Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba dostlar, tüm kullanıcı kulüplerini bir araya getirerek tek konu üzerinden bütün paylaşımlarınızı ve sohbetlerinizi bu başlık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Artık Samsung markalı telefonlar ile ilgili tartışmalarımızı bu konu üzerinden yapacağız.

galaxy-s20_highlights_kv_00.jpg

Son düzenleyen moderatör:

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Benim bir düşüncem var birleşmenin kötü olduğu yönünde. Çünkü S8 kullanan insan o kulübü takip eder, burada konuşulacak A50, J5, S7 gibi telefonlar o kişinin umrunda olmayacağı için burayı takip etme gereksinimi duymayacaktır. Eğer diğer kulüpler kapatılmadıysa bir sorun olmaz ama diğerlerini kitleyip ve ya kapatıp burayı açarsanız saçma olacaktır. *Bence

Warrior67

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Samsung J6 Plus 2018 ile katılıyorum :)

ardabasqann

Asistan
Reaksiyon puanı
39
A serisi neden yok ben mi göremiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

a51 a71 gibi a20

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Benim bir düşüncem var birleşmenin kötü olduğu yönünde. Çünkü S8 kullanan insan o kulübü takip eder, burada konuşulacak A50, J5, S7 gibi telefonlar o kişinin umrunda olmayacağı için burayı takip etme gereksinimi duymayacaktır. Eğer diğer kulüpler kapatılmadıysa bir sorun olmaz ama diğerlerini kitleyip ve ya kapatıp burayı açarsanız saçma olacaktır. *Bence
Bencede kötü olmuş.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Daha önce çok konu karmaşası oluyordu. Bizde bu yüzden yönetim olarak, tüm konuları birleştirme kararı aldık. Ayrıca tüm kulüpleri birleştirip, o kulüpleri açık tutmak olmaz.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Samsung'un 100'den fazla modeli var. Hepsine ayrı ayrı başlık açarsanız diğer markaların binleri aşan modelleri için de aynı durum söz konusu olabilir... Ki, bu durumda işin cılkı çıkar zaten. Bence her marka için tek başlık yeterli olmalı diye düşünüyorum.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Saçmalık.
Birsürü saçma konu varken kulüplere mi takıldınız ey yönetim?

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
@okurbaba hocam Samsung telefonlar hakkında konuşmak serbestmiş. Ben de bu kulübün üyesiyim o zaman. :D
Samsung bence yazılım olarak ülkemizdeki en iyilerden, garanti olarak en kötülerden.

Tablet sayılıyorsa bende dahil olabilirim sanırım buraya :)

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
@okurbaba hocayı tanıyon da laf mı çakıyon leeeeeyn, ufaklık! :D :D :D
Fakat Samsung Telefonlarını hiç sevmem ve para verip kullanmam, en son S3 kullanmıştım ve garanti servisine sinirlenip telefondan vazgeçmiştim (daha doğrusu ben bunu kullanmam diye kırmıştım, sağolsun babam yeni telefon almıştı ben olsam almazdım).

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Böyle bir şeye özellikle 150-300 çeşit modeli olan firmanın kullanıcı klüpleri en başından beri birleştirilmiyordu çünkü o kadar konu bir araya geldiği zaman üyeler birbirinin mesajını göremeyecek ve karmaşaya neden olacaktı. Umarım böyle bir karar alınmadan bir kaç kez düşünülmüştür.

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Fakat Samsung Telefonlarını hiç sevmem ve para verip kullanmam, en son S3 kullanmıştım ve garanti servisine sinirlenip telefondan vazgeçmiştim (daha doğrusu ben bunu kullanmam diye kırmıştım, sağolsun babam yeni telefon almıştı ben olsam almazdım).
Yok, bu telefonu 6-7 yıldır kullanıyorum, hiç akıllı telefonum olmadı. :D

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Samsung adamdır .

Galaxy young , e-250 , galaxy ace , Galaxy S3-S4, ve şimdide S8 ile yola devam ediyorum . S8'ten çok ama çok memnunum abartısız eksik yanını görmüyorum hele edge ekranındaki bildirim renkleri gece beni benden bitiriyor :) hayırlısıyla ileride yine S serisiyle devam edeceğim.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
S3 değil bu, GT-C3510 Quad Band diye bir model. Hello Kitty telefonu diye satılıyordu bir zamanlar. :D
Akıllı telefon değil.
Ama öneririm. :D
Bada var bunlarda yanlış hatırlamıyorsam, babamın ilk dokunmatik telefonu da buna benzer bir Samsung idi, modelini hatırlamıyorum.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Desene sen de Çürük elmacısın :(

Bada var bunlarda yanlış hatırlamıyorsam

O badalı telefonlar var ya, Samsungun en sağlam modelleriydi. Plastik furyasından bir önceki model, metal kapaklı ve gerçekten çok sağlam cihazlardı. Zaten bir veya iki model çıktı onlardan sonra kapandı.

Son düzenleyen moderatör:

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Desene sen de Çürük elmacısın :(
iPhone kullandığıma bakma, kullanım olarak Android’i daha eğlenceli (çünkü IOS ne kadar basit olsa da bir yerden sonra o basitlik sıkıyor) bulurum.
O badalı telefonlar var ya, Samsungun en sağlam modelleriydi. Plastik furyasından bir önceki model, metal kapaklı ve gerçekten çok sağlam cihazlardı. Zaten bir veya iki model çıktı onlardan sonra kapandı.
Ondan sonra Android’e geçti diye hatırlıyorum Samsung, Galaxy S’le miydi neydi.