Windows simgelerim değişti

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Windows 8.1 kullanıyorum klasik görünümden sıkılıp mac sistemindeki gibi rockdock yamalar indirdim widgetler falan güzel oldu bütün simgeler apple deki simgelere döndü sonra tekrar açtım ekran kaydı bu sefer kaldırdım simgeler aynı komple nasıl kaldırırım yada simgeleri eski haline getiririm :S:S:(:(:(

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sıkıntı olmasın sistem geri yükleme nasıl oluyo tam olarak nerden yapılıyor Windows 8.1 de

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Eğer yakınlarda bir geri yükleme noktası yoksa son zamanlarda yüklediğin programları kaybedebilirsin eğer pek bilgin yoksa teamweawer ile bağlanayım

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
windows 8.1 simgelerim yerine skin pack kurmusdum mac simgeleri geldi paketi kaldırdım fakat hala aynı gitmedi simgeleri eski haline nasıl getircem sistem geri noktam yok malesef onarım falan sansım yok mu

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
yok mu anlayan beyler

- - - Mesaj Güncellendi - - -

nerde forumda he konuya atlayan hacker bu sorunu çözen zaten pcden anlıyordur asıl

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
daha konu açılalı bi saat olmuş, mübarek ölüm kalım meselesine çevirmişsin. bi geri yükleme yapsana, belki düzelir

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
daha konu açılalı bi saat olmuş, mübarek ölüm kalım meselesine çevirmişsin. bi geri yükleme yapsana, belki düzelir

neyse gene is basa düştü sorunu hallettim eger bu konuda sıkıntısı olanlar bana yazabilir sorun 100 de 100 çözüldü

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
madem çözüyon, millet sana pm atmasın, açıkla bari nasıl çözdüğünü.

TheMechanic

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Her olayda illa işi reklama çevireceksiniz. Ne yapalım bazı insanlar böyle.

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
reklam değil hocam olayı yazdım kmse ilgilenmedi sonra bende bireysel cabamla yapdım olay çözüldü isteyen arattırır beni bulur benim gibi :)

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Şimdi 1. Herşeye sistem geri yükleme tavsiye etmek, çok mantıklı değil. Geri yüklemeyi örneğin ben kendi bilgisayarımda hiç aktif hale getirmedim. Bununla birlikte geri yüklemelerin arasında kayıplar sözkonusu da olabilir.
2. Birşey bulmuşsan düzeltmişsen bunu paylaşmak güzeldir. Sonra arayan da benim gibi bulur ya da sorar demek pek paylaşımcı değil. Bir de bir sorun çözümü için iyi kötü biraz beklemek lazım. Burada yardımcı olan kimse bunun için para almıyor. Bu yüzden sabır anahtar kelime.Yoksa para karşılığı yapılıyor da benim haberim mi yok. :)

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu konuda sıkıntı olan zaten yorum atar eger kimsede böyle sorun yoksa yazmaya ne gerek var ki benim basıma geldi ve çözdüm eğer aynı sorunsa %100 de 100 çözüm var :D

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Bak bak, kendini beğenmişe, konu açıyor yalvar yakar, sonrada ben çözdüm, istemem yardım diye büyüklen.Burası paylaşım forumu, paylaşmıyorsan yardımda dilenme bir daha.

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bak bak, kendini beğenmişe, konu açıyor yalvar yakar, sonrada ben çözdüm, istemem yardım diye büyüklen.Burası paylaşım forumu, paylaşmıyorsan yardımda dilenme bir daha.

hayır konuyu yazdım bekledim o kdar dönen yok çünkü 1 saat vaktim vardı kardeşim görmeden düzeltmem gerekti o yüzden hem yazdım hem araştırdım kimse yazmadan çözüm buldum eger aynı sorun birinde varsa yardımcı olayım

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
hayır konuyu yazdım bekledim o kdar dönen yok çünkü 1 saat vaktim vardı kardeşim görmeden düzeltmem gerekti o yüzden hem yazdım hem araştırdım kimse yazmadan çözüm buldum eger aynı sorun birinde varsa yardımcı olayım
Kusura bakamda bu yaptığın yüzsüzlük,herkez sana ulaşamayabilir ileriki zamanlarda üyeliğin kapanabilir,googlede arayanlar bulup üye olmadan direk çıkar uğraşmaz yani bunlara rağmen sen yazmıyosan sanada yardımcı olmazlar benden söylemesi.

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Beyler forumda herkes birbirine elinden geldiğince yardım etmek için var zaten bende öle yapcam çözüm söyle Windows 8 ve 7 de %100 de %100 çözülmüştür eğer ekstra bir pcde hata yoksa söyle:
Masaüstünde skinpack yada yama indirip sonradan sıkılanlar yada sistemi bozanlar tekrar eski haline döndürmek isterler prog ekle kaldırdan unstall yapsanda gitmez bunun nedeni Shell 32.dll dosyası zarar görmüştür bu orijinal imzalıdır indirip yüklemeyin sakın bir bos usb alın boyutu 300 mb olsada yeter Windows kurtarmaya girin sonra usb ile kurtar var burda amaç kurtarma dosyalarını usbye aktarcaz bunu orda usb yi seçtikten sonra yüklemeyi yapar max 20 sn de zaten 250 mb boyutunda bisye atıyor usb biçimlendiriyor sakın içinde başka bisey olmasın sonra attıkdan sonra window + R yapıp çalıstırdan cmd yazıyor komut ekranı geliyor ''''sfc /scannow'' orda bir boşluk var sonra slaş çizgisi onu yazdıktan entera basıp bekliyoruz sonra usb den sistem dosyalarını pcye tekrar aktarır bu biraz zaman alır 15 dk falan %100 de 100 olunca kapatın ve reset atın tekrar acın sorun çözülmüştür teşekkürler..

X-Ray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denetim Masasında kaldırma olması gerek.
Ve ya Bilgisayar > Program Files'den bulup sil sonra , geri dönüşüm kutusundanda sil reset at bilgisayara.

CAN GÜLER

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sorunu çozdum zaten bi önceki mesaja bak