Windows_7 Bakar Mısın?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Windows_7

Profesör
Gerçekten özür dilerim. Çevremdeki herkes İPhone kullanıyor. Hep kıskanç biriydim ve öyleyim. Kendimi değersiz hissediyorum. Adam gibi arkadaşım bile yok. Ama normalde kuzenim gm8 kullanırken bizim eve iphone se 2 ile gelmesi beni baya kıskandırdı ve sinir krizi geçirdim. Hatta kendime sövdüm. Ben neden gerizekalıyım neden iphone 6s almadım falan. Çok kıskanç birisiyim bu yüzden de olabilir.

Webhead

Dekan
Gerçekten özür dilerim. Çevremdeki herkes İPhone kullanıyor. Hep kıskanç biriydim ve öyleyim. Kendimi değersiz hissediyorum. Adam gibi arkadaşım bile yok. Ama normalde kuzenim gm8 kullanırken bizim eve iphone se 2 ile gelmesi beni baya kıskandırdı ve sinir krizi geçirdim. Hatta kendime sövdüm. Ben neden gerizekalıyım neden iphone 6s almadım falan. Çok kıskanç birisiyim bu yüzden de olabilir.
Kusura bakma da sen gerizekalı mısın neden kendini kuzenin ile kıyaslıyorsun
sırf bir telefon için kıskançlık krizi geçirmek nedir çocuk musun lan sen kendine gel

Son düzenleme:

hakantoris

Profesör
Hocam bu kadar takmanıza gerek yok. Dünya malı gelip geçici. Kimse birbirini kullandığı telefonunun markası ve maddi değerini değerlendirerek sınıflandırmaz. Eğer çevrenizde böyle biri varsa onunla olan iletişiminizi tamamen kesmenizi öneriyorum. Bunlar kullandığı marka yüzünden kendini üst sınıftan gören, plastik bardaktaki kahveye 15 tl verip meşale gibi tutan, kendini entelektüel sanan parası olan görgüsüz cahillerdir. Kıskanç olabilirsiniz bende bazen bazı kişileri kıskanıyorum. Ama bunu kesinlikle dışarıya vurmuyorum ve takmıyorum. 5 dakika sonra kendiliğinden gidiyor. Kısacası size tavsiyem marka fanboyluğunu bırakıp aldığınız cihazın sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa onu severek kullanmanızdır. Unutmayın dünyada hergün milyonlarca insan doğru düzgün su ve yemek bulamıyor. Elimizdekiyle yetinip şükretmeliyiz. Bu arada sizdeki kıskançlık seviyesi yüksek gibi. Psikolojik destek alabilirsiniz.

Logithx

Profesör
Kıskançlık kadar kötü birşey yoktur hele aile içinde ise çok daha kötü herkesin alım gücü farklıdır herkesin alım gücü bütçesine göredir yoksa herkes en iyisini ister senin yaptığın yanlış şu fikrini beyan etmekte serbestsin tabi hakaret vari sözler içermediği sürece tabiki biraz bilgi dahilinde cevaplar vermelisin kıskançlıktan da vazgeçmelisin..

Webhead

Dekan
Dostum İphone sana hiçbir şey katmaz inan bana. İphone 6 alacağıma Redmi Note 9 Pro alırım. Tamam paran varsa alırsın İphone XS falan alırsın ama orta segmentte android al keyfine bak.
hocam işte herkes senin gibi düşünmüyor sen cidden mantıklı konuşuyorsun bende sana katılıyorum ama bu bizim millette donum yırtık olsun cebimdeki İPhone olsun diyorlar ben milleti cidden anlamıyorum bak ben 5 sene 5s kullandım geçen sene Xiaomi'ye geçtim acayip rahatım abi sırf İPhone kullanıyorum diye gittiğim her yere şarj aleti taşımak zorunda mıyım kusura bakmayın da ben doldum

Son düzenleme:

RexFaiL

Asistan
Benim 2 kuzenim var birinde 7 plus birinde 6s var bende note 3 var kıskandım ama dünyanın sonu değil hayırlısıyla kendime yeni telefon alacağım öyle şeyleri takma yoksa çok yenilir sin ve kaybedersin arkadaş ortamım benimde çok yok gerçek arkadaş dediğim 3-4 kişi var biri iphone 8 diğeri 6s olus kullanıyo bende note 3 var keşke benim olsa dedim ama telefonundan memnunum 7 yıllık telefon ama olsun.
Hep olumsuz bakma ona müzik indirilmiyo seninkine iniyo apk oyun iniyo benim 6s kullanan kuzenim 50tl verdi minecraft a android olsa beleşe gelicekti senin iphpne kullanan kuzenin sıkılıcak o telefondan ekranı küçük diye ve uzun süre kullanıcak sen 1.5 yıl sonra sıkılcaksın gidip hemen telefon alıcaksın eskisi ni kardeşin varsa ona verirsin oda mutlu olur sende andoidinde böyle bi güzelliği var 😊

hakantoris

Profesör
hocam işte herkes senin gibi düşünmüyor sen cidden mantıklı konuşuyorsun bende sana katılıyorum ama bu bizim millette donum yırtık olsun cebimdeki İPhone olsun diyorlar ben milleti cidden anlamıyorum bak ben 5 sene 5s kullandım geçen sene Xiaomi'ye geçtim acayip rahatım abi sırf İPhone kullanıyorum diye gittiğim her yere şarj aleti taşımak zorunda mıyım anasını sikiyim kusura bakmayın da ben doldum
Hocam Türk milleti gösterişi sever :D Benim asgari ücretle çalışıp iPhone 11 alan tanıdığım var.

RexFaiL

Asistan
Benim 2 kuzenim var birinde 7 plus birinde 6s var bende note 3 var kıskandım ama dünyanın sonu değil hayırlısıyla kendime yeni telefon alacağım öyle şeyleri takma yoksa çok yenilir sin ve kaybedersin arkadaş ortamım benimde çok yok gerçek arkadaş dediğim 3-4 kişi var biri iphone 8 diğeri 6s plus kullanıyo bende note 3 var keşke benim olsa dedim ama telefonundan memnunum 7 yıllık telefon ama olsun.
Hep olumsuz bakma ona müzik indirilmiyo seninkine iniyo apk oyun iniyo benim 6s kullanan kuzenim 50tl verdi minecraft a android olsa beleşe gelicekti senin iphpne kullanan kuzenin sıkılıcak o telefondan ekranı küçük diye ve uzun süre kullanıcak sen 1.5 yıl sonra sıkılcaksın gidip hemen telefon alıcaksın eskisi ni kardeşin varsa ona verirsin oda mutlu olur sende andoidinde böyle bi güzelliği var 😊

hakantoris

Profesör
Benim 2 kuzenim var birinde 7 plus birinde 6s var bende note 3 var kıskandım ama dünyanın sonu değil hayırlısıyla kendime yeni telefon alacağım öyle şeyleri takma yoksa çok yenilir sin ve kaybedersin arkadaş ortamım benimde çok yok gerçek arkadaş dediğim 3-4 kişi var biri iphone 8 diğeri 6s olus kullanıyo bende note 3 var keşke benim olsa dedim ama telefonundan memnunum 7 yıllık telefon ama olsun.
Aynen android'De özgürsün. İstediğini yap cihaza

Webhead

Dekan
Hocam Türk milleti gösterişi sever :D Benim asgari ücretle çalışıp iPhone 11 alan tanıdığım var.
hocam İPhone statü mü belirliyor acaba ?
bu tükürdüğümün telefonu neden ekonomik durumumuzu belirliyor acaba bir röportaj izledim bununla ilgili birazdan linkini atarım ben asgari ücretle çalışıp İPhone alanlara ayrı sinir oluyorum zaten
ben İPhone 11 alacağıma sahibinden sitesinden garantisiz temiz OnePlus 8 alırdım

Son mesajlar