Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Merhaba dostlar, tüm kullanıcı kulüplerini bir araya getirerek tek konu üzerinden bütün paylaşımlarınızı ve sohbetlerinizi bu başlık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Artık Samsung markalı telefonlar ile ilgili tartışmalarımızı bu konu üzerinden yapacağız.

Son düzenleyen moderatör:

Alper S

Profesör
Benim bir düşüncem var birleşmenin kötü olduğu yönünde. Çünkü S8 kullanan insan o kulübü takip eder, burada konuşulacak A50, J5, S7 gibi telefonlar o kişinin umrunda olmayacağı için burayı takip etme gereksinimi duymayacaktır. Eğer diğer kulüpler kapatılmadıysa bir sorun olmaz ama diğerlerini kitleyip ve ya kapatıp burayı açarsanız saçma olacaktır. *Bence

(Evo)lution

Profesör
Benim bir düşüncem var birleşmenin kötü olduğu yönünde. Çünkü S8 kullanan insan o kulübü takip eder, burada konuşulacak A50, J5, S7 gibi telefonlar o kişinin umrunda olmayacağı için burayı takip etme gereksinimi duymayacaktır. Eğer diğer kulüpler kapatılmadıysa bir sorun olmaz ama diğerlerini kitleyip ve ya kapatıp burayı açarsanız saçma olacaktır. *Bence
Bencede kötü olmuş.

TRTURKEYTR

Profesör
Daha önce çok konu karmaşası oluyordu. Bizde bu yüzden yönetim olarak, tüm konuları birleştirme kararı aldık. Ayrıca tüm kulüpleri birleştirip, o kulüpleri açık tutmak olmaz.

Samsung'un 100'den fazla modeli var. Hepsine ayrı ayrı başlık açarsanız diğer markaların binleri aşan modelleri için de aynı durum söz konusu olabilir... Ki, bu durumda işin cılkı çıkar zaten. Bence her marka için tek başlık yeterli olmalı diye düşünüyorum.

Usain

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Saçmalık.
Birsürü saçma konu varken kulüplere mi takıldınız ey yönetim?

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Böyle bir şeye özellikle 150-300 çeşit modeli olan firmanın kullanıcı klüpleri en başından beri birleştirilmiyordu çünkü o kadar konu bir araya geldiği zaman üyeler birbirinin mesajını göremeyecek ve karmaşaya neden olacaktı. Umarım böyle bir karar alınmadan bir kaç kez düşünülmüştür.