Oppo Reno 2Z Android Yükseltme Sonrası

Bu konuyu okuyanlar

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Arkadaşlar bu cihazı kullanıp android güncellemesi sonrası pek çok şikayet okuyorum.Almayı düşünüyorum ancak şikayetvar da genel sorun android yükseltilmesi sonrası donma kasma bir çok şikayet okudum.Kullananlarda durum nedir acaba hepsi mi aynı oldu.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Oppo Reno 4 serisi geldi bence bu cihaza para verme. Sürüm olarak çok geri kaldı.

Şuan piyasaya çıkıp fiyatı Reno 2z nin 2 üst modeli olan Reno 4 lite modeli 3599 TL 1 ay içinde 3200-3300 TL bandına düşer bu telfon al kafan rahat kullan bence.
İşlemci olarak P95 e yükselmiş gene Amoled ekranlı daha yeni nesil bir tasarım ile geliyor.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Eğer almayı filan düşünüyorsanız vazgeçin. Üzerine az daha koyup Realme 6 Pro'ya filan bakın.
Oppo Reno 4 serisi geldi bence bu cihaza para verme. Sürüm olarak çok geri kaldı.

Şuan piyasaya çıkıp fiyatı Reno 2z nin 2 üst modeli olan Reno 4 lite modeli 3599 TL 1 ay içinde 3200-3300 TL bandına düşer bu telfon al kafan rahat kullan bence.
İşlemci olarak P95 e yükselmiş gene Amoled ekranlı daha yeni nesil bir tasarım ile geliyor.

Realme 6 Pro duruken P95'li bir cihaz alınmaz.

Ecomanya

Profesör
Reaksiyon puanı
658
Bence başka cihazlarıda incele

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Bütün Yorumlar için teşekkür ederim ben telefonun çalışır olmasını istiyorum yeter.Yani yeni nesil olsun gibi bir hevesim amacım yok.Bu telefonun görünümünü tarzını beğendim ve istediğim özellikleri taşıyor.
Ekranda kamera olmasını istemiyorum
FM radyo
Volte
Vo Wifi görüşme olsun istiyorum.
Bütün üst modellerine zaten baktım ancak bu saydıklarımın toplandığı bir ürün göremedim.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
FM Radyo hepsinde var. Vo Wifi de. Realme 6 Pro veya reno 4 lite öneririrm.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Volte ve VoWİFİ özelliği Vodofone ve Turkcell de olan ve yeni nesil neredeyse her telefonda olan özellikler değil mi ?

Bu bazı sorunlar varmış diyorsun ya bu sorunlarda olmaz en yeni nesil telefon alırsan.
Bak ben Oppo Reno 2z kullanıyorum daha 7.1 Güncellemesi yeni geldi 1-2 hafta olmadı. Oppo Reno 4 lite modeli 7.2 ile geliyor. Ben günlük kullanumda sorun görmedim pek ama onlarda düzeltilmiştir eğer var diyorsan.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar bu cihazı kullanıp android güncellemesi sonrası pek çok şikayet okuyorum.Almayı düşünüyorum ancak şikayetvar da genel sorun android yükseltilmesi sonrası donma kasma bir çok şikayet okudum.Kullananlarda durum nedir acaba hepsi mi aynı oldu.
Bu cihazı salla.Realme 6 Pro al keyfine bak.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Son düzenleme:

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Reno 4 Lite özelliklerine bakıyorum epey.com dan Fm Radyo Yok Vo Wifi Yok
Realme 6 da Vo wifi yok görünüyor.

Bu cihazı kullanıyormusun peki Vo wifi ile görüşme NFC özelliği var mı ?
Ben kullanıyorum. Malesef nfc yok.
vowifi var:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-10-11-12-19-07-73.jpg
    Screenshot_2020-10-11-12-19-07-73.jpg
    19.2 KB · Görüntüleme: 105

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Şunu üzülerek görüyorum ki yorum yazan üyeler üyenin yazdıklarını umursamadan sadece fikir beyan etmek için yazıyorlar.Ben forumda şahsen yorum yazarken konuyu açmış kişi eğer benim yorum yapacağım şeyi başta zaten belirtmişse yazmam ki inat değil paylaşım için buradayım.
Benim beklentilerim cep telefonundan yazmışım.Konudada ricalarım var kullananlar varsa deneyimleri nedir sorusuna cevaben sanki ben steklerimi belirtmemişcesine
herkes başka şey öneriyor.Buda konuyu saptırıyor.
Biri şu nesne nasıl kullandın mı deneyimin nasıl diye soruyor.Başkası onu bırak bunu al yazık bu daha iyi yazıyor.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Şunu üzülerek görüyorum ki yorum yazan üyeler üyenin yazdıklarını umursamadan sadece fikir beyan etmek için yazıyorlar.Ben forumda şahsen yorum yazarken konuyu açmış kişi eğer benim yorum yapacağım şeyi başta zaten belirtmişse yazmam ki inat değil paylaşım için buradayım.
Benim beklentilerim cep telefonundan yazmışım.Konudada ricalarım var kullananlar varsa deneyimleri nedir sorusuna cevaben sanki ben steklerimi belirtmemişcesine
herkes başka şey öneriyor.Buda konuyu saptırıyor.
Biri şu nesne nasıl kullandın mı deneyimin nasıl diye soruyor.Başkası onu bırak bunu al yazık bu daha iyi yazıyor.
Çünkü doğru olan söyleniyor.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Çünkü doğru olan söyleniyor.
Arkadaşlar kime göre neye göre doğru. Üstelik burada açılan konuda belirtildiği gibi kullanan kişilerden deneyim sorulmuş.Diğer türlü fikir hiç sorulmamış yada şunumu bunumu tercihe edeyim diyede sorulmamış o halde sizin doğrunuz soruyu soranıda ilgilendirmiyorsa tamamen boş yoruma düşüyor yazılarınız.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Açıkçası insanlar senin faydana yararına konuşmaya çalışıyor yardımcı olmaya çalışıyor. Ama sen inatla Reno 2z yi kafana koymuşun başka hiç bir şey görmüyorsun.

Ne olursa olsun madem Reno 2z alacaksın neden burada fikir soruyorsun ki ? Al geç madem. Burada Reno 2z eleştirselerde kötüde deseler gene alacaksın.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Volte ve VoWİFİ özelliği Vodofone ve Turkcell de olan ve yeni nesil neredeyse her telefonda olan özellikler değil mi ?

Bu bazı sorunlar varmış diyorsun ya bu sorunlarda olmaz en yeni nesil telefon alırsan.
Bak ben Oppo Reno 2z kullanıyorum daha 7.1 Güncellemesi yeni geldi 1-2 hafta olmadı. Oppo Reno 4 lite modeli 7.2 ile geliyor. Ben günlük kullanumda sorun görmedim pek ama onlarda düzeltilmiştir eğer var diyorsan.

Açıkçası insanlar senin faydana yararına konuşmaya çalışıyor yardımcı olmaya çalışıyor. Ama sen inatla Reno 2z yi kafana koymuşun başka hiç bir şey görmüyorsun.

Ne olursa olsun madem Reno 2z alacaksın neden burada fikir soruyorsun ki ? Al geç madem. Burada Reno 2z eleştirselerde kötüde deseler gene alacaksın.
İnsanlar tanımadığı kişinin faydasına boşuna konuşmazlar sadece kendi tercihlerini söylerler.Buraya yazan herkes benim yerime değil kendisi için onu almam diyor iyide ben siz ne alırsınız diye sormadım güzel ve saygılı şekilde kullanan varsa deniyimlerini sordum.Mesela ilk mesajında yazdıkların yerine bak yukarıda son bir kaç satırında kullandığını sorun olmadığını yazmışsın öğrenmek istediğimde buydu.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
İnsanlar tanımadığı kişinin faydasına boşuna konuşmazlar sadece kendi tercihlerini söylerler.Buraya yazan herkes benim yerime değil kendisi için onu almam diyor iyide ben siz ne alırsınız diye sormadım güzel ve saygılı şekilde kullanan varsa deniyimlerini sordum.Mesela ilk mesajında yazdıkların yerine bak yukarıda son bir kaç satırında kullandığını sorun olmadığını yazmışsın öğrenmek istediğimde buydu.
Daha ilk cümlenizi okur okumaz yazmaya karar verdim;
Ben bu forumda herkesin faydasına konuşuyorum :)

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
İyiliğiniz için konuşuyorlar. Madem diğer önerilere hiç bakmayacaksınız direkt Reno 2z alıp geçin.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bu devirde kimseye iyilik yapmayacaksın, adamın yarına o fiyata daha iyisi varken kötüsünü almak istiyor, bırakın öneri falan da yapmayın ne hali varsa görsün.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Neden kimse sadece kullanan varsa bir zahmet deneyimini yazmasını istememi kötüye çekti.Kimseye hakaret yazmadım forumda istediğim şey deneyim bilgisi idi bunuda defaatle yazmama rağmen yok arkadaş sen deneyim filan öğrenemezsin sen bunu alma illa gel şunu al neden biz iyilik yapıyoruz.
Bu sözlere teşekkür edip istediğimin farklı olduğunu söylememe rağmen bırakın buna iyilik yaramaz gibi sözlerle çok ayıp ediyorsunuz.Her açılan konuya yazmak zorunda hissetmek bu olsa gerek.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Neden kimse sadece kullanan varsa bir zahmet deneyimini yazmasını istememi kötüye çekti.Kimseye hakaret yazmadım forumda istediğim şey deneyim bilgisi idi bunuda defaatle yazmama rağmen yok arkadaş sen deneyim filan öğrenemezsin sen bunu alma illa gel şunu al neden biz iyilik yapıyoruz.
Bu sözlere teşekkür edip istediğimin farklı olduğunu söylememe rağmen bırakın buna iyilik yaramaz gibi sözlerle çok ayıp ediyorsunuz.Her açılan konuya yazmak zorunda hissetmek bu olsa gerek.
Almayı düşünüyorum demişsin, şikayetler vs var demişsin, sana daha iyi bir alternatif sunuyorlar. İstemiyorsan yok de geç. Milleti aşşalamaya gerek yok.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Cihazı aldım kullanıyorum tüm guncellemelerde geldi şu an sorun yok Allah'a çok şükür.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Oppo reno 2z