyaç ertelemek için fırsat olarak kullanacağım bunu. elimdeki telefon bile kamera hariç yetiyor zaten. ondan dolayı bu bile yetiyorsa s8 hayli hayli yetet diyerek mantıklı...
  82. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

yok. olsa bile cihazların bir ömrü var sonuçta. az para veriyosun ama o cihazın ömrü de az oluyor eski cihazlarda. ama ben 3 yıl kullanmalık arıyorum.
  83. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

kamera ve küçük ekran yazmışım fark ettiğin gibi. demek ki senin film mi izliyorum dizi mi izliyorum oyun mu oynuyorum bu bilgilere ihtiyacın yok. bu kriterlere uygun cihaz bulduysan at yoksa yazmak zorunda değilsin 1611501434 daha 2 kritere uygun cihaz bulamadın belki ondan aşırı bir şey...
  84. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

ben mi yanıt yaz dedim sana. benim de vaktim değersiz değil her şeye yeni konu mu açayım. 1611501234 deminden beri sana var mı diye soruyorum ayrıca. yok ona uygun konu açsaydın yok işsiz miyim bilmem ne. durduk yere saçma cevaplar veriyosun. okumadığın için ayrıca anlattık bide. git çok...
  85. TeknoTakip

Telegram hesabımı sildikten sonra çıktığım gruplarda telefon numaram gözükür mü?

b onu bilemem. sadece konu şüpheli gelmişti
  86. TeknoTakip

Gta Online'da bana özel para kasma taktiği istiyorum.

burdna yazıcan
  87. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

burdan sordum işte. bütün yorumları okumadan yazmayın öyleyse. konu başka yöne kayamaz mı
  88. TeknoTakip

Telegram hesabımı sildikten sonra çıktığım gruplarda telefon numaram gözükür mü?

çok şüpheli soru. arkadaş veya okul grubu desen eksikliği hissedilir zaten.
  89. TeknoTakip

Pc alınca kutular veriliyormu?

yollamazlar diye düşünüyorum
  90. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

e var mı diye sormaya geldim zaten yoksa niye kritere uymayan model öneriyorsun ki
  91. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

kamera testlerine bakıcam 1611500338 küçük ekran
  92. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

oyun oynamıyorum ki kompakt olsun kamera iyi olsun yeter 1611500021 3000 tl verip de dolandırılma ihtimalini almak istemiyorumdur belki? ne tür hileler dönüyor bu işte. teknolojide 2. ele bulaşmam
  93. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

gidip sırf bu sene çıktı diye 7 inc telefonlara bakarsanız aradığımı bulamam ki 1611499906 6.3 ince kadar çıkabilirim dedim o şekilde de mi yok?
  94. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

küçük ekran arıyorum 1611499638 kamera ve tasarım için alacağımdan söyledikleriniz sıkıntu çıkarmaz gibi
  95. TeknoTakip

Gitarda Sap Ayarı Nasıl Yapılır?

ah bide gitarımda sap ayarı olsa
  96. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

fark etmez xiaomi güç ağırlıklı telefon yapar. her markanın benimsediği bir ağırlık var 1611499231 ayrıca 4 kamerası olan telefonun her kamerası kötü olur o fiyata. kağıt üstünde güçlü görünsün diye yapılmış
  97. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

konuyu sabote ediyorsun. 1611499072 mi 8 lite.
  98. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

ben de xiaomi kullanıyorum kameraya ağırlık veren bir marka değil xiaomi. kıyaslamaları izle
  99. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

anladım da öyleyse s8 mantıklı olmalı çünkü o fiyata o özellikte cihaz yok 1611498935 para olsa gayette iyi boyutları ama para yok işte
  100. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

büyük ekranlar ve kameraları berbat. daha ne kadar büyük olabilir ki 6 buçuk inc
  101. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

o kadar para verecek olsam iphone xr alırım zaten. 3500 lere falan yok mu s8 gibi bir şeyler 1611498605 alınmaz diyorsunuz ama yerine sıfır ve aradığım özellikte bir şey öneremiyorsunuz. s8 en mantıklısı demek ki
  102. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

ikinci el aramıyorum
  103. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

ne demek istediğini anlamadım ama para önemsiz olsa s20 alırım 1611498191 o telefon ağır ve büyük olduktan sonra içime sinmaz en başta. oyun film gibi şeylerde de küçük ekran sıkıntı olmaz. kullanması keyifli olmalı telefonun. bileği ağrıtmamalı
  104. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

herkes alınmaz diyor ama aradığım özelliklerde başka cihaz öneremiyor kimse 1611497811 alım satım işine girip niye zarar edeyim ki her sene? küçük ekran diyorum. tuğla istemiyorum ki
  105. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

full ekran olduğunu biliyorum şuanda da mi 8 lite kullanıyorum. ancak istemiyorum büyük ekran. uzanamıyorum ekranın her yerine.
  106. TeknoTakip

Avrupanın En Çok Satan Oyunu.....

benim birsürü arkadaşım var alan. ben de bu sene öğrendim. sen biliyosun diye genel konuşman saçma.
  107. TeknoTakip

insanlar da minecraftın bu kadar donanımlı olduğunu bilmiyordu işte. sunucular mesela 1611497396 minecraftı da insanlar bu sene detaylı tanıdı. yeni alan arkadaşlarım var
  108. TeknoTakip

among us da 2018 de vardı.
  109. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

küçük ekran için alıyorum diye yazmıştım. 6.7 fazla büyük 1611497128 6.3 inc den küçük ve kamerası iyi bir şeyler önerebilir misiniz
  110. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

ikinci el düşünmüyorum. bu bütçeye iyi kameralı küçük ekranlı telefon var mı? 1611496813 öteki türlü bu bütçeye en mantıklı benim için s8 dir
  111. TeknoTakip

s8 hala alınır mı

küçük ekranı, tasarımı ve kamerası için almayı düşünüyorum. bu sebeplerle alırsam mantıklı olue mu? 3300 liraya sıfır olarak alınabiliyor
  112. TeknoTakip

bence minecraft. youtuberlar coştuğuna göre
  113. TeknoTakip

Papara Blackcard son kullanma tarihi biterse ne olur?

tarihi geçen şeyı kullanamazsın bu kadar basit. bir kart daha istersin bitince
  114. TeknoTakip

iphone se 2020 1 saatlik telefon görüşmesi %20 düşüş

küçümsemekle alakası yok. şuan xiaomi kullanıyorum. ancak kendimde ve etrafımda gördüğüm saçma sapan sorunlar var xiaomi telefonlarda. ayrıca yeni modellerinin ekranı aşırı büyük ve ağır. ben 6 inc ararken 7 ince yakın model yapıyolar
  115. TeknoTakip

100 TL 180 TL Arası Kulaklık Önerisi

tablette kulaklık girişi varsa uyar
  116. TeknoTakip

GeForce Now Hyperscape sorunu

bura çok kanser bir yer. kurcalaya kurcalaya geçicen. nası yaptım hatırlamıyorum
  117. TeknoTakip

Robux veren siteler

aslında bu tip şeyleri gerçekten veren siteler ve uygulamalar var. ama çok araştırmak lazım. bedava cs skini topluyodum ordan biliyorum
  118. TeknoTakip

LGS Hic calismadim ama calisicam

bu % 40 a girmek demek biliyosun dimi
  119. TeknoTakip

temelin sağlamsa olabilir
  120. TeknoTakip

kime göre başarılı olmaktna bahsediyon? % kaç istiyosun belirtseydin
  121. TeknoTakip

Airpods pro kasa güç boşalması

garantisinin bitmeaine nasıl olsa çok vardır. boşa uğrşama şuan. bekle düzelmezse götür.
  122. TeknoTakip

Aliexpress kaç tl gümrük vergisi uyguluyor?

malum ekonomi. sadece içerideki vergiyi arttırsalar herkes dışarıdan alır dimi.
  123. TeknoTakip

Aliexpress kaç tl gümrük vergisi uyguluyor?

%20 sanırım 1611135157 gümrük vergi hesapla diye siteler var
  124. TeknoTakip

7000 Tl Bu Hazır Sistem Alınır Mı ?

haa iyi. bütçe düştü sandım üzüldüm
  125. TeknoTakip

7000 Tl Bu Hazır Sistem Alınır Mı ?

furkan bi alamadın be
  126. TeknoTakip

Sitenin başına www yazmayınca çıkmıyor?

sitendeki yazılar biraz kısa değil mi dostum. detaya inmemişsin
  127. TeknoTakip

Tiktok a bakışınız nasıl?

senin ahlaksız dediklerinin avrupalı yaşıtları o yaşta sevişiyor. cinsellik beyni zehirlemez. tam tersi bizim gibi cinselliğin tabu olduğu ülkeler geriye gider.
  128. TeknoTakip

fazladan gta 5 epic games hesabı olan varmı???

bende var. 1611130520 peki sende ne var?
  129. TeknoTakip

Dizi Peaky Blinders, altıncı sezonuyla veda ediyor!

kamera sararmıştır sigaradan ondan iptal olmuştur
  130. TeknoTakip

youtubede nasıl takipçi artırılabilir

çok saçma taktik. videoyu gören yok giriş yap diyosun 1611127853 thumbnail kesin çözüm. renkli tumbnail daha çok ilgi görüyor. giriş falan da yapma olabildiğince hızlı video içeriğine geç
  131. TeknoTakip

Redmi note 8 pro sizce alınırmı sorunları varmı

çok ağır ve gereksiz büyük
  132. TeknoTakip

geforce now bedva oynayamıyorum

bedava sadece denemelik olur haberin olsun. 1 saat oynamak için 4 saat sıra bekliyosun. ilerde almıyacaksan deneme bile
  133. TeknoTakip

Hangi mesajlaşma uygulaması ne özelliğe sahip?

düşüncelerimi rahatlıkla belirtemediğim mesaj uygulaması neye yarar? ayrıca mesajlar geç gidip geliyor
  134. TeknoTakip

Amazon tüm ürünlerde kargo bedava mı?

aynen
  135. TeknoTakip

emek olmadan ekmek yok tabi.
  136. TeknoTakip

o gruplara herkes paylaşmaya girdiği için bir işe yaramaz ki. bence
  137. TeknoTakip

Hangi mesajlaşma uygulaması ne özelliğe sahip?

bip hariç hepsi kullanılabilir aslında gizlilik olarak telefonu komple bırakmadığın sürece verin toplanacak nasıl olsa. benim için önemli olan kimin elinde toplandığı
  138. TeknoTakip

aynen küçük resim çok önemli. 1611124612 ne üzerineydi kanalın?
  139. TeknoTakip

16 Yaşındaki Kardeşim Futbolcu Olmak İstiyor

duyduğum kadarıyla 16 yaşındakilere bakmıyorlar bile. yaş takıntılılarmış. ben de heves sarmıştım ama zaten bi dünya torpil var bide bunu duyunca vazgeçtim.
  140. TeknoTakip

ama kanal bir süre sonra sıkıcı gelecektir size. 1611124350 eğer içeriğiniz para kazandıramazsa (uzun sürede)
  141. TeknoTakip

Türkiye'nin en kapsamlı İngilizce eğitim kanalını açmak istiyorum - Destek ve görüşleriniz?

türkçe içerikle uğraşmak pek mantıklı değil bence. global bir kanal olmazsan gelebileceğin nokta hep sınırlı olacaktır. ha tabi ingilizce öğretmenliği anca türkçe yapılabilir o ayrı.
  142. TeknoTakip

bunun pratik bir yolu olsa herkes yapardı. para kazanmadan yıllarca uğraşacaksın. ve eğer içeriğin yeterince iyiyse yavaş yavaş para kazanmaya başlarsın. içeriğine çok güveniyorsan reklam da verebilirsin 1611123910 konuşma nerden çıktı kanal ne üstüne bilmiyoruz. 1611123988 ben kanalımı daha...
  143. TeknoTakip

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası akvaryumunda garip hareketler yapıyor

aynen. 1611090074 benim diyeceğim de nu buydu
  144. TeknoTakip

kısa araştırma yaptım akvaryumda su seviyesi yüksek mi? kuru alan var mı? 1611089562 hayvan ölecek çabuk yaz
  145. TeknoTakip

veterinere falan sorması lazım
  146. TeknoTakip

teknoloji forumunda kaplumbağadan anlayan çıkmaz ki. kasa havalanmıyo mu desinler ne desinler
  147. TeknoTakip

Ps 4 2020 de alınır mı

psp bile alınır içindeki oyun saracaksa.
  148. TeknoTakip

İnternetten para kazanmak istiyorum

dostum son 2 adam doğru diyor kısa yoldan para yok. yazılım olur enstruman olur resim olur ilerde paraya dönüştürebileceğin hem de stresini atabileceğin hobiler bul
  149. TeknoTakip

Ebedi Izdırap

öyleyse devam 1611085929 ama paraya dönüştürsen iyiydi. en azından adam akıllı bi yerde depolasaydın yazdıklarını
  150. TeknoTakip

Ebedi Izdırap

güzel ama bunları buraya yazarak bir şey elde edemezsin ki. kendi yorumunu katıp bir şeyler yazıp kitap yapsan nasıl olur?
  151. TeknoTakip

Ebedi Izdırap

dostum ne yapmaya çalışıyorsun sürekli yazarak?
  152. TeknoTakip

İnternetten para kazanmak istiyorum

oyunla falan olacak iş değil. oyunla yıllık kazancın 200 tl falan olur 1611084496 bana da yaz
  153. TeknoTakip

Modeme bağlı kişilerin bağlandığı siteyi görme

yaparsın. onu ben de desteklerim :D androidde ip adresi engellenebilen uygulamalar var. biraz kurcala wifi falan yaz bi şekil bulmuştum tam ne deniyo hatırlamıyoeum bu işi yapan uygulamalara
  154. TeknoTakip

öyle bir şey mümkün değil sanırım :D olm yapma yazık
  155. TeknoTakip

teşekkür ederim 1611081952 sen modeme sahipsin kardeşine değil
  156. TeknoTakip

kimsenin grçmişine bakmayın bence. etik değil.
  157. TeknoTakip

niye napacaksınız ki ne yaptıklarını?
  158. TeknoTakip

bt kulaklık önerisi

arkadaşlar 700 liraya kadar kulak içi bt kulaklık önerir misiniz? öncelik ses kalitesi. bütçe 700 tl diye hepsini kullanmanıza gerek yok aslında vermeyi düşündüğüm para 400 veya biraz daha fazlası ama değerse 700 e kadar çıkabilirim
  159. TeknoTakip

Yukarıdaki üyenin hangi nesini sevmiyirsunuz oyunu

attığı randomu sevmiyorum
  160. TeknoTakip

Her bütçeye 2.el 0 masa üstü bilgisayar önerisi

oh tüh bi an umutlanmıştım 4 liraya pc bulucam diye. tabi devir kötü en az 6 lira 50 kuruş lazım
  161. TeknoTakip

Her bütçeye 2.el 0 masa üstü bilgisayar önerisi

bana da 3 lira 76 kuruşa sistem toplayabilir misin? az zorlarsam 4 liraya kadar çıkabilirim
  162. TeknoTakip

Rtx 3070'li Sistem Toplama

asıl söyleme sebebim parçaların nesil olarak eskimesiydi ama o da doğru
  163. TeknoTakip

Yks 5 ay kaldı tyt yetişir mi

kapasiteni bilemeyiz. belki günde 3 saat bile yeter, belki de 12 saat bile yetmez.
  164. TeknoTakip

Rtx 3070'li Sistem Toplama

tüm parçaları kısa sürede alamayacaksan parça parça toplamak pek mantıklı değil bence. dolar olarak biriktirmek daha iyi eğer pc yi toplaman 1 yıldan uzun sürecekse
  165. TeknoTakip

Oyun önerisi

robocraft
  166. TeknoTakip

Romantik Film Önerisi

onu boşver aç john wick izleyin
  167. TeknoTakip

Allah-u teala’yi sevdiğini mi saniyorsun?

bana bi gitar alsan olur
  168. TeknoTakip

jbl go 3 fiyatı düşer mi

bu ülkede fiyat zor düşer. hazır paran varsa altında falan beklet
  169. TeknoTakip

Allah-u teala’yi sevdiğini mi saniyorsun?

niye? sen annene veya babana yalan söyleyince onlardan nefret etmiş mi oluyorsun
  170. TeknoTakip

60 tl gaming kulaklık önerisi

onun hakkında 3 yıllık deneyimim var ama konuşma stilinden dolayı demeyimimi sana aktarmıyorum
  171. TeknoTakip

60 tl gaming kulaklık önerisi

para biriktir.
  172. TeknoTakip

Sahip olması imkansız rüya araçlar

artık araba hayali kurmadığım için hiçbiri etkilemiyor gibi
  173. TeknoTakip

Bilgisayar Toplamak Zor Mu?

hiç bilgisayarım olmadı bilgim yok
  174. TeknoTakip

toplar toplar amaç para değil mi. edit: gerçi emin konuşmayım bilmiyom
  175. TeknoTakip

Sosyal medya devlerine reklam yasağına son 2 gün

biizm ülkenin onlara diğer ülkelere göre çok daha az para kazandırdığını düşünüyorum. ondan dolayı bu vergilendirme işini kabul etmeyeceklerdir
  176. TeknoTakip

bilgisayarcıya güven olmaz. ancak kurumsal firmalara toplatmak mantıklı olur bence.
  177. TeknoTakip

PS4 ve Xbox bu saatten sonra üzer mi?

gta 7 çıkana kadar bence
  178. TeknoTakip

Zula Kaç Fps Verir

benim bilgisayar cs 1.6 da kasıyor :/ bilgisayarın oynatabildiği ```0``` oyun var
  179. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

isterse milyarlarca insan hayat mücadelesi versin. ben gene de iyi şartları isteyeceğim. zaten bu 80 milyon kendi kararlarıyla bu durumda ondan dolayı arada yananlar hariç pek umursamıyorum.
  180. TeknoTakip

Tablet interneti aşırı yavaş

bluetotth açıksa o da ciddi oranda yavaşlatır
  181. TeknoTakip

PS4 ve Xbox bu saatten sonra üzer mi?

ben ps 2 alsam mı diye düşünüyorum hala :) içindeki oyunlardan keyif alacaksan sorun ne. eğer gta 5 oynarken keşke cyberpunk oynasaydım falan demiyeceksen, kısaca oyun modasını takip etmek istiyosan senin işine yaramaz
  182. TeknoTakip

İnternetten telefon alayım mı?

şunu belirteyim: 4000 miliamper olupta işlemci milimetresi düşük bir telefon 6000 miliamperden daha etkilidir. yani sadece miliampere bakarak şarjı çok / az gider demek doğru değildir.
  183. TeknoTakip

Minecraft pe de 2 kişilik server kurma yolları?

evet yolu var geçen yaptım
  184. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

hayır sadece ben idealistim. sizin bahsettiğiniz duruma düşersem de o durumdan çıkarım. boş durmam yani. tabi söylemesi kolay farkındayım ama siz de kendinizi geliştirebilirsiniz. bir sanat dalıyla uğraşıp az da olsa ekstra gelir elde edebilirsiniz. veya bitcoin, borsa gibi alanları araştırıp...
  185. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

hayaller her zaman hayat şartlarının yükselmesini sağlar. ben asgari ücrete razı dolaşsaydım belki de asgari ücret de alamam 1610895572 bizimkiler karşı. bizim söylediklerimizin aynısını söyleyip para alıcak diyolar
  186. TeknoTakip

Ucuz bir OnePlus telefon geliyor!

tuğlu gibi. az küçük olsa düşünülürdü
  187. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

bir kaç seneye ne olduğunu haber ederim eğer hala burda olursanız.
  188. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

doğru kafa bu bence. ve eğer bu kafaya sahip olmayıp şükür demeye devam ederseniz şuanki şartlarınıza da sahip olamazsınız. ekonominin bu noktaya nasıl geldiğini unutmayın
  189. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

eğer insan gibi yaşama hayalin yoksa çok gelir. yurtdışı tatil yapmadan, iyi arabaya binmeden, hobi sahibi olmadan yaşayacaksan çok bile. ayrıca %2 ye giren başarılı insan olarak bu söylediklerimi rahatlıkla karşılayabilmeliyim
  190. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

gidip avrupayı gördüğüm için türkiyede pek mutlu olabileceğimi sanmıyorum
  191. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

orası öyle tabi. belki başarırım. ama öteki türlü buraya gelip intihar mektubumu bırakırım
  192. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

bir kaç sene sonra belli olur o zaman kararımı netleştiririm
  193. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

yazıyı tam okusaydın keşke. orda dedim ki sorunum gelecek kaygısı olduğu için daha büyük derde sahip insanlar benim moralimi daha çok bozuyor çünkü benim sorunum onların yaşayışına yaklaşmış olmam
  194. TeknoTakip

Matematiğe Kafam Basmıyor Galiba :(

iyi liseye gitsen de işler kötüye gidebiliyor. aynı bu durumu yaşıyorum. kısaca her şey elinde. en azından eğitim açısından.
  195. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

iyi olma ihtimalini hiç hesap etmrmişsin. o risk alınabilir durumuna göre
  196. TeknoTakip

Matematiğe Kafam Basmıyor Galiba :(

ben de aynı duurmdaydım. sonra lgs de bi şekilde başardım %2 ye girdim şuan gene batırıyorum. bugün bunun üstüne konu açtım hatta
  197. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

e zatwn burda odtü okuyup orda çalışmak amacım. ama bunu başarabileceğime olan inancımı kyabettiğim için sitem ettim
  198. TeknoTakip

GTA V Online yeni başlayan birisi ne yapmalı?

mağaza soymak en iyisi bence
  199. TeknoTakip

Orijinal Lightning Kablosu Alev Aldı

hayır bu hatayı telafi etmek için gerçekten güzel şeyler yollamaları gerekirdi. en azından apple watch yollamaları gerekirdi
  200. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

gözüm yüksekte değil. fark ettiysen milyoner olayım demedim. ortalama bir avrupalı hayatı istedim.
  201. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

günlük 12 saat çalıştıktan sonra hobilerine nası vakit ayıracaksın nası kendini mutlu hissedeceksin ki? hobisi olmayan insan da ölmüşten beterdir zaten 1610890377 bi umut işte
  202. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

okumak derken odtü boğaziçi gibi yerlere girip yaklaşık 4000 dolara çalışmak hayalim. yoksa mesele 1000 dolara 12 saat çalışmaksa istemem ki. çok acımasız kişi kendine vakit ayırmalı 1610888688 yaşayınca sonuçu boş olsa keşke. eksiye düştüm
  203. TeknoTakip

konum anasayfaya düşmüyor

mod lar bakarsa iyi olur son konum atıldığı anda bile ana sayfaya çıkmadı
  204. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

inat edecek durum kalmadı ki. umudum yok hayattan ne için savaşıcam 1610888477 neden konum anasayfada görnmüyor. dertleşmek istedim onu da beceremiyorum
  205. TeknoTakip

Genç yaşta ölmek istemek

merhabalar. buraya ilham verici bir konuşma yapmaya değil, belki de benim görüşlerimin değer gördüğü tek yere içimi dökmeye geldim. moral olarak aşırı ciddi bir çöküş dönemindeyim. yaşadığım hayatın bana verdiği sorumluluklardan bıkmış ve hayallerimden çok uzak bir durumdayım. derin bir...
  206. TeknoTakip

7.sınıf için bu puanlar nasıl

tam aynı şeyi yazacaktım. sınav notu bile yok iyi mi diye soruyolar
  207. TeknoTakip

Kanada Türkiye 2020 2021 Alışveriş Karşılaştırması

artık onların her alanda çok daha iyi olduğunu herkes biliyor. başlık açmaya bile gerek yokmuş aslında
  208. TeknoTakip

Hepsiburada rezilliği

saçmalama çakmaysa niye çakma diyemiyomuş. gayet net kanıtlar
  209. TeknoTakip

Hepsiburada rezilliği

kıskandım lan seni.
  210. TeknoTakip

Hepsiburada rezilliği

o satıcıdan satıcıya değişiyor. sen karne hediyeni mediamarkt tan alabilirsin tabi
  211. TeknoTakip

Hepsiburada rezilliği

oradan bir şey çıkmaz
  212. TeknoTakip

Hepsiburada rezilliği

herkes gibi öneri sundum işte. direk biz mi iade edicez
  213. TeknoTakip

valorant vs csgo

zula olmadı bide valorant deniyelim
  214. TeknoTakip

zulamı csgomu?

reklam amaçlı bunu yollamışlar
  215. TeknoTakip

valorant vs cs go hangisi

cs ciyim. silahların ve olayların gerçek hayattan 1 e 1 olması güzel
  216. TeknoTakip

Hepsiburada rezilliği

ekşide bir yazara söyle senin için konu açdın. burdan yetkililer tınlamax
  217. TeknoTakip

zulamı csgomu?

sen bile inanıyo olamazsın buna. bi internet kafeye git bi zulacıya bi cs ciye bak
  218. TeknoTakip

zulamı csgomu?

kitlesi olan her şey iyiyse... tecavüzü savunan bi kitle de var
  219. TeknoTakip

zulamı csgomu?

sen paranı çöpe atabilirsin tabi ama kimseye bunun iyi bi şey olduğunu düşündürtemezsin
  220. TeknoTakip

zulamı csgomu?

lokum games kaç para verdi? bi karambite mi gittin yoksa
  221. TeknoTakip

zulamı csgomu?

kafana
  222. TeknoTakip

zulamı csgomu?

kimsenin cevaplamasına gerek yok
  223. TeknoTakip

En Kolay Bölüm ?

en çok işsiz mezun eden bölüm diye sorarsan bu sorunun da cevabını bulabilirsin
  224. TeknoTakip

8 dersten kalıyorum edebiyat dahil sınıf geçme ihtimalim %?

zaten üni sınavında ilk 2000 e falan girmedikten sonra okuyarak en fazla 1000 folar falan kazanır. ondan bu konuda bu şekilde düşünmesi normal
  225. TeknoTakip

Ortalamam iyi mi?

içinde sınav yok ki ondan pek anlamı yok bence
  226. TeknoTakip

Ortalamam sizce nasıl

ülkenin üni sınavında ilk 2000 e falan girmedikten sonra 1500 dolardan fazla maaşın olmuyor okuyarak. hevesli olmaması normal bence
  227. TeknoTakip

Ps5 Yurtdışı

şaşkın atan ne düşünerek şaşkın attı acaba
  228. TeknoTakip

Ortalamam sizce nasıl

bu sene sınav notu bile geçersiz bu karneyi almak aşırı kolay bi olay kısacası. hiç bişey almasalar bile yeridir bence.
  229. TeknoTakip

Ortalamam sizce nasıl

en fazla bi yemeğe götürmeleri lazım bence
  230. TeknoTakip

Ortalamam sizce nasıl

ailen kıt kanaat geçiniyodur 110 alsan onlar için anlamı olmaz. ailen zengindir karne notunun önemi olmaz. biz bilemeyiz
  231. TeknoTakip

6. sınıfta 98 ortalama

olm ödev yapmanın da zorluğu yok. başarıyı hakettim demek için sınavlarla alman lazım o puanları
  232. TeknoTakip

Ortalamam sizce nasıl

hiç üzülme böyle giderse acısız şekilde kafama sıkarım yaşamaya pek hevesim yok zaten
  233. TeknoTakip

6. sınıfta 98 ortalama

e derse gelmek zor bişey değil zaten
  234. TeknoTakip

6. sınıfta 98 ortalama

sınav notu içinde yoksa nesi iyi olsun ki. hocalar 100 100 basar 98 ort olur
  235. TeknoTakip

Ortalamam sizce nasıl

ne güzel lan karne hediyesi falan alıyolar. lgs de %2 ye girip fen lisesi kazandım 10. sınıfın başında 1800 e bi tane telefon aldılar
  236. TeknoTakip

Whatsapp geri adımmı attı ?

dostum yazılım google ın. mark a da ulaşıyor o toplanan verilere gerekince. sen mark ın uygulamasını indirirsin belki diye ona satmak için hazır bekleniyor. neticede gene toplanıyor. senin kullandığın uygulamalara satılıyor
  237. TeknoTakip

mark bence oturup seni izlemekle meşguldür. kendini uyanık sanıyo diyodur
  238. TeknoTakip

sen de önlem al. onlar ikimizi de görecek zaten. hatta bi üst seviyeye taşı. kameranı kır mikrofonuna su dök. ama yapmazsın dimi. çünkü o zaman fofoğraf çekemez ses kaydı alamazsın. yani bilgilerini kendi isteğinle veremezsin. onlara da basit izinlerle alma diyerek feykini atarsın canım kardeşim.
  239. TeknoTakip

önlemle engelleyemezsin. sen bir insanın evine gidip çık git burdan diyebilir misin. önlem alamazsın buna karşı
  240. TeknoTakip

hepsi topluyor. zaten bilgiler her türlü gidiyor bir yerlere. çok takılmayın
  241. TeknoTakip

bak istediğin kadar kısıtla bu yazılım onların. kısaca bilgin çok önemliyse telefonu kır camdan at. bak önemli insanlara hiç akıllı telefon kullanıyolar mı
  242. TeknoTakip

git araştır zuckenberg beyin bu konuda dosyası kabarık. öyle olmasa niye alsın WhatsApp ı? senin gereksiz konuşmalarına niye masraf etsin 1610351123 google de aynı halt ama sen bilirsin. hepsini sil. ardından bir kaç kez herhangibir ürün söyle. (örn kaykay) hemen reklamları çıkacaktıe
  243. TeknoTakip

bilgileriniz önemliyle komple telefonu kırın. WhatsApp ı silip instagrama girince çok önemli bilgilerin sende kalmıyor
  244. TeknoTakip

adamlar sanıyor ki bedavaya çalışıyorlar. reklam yok ücret yok şimdiye kadar bilmiyo muydunuz bilgilerinizin çalındığını
  245. TeknoTakip

Signal "Hizmete Bağlanırken hata" Hatası

tabi doğruları öğrenmek işinize gelmez. çok önemlisiniz wp pislik diğer hepsi iyi
  246. TeknoTakip

Signal "Hizmete Bağlanırken hata" Hatası

wp bilgilerinizi alıyor da signal almıyor mu buna mı inanıyosunuz? bilgileriniz çok önemliyse internet kullanmayın
  247. TeknoTakip

bu tv nin kendi interneti varmı

internete girebilir mi diyosan girebilir. 1610009802 internete girer. hepsi bu
  248. TeknoTakip

Bıktım Artık

bir enstrumana başlayabilirsin. ben günde 6 saat mobil oyun oynayan biriydim (ders çalıştıktan sonra). gitara başladığımdan beri artık içimden gelmiyor oyun oynamak. artık ders haricinde kendimi gitarda geliştiriyorum ve bundan çok keyif alıyorum. çok yeni açtığım bir kanalım da var hatta. Arif...
  249. TeknoTakip

Max. 1500TL Laptop

dostum 800 tl ye laptop sen doğduğunda vardı en son
  250. TeknoTakip

Max. 1500TL Laptop

cs 1.6 yi bile açacak pc yoktur o paraya bence. bide laptop. 1609947417 ailem 2 sene önce mediamarkt tan laptop almıştı cs 1.6 yı bırak google da kasıyo
  251. TeknoTakip

Steam hesabım çalındı nasıl geri alabilirim ?

eposta at nası çaldırdığını nickini fln yaz derdini oraya anlat işte detayı yok
  252. TeknoTakip

Milli savunma ve fetih ordusu

e tabiki. batılılar her alanda üstünler bunu da reddeden yoktur zaten
  253. TeknoTakip

ov ye.
  254. TeknoTakip

Yabancı ile evlenip ismini değiştiren Didem Erol hakkında ne düşünüyorsunuz?

sen ilkini yap da ikinciyi düşünürüz sonra. dediğin şekilde tek kız bile gelmiyor
  255. TeknoTakip

iha siha tamam da tankı napcaz
  256. TeknoTakip

Aldığım oyunun parası değdimi?

samandıres
  257. TeknoTakip

Yabancı ile evlenip ismini değiştiren Didem Erol hakkında ne düşünüyorsunuz?

sen sevgili olmayı, yani resmen ömür geçireceğin insanı iyice tanımayı reddediyorsun. 3 gün takılıp hadi evlenelim diyorsun. e bunu da değiştiremem diyosan kız eli de değmez 1609795950 sen sevgili olmayı, yani resmen ömür geçireceğin insanı iyice tanımayı reddediyorsun. 3 gün takılıp hadi...
  258. TeknoTakip

11 Yaşındaki Çocuğa ne alınır?

olsun gene de enstrumana başlasın. numara çektiğini anladım ztn
  259. TeknoTakip

11 Yaşındaki Çocuğa ne alınır?

bir enstrumana başlatabilirsiniz. nerf alınabilir.
  260. TeknoTakip

LOL wild rift takım arkadaşı arıyorum

bıraktım oyunu. hatta komple bütün oyunları bıraktım gitara sardım
  261. TeknoTakip

Kadınlar, kızlar neden çakal serseri erkek tercih eder?

napalım idare etcen artık. zamana ayak uydurmak lazım. aykırı olursan böyle oluyor maalesef 1609356281 napalım idare etcen artık. zamana ayak uydurmak lazım. aykırı olursan böyle oluyor maalesef 1609356286 napalım idare etcen artık. zamana ayak uydurmak lazım. aykırı olursan böyle oluyor maalesef
  262. TeknoTakip

ama öteki türlü evlenip boşanırsın, ki bu kesinlikle çok faha kötü. ayrıca dediğin şekli kızlar bile istemiyor. brnce kendileri de yeterince düşünüp sevgili sürecini mantıklı bulmuşlardır. bide ikinci kızı falan düşünüyosun da bu şekilde ilk kızı bile bulamamışsın
  263. TeknoTakip

sevgili olayını niye istemiyosun ki. öteki türlü karşındakini tanıyamazsın bile. 1609354423 sevgili olayını niye istemiyosun ki. öteki türlü karşındakini tanıyamazsın bile.
  264. TeknoTakip

lgs puanı

kitap pek kritik değil etrafımda gördüğüm kadarıyla
  265. TeknoTakip

Hangi hayvansın?

8. sınıf biyoloji
  266. TeknoTakip

lgs puanı

kötü. üni okumazsan işin garanti olmaz ve muhtemelen asgari ücretin bi tık üstüne çalıştırırlar. okumadığın için yurtdışına çıkıp hakkını da alamazsın. ben de yazılımcı olmak istiyorum inan türkiyede olunmaz yazılımcı. direk türkiyede yaşanmaz da yazılımcı asla olmaz
  267. TeknoTakip

lgs puanı

hedefini yükselt bence. 330 puanla atanamayan öğretmen mi olmayı amaçlıyosun? az bi çalışmayla ilk lgs de 405 puan yapıp %2 ye girmiştim ama ona rağmen şuan notlarım çok düşük. ama en azından çevrem ve okulum iyi olduğundan bir viraj aldırabilirler bana. liseyi de önemsiz görme onun için de uğraş
  268. TeknoTakip

Bir mısra da sen koy !!!! [SDN FORUM şiir oyunu]

gökteki bulut morarınca (gece olunca yani)
  269. TeknoTakip

İmamoğlu : İBB, iştirak şirketleri ve bağlı kuruluşlarında çalışan personeller için asgari ücreti açıkladı!

yok 1000 dolar olur ama. bakalım belki de 10 yıl sonra 100 dolara razı oluruz
  270. TeknoTakip

Mi 10T Alınır Mı? Düşünceleriniz...

bence alınmaz. çünkü aşırı büyük ve bu sebep başlı başına yeterli bence
  271. TeknoTakip

İmamoğlu : İBB, iştirak şirketleri ve bağlı kuruluşlarında çalışan personeller için asgari ücreti açıkladı!

karşılartırma yapıyoruz işte. kaç kişi çalışırsa çalışsın dediğim gibi 300 dolara batacaksa batsın 1609165648 bu hareketlerini beğendim ona göre yazdım onlar da iyi değil zaten
  272. TeknoTakip

bu futbol takımı mı niye fanboy olayım? doğru hareketinde desteklerim öteki türlü desteklemem. bu arada bir yanlışınızı düzelteyim. devletin kasası vatandaşın vergileriyle dolduruluyor. yani akp nin değil. vatandaşın. umarım artık yanlışınızı anlamışsınızdır
  273. TeknoTakip

akp nin belediyesi yok sanki. hem olsa da aylık 300 dolar devleti batırıyosa batsın o devlet. siz direk devleti akp ye devretmişsiniz ondan dedim ben devlet kasası onların mı diye.
  274. TeknoTakip

sanki chp tönetimi kendi cebinden veriyor derken???? akp nin mi yani devlet kasası? onların mı cebi devlet?
  275. TeknoTakip

yok yani halk kendi istiyo bunları. arada da sen ben gibi insanlar yanıyor
  276. TeknoTakip

iyi oluyo bu halka. ekmeği dolarla mı alıyoz diyen adam ekmek alamayacak duruma gelmeden halk bunları anlamaz
  277. TeknoTakip

yok yok yıllık enflasyona yakın cidden. tabi hala yeterli değil hala insan yerine konmuyoruz 1609153587 %12 nası oluyor?
  278. TeknoTakip

Asgari Ücret Belli Oldu!

enflasyonun altında. hala gittikçe fakirleşiyoruz. diğer maaşlar bu zammı bile alamıyacak işin kötüsü
  279. TeknoTakip

Forum üyeleri hangi kulaklığı kullanıyor ?

jbl 450bt 10/9 bazen sıkıyor çok takınca da esniyor onun dışında fiyatına göre ses iyi
  280. TeknoTakip

LOL wild rift takım arkadaşı arıyorum

gerçek hayattan tanıdığım birkaç arkadaş dışında güvenebileceğim takım arkadaşım yok. ben de buradan aramaya karar verdim. rütbe önemli değil herhangi bir karakterde 800 kahraman puanının üstünde olması yeterli. 1070 kahraman puanlı zed oyuncusuyum. güvenebilirsiniz. 1608925661 wp grubu veya...
  281. TeknoTakip

Beats Solo 3 Alınır mı?

500 tl olduğundan emin misin? dolandırılma
  282. TeknoTakip

Laptop fiyatları artarmı?

dolar artar artmayacağını nereden çıkardınız. 5 yıl önce de çin olmayız diyodunuz çin den beter olduk
  283. TeknoTakip

İyi bir gelecek için okul(üniversite) şart mı?

eğer ben okuyamazsam taktiğim şu; asgari ücretle çalışıp yatırım yapıyorum. arda kalan zamanlarımda da yazılım ve müzik aletlerini öğrenmeye çalışıyorum. ardından edindiğim yetenekleri kullanarak daha çok para kazanıyorum. bu parayı da onları öğrenmeye çalışırken edindiğim yatırım deneyimi ile...
  284. TeknoTakip

#sınavagelmiyorum tagı birinci sırada!

istisnalar kaideyi bozmaz. onlar da alınmaz zaten onlar için endişelenmeyin. ben de öğrenciyim biliyorum niye istendiğini
  285. TeknoTakip

Böyle iş olurmu yaa...

kocamaaaan deneme sınavından 82 almışsın bmw falan iste bilgisayar ne. 1608717680 maddi sözler konusunda pek zorlamamak lazım. lgs de %2 ye girdim zamanında. fakat o lgs nin birincisi bile olsaydım o kadar büyük hediye isteyemezdim. çünkü insanların maddi olarak bir sınırları var. istediğin...
  286. TeknoTakip

şu bu şartlarda sınav değil ekonomi en üstte olmalı. z kuşağı da yeterince isyankar değil.
  287. TeknoTakip

dersi dinlemeyen gençler sürüsünün yaptığı iştir. evet olmaması lazım ama her halta boyun eğen neslin niyeyse şimdi isyan edeceği tuttu
  288. TeknoTakip

Xiaomi Mi 10T Pro neden alınmaz (Bence)

yazılım cidden çok kötü. lol gibi güncel oyunları rahat kaldıran telefonum menüde kasıyo
  289. TeknoTakip

Xioami, Mi 11'in tanıtım tarihini duyurdu!

fp yi kaybettiler ve iphone parasına xiaomi satmaya çalışıyolar. pek beklenti içine girmemek lazım
  290. TeknoTakip

İPhone 13 serisinde ne bekliyorsunuz ?

ben şarj girişini kaldırmalarını bekliyorum. ha bide tepe modelin 30000 tl olmasını
  291. TeknoTakip

D&R Siparişiniz İptal Edildi Diye Bir Mail Attı?

müşteri hizmetlerine sor
  292. TeknoTakip

2021 de xbox one s alınır mı?

yurtdışından getir gelen arkadaşın falan varsa
  293. TeknoTakip

Korona döneminde liselere sizce sınav olacak mı

olm sen üni sınavını önemsemiyo musun? okul puanının anlamı neredeyse yok da üni sınavı için çalış
  294. TeknoTakip

300-400 tl bluetooth kulaküstü kulaklık önerisi

ben de 500 liraya snapdragon 865li telefon arıyorum
  295. TeknoTakip

Netflix'te Nasıl Kesit Alabilirim?

sıkıntı olmaz ozaman. ama bi gidip shadowban neymiş araştır sıkıntı olmasın
  296. TeknoTakip

Netflix'te Nasıl Kesit Alabilirim?

youtube için edit yapıyosan videonu kaldırtabilirler
  297. TeknoTakip

Bu yıl sizi en çok etkileyen ilk 3 oyun hangisiydi?

lol wild rift sağlam olmuş. pc yok o yöne bakmıyorum