Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

Bu konuyu okuyanlar

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>lumia 820 kullanan biri olarak şunu söylüyebilirim; kilitlenmeler ve donmalar devam ediyor arkadaşlar...
>>Ayrıca geçen gün durduk yere kameranın çalışmadığını gördüm...
>>Bataryayı uzun süre üzerinden çıkardım ve micro sd kartı biçimlendirip tekrar taktım ve öyle düzeldi..
>>Gerçekten bazen çok sinir bozucu oluyor bu kilitlenmeler...
>>Şuanki aklım olsa nokia almazdım..(içinde radyo donanımı var ama kullanamıyorsunuz varmı böyle bir şey ya...çok uyuz...)Neymiş efendim trt ye katkı payı yüzünden windows işletim sistemine proğramını koymamış...

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
>>lumia 820 kullanan biri olarak şunu söylüyebilirim; kilitlenmeler ve donmalar devam ediyor arkadaşlar...
>>Ayrıca geçen gün durduk yere kameranın çalışmadığını gördüm...aklım olsa samsung ve
>>Bataryayıuzun süre üzerinden çıkardım ve microsd kartı biçimlendirip tekrar taktım ve öyle düzeldi..
>>Gerçekten bazen çok sinir bozucu oluyor bu kilitlenmeler...
>>Şuanki aklım olsa nokia almazdım..(içinde radyo donanımı var ama kullanamıyorsunuz varmı böyle bir şey ya...çok uyuz...)Neymiş efendim trt ye katkı payı yüzünden windows işletim sistemine proğramını koymamış...

Kardeş gayet yeterli İşletim sistemi için 1.5ghz Çift çekirdek Önbellek boşaltması filan yaptın mı onlarla 1 ihtimal alakası olabilir bendeki l920 de karşılaşmadım temiz kullandıgımdan ^^

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Yaptım kardeş, herşeyi denedim kardeş...
>>İşlemcisinin ne olduğunu biliyorum kardeş...
>>sorun bende wp8 aldığım için......
>>Oturmamış ve acele çıkmış bir işletim sistemi daha da çaresi yok...
>>Bu arada millet symbiana çamur atıyor ama wp8 in symbian dan çok eksiği var...(lumiada bir klasör bile oluşturamıyorsun...Hatsız modu yok... bluetooth desen tam fiyasko...)
>>Kısacası kişisellestirilemiyor...
>>Ayrıca windowsa sesleniyorum şu flash desteğini yapın artık...

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 3 gün önce anneme lumia 520 aldım allahım o kamera nedir öyle flash olmadığı için gece çekimleri güzel olmasada bence 5 mplik kameralara fark atmış . Bende Nokia 925 bekliy0rum sizce ne zaman gelir ve fiyatı ne olur ?:dil::dil:

apotaha

Asistan
Reaksiyon puanı
1
beyler ilk çıktığından beri lumia 920 kullanıyorum... merak ettiğiniz bişey varsa sorabilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba lumia 720 aldım kapatıp açmak istedim ekrana nokıa yazısı geldi ve gitmiyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

slaves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
920 var 1020 bekliyorum yada gdr 3 den sonra çıkabilecek başka bir model

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Lumia 820 kullanıyorum ve gayet memnunum :thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
720 kullanıcısıyım telefonu aldıgımın haftasına servise gitti telefon kendı kendıne kıtlendı ve kapandı 1hfta snra servısten geldı sarjı tam doldurulmama yazıodu sonucunda servısten gelelı 20gun oldu telefonum gene kıtlenıp kapandı pzrtesi gunu gene servıse gıdıcek bu yuzden ılk defa telefondan nefret ettım ya.

teknokoli07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nokıa lumıa 520 alacam bayarmda nasıl güzelmidir o telefon

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşlar windows phone dan uygulama satın almak için kredikartımızın olması şartmı ? yoksa kontörle uygulama satın alabiliyormuyuz acilll yardımmm !!!!!!!!!!!!

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
nokıa lumıa 520 alacam bayarmda nasıl güzelmidir o telefon

arkadaşlar windows phone dan uygulama satın almak için kredikartımızın olması şartmı ? yoksa kontörle uygulama satın alabiliyormuyuz acilll yardımmm !!!!!!!!!!!!

Evet sadece kredikartı ile satın alınıyor :)

Evet beyler 620'ye güncelleme yüklenmeye başladı..

teknokoli07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
600 tl lik bir bütçem var bu fiyata en iyi telefon lumıa 520 dediler sence hangi telefon daha iyi

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
görmemen çok ilginç ben her gün en az 3 4 tane görüyom ama gezdiğin yerede bağlı alabilen var alamayn var

teknokoli07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şu windows phone mağazalarında daha subway surf yok peki bileniniz varmı bu oyun ne zaman gelecek

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Microsoft 2013 sonuna kadar nerdeyse bütün uygulamaların geleceğini duyurdu ama bakalım sonuç bekliyoruz

efeyusuf26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 620 almayı düşünüyorum sizce nasıl bir telefon almalı mıyım

selamun aleykum yaa bu wp8 marketine bizim çiftlik candy crus vs. benzer oyunlar ne zaman gelır bi bılgısı olan var mı
yada gelir mi

paixufuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar wp8 li cihaz almak istiyorum ama androidden wp ye geçsem pişman olurmuyum aradığım ortalama uygulamalar ve batarya sorunu olmaması lumia 1020 almayı düşünüyorum nedersiniz cevaplarsanız sevinirim saygılarımla hayırlı bayramlar

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar wp8 li cihaz almak istiyorum ama androidden wp ye geçsem pişman olurmuyum aradığım ortalama uygulamalar ve batarya sorunu olmaması lumia 1020 almayı düşünüyorum nedersiniz cevaplarsanız sevinirim saygılarımla hayırlı bayramlar

1020 iyidir ama platformu için aynısını diyemem. Şu anki telefonun ne?

Bi de bence bekle yeni donanımlı cihazlar gelsin, şu an piyasanın çok gerisinde amiral gemilerinin donanımları

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 yıl iphone 4 7 ay da iphone 5 kullanıp zorunlu olarak 2 haftadır lumia 920 kullanmaya başlayan birisi olarak yazıyorum. öncelikle win 8 i son preview sürümünden beri kullanıp ilk çıktığı gün siparişini vermiştim çok beğenerek ve bu platformun kesinlikle tablet ve telefon paltformu olduğunu düşünüyordum.
--birincisi lumia 920 biraz ağır bir telefon cepte biraz kaba durabiliyor ancak yinede bu durum idare edilebilir olarak düşünülebilir. telefonun sağlamlığı konusunda bir şey diyemeyeceğim ama duruşu sağlam gibi.
--uygulamalar konusu sanırım herkesin kafasını kurcalayan konu. birincisi herkes tarafından sıkça kullanılar popüler uygulamalar instagram hariç markette mevcut. ancak uygulamaları kullanmaya başladığımda ios taki kadar işlevsel ve düzgün çalışmadığını gördüm. şu anki feysbuk uygulaması sanırım ios un 2 yıl önceki feysbuk uygulamsından daha kötü gibi geliyor. bildirimler her zaman gelmiyor ve en son gelen bilidirim uygulama kutucuğunda bir sonraki bildirim gelene kadar kalıyor. çok kullandığım foursquare uygulamasında da yine bildirim görünmemesi, aradığın kişileri bulamama ve mekanda check-in yapan kişilerin görünmemesi gibi iosta 2 yıl önce olmayan saçma sapan eksiklikler mevcut. ayrıca instagram ın hala olmaması beni en deli eden özellik.
--şarz konusu moralimi bozan en kötü özellik diyebilirim. hafta içi iş yoğunluğundan ve önümde sürekli internet olmasından dolayı telefonu sadece konuşmak için kullanan birisiyim. hafta sonları ve akşamları da ihtiyacım olduğunda uygulamaları kullanan birisiyim. ancak lumia 920 nin şarzı nın daha 24 saati gördüğünü görmedim diyebilirim. iphone 5 in şarzı kısa gidiyor diyordum ancak 920 den sonra gerçekten iphone5 in şarzı çok iyiymiş diyebilirim. çok fazla bu konu ile ilgili araştırma yaptım çok fazla öneri uyguladım ama sanırım max. şarz gideri bu seviyeler. telefon elinizden düşmezse ve süreki oyun oynayan biriyseniz şarzı sanırım gün içini zor görebilir.(veya benim bataryamda sorun var)
--android e karşı antipatikliğim olduğu için hiç düşünmeden wp u tercih ettim ve nokia nın da microsoft ile ortak çalışmaları olduğunu bildiğim için uygulama zenginliği açısından nokia yı tercih ettim. nokia nın kendi yarattığı uygulamalar kullanılabilir ve yararlı uygulamalar. bilmiyorum htc de bu uygulamalar indirilebiliyor mu ama indirilmiyorsa nokia yı tercih edebilirsiniz bu durumdan dolayı.
--bence kullanımı android e göre çok daha kolay ve akıcı olarak düşünüyorum ama ios bence telefon kullanımı açısından en kolayı ve akıcısı.
--kamera konusunda çekim kalitesi güzel ve instagrama benzer uygulamalar ile fotograflarınızı zenginleştirebiliyorsunuz.
--bu ay çıkacak amber güncellemesi ile yeni özellikler ve düzeltmeler geleceğini duydum ve merakla bekliyorum. umarım memnuniyetsizliklerim bir kısmı giderilebilir.
tavsiye edermisiniz derseniz tavsiye etmem diyemem ancak beklentilerinize göre iyi araştırıp telefon kararınızı vermelisiniz diyebilirim. fiyat performans açısında (ben vatanda 1269 tl ye aldım) şu an için bana çok çok iyi derecede olmasa da yetiyor diyebilirim.

paixufuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuanki telefonum xperia s ve ram ve batarya sorunu yaşıyorum saygılar

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
3476a164-cdac-4b3f-81bf-3d6e9ecbd98c

Bing Haberler

10115dcd-6794-46ec-8568-df49f5d7f511

Bing Hava Durumu

6b43d565-4e29-41c6-a249-a9210f2ceba1

Bing Spor

8cf09355-6cc1-4951-b4a2-5ebcfa19b856

Bing Finans

Windows 8'deki bing uygulamaları artık Wp8'de :rolleyes:

paixufuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android tam bir sistem canavarı ve benim ram ve batarya konusu canımı çok sıkıyor

jadee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
720 kullaniyorum ve tarayicidan sosyal ağlara foto yukleyemiyorum yazilim desteklemiyor diyor .facebook ya da twitter gibi ekstra uygulama olmadan istediğim siteye nasil yukleme yapacağim .çözümü var midir?

Lepidoptera

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Nokia Lumia 620 kullanicisiyim evimde ki interneti gormuyor. Baska internetleri goruyor ama benim interneti gormuyor acaba ne gibi bir ayar yapmam gerek sorun nedir bilen var mi ?