Bu konuyu okuyanlar

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Parmak izi okumuyor. Çalışıyordu normalde. Bir sabah kalktım ki artık çalışmıyor.
telefon 3 yıllık çokta eski değil ayarlar kısmından yazılım güncellemelerini yapıyorsunuz değilmi? birde uygulamalar içinde play store'dan yapıyorsunuz dimi?

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Merhaba dostlar, tüm kullanıcı kulüplerini bir araya getirerek tek konu üzerinden bütün paylaşımlarınızı ve sohbetlerinizi bu başlık üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Artık Samsung markalı telefonlar ile ilgili tartışmalarımızı bu konu üzerinden yapacağız.

galaxy-s20_highlights_kv_00.jpg

M31 kullanıcıları kulübü açılmasını rica ederiz!!!

mompracem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
neredeyse nuh nebiden kalma sony experia modeli telefonum sağlam çıktı. ama 4 gb ram kapasitesi ve eskiliği artık değiştirmem gerektiğini gösteriyor. iş yerinde whatsupp kullanmak zorundayım ama onun dışında nerdeyse hiç bir uygulamaya kapasite yetmiyor fabrika ayarlarına gün aşırı dönüyorum ama yarım günde zorunlu güncelleme yapıyor. samsung almayı düşündüğüm markalardan biri ama ocak 2023 u ve sonrasınımı beklesem yoksa zam gelme ihtimali varsa aralık içinde alsam mı ikilemde kaldım. önerilere açığım.

s.aksoy

Asistan
Reaksiyon puanı
71
neredeyse nuh nebiden kalma sony experia modeli telefonum sağlam çıktı. ama 4 gb ram kapasitesi ve eskiliği artık değiştirmem gerektiğini gösteriyor. iş yerinde whatsupp kullanmak zorundayım ama onun dışında nerdeyse hiç bir uygulamaya kapasite yetmiyor fabrika ayarlarına gün aşırı dönüyorum ama yarım günde zorunlu güncelleme yapıyor. samsung almayı düşündüğüm markalardan biri ama ocak 2023 u ve sonrasınımı beklesem yoksa zam gelme ihtimali varsa aralık içinde alsam mı ikilemde kaldım. önerilere açığım.
Eğer samsung almak isterseniz ki, tavsiye ederim "A" serisini alın mesela "galax A52" ben oğluma aldım aldım çok güzel bir telefon ben kendim "M31" kullanıyorum memnunum ama siz "m" serisi almayın kasa polikarbonat, samsung "m" serilerinde maliyeti düşünerek kalitesinden ödün vermiş.

Aareef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Galaxy a54 kullananlar memnun mu merak ediyorum.

monuroruc

Asistan
Reaksiyon puanı
206
S23 ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım. SE2020'den sonra telefonun ekranı ve bataryasında çağ atladım diyebilirim.

Eyzas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cihazlarım Samsung Galaxy A32,Samsung Galaxy Tab S6 Lite

ATÇ_NW

Samsung Star ✨️
Reaksiyon puanı
9
Samsung'un en üst seçmeni cihazı Galaxy S23 nerede ?

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,168
Fiyatına göre iyi bir cihaz aslında. 19.7k'ya aldım. Kamera olarak alternatifi pek yoktu.
Hocam beni biliyorsunuz bende o yüzden diyorum sadece fiyatı bakımından alınabilecek bir cihaz.
Ama şey boş paket gibi hani çok bir albenisi yok, ve işlemcisi kronik sorunlu.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Hocam beni biliyorsunuz bende o yüzden diyorum sadece fiyatı bakımından alınabilecek bir cihaz.
Ama şey boş paket gibi hani çok bir albenisi yok, ve işlemcisi kronik sorunlu.
İşlemcisi günlük kullanımda pek problem yaratmıyor. Oyun oynayacak birisi için kötü bir tercih tabi ki. Geçen gün Pubg yükledim. Game Booster'da bir ayar açtım sabit 85-90Fps veriyor fakat batarya 45-46 derecelere dayanıyor. Bu ayar kapalıyken 43 derecede 45Fps sabitleniyor.

Onun haricinde baz model olduğu için haklısınız pek bir albenisi yok ama küçük ve hafif olması cezbetmiyor değil.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,168
İşlemcisi günlük kullanımda pek problem yaratmıyor. Oyun oynayacak birisi için kötü bir tercih tabi ki. Geçen gün Pubg yükledim. Game Booster'da bir ayar açtım sabit 85-90Fps veriyor fakat batarya 45-46 derecelere dayanıyor. Bu ayar kapalıyken 43 derecede 45Fps sabitleniyor.

Onun haricinde baz model olduğu için haklısınız pek bir albenisi yok ama küçük ve hafif olması cezbetmiyor değil.
Yorumunuza katılıyorum hocam, haklı olduğunuz yönleriniz bulunmakta ama en önemlisi cihazı kullanıyor olmanız. Deneyimlerinizin önemli olduğunu düşünüyorum. Küçük ve hafif olması cihazın artısı günlük kullanım için.