TTmail-Acaba ttnet'in bundan haberi var mı?

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhaba,
Bugün aylardan sonra ttmail uzantılı mail adresime girmek için ttmail.com adresine girdim. Fakat karşıma şu uyarı çıktı. Anladığım kadarıyla ttmail'in bir güvenlik belgesinin süresi dolmuş ve firefox ile girerken uyarıyor.Sizde de bu uyarıyı veriyor mu? Ve acaba TTnet'in bundan haberi var mı?
52284808.jpg

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Allah aşkına TTnet'in neyi güvenilir ki,mail hizmeti güvenilir olsun ? ...

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Allah aşkına TTnet'in neyi güvenilir ki,mail hizmeti güvenilir olsun ? ...

Ve şu anda gerçekten korkuyorum. TTnetdestek botu buraya yazıp benden ad soyad numara istemesin?

Cbox

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ve şu anda gerçekten korkuyorum. TTnetdestek botu buraya yazıp benden ad soyad numara istemesin?

Hele de Aylık Maaş bordrosu,tc no,bi de TTnet hizmet no isterlerse yandın.Kesin eve gelip 512 kbps net bağlar bide 56 yıl taahhüte mahrum bırakırlar, aylık 256 mb kota ile bir ömür boyu sürünürsün :D :D :D

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
hele de aylık maaş bordrosu,tc no,bi de ttnet hizmet no isterlerse yandın.kesin eve gelip 512 kbps net bağlar bide 56 yıl taahhüte mahrum bırakırlar, aylık 256 mb kota ile bir ömür boyu sürünürsün :d :d :d

:d :d :d

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hele de Aylık Maaş bordrosu,tc no,bi de TTnet hizmet no isterlerse yandın.Kesin eve gelip 512 kbps net bağlar bide 56 yıl taahhüte mahrum bırakırlar, aylık 256 mb kota ile bir ömür boyu sürünürsün :D :D :D

Esprine hayranım züper ya..:D:D:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çalışmıyan bir servisleri var canları istediğinde kesiyorlar şimdide mail adresime spam geliyormuş diye kapatıldığını söylediler spam gelmesi bitince meil hesabını açacaklarını söylediler yani çalışmıyor çünki ttmailin bir güvenlik sisremi olmadığı için çareyi ttmail kullanıcılarıyla çözmeye çalışıyor aç kapa artema