Bu konuyu okuyanlar

Apple Lover

Profesör
Reaksiyon puanı
713
Parmak izi okumuyor. Çalışıyordu normalde. Bir sabah kalktım ki artık çalışmıyor.
telefon 3 yıllık çokta eski değil ayarlar kısmından yazılım güncellemelerini yapıyorsunuz değilmi? birde uygulamalar içinde play store'dan yapıyorsunuz dimi?

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Merhaba dostlar, tüm kullanıcı kulüplerini bir araya getirerek tek konu üzerinden bütün paylaşımlarınızı ve sohbetlerinizi bu başlık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Artık Samsung markalı telefonlar ile ilgili tartışmalarımızı bu konu üzerinden yapacağız.

galaxy-s20_highlights_kv_00.jpg

M31 kullanıcıları kulübü açılmasını rica ederiz!!!

mompracem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
neredeyse nuh nebiden kalma sony experia modeli telefonum sağlam çıktı. ama 4 gb ram kapasitesi ve eskiliği artık değiştirmem gerektiğini gösteriyor. iş yerinde whatsupp kullanmak zorundayım ama onun dışında nerdeyse hiç bir uygulamaya kapasite yetmiyor fabrika ayarlarına gün aşırı dönüyorum ama yarım günde zorunlu güncelleme yapıyor. samsung almayı düşündüğüm markalardan biri ama ocak 2023 u ve sonrasınımı beklesem yoksa zam gelme ihtimali varsa aralık içinde alsam mı ikilemde kaldım. önerilere açığım.

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
69
neredeyse nuh nebiden kalma sony experia modeli telefonum sağlam çıktı. ama 4 gb ram kapasitesi ve eskiliği artık değiştirmem gerektiğini gösteriyor. iş yerinde whatsupp kullanmak zorundayım ama onun dışında nerdeyse hiç bir uygulamaya kapasite yetmiyor fabrika ayarlarına gün aşırı dönüyorum ama yarım günde zorunlu güncelleme yapıyor. samsung almayı düşündüğüm markalardan biri ama ocak 2023 u ve sonrasınımı beklesem yoksa zam gelme ihtimali varsa aralık içinde alsam mı ikilemde kaldım. önerilere açığım.
Eğer samsung almak isterseniz ki, tavsiye ederim "A" serisini alın mesela "galax A52" ben oğluma aldım aldım çok güzel bir telefon ben kendim "M31" kullanıyorum memnunum ama siz "m" serisi almayın kasa polikarbonat, samsung "m" serilerinde maliyeti düşünerek kalitesinden ödün vermiş.