fazladan gta 5 epic games hesabı olan varmı???

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deahip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
sa beyler zamanında gta 5 ucretsiz olmuştu epic games de ama o zaman pc olmadıgı için alamamıştım şu anlar ise canım gta5 oynamak istiyor ama bir oyunu 170 tl gibi bir para vermek istemiyorum fazladan hesabı olan varsa verebilir mi ? (dilenmiyorum istiyorum =

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
sa beyler zamanında gta 5 ucretsiz olmuştu epic games de ama o zaman pc olmadıgı için alamamıştım şu anlar ise canım gta5 oynamak istiyor ama bir oyunu 170 tl gibi bir para vermek istemiyorum fazladan hesabı olan varsa verebilir mi ? (dilenmiyorum istiyorum =
olsa 10tl ye verirdim ama yok

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
bende var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki sende ne var?

Reaksiyon puanı
591
@Creative ban çekiciyle yolda! Kimse sana bedavaya hesap vermez. Dilenmemelisin.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,303
7-)Kazanç ve menfaat amaçlı kısaltılmış link, referans içerikli linkler yine aynı şekilde forum üyelerinden para, oyun, oyun içi item, Uygulama vb şeyleri istemek yasaktır. Yönetimin izin vermiş olduğu genel kullanımda olan inanal,Tosla, Turknet vb hariç tutulmaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...