Teknosa alışveriş sepeti yardım ?

uydu3405

Doçent
Arkadaşlar 3 gündür sepetimdeki ürünlerden vazgeçtim sil x işaretini tıklıyorum silinmiyor.Siteden hesabımı kapattım yeniden açtım bilgisayarı kapatıp yeniden açtım.3 gün içinde ara ara girip silmeyi deniyorum nafile siteyede yazdım bakalım ne cevap gelecek. Bu sorunu yaşayıp düzelten oldu mu?

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Arkadaşlar 3 gündür sepetimdeki ürünlerden vazgeçtim sil x işaretini tıklıyorum silinmiyor.Siteden hesabımı kapattım yeniden açtım bilgisayarı kapatıp yeniden açtım.3 gün içinde ara ara girip silmeyi deniyorum nafile siteyede yazdım bakalım ne cevap gelecek. Bu sorunu yaşayıp düzelten oldu mu?
Bunu TeknoSA müşteri hizmetlerine bildirdiniz mi?

morofobik

Profesör
Yardıma da baksaydınız

uydu3405

Doçent
Teknosa müşteri hizmetlerine söyleyin
Birde başka cihazdan yapında görünüyormu
Bugün Teknosa Müşteri Hizmetleri aradı sorununuz devam ediyor mu dedi evet dedim.
Bana başka bir tarayacıyı denememi ve uygulama üzerinden girmemi tavsiye etti.Eğer onlarıda yapamazsanız ben yetkilime söylerim düzeltiir dedi.
Benim aklıma başka tarayıcıdan girmek gelmemişti.Chrome dan girdim ve sepetimi sil deyince sildi demek ki sorun opera kaynaklıymış bunu anladım.

uydu3405

Doçent
Bugün tekrar arandım. Teknosa müşteri hizmetleri sorun devam ediyor mu sıkıntınız var mı diye ilgi gösterdiler bu iyi bir iletişim müşteriyi onure ediyor bence.