Operatörler Whatsapp hediyesi ve tarifesi vermesin

Bu konuyu okuyanlar

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Whatsapp mesajlaşma uygulamasının son izin güncellemesi den sonra Türkiye de tam bir uygulamalar arası kavimler göçü yaşanıyor.
Hiç kimse kendi özelinin bir uygulama aracılığı ile ele geçirilmesini ve bunun kullanılmasını istemez.
Operatörlerin Sil Süpür Salla Kazan ve hediye çarkı ile verdikleri Whatsapp hediyeleri ve tarifelerde sunulan sınırsız Whatsapp olaylarının bitirilmesini istiyorum.
Herkes operatörlerine yazarsa bu birlik sağlanır sosyal medya hesaplarından yorum yapalım ben Bimcell kullanmama rağmen Turkcell türk Telekom Vodafone hesaplarına yorum yaptım.
Sizlerden destek bekliyorum.

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
Tamam abi mantıklı yaw aslında ?? ben de varım!!!

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Ozelinizin ele gecirilmesini istemiyorsaniz bilgisayariniza Linux tabanli bir sistem kurun, telefonunuzda GrapheneOS kullanin, Gmail yerine ProtonMail kullanin, tarayicinizi Firefox ile ve arama motorunuzu DuckDuckGo ile degistirin. Bunlari yapmayacaksaniz da sadece bir uygulamanin uzerine bu kadar yuklenmeyin.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Ozelinizin ele gecirilmesini istemiyorsaniz bilgisayariniza Linux tabanli bir sistem kurun, telefonunuzda GrapheneOS kullanin, Gmail yerine ProtonMail kullanin, tarayicinizi Firefox ile ve arama motorunuzu DuckDuckGo ile degistirin. Bunlari yapmayacaksaniz da sadece bir uygulamanin uzerine bu kadar yuklenmeyin.
Değerli arkadaşım sizin yazdiklariniz bir saldırı için tedbir eyvallah. Ancak bu uygulama benden izin istiyor mahkeme önünde elimi kolumu bağlıyor. Diğer söylediğiniz yöntemle özelim çalınırsa mahkeme önünde hakim bana sen izin vermişsin demeyecek.
Üstelik bu uygulama Ab ülkelerine bunu uygulamazken biz şimdi bu tepkilerimiz ile çok mu ustune gidiyoruz.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Vodafone da hala Whatsapp için tarife ve hediye olayı sürüyor. Vodafone buna son ver.

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
910
Değerli arkadaşım sizin yazdiklariniz bir saldırı için tedbir eyvallah. Ancak bu uygulama benden izin istiyor mahkeme önünde elimi kolumu bağlıyor. Diğer söylediğiniz yöntemle özelim çalınırsa mahkeme önünde hakim bana sen izin vermişsin demeyecek.
Üstelik bu uygulama Ab ülkelerine bunu uygulamazken biz şimdi bu tepkilerimiz ile çok mu ustune gidiyoruz.
Ne mahkemesi?

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
konu çok abartıldı,whatsapp mesajlarımızı okumuyor
Nasıl ne mahkemesi ozelimiz deşifre olduğunda aldığı izin yani onayladığımiz sözleşmeden dolayı hak talep edemiyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sözleşmeyi kendin okudun mu?

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
konu çok abartıldı,whatsapp mesajlarımızı okumuyor

Mesaj otomatik birleştirildi:

sözleşmeyi kendin okudun mu?
Mesajın içeriğini okumasa bile kim kiminle ne zaman kaç defa, kaç dk görüşmüş, kaç mesajlaşma var, konumlarının nerede olduğu bilgilerini tutuyor. Bu veriler bile onlara yeter.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Mesajlaşma uçtan uça korunuyor halen, önemli olan bu değil mi? Güncelleme bir işletme ile WhatsApp üzerinden görüşme yaptığında bu içeriklere ulaşılabileceği. Örneğin sen A firması ile bir anlaşmazlık durumuna düştün ve mahkeme yoluna gittin bu mesajlar kullanılabilecek.