Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma ( Rootsuz )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kardeş SD karta taşı seçeneği bende çıkmıo bi tek faceyi taşıabiliom whatsapp youtube falan gitmiyolar hemde faceyi taşıyınca açılmıo.:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Reedpad ' de başarılı oldu. Hafıza derdinden kurtulduk. teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy mega 6.3 android 4.2.2 var denemediğim kalmadı yokmu bu telefona root yapmadan hafıza kartına uygulama taşımanın yöntemi yada bozulmayacağı şekilde güvenli bir şekilde root yapmanın yöntemi nedir bilen yokmudur yaa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung galaxy ace var bende uygulamaları günceleştiremiyordum yeterli depolama alanı yok hatasını veriyordu bu proğram sayesinde artık gerçekleştirebiliyorum son zamanlarda telefonda yavaşlamıştı allah sizden razı olsun:clap:

arkadaş birşeyy sorabilir miyim ben daha yapmadımda yapsam çalışır mı kesin olarak bendede ace 5830i var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yaptım oldu bi sıkıntıda cıkmadı teşekkür ederim:thumbup1::clap::thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hiç Korkmayın deneyin, rootsuz süper bişey sonunda telefon rahatladı emeğine sağlıkAdminadamın son 4 harfisin.
rumuz : cehennem bekçisi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mellow:ben samsun kullanıyorum sd karta taşı seçeneği aktif falan olamadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy trend s 7560 telefonumda herşeyi yapıyorum ama olmuyor yardım ederseniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cakma cihazlarda işe yaramıyor sanırım kardeşim note 2 var emitasyon tek tek yaptım ama olmadı yinede eline sağlık

Nemre

Profesör
26 Nisan 2011
2,581
29
218
Ben çok beğendim bu paylaşımı, gerçekten telefonu rahatlattı diyebilirim.En azından yer kazandım. [MENTION=47324]mustang[/MENTION] abim artık yeni bir telefon şart olmuş sana, hani diyorum bir LG 2 süper gider sana:)

mustang

Dekan
30 Ekim 2008
8,663
34
228
Ben çok beğendim bu paylaşımı, gerçekten telefonu rahatlattı diyebilirim.En azından yer kazandım. @mustang abim artık yeni bir telefon şart olmuş sana, hani diyorum bir LG 2 süper gider sana:)
Haklısın [MENTION=140027]Nemre[/MENTION] Kardeşim.
Benim tel 3 yıllık oldu artık.
G2'de Güzel Alet'te,Ben Daha çok Nexus 4 yada 5'e bakıyorum.
Bakalım Hayırlısı.:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben yaptım dediklerinizi ama hala nerden sd karta taşınılacagını bulamadım telefon s3mini.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim acil!!!!!!

İndirdiğim oneclick:exe dosyasına tıkladığım zaman uygulama düzgün olarak başlayamadı hatası geliyor. Yardımlarınızı bekliyorum. :yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:arkadaşlar ayrıntılı anlatayım ben yapmayı başardım evet işe yarıyor bayağı uğraştım açıkçası yeterki one click dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra açabiliseniz ben zorla açtım dosyayı sonra benden netframework yüklemesini istedi yükledim uğraştım oldu eğer bunları yaparsanız gerisi çok kolay yeterki uygulamalı resmi takip edin ben 3 saat uğraşmamaın sonun da başardım kolay gelsin allah yardımcınız olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ne oluyor bu netframework bi yardımcı olurmusun bizde yapmak istiyoruz bu arada telefonunun modeli ne ?

kadirirdem

Dekan
23 Mayıs 2013
6,217
708
293
Telefondaki uygulamaları Hafıza kartına taşımak Rootla çok kolay. ama telefonunu root yapmak istemeyen kullanıcılar içinde bir çözüm var elbette :)

öncelikle uygulamamızı indirelim.
Alternatif link (dropbox)
yapacağımız işlem uygulamaların kurulum yerini değiştirmek. yani telefon değilde Hafıza kartını kurulum yeri yapacağız :)

1. İndirdiğimiz OneClick dosyasını arşivden çıkartın.
2. Telefonunuzu ayarlar / uygulamalar / bilinmeyen kaynaklar seçin ve yine aynı menüde ki geliştirmeye basıp / usb hata ayıklama modunu etkinleştirin.
3. Telefonu bilgisayara bağlayın.
4. OneClick klasörü içerisindeki OneClick.exe yi çalıştırın. çıkan uyarılara Tamam diyin ve karşımıza böyle bir pencere gelecek.

jrr85.jpg

5. Bu pencerede yukarıdaki ( ? ) işaretine tıklayın. bilgisayarda Android SDK kurulu değilse böyle bir uyarı verecek.

jrr8p.jpg

6. Android SDK yoksa eğer TinnyClick ile halledeceğiz.
7. Tamam diyin.

jrrku.jpg

8. Varsayılan kurulum yeri seç kısmından Hafıza Kartını seçin.

jrr91.jpg

9. TinnyClick ile Değiştir e tıklayın. İşlem tamam. hayırlı olsun :)
one cilick .exe çalışmıyor bende nasıl çözebilirim yardımcı olursan sevinirim...

Kadima

Rektör
17 Mart 2011
11,958
841
293

İSS-1

Doçent
4 Temmuz 2012
973
6
0
Arkadaşlar peki 32 GB 10 Class SD Kart Hafıza kartını nasıl dahili bellek olarak kullanabilirim ?