Vodafone Telefon Kampanyası?

Bu konuyu okuyanlar

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Millet şimdi ben şu vodafonenin 11 tllik kampanyası var ya hani telefon veriyor onlardan almayı planlıyorum.

Verdikleri telefonlar şunlar

HTC Desire HD
Nokia N8
Nokia C6-01
Samsung Wave 2
HTC HD Mini

Şimdi bu kampanyanın detayları neler alırsam ne gibi kazık yeriz ?

Bir de bu telefonların hangisi daha iyi Wave 2 diye düşünüyorum ama yani tasarımı çok hoşuma gidiyor birde.Ama sizce hangi telefon daha iyi ve de yiyeceğim kazık ne kadar ?

Bir de bir bayideki adam kullandığın faturalı hattın üstüne 11 tl ekleniyor öyle ödüyorsun demişti (15 tl:150 dklik hat)fazla konuşmam eh lise öğrencisi,mesaj attığım da yok)diğeri de dedi ayda 99 tllik hat alıyon üstüne 11 tl işte burda kaldım herşeyiyle detaylı açıklarsanız makbule geçer.

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
vodafone red üyesi olman gerekio bildiğim kadarıyla 120 den asagı fatura gelmio anlıcan kol gibi

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
ben bu telefonlardan nokia n8 için gidip konuştum.ama vodafone değil türkcell için gittim.türkcell bayiğinde söylenene göre cevaplıyım.en az 1 yıllık faturalı hattın olması gerekir dediler.telefon şu anda piyasada ortalama olarak 1100-1150 tl aralığında.türkcell taahhüt ile 1200 tl gibi bir fiyata veriyo.her ay faturana ekleniyo aylık ücret.250mb internette telefonuna tanımlanıyo.aylık olarak 250mb internet kullanmış oluyosun ek olarak.kampanya iyi sayılır.ama vodafone için aynı şartlar geçerlimi bilmiyorum.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
hiç bulaşma 500 tl lik telefon sana 1 milyara yakın bir rakamla geliyor ve sana faturalı hat imzalatıyor vergilerle beraber artık gerisini sen düşün:)

Dürümcüde Çalışan arkadaş vardı turkcelden iphone 4 aldı 4 milyara yakın bir rakama geldi telefon bide faturalı hat ohhhh adam kaktı telefonu 1.250 ye sattı :)

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Bence kampanyalı diyolar ama %50 daha fazlasına geliyor telefon.

mutluxyz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizin yerinizde olsam 850 TL civarı 2 yıl garantili wave 2 alırım. Daha sonra vodafone nun 8 Tl ye sınırsız internet almanız.Hızı düşürüyorlar ama e-mail, widget gibi temel kullanım webde gezme v.s video izlemek hariç herşeyi biraaz yavaşda olsa yaparsınız.
Ama ben bilgisayarımı cepten internete bağlayacam video ve 3g nimetlerinden bol bol faydalanacağım derseniz en az 1 gb internet gerekirki buda kampanyalı daha ucuza gelir.