Yardım Windows 10 yavaş internet sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Kendi masaüstü bilgisayarımda bulunan wifi kartını bazı sebeplerden dolayı geçici olarak başka bir masaüstü pc ye takmak zorunda kaldım ama bu seferde düşük hız ve yüksek ping sorunuyla karşılaştım normalde kendi bilgisayarımda bu sorun yoktu 24 mbps internetimi düzgünce kullanabiliyordum ama sonradan taktığım pc de 1 mbps nin üstüne çıkmıyor yardımcı olursanız sevinirim

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Sürücüsünü kurdunuz mu?
Driver booster ile sürücüleri kurmuştum ama sorun yine çözülmedi daha sonra kendim manuel olarak kurayım dedim ama hız o kadar düşük ki 150 mb lik sürücünün indirme süresini 8 saat olarak gösteriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada şunuda söyleyeyim gpedit.msc de yapılan bi ayar vardı bant genişliğiyle ilgili birşeyi %0 olarak ayarlıyorduk
Onuda denedim ama sonuç yine aynı

Reaksiyon puanı
8,017
Driver booster ile sürücüleri kurmuştum ama sorun yine çözülmedi daha sonra kendim manuel olarak kurayım dedim ama hız o kadar düşük ki 150 mb lik sürücünün indirme süresini 8 saat olarak gösteriyor
Driver Booster hatalı sürücüler kuruyor. Çalışan sürücüyü bile bozar o. Telefonunuzda hücresel veri varsa ona indirip bilgisayara kablo ile atmayı dener misiniz?

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
Driver Booster hatalı sürücüler kuruyor. Çalışan sürücüyü bile bozar o. Telefonunuzda hücresel veri varsa ona indirip bilgisayara kablo ile atmayı dener misiniz?
sürücüleri kuramadığım halde internet anormal bir şekilde normale döndü yardımın için teşekkürler