Galaxy S3 ümün ekranı kırıldı

Bu konuyu okuyanlar

dangerstr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bu kazıkçı servislere inanmayın. Daha telefonunuza bakmadan 2 3 çiziğe hasar görmüş garanti dışı derler. Samsung almayı düşünen arkadaşlara söylüyorum ben yandım siz de yanmayın telefonlar çok dayanıksız bilerek ekranı camı dayanıksız üretilmiş millet kırıp yollasın bir de ordan para kazanalım die. S3 ekran camı kıran arkadaşlar youtube de videolar var. Ekran camını 50 lira gibi fiyata alabilirsiniz üstelik orijinaldir bunlar yan sanayi değildir. Servis sizi kazıklamak için 500 tl istiyor kendiniz 60 liraya tamir edebilirsiniz youtubeden videoları izleyerek benim bunu yazma nedenim bu adamlara para kazandırmamak gerçekten böyle bir ticaret olamaz sakın ama sakın samsung almayın.... denizbayır bey bu ekran camının orijinal fiyatı 50 liradır 180 liraya taktıkları orijinaldir bilginize 500 lira vermenize gerek yok eğer yaptırmayı düşünüyorsanız

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu arada ekranı kırılan galaxy s3 telefonumu bugün Beşiktaş'taki Samsung servisine verdim. Ekran değişimine komple kasa(gri çerçeve dahil) dahil olduğu için 450 TL fiyat çıkardılar. Yani şu an itibariyle Samsung Galaxy S3'ün yetkili servisinde ekran değişiminin fiyatı 450 TL.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu arada ekranı kırılan galaxy s3 telefonumu bugün Beşiktaş'taki Samsung servisine verdim. Ekran değişimine komple kasa(gri çerçeve dahil) dahil olduğu için 450 TL fiyat çıkardılar. Yani şu an itibariyle Samsung Galaxy S3'ün yetkili servisinde ekran değişiminin fiyatı 450 TL.

250 daha koyup s3 mini telefonu alınıyor. vay canına. samsung telefondan çok teknik servisten para kazanıyordur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben s3 mini yan sanayisini aldım 250 tl ye tüm fonksiyonları aynı hızı süper hiçbir sorunu yok kırılsada gam yemem..oda yetmedi 3 tane daha aldım arkadaşlara herkes memnun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnde düşürdüm telimi içindeki ekranı çatlak weya kırık görülebiliyo ama dokunmatiği fln eskisi gibi çalışıyo değiştirmesem acaba bi sorun olur mu

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
çarpana kafa atman gerekiyodu ama geçmiş artık sağlık olsun :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam hasan bey ben sakaryadan cagatay bende s3 mını var ben bunu bı sefer dusurdum ve on camı catladı garantıye gourdumm orda bıraz tartısık goreevlıyle bana sıfır cıhaz verdıler hıc para alep etmedıler ben o aldım sıfır s3 de dusurdum ve yıne on cam catladı sımdı goturdum 500 tl dıyorlar sız yardımcı olabılırmısınız aaba ıyı gunler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Note 2 var. Kaç kez yere düştü bir şey olmadı hatta suya düştü, sonra ezildi filan.... Samsungu aldığımada gayet memnunum. Böyle demen yanlış.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merak ediyorum bu gorumun moderatörü admini nerede? 13 sayfa yazı var sanki ezginin günlüğü! adam gibi millet konu açsın cevap yazan yazsın bakalım. twitter gibi kullanmasınlar forumu. başlıkla alakası olmayan onlarca mesaj var!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benim telefonun sol dıs ekranı kırıldı tahmınen ne kadar tutar ?dokunmatikde sorun yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar benimde telefonun camı kırıldı :( yan sanayi taktıran arkadaşlar var mı? garanti 450 tl hesap çıkarttı :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
malesef samsung galaxy s3 aldım ve telefonla konuşurken elimden düştü ve ekranı kırıldı sakın samsng almayın lanet bir telefon ve çok hassas telefon bir düşüşte kırılırmı yav lanet olsun böyle telefona......

mehmetfurkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1,5 Seneye yakındır kullanıyorum telefonumu. Kılıfsız 3-4 günden yukarı hiç kullanmadım. Yere de düşürdüm ama hiç bi sıkıntı olmadı. Şimdi 500,450 TL gibi bir fiyat okuyunca hepten dikkatli davranıyorum

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
S3 düşüp kırılabilir, Camı çatlar, Ekranı çizilir, vs vs vs.. Ama hiçbir S3 çekmedi şu Android 4.3 güncellemesinden çektiği kadar..
S3 cezasını 4.3 ile çekiyor zaten.. Camı kırılsa ne olur artık :)

Bu arada Camı kırılan kardeşimize de geçmiş olsun.. Konu Temmuz ayında açılmış.. Herhalde sorunu çoktan çözmüştür..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim s3ünde ekrenı kırıldı Başarı servisine yaptırdım 395 TL. orjinal 6 ay garantili yapıyorlar. dışarıda yaptırmanı pek tavsiye etmem ya çıkma ekran takıyorlar yada yan sanayii onada en az 250 -300 lira alıyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
(((((Merhabalar galaxy s3 telefonum düştü iç ekranı kırıldı. Telefonu bilgisayara bagladım dahili hafızada almam gereken önemli fotograflarım var ama dosyayı boş olarak gösteriyor ne yapabilirim. Acil yardımmm ))))))

bu soruyu sormuşsunuz aynı sorun şuan bendede var herhangi bir çözüm buldunuz mu????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
BU TELEFON ne yazıkki boyle,benimde 2 defa kırıldı aldığıma pişmanım

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
geçmiş olsun, garantidışı olmuş, cebinizden değiştiriceksiniz mecburen tavsiyem orjinal bi yerde değiştirin nasıl olsa parasını vericeksiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam arkadaşlar telefonu cebimden çıkarırken iç ekran kırıldı dış ekranda çok küçük bi çatlak var. dün bakirköydeki servise verdim 430 tl fiyati var 2-10 gün arasinda size mesaj gelecektir yapildiğina dair gelip alabilirsiniz dediler. Not: Içerisindeki tüm bilgileri siliniyormuş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benım telefonun camı kırıldı s3 400 tl ye yaptırdım 

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkide kırıldı dayımınkide kırıldı dayım yaptırdı çok üstte duruyo çok kötü servise versemmi acaba ?

ozantabas

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ya bel hizamdan adam çarpınca biraz ileri düştü bu kadar.. Benimde içim cız etti ve abim 600 tl falan diyor yarın gidicem eğer öyle bi fiyat verirlerse birdaha samsung markasından hiçbişey almam.Bi telefonun camı 600 liraysa içindekiler ne kadar düşünemiyorum ya 2000tl zaten telefonun 0'ı..
O civarda bir şey isterler de kardeşim bütün markalar o civarda para istiyor. O zaman akıllı telefon almayacaksın.

boorock34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benimde s3ümün dış camı çatlamıştı ve kasası eskidiği için değiştirmiştim ist-kartalda cok cüzi bir rakama yaptırdım çok memnum kaldım http://www.samsungekrantamirservis.com/ siteleri buydu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar benimde s3ümün dış camı çatlamıştı ve kasası eskidiği için değiştirmiştim ist-kartalda cok cüzi bir rakama yaptırdım çok memnum kaldım http://www.samsungekrantamirservis.com/ siteleri buydu

hilallonall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum samsung galaxy mini 2.. çocugum ilk önce telefonu ıstırdı alt taraftan çatladı.. şimdide ayağıyla basmış.. full ekran çatladı.. sol üst köşeden kırıldı az bir parça telefonun içi gözüküyor.. ekranı nasıl değiştirebilirim.. değiştirsem ekranın göstermeme gibi bir ihtmali olabilirmi? kaça mal olur.. yardımcı olrmusunuz? oysaki telefon mühtiş bir şey!..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Telefonum samsung galaxy mini 2.. çocugum ilk önce telefonu ıstırdı alt taraftan çatladı.. şimdide ayağıyla basmış.. full ekran çatladı.. sol üst köşeden kırıldı az bir parça telefonun içi gözüküyor.. ekranı nasıl değiştirebilirim.. değiştirsem ekranın göstermeme gibi bir ihtmali olabilirmi? kaça mal olur.. yardımcı olrmusunuz? oysaki telefon mühtiş bir şey!..

Son mesajlar