Tik Tok Izliyormusunuz

Bu konuyu okuyanlar

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
evet bi merak edip indirdim kendimi tutamadım bundan önce en iyisi hiç bakmayım dedim ama insanoğlu işte tutamadım kendimi :D
yani tiktok izlemekten daha kötüsü tiktok videosu çekmektir çünkü hiç hayırlı şeyler barındırmıyor
öteki taraf umurlarında değil yani çok kötü bi durum. keşke ne tiktok olsaydı bende onlara baksaydım öyle kötü yani
ben dayanamadım baktımm :( sakın siz bakmayın
ve çoğu şey toplum kurallarına (ya da topluluk mu herneyse) uyuşmuyor ve çoğu şey cinsel içerikli ve çoğu kişiyi günaha sürüklüyor ve tabi insanoğlu istemedende olsa buna meraklı olduğu için günah işlemesi kolay oluyor
benden tavsiye ne kullanın ne de kullandıttırın !

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Reels e düşerse izlerim. Güzel seyler var;

Son düzenleme:

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059

Daha önce 1. hakkında konuştuğumuzu hatırlıyorum. 2. çok zekice ama.
evet bi merak edip indirdim kendimi tutamadım bundan önce en iyisi hiç bakmayım dedim ama insanoğlu işte tutamadım kendimi :D
yani tiktok izlemekten daha kötüsü tiktok videosu çekmektir çünkü hiç hayırlı şeyler barındırmıyor
öteki taraf umurlarında değil yani çok kötü bi durum. keşke ne tiktok olsaydı bende onlara baksaydım öyle kötü yani
ben dayanamadım baktımm :( sakın siz bakmayın
ve çoğu şey toplum kurallarına (ya da topluluk mu herneyse) uyuşmuyor ve çoğu şey cinsel içerikli ve çoğu kişiyi günaha sürüklüyor ve tabi insanoğlu istemedende olsa buna meraklı olduğu için günah işlemesi kolay oluyor
benden tavsiye ne kullanın ne de kullandıttırın !
Birde tüm videolara 3. şahıs bakış açısı ile bakmak lazım. Düşün annesi kapıdan içeri giriyor, ne hissederdi acaba? ?

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974

2.video kadar saçma bir şey yok.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Youtube hikayeler veya instagram reels den farkı yok gibi geldi....

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
ben tik tok izlemiyorum tik tok çu lara gıcık kapıyorum ve tik tok güzel diyil karşınıza kötü şey cıkabilir o yüzden çoçukların izlememesi gerekiyor benimde karşıma çok deyşik bir şey çık mıştı tik to k çok kötü bir uygulama o yüzden kulanmayın bence. :)
İzlemiyorum youtube daha güzel

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
@KaTaRaN, zaten artık oralarda da TikTok videoları var. TikTok gündem gibi hesaplar açıp video atıyorlar. Artık her taraf TikTok oldu. Ama gerçekten arada güzel şeylerde çıkıyor. Örnek:

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Bir ay önce yabancıların içeriklerine bakmak için indirdim. Kısa After Effects pratik videolarından Photoshop edit taktiklerine, gerçekten komik mizahi içeriklerden deney videolarına kadar sürü sürü kaliteli içerik buldum. Silme nedenim ise TikTok Türkiye oldu. O yabancı içerikleri görmek için Türk içeriklerine "İlgimi çekmiyor" demeniz gerekiyor. Her uygulamayı ilk açışımda saçma salak Türk içerikleri sunmaya başlıyor. Uygulamaya 8. girişimde 5 dakika ilgimi çekmiyor ilgimi çekmiyor ilgimi çekmiyor devam ettim ama içerikler durmadı. Dedim çekilmez bu çile sildim. Keşke Türkleri Türk sunucuda tutmasa. :/

Son düzenleme:

95403

İnsanımsı bir bot
Reaksiyon puanı
208
İzleyen birisine mi benziyorum?

kafkasli1

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Cringe kelimesinin vücut bulmuş hali. Hiç mi utanmiyorlar abi ben utanıyorum görünce.

Reaksiyon puanı
686
ben tik tok izlemiyorum tik tok çu lara gıcık kapıyorum ve tik tok güzel diyil karşınıza kötü şey cıkabilir o yüzden çoçukların izlememesi gerekiyor benimde karşıma çok deyşik bir şey çık mıştı tik to k çok kötü bir uygulama o yüzden kulanmayın bence. :)
Sadece bunlar için

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210502-223122_TikTok.jpg
    Screenshot_20210502-223122_TikTok.jpg
    72.8 KB · Görüntüleme: 83

Code015

Asistan
Reaksiyon puanı
278
Ya abi gidiceksin indiriceksin douyin bir de tiktok bölgeni çin-rusya-amerika yapacaksın en iyi platform tartışmaya kapalı.

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
1620040767055.png

bunlar çok güzel oluyor izliyorum nedensiz yere gülüyorum
adam san andreas yazacağına hep samandras yazıyo gülesim geliyo

Son düzenleme:

Heinz

Asistan
Reaksiyon puanı
142
Ülkenin %7 lik elit kesimindenim

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Önceden sadece csgo videoları için kullanıyordum. Çünkü bayağı iyi oyuncular vardı onlardan şarkı filan alıp edit yapıyorum. 2K'lık hesabım var ama dediğim gibi sadece favorilerimden şarkı alıyorum sonra siliyorum.

wdafefafddwfw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
arkadaşım vardı çok sevmezdim sonra tiktok kullanınca ne nefret etmeye başladım ondan

yazilimciemica

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sonuçta bir sosyal ağ ve videoya yönelmiş kaliteli içerikler artıkça herkes yavaş yavaş kayacaktır bu tarafa içerikçiler iyi işler yaptıkça popüleritesi artacak. Tiktok maddi olarak da üreticileri desteklediğinden hızla artacaktır. İlk çıkan sosyal ağlara bir şekil de herkes gıcık oluyor sonra yavaş yavaş giriş yapılıyor

Abel Tesfaye

Star Platinum: THE WORLD
Reaksiyon puanı
127
tiktok severim ve kullanırım. yanlış anlamayın ama türk fenomenlerin cringe videolarını izleyecek kadar düşmedim. asla izlemem onları. onun dışında eğlenceli vakit geçirmelik bir uygulama.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Tik Tok Hiç Sevmiyorum.