Arama sonuçlarınız

1. uydu3405

Yardım Vodafone Freezone'lu olan var mı ?

Konser bileti daha ucuz olmasın sakın
  2. uydu3405

Yardım Eski hattımı başkası satın almış

Sosyal medyaları nasıl yonetecegimizi bilmiyor sonra başımıza iş geliyor neden acaba .
  3. uydu3405

Soru Sizce Hangisi Vodafone Mi Türk Telekom Mu

Türk Telekom a geçmek istiyorsan Bimcell e geç faturasız ve daha ucuz örnek Türk Telekom da 60 TL olan paket burda 43 TL ve 1 hafta 15 GB da hediye şu an öğrenci için en ucuz operatör Bimcell
  4. uydu3405

Soru Faturasız Hat Kapanma

Paket almanız şart değil ancak TL yükleme zamanlarını kaçırmamanız gerekir. Zaten ilk sürede hemen kapanmıyor arama yapamıyor çağrı alıyorsunuz bir müddet daha bu süreyi kaçırmadan TL yüklerseniz böyle devam eder.
  5. uydu3405

Yardım Benden habersiz sms atılmış

Ancak bu durum bende bir sefer oldu. Tekrar da etmedi sadece ilginç geldi APK yüklemem hatta play store dan bile uygulama indirip silmem. Tekrar etmediği için önemsemiyorum durumu.
  6. uydu3405

Soru Sizce Recep Tayyip Erdoğan istifa etmeli mi ?

Hastane kuyruklarını o zaman randevu almak için teknoloji gelişmiş değildi demişsiniz. Bu sistemi teknoloji kendi kendine mi kurdu. Bu işin böyle olması için insan iradesi var. Ben bunu beğendim . Randevu alma şeklini değil. Bu sistem kurulmasaydi. Eski sistem devam etseydi. Teknolojiyi kuyrukta...
  7. uydu3405

Soru Sizce Recep Tayyip Erdoğan istifa etmeli mi ?

İstifa kişisel bir tercihdir baskı ile istenenez. Seçilmiş Cumhurbaşkanı dir . Seçim de kaybetme olasılığı da artıyor. Sandıkta herkes karnesini alıp yoluna bakacaktır. Bu iktidarin yaptığı iyi şey bence hasta olduğumuzda hastaneye sabah sabah gidip kuyruk beklemekten kurtardı bu iyiydi Allah...
  8. uydu3405

Yardım Benden habersiz sms atılmış

Benimde 0850 ile başlayan bir numaraya SMS gitti benden habersiz anlam veremedim.
  9. uydu3405

Yardım Hat Taşıma Sorunsalı

Hayır başka operatöre geçişte faturasiza geçmek istediğini belirt faturaliya gecirmesinler ve hiçbir ücret yok.tavsiyem Bimcell e geç aynı operatör ve tarife almak isterse bile en uygun firma sadece konuşma bile ucuz geçiş ücretsiz .Bende Türk Telekom faturalı idi babada faturasiza geçmek için...
  10. uydu3405

Soru Hattımı Taşıdım Eve Gelecekler ?

İşlerin nasıl yürüdüğünü burada paylaşırsanız bilgilenmis oluruz. Hat geldimi kaç günde açıldı bu tip bilgiler.
  11. uydu3405

Bimcell iyi midir

Önce bulunduğunuz yerde kullanmak istediğiniz operatör çekiyor mu buna bakın. Bimcell çekim gücü olan yerlerde Türkiye nin en ucuz tarifelerine sahip. Ben İstanbul da kullanıyorum memnunum. Ama çekim gücü olmayan yerde bedava olsa ne fayda lütfen çekmediği için tarifelere söz etmeyelim.
  12. uydu3405

Film Indirmek Için

Arkadaşlar masa üstü bilgisayarda film indirme için jdownloader kullanıyorum. Bunu artık tablette yapmak istiyorum ama android te bu tip bir uygulama yok . Biraz araştırdım uygulama var ama sadece içindeki filmler indiriliyor. Ben her türlü siteden link alıp indirebilecek şekilde istiyorum...
  13. uydu3405

Kredi kartından banka kartına para aktarımı

Nakit çekmiş gibi görünecek ve ekstre tarihine kadar günlük faiz işleyecek.
  14. uydu3405

bimcell mi türk telekom mu?

Bimcell 20 GB 750 dakika 750 SMS 42 TL ve bu paketi alana ekstra 1 hafta 20 GB daha veriliyor.
  15. uydu3405

Operatörler Whatsapp hediyesi ve tarifesi vermesin

Nasıl ne mahkemesi ozelimiz deşifre olduğunda aldığı izin yani onayladığımiz sözleşmeden dolayı hak talep edemiyoruz.
  16. uydu3405

H96 MAX X3 TV BOX 4GB 128GB Android9 8K

Arkadaşlar bu cihaz hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.
  17. uydu3405

Vodafone da hala Whatsapp için tarife ve hediye olayı sürüyor. Vodafone buna son ver.
  18. uydu3405

Whatsapp kullanıcı sözleşmeleri sonrası olanlar...

Arkadaşlar önümüz digital çağ diyoruz kişisel veri toplayan ülkeler en karlı şirketlere sahipler. Demem şu ki gelecekte şimdi ben zengin miyim aşk yazismami alicak dedikodu sohbetimimi alacak diye bakanlar geleceklerini hiç düşünmeyen insanlardir. Birde adamların umurunda bile değil notu...
  19. uydu3405

Değerli arkadaşım sizin yazdiklariniz bir saldırı için tedbir eyvallah. Ancak bu uygulama benden izin istiyor mahkeme önünde elimi kolumu bağlıyor. Diğer söylediğiniz yöntemle özelim çalınırsa mahkeme önünde hakim bana sen izin vermişsin demeyecek. Üstelik bu uygulama Ab ülkelerine bunu...
  20. uydu3405

Whatsapp mesajlaşma uygulamasının son izin güncellemesi den sonra Türkiye de tam bir uygulamalar arası kavimler göçü yaşanıyor. Hiç kimse kendi özelinin bir uygulama aracılığı ile ele geçirilmesini ve bunun kullanılmasını istemez. Operatörlerin Sil Süpür Salla Kazan ve hediye çarkı ile...
  21. uydu3405

H96 MAX X3 TV BOX 4GB 128GB Android9 8K

İŞLEMCİ:Amlogic S905X3 64-bit EN İYİ EN SON YENİ ÜRETİM İŞLEMCİ GRAFİK KART:G31 MP2 RAHATÇA OYUNLARI OYNAMANIZI SAĞLAR 4GB RAM NEDEN 4GB RAMLİ CİHAZ ALMALIYIM PİYASADAKİ UCUZ ÜRÜNLERİN ÇOĞU 1 VE 2 GB VERSİYONDUR.BU CİHAZLAR ESKİ VERSİYON ANDROİD 7.1 SÜRÜMÜNE SAHİPTİR.YENİ UYGULMALARI...
  22. uydu3405

E sim

Hocam anlatmak istediğim şu qr kod ilk girişte işe yarıyor TLF degistirdiginizde qr kod için sistem çalışmıyor . MH lerini aradığınızda yardımcı olmuyor. Bayiye gidip sorun çözülmesi gerek.
  23. uydu3405

E sim

E sim bence işe yaramaz. Şu anda kullandığınız TLF arıza yapsa sim kartı çıkar başka telefona tak. E sim için başka telefona tanımlamak için bayiye gitmek gerekiyor. Kerem beyin kullanım video şunda Vodafone daki deneyimlerini anlatıyordu. 2 gün sokağa çıkma yasağı olduğu için telefonsuz kaldı...
  24. uydu3405

Türk Telekom Mobil Ankara Çekim kalitesi

Peki sadece bu ilçelerde mi kullanacaksiniz evinizde çekip çekmemesi çok önemli ve gün içinde en çok bulunduğunuz yerlerde diğer yerlere gitmenizde çekim kalitesi her operatör için bilinmez önceden.
  25. uydu3405

İade ettiğim ürün geldi

Nereden almıştınız iptal ettiniz paranız iade oldu ama ürün geldi ilginç bir durum detay lütfen.
  26. uydu3405

Numara Taşıma

Geçişe kadar geçirdiğiniz süre kadar Vodafone tarafından ücretlendirilir.
  27. uydu3405

2021 Yılından Beklentileriniz

2020 yılı ilk günlerinde Elazığ depremi ile sarsıldım. Yaklaşık 2 3 ay sonra dünyadaki pandemi ülkemize ulaştı . Sonra Karadeniz de sel felaketi yaşandı. Ardından İzmir depremi ile sarsıldık . Ve yıl sonuna yaklastigimiz şu günlerde pandemi pik yaptı. Allahım a dua ederim ki yeni gelecek sene...
  28. uydu3405

2021 Yılından beklentileriniz?

2020 yılı ilk günlerinde Elazığ depremi ile sarsıldım. Yaklaşık 2 3 ay sonra dünyadaki pandemi ülkemize ulaştı . Sonra Karadeniz de sel felaketi yaşandı. Ardından İzmir depremi ile sarsıldık . Ve yıl sonuna yaklastigimiz şu günlerde pandemi pik yaptı. Allahım a dua ederim ki yeni gelecek sene...
  29. uydu3405

Operatör Hediyeleri

Bimcell sil Süpür bugün 2 günlük 5 GB verdi.
  30. uydu3405

Depremde Nasıl İletişim Kurmalıyız?

Vo wifi li cihazlardan şebeke aramasida yapılır internet uzerinden
  31. uydu3405

Operatör Hediyeleri

Bimcell bugün 1 GB haftalık Whatsapp kullanımı için hediye verdi sil Süpür den.
  32. uydu3405

Bimcell'de de Sil Süpür Başlamış

Arkadaşlar lütfen bu tip konular bilgi amaçlıdır. Bu konu Bimcell kullananların haberi olsun diye açıldı. Ancak bu konuya çekiyor çekmiyor operatör kötü gibi yorumlar yazılıyor. Bu operatör muhteşem denseydi belki bu eleştiriler haklı olabilirdi.
  33. uydu3405

Şimdi çekmiyor olayı tamamen yere göre değişir . Ben bu forumda Turkcell çekmiyor diyenleride okudum. Benim verdiğim haber kullananların bu özelliğin yeni olmasını haber vermekti. Herkes önce bulunduğu yerde operatör çekiyor mu ona bakmalı sonra kampanyalarına bakmalı . Çekmeyen operatör ucuz...
  34. uydu3405

Bugün yaptım arkadaşlar daha önce yoktu yeni başladı diye düşünüp bilmeyenlere haber vermek istedim.
  35. uydu3405

Operatör Taşıma

Operatör değiştiren oldu mu yeni
  36. uydu3405

Vodafone e-Sim Türkiye'de

Yazdığımı iyi okumalısınız
  37. uydu3405

oppo reno 4

Hayır ilgisi yok cep telefonunu ne olarak görmekle ilgisi var . Haberleşme ve acil durum ihtiyacı olarak gormekse eğer bu iki özellik hayat kurtarır. Ama oyunda laylay lom sosyal medya içinse bir anlamı yok. Son İstanbul sarsintisinda bütün operatorlerde en az 2 saat erişim kesildi. Ve bu gibi...
  38. uydu3405

oppo reno 4

Cihazda Volte ve Vo wifi yok
  39. uydu3405

Vodafone e-Sim Türkiye'de

Cihazımızın bu e -simi destekleyip desteklemediğini nasıl anlarız.Belki operatörler desteği sonra verebilir ama cihazda bu özellik var mı nasıl anlaşılır.
  40. uydu3405

Operatör Taşıma

Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  41. uydu3405

Teknosa alışveriş sepeti yardım ?

Bugün tekrar arandım. Teknosa müşteri hizmetleri sorun devam ediyor mu sıkıntınız var mı diye ilgi gösterdiler bu iyi bir iletişim müşteriyi onure ediyor bence.
  42. uydu3405

Turknet Fiber 100 Paketi

Kaç TL acaba
  43. uydu3405

Çay Şekerli mi İçilir? Şekersiz mi İçilir?

Ben şekerli içiyorum ama alışkanlık ile ilgili zaman zaman şekersiz icmisligim olmuştur.
  44. uydu3405

Operatör Taşıma

Yazdıklarınıza göre faturalıdada sorun var.
  45. uydu3405

Operatör Taşıma

Bime gidip 10 dakikada almak lafı çıkmadı. Tavira gelecek olursak sizinki alacağın sanki 100000 yazarak belli. Yardım etmediniz sadece laf kalabalığı yaptınız .İnşallah bir dahada yazmazsiniz.
  46. uydu3405

Operatör Taşıma

Sen olayı saptiriyorsun dediklerin çıkmayınca illa haklı olmak için konuyu saptiriyorsun. Mesele rakam değil .
  47. uydu3405

Operatör Taşıma

Siz gidip bimcell marketlerinden 10 dakika parayı alında görelim. Bimcell şikayet var yazın okuyunda görelim. Yanlışlıkla yatırılmış paraları bile ödemeyen devamlı şikayet varda konusu olan bir şirket.Paranın öyle mağazalardan elden ödemesi imkansız.Market kasa ile telefon tl yükleme işlemleri...
  48. uydu3405

Operatör Taşıma

Hangisi kullanıcı için daha kolay ve mantıklı numara taşımada bakiye ile birlikte taşınsa kimse uğraşmaz. Parayı hesaba kim bilir ne zaman yatıracak sonra onu almak için banka ya git çek sonra geçtiğin operatöre yükle hem zaman kaybı hemde bence külfet. Ama yapılması gerekli yöntem bu ise...
  49. uydu3405

oppo reno 2z nin instagram donma sıkıntısı çözüldümü

Arkadaşlar genel bilgilendirme şu an için cihazda son sürüm yüklü instagramda filan donma sorunu yok.
  50. uydu3405

Operatör Taşıma

Hayır daha önce sistem şöyle idi taşımak istediğimiz operatöre müracaat edince bakiyen ile beraber taşıdığın operatöre geçiyordu.Yani örnek bimcell hem numarayı hemde hesabındaki bakiyeyi turkcell e verecek bu kadar basitti. Zaten hiç kimse eski operatöründe parası varken numarasını taşıdığı ve...
  51. uydu3405

Operatör Taşıma

Deneyimlerinizi yazarmisiniz lütfen
  52. uydu3405

Operatör Taşıma

Daha yeni deneyimi olan özellikle Bimcell den başka operatöre geçen bir deneyim arıyorum iyi geceler herkese.Konu dışı Allah aşkına yazılmasın lütfen.
  53. uydu3405

Operatör Taşıma

İyi geceler peki önce geçiş işlemini mi başlattınız sonra vodafone dan iade talep ettiniz yoksa geçiş işlemi yapmadan mı istediniz teşekkür ederim cevap için.
  54. uydu3405

Türk Telekom VoLTE sorunu

Arkadaşlar bazı arkadaşlar olayı şöyle sanıyor ve yüzde yüz eminim. Elindeki telefonda bu özellikler var operatörde bu hizmeti veriyor o zaman kullanırım. HAYIR kullanamazsınız sebebi Her operatörün bu volte ve Vo Wifi için ayrı olarak hangi telefona destek veriyor ona bakmanız lazım hepsinin...
  55. uydu3405

Operatör Taşıma

Lütfen konuya yazmışım bilgisi olanlar yazsın deneyimi olanlar filan lütfen bilginiz olduğu konulara yorum yazın yada sorununuz neyse oraya yazın aman lütfen.
  56. uydu3405

Note 4 ekran degisimi

Benim üst köşe 40 cm den yere düştü Note 5 ekranda mürekkep akma başladı 5 6 saat sonra ekran tamamen kapandı.Değişim acaba kaç TL dir bunada 800 derler herhalde.
  57. uydu3405

Operatör Taşıma

Kabul etmiyorlar derken bunu nerden çıkardınız.Turkcell hemen kabul ediyor hoşgeldiniz yıkama yağlama yapıyor burada sorun bakiyeyi aktarma işlemi olmuyor siz alıcaksınız dedi.Kabul edilmeyen nedir konuyu neden başka anlıyorsunuz.
  58. uydu3405

Operatör Taşıma

Bimcell kullanıcısıyım bugün Turkcell e geçiş hakkında sosyal medya üzerinden sordum.Bize geçtikten sonra Bimcell de kalan bakiyenizi siz iade isteyeceksiniz dedi.Peki taşımada neden bakiyelerde taşınmıyor sizlerin bilgisi nedir bu operatörlerde çalışan var mı? Yada deneyimi olan üyelerden bilgi...
  59. uydu3405

Oppo Reno 2Z Android Yükseltme Sonrası

Oppo reno 2z
  60. uydu3405

Cihazı aldım kullanıyorum tüm guncellemelerde geldi şu an sorun yok Allah'a çok şükür.
  61. uydu3405

spotify'a RTÜK Süresi

Devletimiz bu sosyal medya hesaplarından vergi almasın bunlar ülkemizde at koştursun istediklerini yapsınlar.Burada amaç bu hükümetin almaması diye bakıyorsanız yanılıyorsunuz.Eğer bugün bu olaya hayır dersek yarın istediğimiz hükümette gelse artık alamayız. O çok beğendiğimiz avrupa devletleri...
  62. uydu3405

Neden kimse sadece kullanan varsa bir zahmet deneyimini yazmasını istememi kötüye çekti.Kimseye hakaret yazmadım forumda istediğim şey deneyim bilgisi idi bunuda defaatle yazmama rağmen yok arkadaş sen deneyim filan öğrenemezsin sen bunu alma illa gel şunu al neden biz iyilik yapıyoruz. Bu...
  63. uydu3405

İnsanlar tanımadığı kişinin faydasına boşuna konuşmazlar sadece kendi tercihlerini söylerler.Buraya yazan herkes benim yerime değil kendisi için onu almam diyor iyide ben siz ne alırsınız diye sormadım güzel ve saygılı şekilde kullanan varsa deniyimlerini sordum.Mesela ilk mesajında yazdıkların...
  64. uydu3405

Cep Telefonunuzu Kaç Sene Kullanıyorsunuz?

2015 te Galaxy note 5 almıştım 1 hafta önce yere düştü ekranda 1 gün içinde mürekkeb gibi dağılıp simsiyah kapandı.Ekran değişimi yapmaktansa yeni alıcam yoksa bir sıkıntı yoktu.
  65. uydu3405

Arkadaşlar kime göre neye göre doğru. Üstelik burada açılan konuda belirtildiği gibi kullanan kişilerden deneyim sorulmuş.Diğer türlü fikir hiç sorulmamış yada şunumu bunumu tercihe edeyim diyede sorulmamış o halde sizin doğrunuz soruyu soranıda ilgilendirmiyorsa tamamen boş yoruma düşüyor...
  66. uydu3405

Şunu üzülerek görüyorum ki yorum yazan üyeler üyenin yazdıklarını umursamadan sadece fikir beyan etmek için yazıyorlar.Ben forumda şahsen yorum yazarken konuyu açmış kişi eğer benim yorum yapacağım şeyi başta zaten belirtmişse yazmam ki inat değil paylaşım için buradayım. Benim beklentilerim cep...
  67. uydu3405

Reno 4 Lite özelliklerine bakıyorum epey.com dan Fm Radyo Yok Vo Wifi Yok Realme 6 da Vo wifi yok görünüyor. Bu cihazı kullanıyormusun peki Vo wifi ile görüşme NFC özelliği var mı ?
  68. uydu3405

Bütün Yorumlar için teşekkür ederim ben telefonun çalışır olmasını istiyorum yeter.Yani yeni nesil olsun gibi bir hevesim amacım yok.Bu telefonun görünümünü tarzını beğendim ve istediğim özellikleri taşıyor. Ekranda kamera olmasını istemiyorum FM radyo Volte Vo Wifi görüşme olsun istiyorum...
  69. uydu3405

Arkadaşlar bu cihazı kullanıp android güncellemesi sonrası pek çok şikayet okuyorum.Almayı düşünüyorum ancak şikayetvar da genel sorun android yükseltilmesi sonrası donma kasma bir çok şikayet okudum.Kullananlarda durum nedir acaba hepsi mi aynı oldu.
  70. uydu3405

Aldığım ürünün faturası gelmedi

Şimdi gelen cihaz sağlam çalışır ona sevin demiş bazı arkadaşlar ancak ne zaman arıza yapacağı belli mi değil hemen n11 ile iletişim kurup durumu bildirin aldığınız cevaba göre hareket edin bence.Hemen ödemeyi onaylamanızda iyi olmamış .
  71. uydu3405

Bugün Teknosa Müşteri Hizmetleri aradı sorununuz devam ediyor mu dedi evet dedim. Bana başka bir tarayacıyı denememi ve uygulama üzerinden girmemi tavsiye etti.Eğer onlarıda yapamazsanız ben yetkilime söylerim düzeltiir dedi. Benim aklıma başka tarayıcıdan girmek gelmemişti.Chrome dan girdim ve...
  72. uydu3405

Oppo Reno 2Z Bir Kaç Sorum Var?

Türk Telekom kullanan bu telefona sahip arkadaş var mı? Konuyu öğrendim arkadaşlar operatör volte ve vo wifi yi desteklediği listeleri var. Cihazda bu özellik olsa bile operatör o telefona destek vermiyorsa özellik kullanılamıyor. Teknoloji ilerledikçe işler ne kadar kolaylaşıyor diyoruz ama...
  73. uydu3405

N11'de satış yapmak

Dürüst bir satıcı olmanızı dilerim bu sitelerden alışveriş yapan biri olarak size tavsiyem örnek göndereceğiniz ürünü gönderebileceğiniz zamanı müşteriye söylerseniz güven kazanırsınız güven büyür sonra paraya dönüşür. Yalan da büyür zarara dönüşür.
  74. uydu3405

"Merhaba, Reno2 Z modelimizde VoWifi ( Wi-Fi Arama ) ve VoLTE özelliği Vodafone ve Turkcell operatöründe desteklenmektedir. Hattınız Vodafone veya Turkcell ise detaylı bilgi ve işlem için Vodafone ve Turkcell birimini arayarak gerekli kontrolleri yapmanızı rica ederiz. Türk Telekom operatöründe...
  75. uydu3405

Vatan Bilgisayar alınan telefon iade edilir mi?

Whatsapp için ya mobil yada wifi lazım wifi bağlantısı da değişime engel sim takmak gibi yazıyor yazıda o halde susmanız anlamsız düşünün bence.
  76. uydu3405

Baktım şimdi herhangi bir bilgi yok bu durum bilgisayar girişinde böyle cep telefonlarında olduğunu bilmiyorum ama telefonum yok bakamıyorum. Bakalım yazıma cevap verecekler mi? Bekliyorum.
  77. uydu3405

oppo telefon tavsiyesi?

Wifi den arama 2020 model telefonlarda bile yok hatta oppo reno 3 de yok fm radyo 1999 demişsin ama o özellikte yok.Ayrı dünyalarda yaşıyormuşum bunu anladım iyi günler.
  78. uydu3405

Wifi ile görüşme yapıncada tıpkı sim kart takma gibi ikinci el oluyormuş.Sim takmadan sadece acil arama aklıma geliyor her telefon 112 yi arıyor simkartsız galiba
  79. uydu3405

Arçelik Web den oppo reno 2z Almak

Arçelik Müşteri Hizmetleri Telefonla arada sitelerinde 3,399 TL tutarında sattıkları Oppo Reno 2Z Türkiye Garantisi yokmuş.Almak isteyenlere bilgi olsun.
  80. uydu3405

Arkadaşlar 3 gündür sepetimdeki ürünlerden vazgeçtim sil x işaretini tıklıyorum silinmiyor.Siteden hesabımı kapattım yeniden açtım bilgisayarı kapatıp yeniden açtım.3 gün içinde ara ara girip silmeyi deniyorum nafile siteyede yazdım bakalım ne cevap gelecek. Bu sorunu yaşayıp düzelten oldu mu?
  81. uydu3405

N11 Bu Mağaza Ya Dikkat HARCABİTMEZ

Hocam bende n11 den çok alışveriş yaptım bu mağazanın memnuniyet oranı % 97 idi olumsuz yorum pek yoktu.Gerçi minareyi çalan trol yorumcu tutmuşta olabilir oda kuşkulu ya neyse n11 sağlam site böyle çürük mağazalar zarar veriyor sitelere. Aslında bu mağazaların şikayet edileceği bir yer yok mu...
  82. uydu3405

İadelerde sıkıntı olduğunun farkındayım keşke arçelikle alışveriş yapan deneyimli bir üye yorum yapsada herkes daha iyi aydınlansa. Önemli olan arçelik ten hiç alan oldumu ben iletişimden her şeyi açık açık yazdım muhtemelen yarın cevap verirler.İade alım şartlarınız nedir ürün oppo türkiye...
  83. uydu3405

Müşteri temsilcisi öyle bir şeyden bahsetmedi Arçelik te kolay iade var dedi.
  84. uydu3405

Arkadaşlar arçelik sitesinden alışveriş yapan oldu mu? Ben online temsilci ile görüştüm 14 gün içinde iade edebilme şansınız var dedi.Daha önce alışveriş yapan oldu mu?
  85. uydu3405

Rtük halk TV'ye ceza kesti!

Anayasada Azerbaycan ı oruma kanunu yok ama hep ne diyoruz Tek millet iki Devlet biz buna inanıyoruz. Yoksa bu ülkede hepimiz ermeniyiz diyen kesimlere hiç tepki verdiniz mi?
  86. uydu3405

Oppo Reno 2z Yi Bu firmadan sakın almayın.

Hb derken Hepsiburada yı kast ediyorsanız bu satıcı oradada var Harcabitmez sizde dikkatli olun.İnanmak güç ama bana 3 gündür telefonu yollayaman firma hepsiburadaya birde sayaç koymuş alışverişi yap 22 saat şu kadar dakika sonra kargoya verilecek diye. n11.com bence güvenilir bir site yoksa...
  87. uydu3405

Oppo Reno 2z Yi Bu firmadan sakın almayın.

Burada detaylı anlatmayacağım konuyu n11 konusunda açmıştım ancak bu telefonu şu anda piyasada en ucuza veren firma Harcabitmez mağazasıdır bu mağaza hem n11.com hemde hepsiburada sitelerinde mevcut sakın bu firmadan almayın önce şu konuyu bir okuyun. Almadan Önce Okuyunuz
  88. uydu3405

Kanal kapatılmasını desteklemiyorum.Ancak darkstar isimli üye " Abuk subuk yorumlar kanalı kapatmanın hiçbir şekilde gerekçesi olamaz." demişsiniz Türkiye hakkında da her türlü abuk subuk yorum yapsınlar ceza almasınlar bumu savunma. Muhalif kanallar seviyeli muhalafet yapmalaı bel altı kabul...
  89. uydu3405

Peki neden bunu söylüyorlar heleki şimdi savaş esnasında hemen bir çatlak ses bu muhalefet yapmak değil ki.Savaş başlamadan önce söylenseydi yada savaş bittikten sonra söylense denirki bir eleştiri bu ama şu anda Ermenistan ve tüm yabancılara bir done veriyorsun Türkiye de bir tv de bunlar...
  90. uydu3405

Arkadaşlar bu kanun vatan sitesinden mi alındı gerçek kanunda simkart takılmaz wifi bağlanmaz deniyor mu o zaman cayma hakkı yoktur denmesi gerekir. Cep telefonu alıp suratına bakıp bir hatası anlaşılmaz ki ! Peki cep telefonu geldiği zaman sim takmadan wifi bağlanmadan sesine bakılabilir başka...
  91. uydu3405

İade edin diyor ama sipariş iptal ettiğimde red ediyor. Bu satmamak ise satmak istemek nasıl olur bilemiyorum. Sonuç olarak n11 canlı temsilcinin dediği gibi gün sonu iptal eden sistem oldu. Param kartıma iade edildi.Ancak buradan firmanın yalan söylediğini görmeniz için açtım konuyu başkalarıda...
  92. uydu3405

Bu Firmadan Telefon almadan önce Mağazaya sordan yazdım öyle almaya karar verdim yazışmalarımı okuyun sakın bulaşmayın. Bu konuyu açmamdaki sebep yazışmaları okuyanların dikkatini çekmesi gereken yer şu ilk söylediği yurtiçi atisan şubesine verdik yoğunluk sonra 2 gün geçiyor benim...
  93. uydu3405

oppo telefon tavsiyesi?

Uzun ömür donanımla alakalı değildir.Donanım çalışan uygulamaları normal olarak çalıştırma halidir.
  94. uydu3405

Konu dışı yazıp konuyu güncellediğim için özür dilerim. Arkadaşın sorduğu gibi kullananlar lütfen donma yaşıyor mu ? Yaşıyorsa ne gibi durumlarda mesela sık sık oyun oynayanlarda mı oluyor yoksa başka durumlarda mı oluyor belirtirlerse sevinirim. 1601849062 Şu an da note 5 kullanıyordum bu...
  95. uydu3405

Hocam ben şunu söyledim okumadınız galiba bugün eğer bu telefonun görünüşü ve kullanım ihtiyacını karşıladığını inanıyorsa almasında sakınca yok yazdığım gibi seneye bugün içine sinmeyen bir telefonu alırsa güncel diye oda aynı durumda olacak. Tamamda söylemek istediğim bu her marka her telefon...
  96. uydu3405

oppo telefon tavsiyesi?

oppo reno 2z nin fiyatı 3.109 tl realme 6 pro ise 3,500 tl fm radyo söylediğiniz telefonda yok vo wifi yok volte yok sadece oyuncular için donanımı daha iyidir belki ama oyun oynamayanlar için fazla gereksiz.
  97. uydu3405

Hocam ben şunu söyledim okumadınız galiba bugün eğer bu telefonun görünüşü ve kullanım ihtiyacını karşıladığını inanıyorsa almasında sakınca yok yazdığım gibi seneye bugün içine sinmeyen bir telefonu alırsa güncel diye oda aynı durumda olacak.
  98. uydu3405

Telefon almanın saati mi var ? Siz şunu diyorsanız artık eskidi senesi geçti 2020 model alsa 1 sene sonra aynı durumda olacak bunun sonu yok.İnsan bulunduğu zamanda sevdiği hoşlandığı şeyi almalı bu herşey için geçerli ileriyi düşünerek heleki teknolojide bir kazanımımız olmaz çünkü her gün...
  99. uydu3405

oppo telefon tavsiyesi?

oppo reno 2z al bence oyuncu değil ve bütçeni düşünüyorsan. Telefonu eğer internette gezinmek sosyal medyada dolaşıp resim çekmek müzik dinlemek ( Fm Radyo ) var. Şebeke çekmediği durumlarda ( Vo Wi-Fi ) kullanarak wifi ile şebekenden görüşme imkanı var. Yani oyun kurdu değil yukarıda...
  100. uydu3405

Telefonda paket yükleyici açılmıyor. Apk yüklenmiyor.

Sorununun detayını yazmamışsın sadece başlık atmışsın.
  101. uydu3405

2450₺’ye Realme 6

Forumda konu zaten tarafımdan açılmıştır görme imkanınız olmadı galiba.
  102. uydu3405

Anladım ben zaten bütün sitelere baktım bu foruma yazmadan zaten bilgim vardı.Ancak kullanıcısı söylerse daha doğru bilgi edinmiş olurum diye konuyu açtım. Lütfen kullanıcısı varsa bilgi paylaşması mümkün mü?
  103. uydu3405

Cevabın için teşekkürler.Mevcut kullandığınızdan mı yoksa nette araştırıp mı bu cevabı verdiniz acaba?
  104. uydu3405

2450₺’ye Realme 6

Bazı arkadaşlar reno 2 z yerine bunu öneriyor ancak oyun dışında kullanacaklar için bence bu telefon oppo ya göre özellik olarak eksik fm radyo vo wifi volte sadece işlemci bazlı olaya bakmak yanlış olur. Öyle bir zaman gelirki şebeke çekmediği zamanda vo wifi ile arama belki hayat kurtarır ama...
  105. uydu3405

2450₺’ye Realme 6

bu telefonda Fm radyo volte Vo wifi NFC var mı acaba?
  106. uydu3405

Ben bu telefonu almamdaki sebep fazla oyun oynamam yüksek performans oyunları asla sadece tavla oynuyorum buda telefonu zorlamayan bir oyun. Bunları yazıyorum çünkü bu saatten sonra bu telefonu alma diyecekler için söylüyorum.Gelelim sorularıma Bu cihazda Volte var mı Vo wifi yani şebeke...
  107. uydu3405

Jdownloader Ayarlar ve Kullanım Resimli Anlatım

Bende yeni konu açmaktansa konusunu bulup sorunumu yazdi m. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
  108. uydu3405

Arkadaslar bu jdownloader her gün güncelleme alırken 1 haftadır hiç güncelleme gelmiyor ve sorun devam ediyor.
  109. uydu3405

Mail.ru uzantılı filmlerde indirme yapmayı dünden beri yapamıyorum daha önceleri yapılıyordu.Şimdi server error (403 ) hatası veriyor ve ne yaptıysam düzelmiyor zaman geçsede düzelmiyor sebebi ne olabilir ? Turbobit te problem yok indiriyor.
  110. uydu3405

Uygun Fiyat Diye Turkcell'den Turktelekoma Geçecektim Ama Data Aşım Fiyatını Görünce Vazgeçtim!

Turk Telekom da 20 Gb 1000 dakika 1000 sms var faturalı 45 Tl 12 ay 53 tl diğer 12 ay 24 ay taahüt var bu daha avantajlı
  111. uydu3405

Türk Telekom Uygulaması Hakkında

Arkadaşlar Türk Telekom Uygulaması kullanan varsa bir bakması mümkün mü? İnternet bölümü ne giriş yapılamıyor mobil ve ev telefonu bölümüne giriş yapabiliyorken bugün giremiyorum. Girmek için tekşifre istiyor giriyorum , tekşifre hesabım sayfasından bilgilerinizi güncelleyin diyor oradan...
  112. uydu3405

Afet Dönemlerinde İletişimin Kesilmesi

GSM ŞİRKETLERİYLE GÖRÜŞME Oktay, haberleşme ve iletişimle ilgili GSM şirketleriyle yapılan görüşmelerde ele alınan konulara değinerek, şunları kaydetti: "İlgili operatörlerle ve Türk Telekom'la bir toplantımız olacağını söylemiştik. Orada da yine bazı kararlar aldık. Biz sadece şunu gördük...
  113. uydu3405

Bugün bana da 5 Gb yüklenmiş ama isterim ki afet zamanlarında kesilme yaşansa bile en erken hizmete tekrar girmesi.Bunun için yatırım yapsınlar eski sahipleri kurumu boşalttı şimdi hisseleri alacaklı bankalarda onlarda yatırım mı yaparlar yoksa sadece paralarını toplamak için kampanya ile tıpkı...
  114. uydu3405

Türk Telekom’dan kesinti açıklaması!

Satın alan firma hiç yatırım yapmadığı gibi sağlanan tüm gelirleri alıp gitmiş dolayısıyla bu operatör bu hale gelmiş yatırım olsaydı emin olun düzgün olurdu.Ancak deprem anında ve sonrasında bütün operatörlerin kesilmeside hiç iyi bir durum olmadı.Bir yıkılma bir baz istasyonun zarar görmesi...
  115. uydu3405

Telekomünikasyon İnternet ve Bilgi Teknolojileri Derneği Başkanı Serhat Özeren, "GSM operatörleri işletmeleri Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu'nun yönetmeliklerine göre hareket ediyorlar ve yaptıkları çalışmalar optimum bir çalışmaya göre aynı anda 17 milyon kişinin ya da 10 milyon...
  116. uydu3405

TT'den Turkcell'e geçmek.

Fiyat farkı çok fazla bilgin olsun bu seferde cebim yanıyor demeyin.
  117. uydu3405

Turkcell'den Vodafone FreeZone'a Geçtim Geri Turkcelle Geçmeli Miyim?

Sorununu anlatamamışsın bu sorduğun soru Vodafone a geçmeden sorsaydın mantıklı idi.Ama şimdi geçmişsin memnun musun değilmisin bilemeyiz açıklama yapmamışsın bizlere yorum yapacak fikir verecek bir olay sunmamışsın sadece emir almak istermiş gibi sormuşsun soruyu. Turkcell den Vodafone a geçtim...
  118. uydu3405

d-smart cepte internet kullanan

D-smart ın cep telefonları için kullanılıcak bir internet yöntemi yok.D-smarta abone olunduğunda internetine sadece wi-fi ile bağlanır cep telefonunuz.
  119. uydu3405

Hangi operatörü seçmeliyim ?

Değerli forumdaki üye arkadaşlar bu yazdıklarım genel olarak operatör seçerken hepimizin yapması gerekli olduğu harekettir. Öncelikle operatörlerin fiyat karşılaştırmalarını yapmak yerine abone olacağımız bölgede önce çekim güçlerine bakmalıyız. Çekim güçü güçlü olan operatörler arasında...
  120. uydu3405

TT'nin benim iznim olmadan numaramı taşıması

Turkcell i arayıp durumu bildirdiniz mi? Taşıma yapmak için müracaat edeni savcılığa bildirmek istememeniz aileden biri olduğu anlamına geliyor. Savcılığa taşımaya çalışan kişi ve bayi ifadeye çağırılır Türk Telekom un hiç umrunda olmaz bu işlemi yapan bayii ifade verir. Taşıma için bayi mutlaka...
  121. uydu3405

Turknet guvenilir bir firmamı

Turknet hemen geçirmiyor bu bir Firma için bir çok alt yapıda şikayet var.Arıza oluştuğunda internetten kayıt oluşturup 2 gün ve daha fazla süre arızanın giderilmesini bekleyecek bir kullanıcı var mı? Arıza olduğunda ne zaman çözüleceğini söyleyecek bir insan olmaması karşınızda sizin içinizi...
  122. uydu3405

1 Ocak Gelmeden Limitsiz İnternet Başlamış

Arkadaşlar dünden beridir Türk Telekom Akn limitim dolmasına rağmen hızım dün arttı ve on-line işlemlere girdim ve baktım paketim limitsize dönmüş.Türk Telekom 1 Ocak 2019 u beklemeden paketleri limitsize dönüştürmeye başlamış hayırlı olsun.
  123. uydu3405

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Artık internet vermiyorlar galiba herkese dakika veriliyor.
  124. uydu3405

Arkadaşlar bugün Sil Süpür yapan oldu mu? Bize vermedide
  125. uydu3405

Arkadaşlar online işlemlerden ayarlar kısmından veri işleme izni vermeniz gerekiyor bunu onaylarsanız uygulamada hediye paketi görünen yerde sil süpür olacaktır.
  126. uydu3405

Hangi operatör sizce iyi

Arkadaşlar tarife filan güzelde önce herkes kendi bölgesinde hangi operatör iyi çekiyor ona bakmalı.Yoksa bölgende x operatör çekmiyorsa bedava verse neye yarar sonrada forum sayfaları şikayet şikayet dolu.
  127. uydu3405

Neden Turkcell Kullanmamalıyız ?

Arkadaşım ben Türk Telekom un da faturalı hattan faturasız hatta geçerken 25 TL aldığını biliyorum.
  128. uydu3405

Uzay Ordusu kurma fikrini nasıl yorumluyorsunuz?

Aslında mantıklı ilerisi için çok önemli bir gelişme bu konuyla dalga geçmenin hiç manası yok.
  129. uydu3405

Kredi Kartıyla Yapılan Alışverişte Para İadesi Nasıl Olur?

Şimdi şöyle açıklamaya çalışayım.İlk gelen ekstrede şöyle göreceksin tarih aldığın firmanın ismi ve tutar yazacak örneğin +1600 TL ve hemen altında yine aynı tarih isim ve bu sefer -1600 TL yazacak yani + - 0 olacak sana herhangi bir para verilmeyecek sana. Ancak iade ekstre kesimi sonrasına...
  130. uydu3405

Kredi kartımda reddedilen işlem

Eğer bu işlem otomatik ödeme ise fatura vesaire ise tekrar kontrol etmez kartınızı manuel kendiniz yapmanız gerek.
  131. uydu3405

A2 Frekans Ayarı Nedir?

Üstelik kanal HD yayın yapıyor ve artık sinema filmleri yayınlıyor ama tek eksiği bence Türk sinemasıda olmalı
  132. uydu3405

Faturalı hattımı hazır karta geçircem fiyat ne kadar çıkar bilgisi olan var mı?

Türk Telekom faturalıdan faturasıza geçen müşterisinden 20 TL talep ediyor ama Turkcell i bilmiyorum.
  133. uydu3405

Gece 2 sabah 8 kotasız internet sorunu

ben 100 gb Akn li kullanıyorum gece 2 de kotam dolduysa hızım tekrar artıyor bu her gecede düzenli artıyor çünkü indirme işlemi için geceyi bekliyorum hızımıda görüyorum Türk Telekom kullanıyorum.
  134. uydu3405

5g ye geçince sınırsız mobil internet olurmu

lot geliyor ne demek eski cihazları atmayın ne demek biraz açarsanız sevinirim.
  135. uydu3405

İndirme Yöneticisinde yaşadığım sorun

Herkese merhaba olayı şöyle anladım ve çözüldü bilmeyenler olursa benim gibi anlatayım cpatcha istemesi siteye sık sık girmeye çalışması ve bunun sonucu sitenin doğrulama kodu istemesi idi.Bunuda uygulama giremediği için bağlantı olmuyordu.Hani bazı sitelere girmek isteriz üye olduğumuz...
  136. uydu3405

İndirme Yöneticisinde yaşadığım sorun

Öncelikle herkese merhaba.Şimdi ben turbobit te premium üyeliğe sahibim ve jdownloader ile indirme yapabiliyordum taki düne kadar 1 ay indirme yaptım dün birden captcha gerekli demeye başladı.Bu sorunu araştırdım fakat çözümü bulamadım ne olduda 1 ay sonra bunu istedi ben premium üyeyim turbobit...
  137. uydu3405

Türk Telekom Yeni Hat Ücreti?

Ben burada cevaben yazılmış her konuyu anlamsız buldum nedeni ise konuyu açan arkadaş demişki hat benim üstüme ait değil numara taşıma yapmak istemiyorum yeni hat kaç TL diye sormuş Türk Telekom un herkes deviri yok 1.derece akraba demiş yok şöyle yok böyle kimse okumadan mı cevap veriyor acaba...
  138. uydu3405

Türk Telekom Faturalıdan Diğer Operatölere Numara Taşıma

Mesela 1 fatura kesim tarihi daha geçti ne sms ile ne mail ile nede benim kontrolümle herhangi bir fatura bugün itibari ile görünmüyor.Geçişimin üzerinden 2.ci fatura dönemi geçti artık bundan sonrada yollamazlar diye düşünüyorum.He şayet yollarsalar faturayı neyi beklediklerini ve canları...
  139. uydu3405

'Turbobit free download' kaldığı yerden devam ettirme nasıl?

peki pturbobit te premium hesap var peki yarım kalan indirme nasıl devam ettirilir.
  140. uydu3405

Türk Telekom Rezillik

Her operatörde yaşanan sorunlar.
  141. uydu3405

Türk Telekom hattımın kaç aylık olduğunu nasıl öğrenirim?

on line işlemlere girin. şifrenizi *952# tuşlayın şifreniz ekrana gelecektir numara bölümüne kendi numaranızı yazın ve girişi yapın orada bir çok seçenek var orada Kişisel bilgilerim bölümünden abonelik sözleşmelerini tıklarsanız orada imzaladığınız sözleşmenin resmi var tarihler filan.
  142. uydu3405

Hocam Bimcell e geçtim sadece son faturayı kestiler başkada ücret almadılar.Demek sizin bayi olarakta bilginiz eksikmiş Bimcell e geçişte herhangi bir ücret talep etmiyorlar.
  143. uydu3405

Vodafone Operatör güncellemesi.!!

Bu güncelleme nedir telefonun için mi geldi neyin güncellemesi bunuda anlatsaydın ?
  144. uydu3405

Telefonda kılıf kullanıyormusunuz

Galaxy Note 5 kullanıyorum ama kapaklı türden değil sadece kasayı kaplayan kılıf.
  145. uydu3405

Dikkat Sizde Dolandırılabilirsiniz!

Arkadşlar şimdi açık konuşalım bu tip olaylar normal siteleri gezerken olmuyor açık saçık sitelere bakarken oluyor dimi.
  146. uydu3405

Turkcell Platinum mu? Turk Telekom Prime mı?

Sayın Mustafa ustam yazınızda paketler ucuz hızı iyi , burda çoğu yerde çekiyor cümlesindeki burda neresi oluyor acaba herkes sizin nerde oturduğunuzu yada nereyi kast ettiğinizi bilemez ki
  147. uydu3405

Turkcell Platinum mu? Turk Telekom Prime mı?

Türk Telekom u 1999 yılından beri İstanbul da kullanan biri olarak şöyle belirteyim kopma yaşamazsın.İnternet hızı Turkcell deki gibi uçuyor diyemem ben Güngörende ölçtüm 60-70 hız çıktı bence bu fena değil çünkü cepten sürekli bir şey indirmediğime göre bence iyi.Tv zlerken radyo dinlerken hiç...
  148. uydu3405

Yeni Hat çıkarmak ne kadardır?

Ben hiçte Bimcell de matematiksel bir oyun görmedim.
  149. uydu3405

Türk Telekom da fatura kesildiğinde tarafıma mail ile bilgi geliyor tıpkı son faturamda olduğu gibi.Almak isteselerdi bu son faturaya dahil etmeleri gerekirdi.Son fatura demek müşteri ile arasındaki son bağ demek yani cayma bedeli filan olduğunda bile bu son faturaya ekleniyor .Son fatura...
  150. uydu3405

Telefon Operatörleri haksız Kazanç mı sağlıyor

Yazdığınızın konuyla ne ilgisi var biraz konuyla alakalı yazılar yazsak ne iyi olur dimi.Bende konuyu açan arkadaşa katılıyorum teknoloji mağazalarında satılan fiyatlar üzerinden satış yapsalar daha iyi olur vade farkını 3 kere koyuyorlar bu kadar yani
  151. uydu3405

Pttcell Nasıl ?

20 TL yükleyince 1 GB ve 500 SMS HY veriliyor nasıl hediye fiyata dahil dersiniz? Artı olarak 1 Gb alıcaksak 9 TL ödeniyor.Hediyeler dahil diye bir şey yok
  152. uydu3405

Pttcell Nasıl ?

Her 20 TL yükleme yapana 500 SMS her yöne ve 1 GB 1 aylık internet hediyesi var. --- Gönderi Güncellendi --- Ben kalan bakiyesini çok sıkı takip edenlerdenim şu ana kadar söylediğinden fazla almadı.
  153. uydu3405

Ben Bimcell e geçiş yaptım son faturamda kesildi ödedim artı 20 TL ücret çıkarılmadı.Daha sonrasındada
  154. uydu3405

Pttcell Nasıl ?

Bende Bimcell e geçtim Türk Telekom kullanıyordum.Aynı alt yapıyı kullanıyorlar ama Bimcell in avantajları var hem faturasız faturalı tarifesi yok.Her 20 TL yüklemeye 1 GB 30 günlük hediye veriyor 500 sms.Türk Telekomda ise 30 TL yükleyince sadece 1 GB internet veriyor ve 1 haftalık. Bimcell de...
  155. uydu3405

Turkcell Hücre mesaj kodları

Akıllı telefonlardan bu işlem oluyor mu ekranda yer bildirimi futbol filan çıkıyor mu?
  156. uydu3405

Arkadaşım numarasını başka operatöre taşıyıp daha sonra dönenlere daha ucuz fiyat veriyorlar.Bunun belli süreleri var bende farkındayım 3 ay değilde 6 ay yanılmıyorsam 6 ay sonra ayrıldığınız operatöre dönerseniz yeni hat alan yada numara taşıyanların faydalandığı ucuzluktan yararlanabiliyor...
  157. uydu3405

Teknik Serviste İmei Değişti, Ne Yapmalıyım?

Arkadaşlar konu dağılmasın başlıktada belirtildiği gibi serviste imei değişti anakartı nı değiştirdikleri için deniliyor daha henüz cihazımı almadım serviste ne yapmalıyım bununla ilgili?
  158. uydu3405

Öncelikle yazımı okusaydınız bunu söylemezdiniz çünkü cihaz Eylül ayında aynı şikayetten 2 nci gidişi bunu göze alamazlar ilk gittiğinde sadece yazılım güncellenip cihaz sıfırlanıp teslim edildi ve formdada bu yazıyordu ama 15 gün içinde aynı hatayı verdi ve ben bunu hem samsung hemde kvk nin...
  159. uydu3405

Başlık konusunu yazan mod ve diğer arkadaş haklı ben forum içinde bakılsın diye dikkat çekici olsun anlamında öyle yazdım ama ben düzeltemiyorum uygunu nasılsa modumuz düzenlerse sevinirim. Arkadaşım sen galiba konuyu okumadan cevap yazmak olmak için yazıyorsun bu kesin.Ben ne yazmışım cihaz...
  160. uydu3405

Arkadaşlar Galaxy Note 5 cihazımın sesi çıkmadığı için servise vermiştim 9 Eylül de aldım.Cihazı tekrar kurdum 15 gün geçti 26 Eylül de tekrar sesi gitti.Bırakın bakalım dediler Bakırköy Samsung servise tekrar bıraktım velhasıl bugün aradılar cihazda bulunan uygulamalar dan olabilir mi acaba ona...
  161. uydu3405

Numara taşıma gerçekleştirenler lütfen bilgilerinizi paylaşırmısınız.
  162. uydu3405

Değerli forumdaşlar ben Türk Telekom faturalı hat kullanıyordum hattan memnunum fakat faturalı hatta ara vermek zorundayım işlerdendolayı maddi imkansızlıklar diyelim.Normalde Türk telekom faturasıza geçmek için benden 20 TL alıcağını söylüyor. Benim öğrenmek istediğim faturalı hattımın taahütü...
  163. uydu3405

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar eskiden alarmda hava durumunu bile söylüyordu telefonum bunları tekrar nasıl aktif edebilirim yardımcı olabilecek yok mu?
  164. uydu3405

Telefonuma virüs bulaştı

Macafee güzel bir virüs programı dene ve bulaşmayanlarda denesin virüs önceden önlem alın.
  165. uydu3405

Arkadaşlar alarm kurduğumuzda ve saati söyle dediğimizde saati türkçe söylemiyor nereden düzeltiriz bunu acaba ? --- Gönderi Güncellendi --- Arkadaşlar alarm saatini Türkçe nasıl yapabilirim bilginiz var mı?
  166. uydu3405

Başakşehir - Ludogorets |Uefa Avrupa Ligi Grup Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta?

Başakşehir 5 - 2 Ludogorets
  167. uydu3405

En iyi Film İndirme Sitesi Sizce hangisi

Arkadaşım netflix ücretli bir platform ben ücretsiz ve indirme yapılabilen sitelerden sordum.
  168. uydu3405

En iyi Film İndirme Sitesi Sizce hangisi

Film indirme siteleri linkleri paylaşırsanız sevinirim.
  169. uydu3405

Bilgisayarımda oturum açamıyorum!

Aynısını şimdi bende yaptım heabımı sildim ve yeniden başlat yaptım şifre istedi ama eski şifremi kabul edip açtı.Bence girdiğin şifreyi daha dikkatli denesen
  170. uydu3405

Windows Güncellemesini Yapamıyorum, Lütfen Yardım

Bilgisayar sistemim bu arkadaşlar. Windows tan gelen aşağıdaki güncellemeyi bilgisayarım tamamlamıyor 4 saat bekliyorum en son % 88 e geliyor duruyor bende kapatıp açıyorum windows eski sürüme dönüyor diyor ve güncellemeyi yükleyemeden eski haline dönüp açılıyor ne yapabilirim acaba...
  171. uydu3405

Sistem Otomatik Giriş Yapmıyor

Herkese şimdiden yapacakları yardım için teşekkürler.Sorum şu Ben forumlara girerken yada face olsun tweeter olsun bilgisayarımda beni hatırla ve bilgisayarın sorduğu şifreyi kaydedeyim mi sorusuna evet dememe rağmen her giriş yaptığımda bilgisayarı kapatıp açtığımda diyelim otomatikmen...
  172. uydu3405

Bayram Hediyeniz SDN Forum'dan! Turkcell T70 Hediyeli!

Kurban bayramınız Mübarek olsun.
  173. uydu3405

Sabah 8 de ses gelen telefonumdan şu anda ses çıkmıyor hiç bir şey yapmadım yükleme silme kurcalama neden oldu bu acaba ?
  174. uydu3405

Türk Telekom Çekim Gücü

İstanbul da yaşıyorum Güngören ilçesinde.Burada full çekiyor sadece evimde değil bu semtin her yerine gidiyorum sorun yok.Sonra zeytinburnu aksaray sultanahmet eminönü üsküdar kadıköy ortaköy sarıyer buralarda bulundum sorun yok.Ama benim bu yazdıklarım 4,5g simle olan çekim gücü belki diğer...
  175. uydu3405

Türk Telekom Çekim Gücü

2016 Eylül de İzmir de ve Torbalı ilçesinde 1 hafta kaldım hem internet hemde iletişimde hiç sıkıntı yaşamadım.İzmir merkez olsun Torbalı ilçesi olsun çekimde hiç sıkıtım olmadı.Hatta Bergama ilçesinde gittim 2 gün kaldım çekmeme durumu ile hiç karşılaşmadım hatta otobüs biletimi Bergama...
  176. uydu3405

bu cihaza vermeyecekler galiba
  177. uydu3405

İnstagram hesabımı ele geçirmeye çalışan mail

Arkadaşlar mail adresiniz değiştirilmiştir diye bir mail aldım evet hesabımın şifresinide değiştirmiş.Sonra bu mail benim değil diyerek kendimi doğruladım hesabımı ger aldım ama neden olmuş olabilir.Hesapta zaten pasif bir hesaptı ve yeniydi. Değiştirilen mail adresi bu...
  178. uydu3405

Parmak izi okumuyor ve yedek şifre hatırlamıyorum.

Samsung hesabım var
  179. uydu3405

Yardım bekliyorum
  180. uydu3405

Yardım bekliyorum ?
  181. uydu3405

Forumdaki arkadaşlar telefonumu kullanabiliyorum sadece ayarlardan kilit ekranı ve ekran kilit türü nü değiştirmeye girmeye çalıştığımda parmak izi istedi kaç kere okuttum kabul etmedi yedek şifre kaç tane değişik denedim yani tüm hesaplarımın kini denedim yok girmiyor kabul edilmiyor. Şimdi...
  182. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

183. uydu3405

Kingofsat tan güncel haberler

184. uydu3405

Bein sport 1 - 2 - 3 France kanallarını cepten tabletten izleme.

Google play store dan mobil tv programını indirin abonelik yok tamamen ücretsiz takılma yok sorun yok tabletten cepten izle. Şu anda Fenerbahçe - Göztepe maçını Bein sport 2 HD den izliyorum.
  185. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

186. uydu3405

187. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

188. uydu3405

189. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

190. uydu3405

191. uydu3405

Eutelsat 13 (Hotbird) Frekans Değişiklikleri

Dubai Tv Dubai Sport 3 Sama Dubai HD kanalının Frekansı : 12.399 H 27.500
  192. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

193. uydu3405

--- Gönderi Güncellendi ---
  194. uydu3405

Aklıma diyorum cihazı komple kapat aç ve yazılım güncelle de bakalım ne olacak?
  195. uydu3405

cihazın yazılım bilgisini kontrol edermisin ? android sürümü ne görünüyor orada?
  196. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

197. uydu3405

198. uydu3405

YouTube Music ile çevrimdışı müzik dinlenebilecek!

Herkes bu özelliği çok sevecek artık wi-fi ile kaydet sonra dinle süper bir şey.
  199. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

200. uydu3405

201. uydu3405

Astra 19,2 Frekans Değişiklikleri

Eurosport 2 HD Extra Frekans : 11.112 H 22.000
  202. uydu3405

Vadeli - vadesiz mevduat hesabi farki nedir!.

Vadesiz hesap Buradaki para her an çekilmeye kullanılmaya hazır anlamındadır müşteri için Vadeli hesap ise banka ile 1 -2 -3 şeklinde kaç aylık isterseniz o kadar süre ile bankayla anlaşma yapar müşteri ve bu anlaşma süresince parasını çekemez anlaştığı süre sonunda ise banka faiz oranına göre...
  203. uydu3405

YouTube Music ile çevrimdışı müzik dinlenebilecek!

YouTube’un müzik dinleme servisi olan YouTube Music yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Gelen son güncellemeyle YouTube Music uygulamasında artık çevrimdışı müzik dinleyebilecek ve istediğiniz oynatma listesini çalabileceksiniz. YouTube Red özellikleri ücretsiz sunuluyor! YouTube Red...
  204. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

205. uydu3405

206. uydu3405

Windows 10 S İndiremiyorum.

Yüklenmiyor maalesef
  207. uydu3405

Samsung Telefon Öneren Daha Samsungla Tanışmamıştır!

Samsung note ve note 5 kullanıyorum ve hala Samsung u öneriyorum. Olay da hiç sizin hatanız yok mu düşürdünüz ve bunu kasko ile aldığınız yere müracaat ettiniz sonuç olumsuz. Peki Samsung garanti kapsamı dışına çıkmış telefona niye baksın ? --- Gönderi Güncellendi --- Tüketici hakem heyeti...
  208. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

209. uydu3405

210. uydu3405

Son verdiğin linki de yükledim 3,9 GB ama anahtar istiyor bu madem anahtarlı niye verdin yada uyarmadın arkadaşım birde kaldırmışsın verdiğin linki
  211. uydu3405

Yükleme başarısız oldu ve bu hatayı verdi bu hatayı araştırdım güvenlik bölümünü kapatmam gerektiği yazıyordu kapattım şimdi öyle deneyeceğim fakat yine windows 10 home değilde single language yükleniyor neden Home yüklenmiyor acaba ?
  212. uydu3405

Evet dediğim gibi olmuyor nerede hata var anlayamadım.
  213. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

214. uydu3405

215. uydu3405

Bilgisayarımdaki sistem bu şekilde --- Gönderi Güncellendi --- İlk olarak % 50 ye gelince duruyor öyle böyle değil tam 3 saat dokunmuyorum devam eder diye ama etmiyor bilgisayarı kapatıp açıyorum mecburen sonra kaldığı yerden devam ediyor ve % 87 ye gelince yine donuyor ellemiyorum ama devam...
  216. uydu3405

Fil Tv Logo Değiştirdi

217. uydu3405

Söyle Rahatla

218. uydu3405

Türksat Güncel Kanal Değişiklikleri

Art Tv Frekans : 12.303 V 27.500
  219. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

220. uydu3405

221. uydu3405

Söyle Rahatla

222. uydu3405

Tipsizim Değil mi?

Biraz kilo versen ve biraz spor yapsan her şey yoluna girer hem bedenen hemde ruhen kendini daha iyi hissedersin.
  223. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

224. uydu3405

225. uydu3405

226. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

227. uydu3405

HİLEYE HAYIR PLATFORMU

Mynet in sunduğu tavla çok hileli sinirlerim yıpranıyor haksızlık karşısında.
  228. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

229. uydu3405

230. uydu3405

Söylemesi Size Çok Hoş Gelen Kelimeler

231. uydu3405

232. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

233. uydu3405

Kredi kartları internet alışverişine kapatılıyor!

Kredi kartları kullanımı kişi isteğine göre internet alışverişine açık bırakılacaktır. İşin doğrusu budur yani kart kullanan herkesin kartları oto olarak internet alışverişine kapanacak ve açtırmak isteyen M H lerini yada online işlemlere girmeyi bilenler oradan yada cep uygulamalarında bir çok...
  234. uydu3405

235. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

236. uydu3405

Turkcell'iyim Vodofone'ye geçmeli miyim ?

Bu forumda her operatörün çekmeme şikayetlerini hepimiz okuyoruz bunu böyle yapamazsınız. Mesela benim buradada en iyi Türk telekom çekiyor interneti hızlı ne olucak şimdi ? İnsanlara her zaman şunu söylerim fiyata filan aldanmayın bulunduğunuz yerde hangi operatör çekiyor önce ona bakın çekim...
  237. uydu3405

Turkcell'iyim Vodofone'ye geçmeli miyim ?

Hediye bence kıyas olmamalı O zaman Türk Telekom hiç hediye vermiyor ama kullanıcısı hiçte az değil.
  238. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

239. uydu3405

240. uydu3405

Galaxy s8 whatsapp sorunu

Bu android böyle whatsapp ta gelen resimler galeride whatsapp adı altında klasöre eklenir.Bu klasörden silersen whatsap üzerinde dursa bile açamazsınız.Yani sorunGalaxy s8 de değil yani hepsinde sistem bu şekilde çalışıyor.
  241. uydu3405

Eronis Linux bölümü moderatörü olmuştur!

Hayırlı olsun başarılar dilerim.
  242. uydu3405

Levski Sofia Taraftarından İnanılmaz Eylem: 04.00’te Otele Saldırı!

Yazık sahada kazanamamak neler yaptırıyor insanlara.Karşı takımı saha dışı yöntemlerle yenmeye çalışmak.
  243. uydu3405

Bruma: Tudor'a Çok Şey Borçluyum!

İyi karakterli insanmış bırakıp gittiği yerdeki teknik adama sallamasınıda bilirdi. Tebrik ederim Bruma 2-3 sene sonra seni satın almak için temaslarda bulunmayız inşallah.
  244. uydu3405

Hakan Balta Göztepe'de

Önümüzdeki sezon bu oyuncular Galatasaray a karşı bayağı iyi oyanayark taraftarlara biz kimleri satmışızı dedirtecekler.
  245. uydu3405

Galatasaray Yarın Tur İçin Savaşacak!

Galatasaray ne tur araması bu takım bu teknik adamla buraya kadar diyecektir.Geçen ki maç için öngörüm 4 -0 yenilecek demiştim 2 -0 yenildi.Şimdiki öngörüm ise burada kendi sahamızda beraber kalacak Galatasaray çünkü futbolcular takım olmayı başaramıyor bireysel oynuyorlar Gomis bir maçta...
  246. uydu3405

Türk Telekom On line İşlemler

Şu anda online işlemlere giriliyor fakat fatura ödeme yapılıyor mu bilemiyorum çünkü benim ödeme yapamadığım zamanda girilebiliyordu siteye ama ödemeye izin vermiyordu.Sonra Wirofon uygulaması hala çalışmıyor. Siteye girmek demek sitenin sunduğu hizmetleri veriyor anlamına gelmez ki fatura...
  247. uydu3405

On-line İşlemler internet kısmı cep uygulamaları ve hatta telefon la ödeme yapma sistemleri çalışmıyor 48 saat oldu.M H leri nin dediğine göre sistem yenileme çalışması varmış.Benim anlamadığım yenileme çalışması gece yapılır ve bu kısa sürer şu an 48 saat oldu. Üstelik Wirofon uygulamasıda...
  248. uydu3405

On-line İşlemler internet kısmı cep uygulamaları ve hatta telefon la ödeme yapma sistemleri çalışmıyor 48 saat oldu.M H leri nin dediğine göre sistem yenileme çalışması varmış.Benim anlamadığım yenileme çalışması gece yapılır ve bu kısa sürer şu an 48 saat oldu. Üstelik Wirofon uygulamasıda...
  249. uydu3405

Günlük Raiting Ölçümleri

250. uydu3405

251. uydu3405

SDN Yeni Moderatörlerini Arıyor

Hocam haklısınızda tecrübelerimden söylüyorum ben kavga değil fikir beyan ettiğim beğenmiyorsan banlandın olayını görmüş biri olarak yazdım tabi o forumlarda kalsını belli ediyor ayrı mesele ama yaşanmışlık başka bir şey tabi.Modlara fikirler söylenmeli kurallar çercevesinde tabiki ama
  252. uydu3405

GözGöz Süper lig’te

İzmir zaten süper ligde temsil edilmeliydi.İnşaallah kalıcı olurlar.Sayın hocam bu konuyu futbol bölümüne taşısanız konu ilgili bölümde olmalı bence.
  253. uydu3405

Arkadaşım sen saygılı olduktan sonra kimse saygısız bir mesaj yazamaz sana merak etme.Bence o saygı değilde biraz korku oluyor şimdi bu kişiye laf yazsam beni engeller korkusu oysa ki saygı hak edilen kazanılan bir şeydir bence.
  254. uydu3405

Operatörlerden 15 Temmuz hediyesi

Bitene kadar değil arkadaşım günlüktü sonra aksi durumlarla karşılaşmayın.
  255. uydu3405

Arkadaşım rütbeyi ne yapacan bu rütbe demek sorumluluk ve çalışma demek olacak farkındasınız dimi yoksa profilde yeşil renk yada mavi renk mod yazsın havalı durayım olayı değil yani.
  256. uydu3405

Telefonumun fazla ısınmasına çözüm buldum

Hocam yazdıklarınız çok komik asıl siz beni arayın.
  257. uydu3405

SDN Ankara'da Toplanıyor! | Huzurevi Ziyareti

Bence sayı artması açısından 1 saatlik bir ziyaret için 30 lu dakikadan iki ziyaret planlana bilir yani bir 30 dakikada bir 30 lu grup diğer 30 dakika da başka bir 30 lu grup ziyarete girebilir.Sonuçta merhabalaşıp el öpme ve hatır sorma kaç dakikalık işki. Bu tamamen bir öneridir.
  258. uydu3405

Başvuru sonuçları ne zaman sonuçlanıyor peki ?
  259. uydu3405

Türkiye'den nefret ediyorum

Kimse bu ülkeyi terk etmesin herkes çevresinde başlasın güzellikler yapmayı bu dalga dalga yayılır.He siz kendi bulunduğunuz çevreyi değilde direkt lideri ve ekibini değiştirmek istiyorsanız bu imkansız.
  260. uydu3405

Ts Uzantılı Videoları Nasıl Mp4'e Çevirebilirim

Vlc media player TS uzantılı videoları çok sağlıklı oynatıyor.Uydu cihazım TS formatında kayıt yapıyor HD yayınları bunu bilgisayarımda VLC player ile izleyebiliyorum.
  261. uydu3405

Turkceli’den 15 Temmuz’un Yıl Dönümünde Hediye Paket!

Turkcell olacaktı yanlış yazım olmuş ben düzeltemiyorum düzeltebilecek yetkili varsa iyi olur.
  262. uydu3405

Turkceli’den 15 Temmuz’un Yıl Dönümünde Hediye Paket!

TURKCELL HOLDING bünyesinde hizmet veren TURKCELL Operatörü. 15 Temmuz 2016’da yaşanan olayların yıl dönümü olan 15 Temmuz 2017’de tüm abonelerine (bireysel/kurumsal) hediye paket verecek. Her Yöne 500 Dakika, 1000 SMS, 1 GB İnternet Paketi ve BiP’te geçerli 1000 Dakika. Paket 24 saat boyunca...
  263. uydu3405

Turkcell mi Türk telekom mu

Arkadaşlar artık bu sorular biraz absürt kaçıyor şu operatör mü bu operatör mü diye kıyası kişiler kendi yapamıyor mu ? Birde en büyük kıyas bulunduğun yerde çekim gücü iyi olan en iyisidir bunu anlamak lazım her seferinde bu yazılıyor. Neden ısrarla bu mu bu mu diye soruluyor ülkemizde her...
  264. uydu3405

Sizlerden Gelen Sorular ve Cevapları S.S.S.

Arkadaşım hemen Türk Telekom M H lerini ara durumu ilet onlarda görünmüyorsa yüklediğin yere söyle hatta onlar arasın yoksa paranı iade etsinler.
  265. uydu3405

Hepinize Merhaba :)

Hoş geldin iyi forumlar ilgi alanın nedir bu arada teknoloji mi?
  266. uydu3405

Note 5 Kamera Sorunu Yardım

Hakem heyeti bulunduğunuz yerin kaymaklık binalarında oluyor genelde ve buna bakmayabilir oranın baktığı olayların limiti var diye biliyorum yinede araştırırsın bu limiti. Ama başvuru şekli şuydu Aldığın cihazın faturası ve sorunu anlatan dilekçe ve nüfus cüzdan fotokopisi ile başvuru yapılıyor...
  267. uydu3405

Bilgisayarım kendini yeniden başlatıyor...

Kasayla kimse oynamadı ki nasıl bileşen olarak sorun olmalı ki?
  268. uydu3405

Östersund Başkanı Galibiyet Bekliyor!

Bir Galatasaray lı olarak bu açıklamaları haklı buluyorum maçlarımızı izledikten sonra mesela daha o takımı izlemedim tanımam ama ilk yarı 2 -0 yenik geçecek GS için ikinci yarı ise bu sayı 4 e yükselecek.
  269. uydu3405

Aldığınız yere iletin MH lerine eğer servise gönderelim derse hemen çıkışın böyle böyle ben değişim hakkını kullanmak istiyorum yoksa her bulduğum yerde şikayet oluşturucam deyin. Hani 1 -2 ay kullansam haklısınız ama daha alalı 6 gün olmuş ben değişim talep ediyorum deyin.
  270. uydu3405

Bilgisayarım kendini yeniden başlatıyor...

Mesela bu konuyu görmüşken bende ifade edeyim benim bilgisayarda ASUS toplama değil bilgisayarı normal seçeneklerden kapat diyorum.Kapanıyor ama hemen tekrar açılıyor sebebi nedir acaba?
  271. uydu3405

Aldığınız yere durumu ilettiniz mi nerden almıştınız?
  272. uydu3405

Karşılaştırmada önce bulunduğunuz yerde çekiyor mu ona bakın arkadaşlar.Lütfen bulunduğunuz yerde çekim gücü az olan operatörlerede çöp vesaire demeyelim ayıptır yani. Bulunduğunuz yerde çekim gücü öncelik sonra fiyat politikasına bakmak gerek. Bu seçenekleri izlerseniz sorunsuz hizmeti kendiniz...
  273. uydu3405

Türk Telekom Çekim Gücü

Sizin bulunduğunuz bölgede çekmiyorsa bu sizin için kalitesiz hizmet anlamına gelebilir doğrudur ancak kişilere hep şu tavsiye edilmiştir ve ediliyorda bulunduğunuz bölgede önce hangi operatör çekiyor buna bakın sonra fiyat karşılaştırması yapın deniyor. Sizin bulunduğunuz bölgede Türk Telekom...
  274. uydu3405

Vodafone sahtekarlığın dan nasıl kurtulurum?

Arkadaşım son durum nedir ne yaptın ? Sana verdiğimiz fikirlerden hangisini değerlendirip uyguladın sonucu nedir yazarsanız herkes faydalanır durumdan diye düşünüyorum.
  275. uydu3405

Türk Telekom Çekim Gücü

İnternetten çok rahat ödeme yapabiliyorsun.Mobil uygulamalarıda var kaç dakikan kaç sms kaç GB var hepsini görebiliyorsun bu uygulamadan ayarları yapabiliyorsun.
  276. uydu3405

neden herkes ilk laptop alındında format at der

Açtığınız konularınızda hakikatten sıkıntılıbiri olduğunuzu beyan ediyor ismi ile münhası bir forumcusunuz?
  277. uydu3405

Türk Telekom Çekim Gücü

Türk Telekom da burda yani İstanbul Güngörende şu an ölçüyorum ne çıkarsa yazıcam İndirme 54.21 yükleme 17.82 bence süper Bu hız düşmüyor zaman zaman artıyor İndirme hızını 80 ölçtüğüm günlerde olmuştur yüklemeyide 40 filan --- Gönderi Güncellendi --- Türk Telekom da burda yani İstanbul...
  278. uydu3405

Bende 7,0 da hiç bu sorunlar oluşmadı.Galiba elektronik şansı olmalı.
  279. uydu3405

Vodafone sahtekarlığın dan nasıl kurtulurum?

Arkadaşlar sözleşme yeni ve çayma hakkı var kameraya filan ne gerek var Müşteri hizmetlerini arayın olayı sakin sakin anlatın. Devam etmek istiyorsanız arkadaşın söylediğini bana verin yada iptal edin deyin.Aynı zamanda BTK danda şikayet dilekçesi oluşturacağınızı bildirin.Yani size ispat...
  280. uydu3405

Otobüse hayvan alınır mı?

Evet insan kurtarmya gelirken genelde jeep lerin arkasında kafesleri var oraya konarak taşınıyorlar neyse herkes ne anlattığımı anladı. Ben sadece 10 saatlik bir yolculukta hiç susmayan bir kuşla yolculuk yapılmaz dedim belkide kuş hiç ses bile çıkarmıycak ama ben en kötü seçeneği düşünerek...
  281. uydu3405

Oraya insan kurtarmaya gelirken toplu ulaşım araçlarını kullanmıyorlar.Bana seni kurtaracak hayvan zor bulursun diyorsun ama sen kendine dikkat et terbiyesizce yazılar yazma.
  282. uydu3405

Hayvan yanlız insanla aynı yerde gitmez diye biliyorum düşünsenize 8 10 saat lik otobüs yolculuğunda hiç susmayan bir kuşla yolculuk yapmayı kim ister. Kimse kalkıp bana hayvan hakkı filan demesin 10 saatlik yolculukta en hayvan sever biri bile ne yapar bilemiyorum yani.
  283. uydu3405

Canlı TV izleme

Trt1 Canlı İzle - Canlı Tvler Hiç bir şey indirme bu siteye gir izle hem radyo hem tv hemde yabancı kanallarda var keyfine bak
  284. uydu3405

Spor Toto Süper Lig, Fransa’da da Yayınlanacak

Maalesef bu kanal server la açılmıyor ne faydası var ülkemize hiç. --- Gönderi Güncellendi --- Bu kanal server la izlenemiyor ülkemize ne faydası var hiç.
  285. uydu3405

Daha önce dublajı yapılmamış bölümün bir kısmını dublajladım! (Rick and Morty)

Peki ses kime ait hepsi senin sesin mi?
  286. uydu3405

Türkiye'den nefret ediyorum

Memleketimizin değerini anlamak için elimizden gitmesini bekliyor bazı arkadaşlar.Ben şu anki ülkemden memnunum her şey süper muhteşem.Karşı düşüncelere sadece saygı duyarım ama asla gerçek olduğunu düşünemem art niyet görüyorum sadece.
  287. uydu3405

Bende okumuştum bir yerde Galaxy Note 5 e Android 8 yazılımı gelmeyecek diye okudum hatta sdn de okumuş bile olabilirim.
  288. uydu3405

Arkadaşlar Android 8 sizce note 5 e de gelecek mi?
  289. uydu3405

Herkes kullandığı operatör den memnun olsun yeter.Sana Turkcell Bana Türk Telekom başkasına Vodafone yani insanlar yaşadıkları yerde nasıl hizmet kalitesi alıyorsa ona göre kullanıyor doğru olan bu. Ama aslında bu opertaörler her yerde aynı çekim ve kullanım gücü sağlasalar da biz müşteriler...
  290. uydu3405

Sayın rotasizkaptan note 5 duos diye bir model yok bende Hamza kk. arkadaşa katılıyorum varsa resmini ve aldığınız fiyatı yazarsanız kıyaslama yapabiliriz. Birde video arama butonu derken neyi kast ettiniz uygulamda mı yok yoksa telefonun ana menusu içinde mi yok ilk defa duyuyorumda teşekkür...
  291. uydu3405

Türk Telekom u 1999 yılından beri kullanıyorum bulunduğum semtte 4,5 g güzel (Güngören). Buradan tramvaya binip Eminönü ne kadar internet H+ hiç 4,5g olmadı özellikle dikkat ettim çok ilginç topkapı aksaray laleli sultanahmet turistik bölge buralarda 4,5g ye geçiş olmadı. Eminönü den gemiye...
  292. uydu3405

Türkcell mi? Vodafone mu?

1999 yılından beri Aycell Avea ve Türk Telekom kullanıyorum çok memnunum yer İstanbul 8 GB 1000 Dk 1000 sms 30 Tl daha ne olsun.
  293. uydu3405

NTV Spor, Teke-Yedinci ay'da(Temmuz) Kapanacak!

Geçen senede aynı söylenti var dı. Amaçları nedir bilmiyorum bir çok forumda konu var ve açanlara sözüm yok çünkü haber siteleri bunu geçiyor gördüm ama anlamak zor acaba ilgi mi çekmek amaçları yoksa kapanacak diye ne duyurusu yapılıyor tören mi bekliyorlar kapatsın gitsin.
  294. uydu3405

Cevabın için teşekkür ederim işime yaradı sağol.
  295. uydu3405

Arkadaşlar bir sorum olacaktı bu 7 versiyonundan sonra telefonun görüntülü arama yapması değişti mi ablamda yine samsung eski sürüm bir telefon var 7 güncellemesi yapmadan önce ben note 5 kullanıcısı normal olarak görüntülü arama yapabiliyorduk. Burada uygulama değil telefonun kendi özelliğinden...