Uydunet Nedir ve Nasıl Çalışır?

Bu konuyu okuyanlar

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ekli dosyayı görüntüle 7290Uydunet almak istiyorum. Evimde telefon hattı yok. Kablo tv falan da yok. Şimdi gidip abone olduğum zaman telefon hattı mı almam gerekli, yoksa uyduya mı bağlanıp çalışıyor adı gibi? Uyduya bağlanıyorsa nasıl bağlanıyor? Yani kısacası bu uydunet nasıl birşeydir? Sitelerine girdim ama tarifelerden başka açıklayıcı pek birşey bulamadım. Konuyu bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

hostagedown

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence şuanda trdeki en iyi internet servis sağlayıcısı. ne olduğunu sitesinden okursan daha çok bilgi alırsın dostum

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Uydunette telefon hattından ayrı başka bir hat daha bağlanır. Ayrıca Kablomodem'de gereklidir. Kampanyadan yararlandıysan modem zaten bedava gelir. Uydunetin uydu ile alakası yok sadece uydu hizmetide veren Türksat şirketi verdiği için ismi uydunet. Kablo tv istersen ayda 7 tl daha vermen gerekli. Kablo tv'de 50-55 analog kanal var. Teledünya için ise ayda 9,5 tl daha vermen lazım. Teledünya alırsan kablo tv bedava. Teledünyada 100'den fazla dijital kanal var. SD ve HD tipleri var. Teledünya izlemek için teledünya receiveri gerekiyor.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim ama bulunduğum şehirde malesef uydunet hizmeti yokmuş. :crying:

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
eee kardeş burasu Uganda... öle heryerde hizmet yok...

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Uydunet yatırımlarını zamanında yapsaydı şu an adsl diye birşey yoktu. Geç kaldı geç...

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Uydunet, türksat iyi güzelde müdürlerinde iş yok.
İki sokak altımızda uydunet var, beyefendiler bizim sokağa uyduruk bir kablo çekmeye dahi tenezzül etmiyorlar.

vestham

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de bizim buraya bir altyapı yapsalar keşke...