Turkcell Kotasız Sınırsız İnternet

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hsyntnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaptım internetim sınırsız oldu yardımcı olanların hepsine çok teşekkür ederim ayrıca 45 tl'si boşa gider diye korkanlar korkmasın boşa gitmez kesinlikle sizinde olur
Screenshot_20171123-071418.png
aha buda benim internet hızım 45 tl bu hıza hiç bişey

rmzndg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar. Bende wınn wifi var. İçerisindede kontörlü data hattı var. Bu hat içinde bu sınırsız olayını yapabiliyormuyuz?
--- Gönderi Güncellendi ---
*YURTDISI INTERNET* yazıp *2200* yollayın

*AY100MB* yaz *2200* yolla *25 TL*

*YENI 1GB* yaz *2222* yolla *20 TL*
...
Selamlar. Bende wınn wifi var. İçerisindede kontörlü data hattı var. Bu hat içinde bu sınırsız olayını yapabiliyormuyuz?
Yaptım internetim sınırsız oldu yardımcı olanların hepsine çok teşekkür ederim ayrıca 45 tl'si boşa gider diye korkanlar korkmasın boşa gitmez kesinlikle sizinde olurEkli dosyayı görüntüle 30230aha buda benim internet hızım 45 tl bu hıza hiç bişey

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

Kontörlü data hatlarında olmaz normal kontörlü hatlara oluyor. Yurtdışı 100 mb data hatlarına olmuyır çünkü

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

Kontörlü data hatlarında olmaz normal kontörlü hatlara oluyor. Yurtdışı 100 mb data hatlarına olmuyır çünkü

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24

Baddal1498

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Turkcell sınırsız internet
Tum sitelerde anlatımı var para vermeyin.

*YURTDISI INTERNET* yazıp *2200* yollayın

*AY100MB* yaz *2200* yolla *25 TL*

*YENI 1GB* yaz *2222* yolla *20 TL*
Acaba şu anda geçerli mi yeni hat alacam 75 tl burada birde 15 tl yüklü cem
90 lira çöp olmasın vodafone kapatmış abone alımına

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hayırlısı ise bu hafta Turkcelle geçip Vodafone rezaletinden kurtuluyorum anında bu bugu yapacağım. :D
Arkadaşta ve bende S7 onda Türktelekom bende Vodafone var. Onun 4.5G 2 diş bende 3 diş çekiyor o 50 mpbs ben 2.5 mpbs alıyorum Turkcell ile de 50 alırım herhalde

Baddal1498

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayırlısı ise bu hafta Turkcelle geçip Vodafone rezaletinden kurtuluyorum anında bu bugu yapacağım. :D
Arkadaşta ve bende S7 onda Türktelekom bende Vodafone var. Onun 4.5G 2 diş bende 3 diş çekiyor o 50 mpbs ben 2.5 mpbs alıyorum Turkcell ile de 50 alırım herhalde
Turktelekomun varmı bugu?

M

Murat Burç

SDN Okuru

Turktelekomun varmı bugu?
Türkcell'e geçiyorum yalnız ben 90 TL neden çöp olsun ki? Anlayamadım. Turkcell mi kapatmış abone alımına ? Ben direk geçiş yapacağım numara taşıma çünkü Vodafone kalite olarak sıfır.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Türkcell'e geçiyorum yalnız ben 90 TL neden çöp olsun ki? Anlayamadım. Turkcell mi kapatmış abone alımına ? Ben direk geçiş yapacağım numara taşıma çünkü Vodafone kalite olarak sıfır.
neden turknette geçmedin ki?

Baddal1498

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya cevapla yapınca diğer mesajımda alınıyor Murat Burç ya arkadaşım türk telekom da 50mb kullanıyor demiştinizya bende turktelekomdada böyle bir şey varmı diye sorim dedim.
Death Mark bu mobil internet le ilgili .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya cevapla yapınca diğer mesajımda alınıyor Murat Burç ya arkadaşım türk telekom da 50mb kullanıyor demiştinizya bende turktelekomdada böyle bir şey varmı diye sorim dedim.
50 MB kullandığı yok. Hocam 50 megabit hız alıyor.

Baddal1498

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Turktelekomun sınırsız bugu yok o zaman onu sormuştum. :)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Yalnız Bir Telefon paketi için 90 TL verilmemeli evinizde internet yokmu ki böyle bir yatırım yapmya kalkışıyorsunuz

Sen ikili paket mi alıyorsun bu superonline nın Ev interneti yanında ekstradan 6gb mobil internet tarifesiyle 40 TL ye mi satıyor Turkcell
Durum buysa eğer evde falan çok takılmayan birisiysen kullan ama değilsen değmez

Reaksiyon puanı
2,146
İkili paket zannetmişim bu tarifeyi de 50 megabite kadarhız desteği sunuyor olması şaşırttı birde bu sınırsız olması teorisi çok garip
4.5G hızı bölgende ne kadarsa o kadar hızın oluyor işte, 20 de olur 50 de 150 de. Sınırsız olması bir tarife değil, turkcellin bir hatası, aynı hata vodafoneda da vardı düzelttiler.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
4.5G hızı bölgende ne kadarsa o kadar hızın oluyor işte, 20 de olur 50 de 150 de. Sınırsız olması bir tarife değil, turkcellin bir hatası, aynı hata vodafoneda da vardı düzelttiler.

Turkcell de düzeltirmi acaba bence kotayı yeniden getirirler mi ki bir süre sonra Böyle ev interneti falan ikili paket sistemi gibi alan kullancıların mobil paketi falan yeniden sınırsıza çevirirler diye düşünüyorum çünkü bu hata da Turkcell'in başına dert olabilir

Reaksiyon puanı
16,118
hata demeyin şuna kıyağı yurt dışında paket bitip da faturası patlayan öfkeli selocanlara karşı bişey bu...

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
hata demeyin şuna kıyağı yurt dışında paket bitip da faturası patlayan öfkeli selocanlara karşı bişey bu...

Adamlar orda ghps hız alıyor ve aldıkları paket fiyatları aşırı şişirme değil ve aylık gelirleri ile rahat geçinebiliyorlar bizde durum böyle değil işte

Reaksiyon puanı
2,146
Turkcell de düzeltirmi acaba bence kotayı yeniden getirirler mi ki bir süre sonra Böyle ev interneti falan ikili paket sistemi gibi alan kullancıların mobil paketi falan yeniden sınırsıza çevirirler diye düşünüyorum çünkü bu hata da Turkcell'in başına dert olabilir
Kullandığın kadarını kullan işte taahhüt vermiyorsun sonuçta.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Kullandığın kadarını kullan işte taahhüt vermiyorsun sonuçta.

Aylık 45TL bana ağır bir bedel olarak yansıyor maddi durumum fazla iyi olmadığından dolayı şuan 3G kullanıyorum ama normalde makul bir fiyat fazla pahalı değil ben açıkçası 50-60TL olur diye bekliyordum

baran01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam merhaba ben kıbrısta okuyorum net paketleri acayip pahalı.Bu sistem kıbrısta gecerlimi bide tam olarak ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız cok sevinirim.Tesekkurler

rmzndg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar. Ben bu paketi yaptım. Aklıma bişe takıldı. Yurtdışı paketi falan alıyoruz ya bunun için. Ayarlardaki veri dolaşımını etkin hale getirmemiz gerekir mi? Yurtdışında kullanım için veri dolaşımı kısmından bahsediyorum. Paketi Yapan arkadaş varsa ayarlarından bakabilirmi VERİ DOLAŞIMI aktif mi?

osnakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Selamlar. Ben bu paketi yaptım. Aklıma bişe takıldı. Yurtdışı paketi falan alıyoruz ya bunun için. Ayarlardaki veri dolaşımını etkin hale getirmemiz gerekir mi? Yurtdışında kullanım için veri dolaşımı kısmından bahsediyorum. Paketi Yapan arkadaş varsa ayarlarından bakabilirmi VERİ DOLAŞIMI aktif mi?

Arkadaşım takılma veri dolaşımını açmaya. Ben wınn da kullanıyorum. Taktım modeme açtım eve.

Baddal1498

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hala alıma açık mı birde her ay tekrarlanrmı?
yani yeniden yeniden mesaj yolla al tarzı birşey se turkcell kapatır tekrarlanan paketlerse iptal olmaz bende bugün turkcell e geçtimde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar