Ttnet kopma sorunu

raskov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gençler bıktım artık bu internetten adsl ışığı sürekli yanıp sönüyo çağrı merkezini aradığım zaman yok cdyi tekrar yükle fişi çek tak güncelliştirme yaptık oldu filan diyolar ama çözüm yok 2 kez arıza kaydı oluşturdum bana döndüklerinde ışıklarda sorun yoktu haliyle bişey yok dediler ama sürekli kopuyo internet varmıdır bu sorundan muzdarip olan sorun nedir çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim hayır bi gelip baksalar gelmiyolarki arkadaş

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ben de 8 mbite kadar olan tarifeye geçmiştim. Fakat sürekli kopuyordu. E-posta attım, 2 gün sonra sorun çözüldü. Hattım desteklemediği için kopma oluyormuş. Bu yüzden hızımı 4 mbit'e sabitlediler. Şu an kopma olayı falan yok.

enesakan96

Asistan
Reaksiyon puanı
1
gençler bıktım artık bu internetten adsl ışığı sürekli yanıp sönüyo çağrı merkezini aradığım zaman yok cdyi tekrar yükle fişi çek tak güncelliştirme yaptık oldu filan diyolar ama çözüm yok 2 kez arıza kaydı oluşturdum bana döndüklerinde ışıklarda sorun yoktu haliyle bişey yok dediler ama sürekli kopuyo internet varmıdır bu sorundan muzdarip olan sorun nedir çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim hayır bi gelip baksalar gelmiyolarki arkadaş
hattın hızı kaldırmaya bilir hızın kaç mb ne kadar olduğunu bilmiyosan burdan test edebilirsin http://www.speedtest.net/

Link

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Modem arayüzünden hat değerleri ile ilgili bölümü yazabilirmisin?

raskov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hafiften düzeldi problem günde 5 kez falan kopuyo artık güya 54 liralık şu sınırsız paketten kullanıyorum net çok kesilirken 800 kb ile indiriodum ama şimdi düzelince 1.51 mbps hızım
[MENTION=16044]Link[/MENTION] hat değerlerine tam olarak nerden bakıyoruz cahilliğime ver ..:))

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
internet kopmalarının klasik çözümü,hızı düşür kesintisiz bağlan:thumbdown::thumbdown:

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION] burdamısın acaba yardımcı olmanı istediğim bir konu var :(