Turkcell 1 GB Sınırsız İnternet Paketi Aldım ve 3G Çekmiyor.

Bu konuyu okuyanlar

Litityum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet Turkcell in 20 liralık internet paketini aldım ve internetim E(Edge) olarak çekmeye başladı müşteri hizmetlerini aramadım.(Konumla alakalı değil sanırsam önceden H Çekiyordu.) Ve konumu değiştirdim Vodafone H+ Çekiyor. Telefon ayarlarından baktım 3g yi seçtim 3g çekmiyor. Yalnızca acil çağrılar için diyor. Sizce Ne yapmalıyım? He bir de Sabah internet paketi aldım akşama mesaj geldi ilk ay Sınırsız 1GB 10 tl diye :D Bu da ayrı bi şeylik.

1tek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon ayarlarından çift mod açıkmı

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
(Konumla alakalı değil sanırsam önceden H Çekiyordu.) Ve konumu değiştirdim Vodafone H+ Çekiyor.

Burda tam olarak ne demek istedin anlamadım.

Bende Turkcel 3G kullanıyorum Istanbul da H yerine edge ye geçtiğine çok nadir denk geliyorum.
Hızıda fazlası ile tatmin edici.
Hatta dün akşam Bilgisayarıma bağlayıp rapidshare ye upload yapıyordum 110k ile gönderiyordu, yani 1mbit upload hızı vardı aşağı yukarı...

Litityum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burda tam olarak ne demek istedin anlamadım.

Bende Turkcel 3G kullanıyorum Istanbul da H yerine edge ye geçtiğine çok nadir denk geliyorum.
Hızıda fazlası ile tatmin edici.
Hatta dün akşam Bilgisayarıma bağlayıp rapidshare ye upload yapıyordum 110k ile gönderiyordu, yani 1mbit upload hızı vardı aşağı yukarı...
Müşteri hizmetlerini aradım 2-3 defa 3G üyeliğim kapanmış mı neymiş. 2-3 Defa aradıktan sonra hala 3g ye geçmemiştim 2222 ye de mesajlar atmıştım anca Akşamüzeri geçirdi sistem. Bir de 20 tl ye aldıktan sonra Akşama Sınırsız 1 Gb İnternet paketi ilk ay size özel 10 tl diye mesaj geldi :D Yapılır mı bu :p

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Babam kullanıyor benım 3g cekıyo full. Sadece 3g cekmeyen yerlerde edge duser.

Son mesajlar