Windows_7 Bakar Mısın?

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benim 2 kuzenim var birinde 7 plus birinde 6s var bende note 3 var kıskandım ama dünyanın sonu değil hayırlısıyla kendime yeni telefon alacağım öyle şeyleri takma yoksa çok yenilir sin ve kaybedersin arkadaş ortamım benimde çok yok gerçek arkadaş dediğim 3-4 kişi var biri iphone 8 diğeri 6s olus kullanıyo bende note 3 var keşke benim olsa dedim ama telefonundan memnunum 7 yıllık telefon ama olsun.
Hep olumsuz bakma ona müzik indirilmiyo seninkine iniyo apk oyun iniyo benim 6s kullanan kuzenim 50tl verdi minecraft a android olsa beleşe gelicekti senin iphpne kullanan kuzenin sıkılıcak o telefondan ekranı küçük diye ve uzun süre kullanıcak sen 1.5 yıl sonra sıkılcaksın gidip hemen telefon alıcaksın eskisi ni kardeşin varsa ona verirsin oda mutlu olur sende andoidinde böyle bi güzelliği var ?
bende 5 yıl 5s kullandım ilk 3 sene severek kullandım 3.senemin sonlarında telefondan sıkıldım birçok yönden yetersiz gelmeye başladı ekranı hafızası özellikle de bataryası son 2 sene ise benim için tam anlamı ile işkence oldu şarj aleti olmadan dışarı çıkamıyordum telefon 2 kere ekranı kırıldı orta tuş cortladı ama öyle rahatım ki dünya malı değil mi benimle mezara girmeyecek kafasındaydım neyseki bu işkence Kasım 2019'da son buldu ve Xiaomi'ye geçtim
elveda İPhone merhaba Xiaomi
bu arada ben şunu acı bir şekilde öğrendim bir telefonu 5 sene kullanmayacaksın sonra elinde kalıyor ne kadar erken elden çıkarırsan o kadar iyi ben Mİ9T'yi 3 sene kullanıp Realme veya OnePlus'a geçmeyi planlıyorum özellikle OnePlus kullanmayı çok istiyorum
m

Son düzenleyen moderatör:

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
Burada çok garip şeyler oluyor.

YA!!! ????

Ya adam rn 8 pro demiş galaxy note 8 demiş A30s öneriyorsun. Iphone önerme mi dedik biz sana. İnsanları yanlış yönlendirme.
Eğer bilmediği konu denk geldiyse cevap vermeyecek, doğru söyledin.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Benim 7 yaşında ve 8 yaşındaki kuzenlerimin iphone 8 plus telefonları RTX 2060 lı sistemleri var.Bende Samsung j5 prime bide 13 yıllık kardeşimden büyük pc im var.(Pc yi inşallah ağustosta yeniliyeceğiz.)

Reaksiyon puanı
6,381
Benim 7 yaşında ve 8 yaşındaki kuzenlerimin iphone 8 plus telefonları RTX 2060 lı sistemleri var.Bende Samsung j5 prime bide 13 yıllık kardeşimden büyük pc im var.(Pc yi inşallah ağustosta yeniliyeceğiz.)
Gerçekten ya, her şey daha konuştuğu şeylerin anlamını bilmeyen veletlere verilir. 8 plus nedir ya? Ve o çocuklar daha telefonlarının modelini bilmiyordur ama ellerinde var. Ne yazık ki benim tanıdıklarımda da var o. Daha küçücük veletlere neler neler alıyorlar. Umarım bir an önce bu değişir.

Reaksiyon puanı
6,424
Artik birsey anladim.
İnsanlar ne kadar kotu birsey alirsa alsin eger hevesi varsa bozmayin. Zaten hayatta kac kere mutlu oluyoruz? Samsung grand neo dan eski telefonum samsung on7 ye gecince ne kadar mutlu olmustum. Mesela sizde 11 pro max var iphone kuzeniniz samsung a2 core aliyor ama cok hevesli onu keyfine birakin lutfen. Bende ilk once hevesliydim kuzenimi gorunce baya dagildim.
He işte en sonunda akıllandın millet 4s alıp hava atıyor İphonemun var diye ama WhatsApp yükleyrmiyor yani telefonun adından veya havasından değil işlevsilliğine bakman lazım.

RexFaiL

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Ergen kizlarin %90 i teknoloji bilmiyor. Sadece zengin gibi goruniyim efsane bi telefonum olsun havasindalar. Telefonun islemcisini sorsan bilmez daha.
Benim eski kız arkadaşımda gm 8 vardı
Şuan 7 plus var kdkdkdkdkd bu arada (yaşım 14)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ergen kizlarin %90 i teknoloji bilmiyor. Sadece zengin gibi goruniyim efsane bi telefonum olsun havasindalar. Telefonun islemcisini sorsan bilmez daha.
Özel üniversitede okuduğum için kızlarda İPhone olmasını normal karşılıyorum işlemcisini sorsam söyleyemez çünkü daha kullandığı telefonun özelliklerini bilmiyor senin etin ne budun ne İPhone senin neyine ?
zaten kızlar sırf Instagram Twitter ve WhatsApp için alıyorlar Snapchat halen kullanan vardır oyun desen PUBG den başka oyun bilmezler Android telefon önersen ay ben ayfondan başka telefon kullanamam der

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Özel üniversitede okuduğum için kızlarda İPhone olmasını normal karşılıyorum işlemcisini sorsam söyleyemez çünkü daha kullandığı telefonun özelliklerini bilmiyor senin etin ne budun ne İPhone senin neyine ?
zaten kızlar sırf Instagram Twitter ve WhatsApp için alıyorlar Snapchat halen kullanan vardır oyun desen PUBG den başka oyun bilmezler Android telefon önersen ay ben ayfondan başka telefon kullanamam der
Kullanmazlar cunku fakir gibi gosterir hava atamazlar sonra

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Kızların ne yaptıkları gram umurumda değil ayrıca ben telefonu ile hava atanlara da ayrı gıcık kapıyorum Mİ9T kullanıyorum çok memnunum ve aldığım ürün ile hava atmayı hiç sevmiyorum
Ya zaten s20 ultran olsa bile hava atamazsin. Kizlara gore apple logosu olmadan o telefon coptur.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ya zaten s20 ultran olsa bile hava atamazsin. Kizlara gore apple logosu olmadan o telefon coptur.
Apple tarafı ile ilgilenmiyorum ben sadece OnePlus Xiaomi ve Realme tarafı ile ilgileniyorum
Bana göre OnePlus 8 daha iyi eğer bütçe sıkıntım olmasaydı yeşil rengini alırdım