youtubede nasıl takipçi artırılabilir

Bu konuyu okuyanlar

yazılım_yazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
merhaba arkadaşlar şu anda bir Youtube kanalım yok ama açmayı düşünüyorum. konum yazılım yazılım ile ilgili videolar yapmayı planlıyorum. peki nasıl takipçi kazanabilirim. yani nerelerde reklam yapmam lazım nerelerde youtube kanalımı tanıtırım. yardımcı olur musunuz?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Abone diyorsunuz sanırım. İlk başlarda biraz zor ama önce 1000 sonra da 5000 sınırını geçtikten sonra gerisi kolay.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Video içeriklerinin iyi olması, kapakların ve başlıkların etkileyici olmasıyla.

muharrem4201

Profesör
Reaksiyon puanı
952
Sen etkili konuşman eeee öööö dememen

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
bunun pratik bir yolu olsa herkes yapardı. para kazanmadan yıllarca uğraşacaksın. ve eğer içeriğin yeterince iyiyse yavaş yavaş para kazanmaya başlarsın. içeriğine çok güveniyorsan reklam da verebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seninnetkili konuşman eeee öööö dememen
konuşma nerden çıktı kanal ne üstüne bilmiyoruz.

ben kanalımı daha çok kişinin görmewi için sdn forum profiline koydum mesela. sen de farklı sosyal medyalarına koyabilirsin böylece gören olur.

Yahya Furkan

Fortis Fortuna Adiuvat
Reaksiyon puanı
2,285
Öncelikle özellikle Thumbnail görünüşüne dikkat etmen gerek. Thumbnail iyi olursa izleyicileri videoya çeker.

Kanalının reklamını yaptırabilirsin. Kaliteli içerikler ile ilgili video çekersen daha çok izleyici gelir diye düşünüyorum. Sonra videoyu izleyen kişilerin senin videolarını daha çok izlemesi için montaj yeteneğinin iyi olması gerek. Eğer videoya facecam koyacaksan o kamera kaliteli olsun. Ses kaydın kaliteli olsun. Ekran kaydını 1080p al vs.

Bunlar benim düşüncelerim

yazılım_yazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sen etkili konuşman eeee öööö dememen
tamam eeee öööö demem :)

bunun pratik bir yolu olsa herkes yapardı. para kazanmadan yıllarca uğraşacaksın. ve eğer içeriğin yeterince iyiyse yavaş yavaş para kazanmaya başlarsın. içeriğine çok güveniyorsan reklam da verebilirsin
amacım para kazanmak değil ki... tabi ki kazanabilsem iyi olur ama benim niyetim biraz farklı siz hiç öğreten öğrenir diye bir laf duydunuz mu?

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444

amacım para kazanmak değil ki... tabi ki kazanabilsem iyi olur ama benim niyetim biraz farklı siz hiç öğreten öğrenir diye bir laf duydunuz mu?
ama kanal bir süre sonra sıkıcı gelecektir size.

eğer içeriğiniz para kazandıramazsa (uzun sürede)

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265

önce kanal banner'ı logosu vs yap ve video planlaması yap. piyasada az olan videolardan çek. Özgün olsun. Güzel editler yap(DaVinci Resolve ile yapabilirsin. crack'e lüzum yok.) 2k abone olunca devamı gelir

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
önce kanal banner'ı logosu vs yap ve video planlaması yap. piyasada az olan videolardan çek. Özgün olsun. Güzel editler yap(DaVinci Resolve ile yapabilirsin. crack'e lüzum yok.) 2k abone olunca devamı gelir
aynen küçük resim çok önemli.

eğer kimse izlemezse tabi ki sıkıcı gelecektir ama izleyenler olup da para gelmezse sıkılmam
ne üzerineydi kanalın?

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar şu anda bir Youtube kanalım yok ama açmayı düşünüyorum. konum yazılım yazılım ile ilgili videolar yapmayı planlıyorum. peki nasıl takipçi kazanabilirim. yani nerelerde reklam yapmam lazım nerelerde youtube kanalımı tanıtırım. yardımcı olur musunuz?
Kanal paylaşım grupları oluyor sanırım bakabilirsiniz.

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
kendine ozgu bi giris tarzı falan bul enes batur kaafa atıyorsa sende bisey bul yani

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
kendine ozgu bi giris tarzı falan bul enes batur kaafa atıyorsa sende bisey bul yani
çok saçma taktik. videoyu gören yok giriş yap diyosun

thumbnail kesin çözüm. renkli tumbnail daha çok ilgi görüyor. giriş falan da yapma olabildiğince hızlı video içeriğine geç