750-1000 TL Arası Akıllı Telefonlar

Bu konuyu okuyanlar

Kurt Cobain

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Güncelleme desteği olacak mı?
Android 5.0 alacağı %1000 de gerisini bilemiyoruz daha yeni TR ye giriş yapan bir firma yani meçhul.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Mx4 pro'nun işlemcisi ne yazık ki ağabeyinden daha güçlü bu bir.

Ne yazık ki dedim çünkü Exynos 5 işlemcisi (Galaxy Alpha bir de A7'de de olacaktı) FHD'ye kadar yüksek performanslı çalışıyordu. 4G desteğine sahip ilk Exynos işlemci sonuçta.

Ama 2K ekran yüzünden o performans düşüyor.

MT6595 yine de MT6592 işlemciye göre Cortex A17 çipleri yüzünden daha iyi çalışıyor ama bence bu devirde Cortex A53'den aşağı işlemciler de kullanılmamalı.

bu arada ben de Zenfone 2'den umutsuzum bu kadar geç gelmesinin büyük bir sebebi olmalı.

Bence de Mx4 almalısın.
Kesinlike söylediklerine katılıyorum. Zenfone 2 bence beklediğimiz gibi çıkmayacak çünkü intel mobil platformunda hala tam uyum sağlayamadı. Anca zenfone 3 de eksiksiz süper telefon olabilir. Bende aslında mantıken MX4 proyu alayım bari hani daha iyidir dedim ama daha kötü çıktı. MX4 alıyorum en iyisi yorumlarınız için teşekkürler.

Bence lg g3 beat almalısın
Yok o telefon verilen paranın hakkını vermiyor ne yazıkki öneri için teşekkürler.

xMeren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Android 5.0 alacağı %1000 de gerisini bilemiyoruz daha yeni TR ye giriş yapan bir firma yani meçhul.

Kesinlike söylediklerine katılıyorum. Zenfone 2 bence beklediğimiz gibi çıkmayacak çünkü intel mobil platformunda hala tam uyum sağlayamadı. Anca zenfone 3 de eksiksiz süper telefon olabilir. Bende aslında mantıken MX4 proyu alayım bari hani daha iyidir dedim ama daha kötü çıktı. MX4 alıyorum en iyisi yorumlarınız için teşekkürler.

Yok o telefon verilen paranın hakkını vermiyor ne yazıkki öneri için teşekkürler.
Peki sen hangi telefonu düsünüyosun?

TurkuazPrusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
750-1000 arası en iyi telefon fiyat performans acısından asus zenfone dir

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Arkadaslar ekran boyutu kücük olmak sartılya (max 4.5 inç ) 800 lira bandında telefon önere bilirmisiniz (iphone dısında) normal günlük kullanım için uzun süre kullanıla bilecek bir telefon almayı düşünüyorum suan iki telefon var aklimda S4 mini ve Samsung A3 A3 bana daha yakın geliyor güncel bir cihaz oldugu için ama yinede günlük kullanımdaki deneyim önemli bu telefonlardan kullananlar varsa yorumlarını alabilirmiyiz uzun kullanımda ne gibi sıkıntılari olur ve s. cevaplariniz için şimdiden tesekkürler

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Yokmu arkadaslar dediğim telefonlar hakkında fikri olan yada baska bir telefon önerecek olan önerilerinizi ya da dediğim telefonları kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Konu acmasak cevap yokmu arkadaslar :)

Reaksiyon puanı
16,118
samsung galaxy ace4 alma da alan şaşkın ablam donduğunu idda ediyor candy crash mı ne? oynuyor ha pusula yok galaxy young gt-s5360'ta var bunda yok...
asus zenfone5 daha mantıklı hatta g2 bile.

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
samsung galaxy ace4 alma da alan şaşkın ablam donduğunu idda ediyor candy crash mı ne? oynuyor ha pusula yok galaxy young gt-s5360'ta var bunda yok...
asus zenfone5 daha mantıklı hatta g2 bile.
ekran boyutu cok önemli max 4.5 inç olması gerek fazla buyuk telefon olmaması gerekiyor g2 kullandım bende gayet güzel bi cihaz ama ekranı buyuk oldugu için alamıyorum

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Eğer oyun oynarım dersen T50'yi onermem. Ama benim gibi isin internet ve müzikse t50 bu fiyat bandında en iyisi

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Eğer oyun oynarım dersen T50'yi onermem. Ama benim gibi isin internet ve müzikse t50 bu fiyat bandında en iyisi
T50 nin ekranı çok büyük ekranı kucuk olan bir telefon ariyorum suan gözüken samsung dısında pek alternatif yok gibi

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
T50 nin ekranı çok büyük ekranı kucuk olan bir telefon ariyorum suan gözüken samsung dısında pek alternatif yok gibi
Motorola moto g'ye baktinmi? 4.5" ve arkasında google var güncelleme konusunda sıkıntı yasamazsin.

Ek olarak teknosa'da 600tl olmuş indirimi kaçırma derim. Tabi begenirsen.

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Motorola moto g'ye baktinmi? 4.5" ve arkasında google var güncelleme konusunda sıkıntı yasamazsin.

Ek olarak teknosa'da 600tl olmuş indirimi kaçırma derim. Tabi begenirsen.
bakmamıştim ama s4 miniyle aynı işlemciyi kullanıyor bazi özellikleri de düşük geldi bana s4 miniden güncelleme olması onemli değil onemli olan günlük kullanımda düzgün calişmasi ve uzun süre kullanılması sıkıntı cıkarmaması bu arada telefonu kendime almiyorum :)

Aslında kucuk ekran sevenler için boyle bi konu da acıla bilir 1000 tl alti ve 1000 tl üstü 5 inc alti en iyi akıllı telefonlar diye kucuk ekran sevenler için de iyi bir rehber olur :)

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
bakmamıştim ama s4 miniyle aynı işlemciyi kullanıyor bazi özellikleri de düşük geldi bana s4 miniden güncelleme olması onemli değil onemli olan günlük kullanımda düzgün calişmasi ve uzun süre kullanılması sıkıntı cıkarmaması bu arada telefonu kendime almiyorum :)

Aslında kucuk ekran sevenler için boyle bi konu da acıla bilir 1000 tl alti ve 1000 tl üstü 5 inc alti en iyi akıllı telefonlar diye kucuk ekran sevenler için de iyi bir rehber olur :)

Uzun sure kullanmak istiyorsan galaxy a3 malzeme kalitesi olarak daha iyi hem daha güncel model destek var ama ucuza almaya bak.

Son karar yine sizin(alacağın kisinin) s4 mini ve galaxy a3'un kullanıcı yorumlarına bakmak gerek. Ona gore karar ver bence :)

Ek olarak lumia 735'de bir seçenek olabilir. Ona da bakabilirsin.

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Uzun sure kullanmak istiyorsan galaxy a3 malzeme kalitesi olarak daha iyi hem daha güncel model destek var ama ucuza almaya bak.

Son karar yine sizin(alacağın kisinin) s4 mini ve galaxy a3'un kullanıcı yorumlarına bakmak gerek. Ona gore karar ver bence :)
Evet bende kullanıcı yorumlarını merak ediyorum ama pek dediğim telefonlari kullanan yok gibi, telefonu bi arkadasım için alacagim model baya bi var ama uzun süre kullanılacak modeller pek yok gibi aslında kucuk ekran olarak xperia Z compact serisi ideal onlarında fiyatları cok yüksek kullanıcı yorumlarını arıyoruz bakalım S4 mini vs A3 :)

Reaksiyon puanı
16,118

kafana göre rom atabiliyomusun? maxi plus5 rom olarak stok rom şartı varmış ve windows7 ile çalışan program ile atılıyormuş ama o program rom ile geliyormuş ayıcık maxi plus5'ne rom atamadı pcsinde windows7 yok windows yok...

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
kafana göre rom atabiliyomusun? maxi plus5 rom olarak stok rom şartı varmış ve windows7 ile çalışan program ile atılıyormuş ama o program rom ile geliyormuş ayıcık maxi plus5'ne rom atamadı pcsinde windows7 yok windows yok...

Şuan custom rom yok. Yani uğraşan yok. Yurtdışında zte blade vec 4g olarak geçiyor ispanya'daki rom saf kitkat onu kurdum. Forumda anlatımını yapmıştım hatta. Şuan baya akıcı ama brick olunca kurtaramıyosun sd kart takılmadığı için. Baya uğraştırıyo yani.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
ekran boyutu cok önemli max 4.5 inç olması gerek fazla buyuk telefon olmaması gerekiyor g2 kullandım bende gayet güzel bi cihaz ama ekranı buyuk oldugu için alamıyorum
S4 mini kendi kendine kasılmasiyla ünlü.

Zenfone 5 almalisin. Bu durumda alman gereken cihaz Z5.

Kesinlikle 1200 TL altındaki Samsung cihazlara bulaşma.

Reaksiyon puanı
16,118
Şuan custom rom yok. Yani uğraşan yok. Yurtdışında zte blade vec 4g olarak geçiyor ispanya'daki rom saf kitkat onu kurdum. Forumda anlatımını yapmıştım hatta. Şuan baya akıcı ama brick olunca kurtaramıyosun sd kart takılmadığı için. Baya uğraştırıyo yani.

odin de kullanamıyorsun değil mi?