Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma ( Rootsuz )

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hocam Galaxy Ace olmadı ya SD karta taşı modu aktif olmadı napcaam :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam telefon samsung galaxy y dediğiniz işlemleri yaptım uygulamalar. uygulamaları yönete girdiğimde sd karta taşı seçenegi aktif olmuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok Teşekkürler açıklamaları çok güzel yapmışsınız adım adım takip ederek uyguladım. Telefonu ilk aldığımızda içinde bulunan uygulamalar haricindeki bütün uygulamalar taşınıyor:) emeğine sağlık. yapamayan arkadaşların virüs programlarını inaktif duruma getirmelerini denemelerini tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Xperia arc kullanıyorum dediklerinizi aynen yaptım çalışmıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bana yeni sürüm felan diyo kardeş bu ne olabişlir programı açtıktan sonra

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
En iyisi root yapın ya uğraşmayın, en güzelini link2sd yapıyor ace'e kurdum o kadar uygulama kurdum hala 120 mb yer var, link2sd ile apk dex ve lib dosyalarını taşıyabiliyorsunuz, veri taşınmıyor bi tek onu da directory bind gibi foldermount gibi mount yapan programlarla halledebilirsiniz. Root varsa imkan çok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
En iyisi root yapın ya uğraşmayın, en güzelini link2sd yapıyor ace'e kurdum o kadar uygulama kurdum hala 120 mb yer var, link2sd ile apk dex ve lib dosyalarını taşıyabiliyorsunuz, veri taşınmıyor bi tek onu da directory bind gibi foldermount gibi mount yapan programlarla halledebilirsiniz. Root varsa imkan çok.

Onu biliyoz kanks rootsuz bir yol bulursan haberimiz olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar bende galaxy android kullanıyorum. Aynı sorun bende de var. Çok sinir bozucu,sd kartta o kadar boş alan varken ''dahili telefon hafızası az'' diye hiçbir şey yaptırmıyor. Telefona gelen mesajları dahi almıyor artık.
Root yapmak istiyorum ama kafam karıştı biraz biriniz yardımcı olabilir mi acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yazdığın her şeyi yaptığım halde herhangi bir değişiklik olmadı, telefonum galaxy y 5360. Sorun nedir sence?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim çok saol ya gerçekten çok yardımcı oldun artık sd karta taşı seçeneği aktif teşekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
banada yardımcı olurmusunuz birsey anlamadım aynı telefonu kullanıyorum sizinle .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bişe sorabilir miyim , OneClick dosyasını telefonamı yoksa bilgisayaramı indiriyoruz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde telefonum seninkinden nasıl yaptın bana ada anlatırmısın ? oneclic i telefonuna mı indirdin ?

WerasTR

Öğrenci
10 Şubat 2013
4
0
0
htc explorer var fakat yapamadım bir türlü yapanlar var ama tinny click ile çalıştır diyorum dosya bulunamadı diyor

3 Mart 2007
29,198
2,146
7,358
Kendi hafızasını SD Card olarak gösteren telefonlarda çalışmaz, zaten o telefonların da GB seviyesinde hafızaları oluyor. Galaxy Ace'de program çalışır ama bir uygulamanın sadece apk dosyası olmuyor dex dosyası lib dosyası oluyor, data'sı cache'i oluyor. Bu yöntemler sadece apk taşıyor benim bildiğim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkürler.. Sony Ericson Xperia Ray.. Tüm uygulamaları taşımasa da bi çoğunu taşımaya yaradı..(Hotmail, twitter, antivirüs, Whatsapp..) Not: Facebook taşınmıyor..

kanunigokhan

Öğrenci
25 Mart 2013
1
0
0
iyidie herkes soru sormus bir tane bile cevap yok sorunsuz yaptım dediginizide tabletde hic birsey ne eklendı ne silindi yada nasıl tasınıyor .. sizin siteye yakısmamıs baska forum sitelerinden alıp kopyalanmıs eksik eksik bilgilerle :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 telefonu olan sakın yüklemesin emeğe saygı ama saygılı olcaz diye telefonumuza da kıyamayız denedım tüm işlemler hatasız bi şekilde tamamlandı fakat telefonda bariz bi yavaşlama hatta home tuşu işlememe gibi bi durum oldu ayrıca ne sd karta tası secenegı geldı ne de yeni yüklenen uygulamalar sd karta yuklenıyo s3 4.1.2 versiyonda sakın denemeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 mini telefonumu usb ara kablosuyla bilgisayara bağladığımda kendi belleğindeki dosyaları açıyor kopyala-taşı yapabiliyorum ama aynı şekilde hafıza kartındaki dosyaları görüyorum ama silme-kopyalama-taşıma işlemi yapamıyorum. Neden olabilir? Sorunun çözümünü bilen varmı?