Zorhak'ın Adıyla Üyelik Alan Tolga'dan Mesaj Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Dizi mi çeviriyorsunuz bu ne ya, Aşkı-memnu'da bu kadar entrika yoktur :D Kimin aslında kim olduğu belli değil jea da aslında zorhak olmasın :D Benim kafam karıştı, şimdi kim kimmiş?

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Valla ben de anlamadım. :D Hayır, olayla alakam ne, onu bile bilmiyorum. :D Daha yeni bitti cezam, ben ceza alayım diye bütün bu çaba, değil mi? Tüm forum komplo kurmuşsunuz bana. :D

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Valla ben de anlamadım. :D Hayır, olayla alakam ne, onu bile bilmiyorum. :D Daha yeni bitti cezam, ben ceza alayım diye bütün bu çaba, değil mi? Tüm forum komplo kurmuşsunuz bana. :D

yok yaa özledik seni :D biraz karıştır ortalığı sonra yine gidersin tatile o kadar istiyorsan :D

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Bu çocuk 14 yaşında ise biz kaçız? Bence suçunu örtmeye çalışan bir vatandaşın ardına sakladığı 14 lük maske bu :)

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
vay arkadaş durum nerelere varmış haberimiz yok
Zorhak sevdigim üyelerin başında gelirdi bıraz agrasifte olsa foruma renk katıyordu tekrar aramızda görmek isterdim
acizane önerim Zorhak affedilsin zorhakta affetsin konu tatlıya baglansın

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Eh be . Sibel kekilli bile bu kadar hit yapmamıştır. Zorhakta zorhak başka işimiz mi kalmadı allasen

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
ya dikkatimi çekti msndeki konuşmalarda türkçe karakter yok ama foruma türkçe karakter yazmış tolga isimli adam.komedi ya

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
bu adamı bulup esra ceyhana çıkarmak lazım "havada durdum şahitlerim var"dan sonra iyi hit yapar.. bide allah diye bağırıp sağa sola zıpladım mı paraya para demez..

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
bence forumda bu kadar yer edinmiş bir insanın bu kadar acımasızca banlanması SND'ye zarar vermekten öte gitmez DERRRRRRRRRRRRRRMİİİİİİİİİİİİİİİİİŞİMMMMMMMMMM :D ama zorhak da multi üyelik alarak birşeyler çevirmiş galiba ondan banı yemiş

aXXo

Doçent
Reaksiyon puanı
39
ismim tolga okuyorum

( bkz okuyom ben yuaaa )

öylemesine edit : mesaj gönderme aralığını ve yazdığı cümlenin uzun ve hatasız oluşlarını göze alırsak pek de 14 yaşında değil gibi geldi bana..

dalgasına inceleme :

bkz 8 saniye aralık ve 48 karakter. (saniyede 6 karakter)

:thumbup1: dedektif gibisin Cloakengaged bravo, 14 yaşında bir çocuk bu kadar hızlı yazabilir mi gözden kaçırmamak gerek..

s.kay

Asistan
Reaksiyon puanı
17
bence forumda bu kadar yer edinmiş bir insanın bu kadar acımasızca banlanması SND'ye zarar vermekten öte gitmez DERRRRRRRRRRRRRRMİİİİİİİİİİİİİİİİİŞİMMMMMMMMMM :D ama zorhak da multi üyelik alarak birşeyler çevirmiş galiba ondan banı yemiş

yok daha önce yazdım zorhak eleştirmiş banlanmış banın üzerine kendini saklamadan banlanmasıyla ilgili üyelik açmış.itiraz etmiş öyle bişeyler sanırım

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Topluca kafayı yedik, uğraştığımız olaya bak :D

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
şimdi birazdan birisi çıkacak. troy abi tolga isimli çocuk bendim.aslında benim adım kaan.dalga geçmek için tolga dedim.blabalbalba :D komedi yaw

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
Günün Konu başlıkları
Zorhak Firar etti.
Zorhak ile konuştuk.
Zorhak'ın Adıyla Üyelik Alan Tolga'dan Mesaj Var.

Benden alternatifleri ya da yakında görüceklerimiz.

Zorhak Banlanmadı kalbimizde.
Hepimiz Zorhak'ız

s.kay

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Sitedeki arkadaşlar espri yapıyorlar ancak zorhak mahkemeye verirse ilgililerin başı ağrır.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Mahkeme, polis, bilişim suçları, FBI, CIA, MIT, SAS ne varsa harekete geçsin böyle kişilerin forumdan temizlenmesi gerek... Bir şaka için başka birinden davetiye alıp o kişinin banlanmasına neden olan kişi işin içinden deli taklidi yaparak kurtulmamalı bence..

14 yaşındaki çocuk liseye başlamış oluyor yanlış bilmiyorsam, çokta küçük değil yani..

olsun ayrıntı ayrıntıdır dursun kenarda lazım olur :D

suyat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
6,Burhan adam boşyere banlanmış eyer sadece sebep buysa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...