Tik Tok Izliyormusunuz

Bu konuyu okuyanlar

lisa müge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
ben tik tok izlemiyorum tik tok çu lara gıcık kapıyorum ve tik tok güzel diyil karşınıza kötü şey cıkabilir o yüzden çoçukların izlememesi gerekiyor benimde karşıma çok deyşik bir şey çık mıştı tik to k çok kötü bir uygulama o yüzden kulanmayın bence. :)

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
ben tik tok izlemiyorum tik tok çu lara gıcık kapıyorum ve tik tok güzel diyil karşınıza kötü şey cıkabilir o yüzden çoçukların izlememesi gerekiyor benimde karşıma çok deyşik bir şey çık mıştı tik to k çok kötü bir uygulama o yüzden kulanmayın bence. :)
Günümün 10 saatini TikTokta Geçiriyorum Mükemmel bir uygulama (!)

@lisa müge, ironi yapıyorum yanlış anlamayın :)

lisa müge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
ama ben sevmiyorum ya birazcıkta gililiklerimizi çalabilir ve sapıkarda bakabiliyor ^,^

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Ben ilk çıktığından belli gıcık kapmistim o uygulamaya halada sevmiyorum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Seyretmem ben. Ama o uygulama suçlu değil, asıl gereksiz ve boş videolar çeken insanlar suçlu. Onlar yüzünden uygulamada kötüleniyor. Ama o kadar çok boş video olunca haklılarda bence.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
YouTube Shorts'da birsürü TikTok videosu var. Arada girip bakıyorum. Genelde fizikli bir ekrek ya da güzel bir kız oluyor, aşırı kötü RolePlay, saçma saçma kurgular var zaten. Arada yetenekli insanlar da çıkıyor ama bunlar genelde yabancı. Gansta özentisi bir kısım var, kendini birşey sanıp öbür platformlardaki insanlara sallayanlar var. Tabi en büyük kısım cinsel içerikli videolar oluyor. Shorts'da hiç görmedim ama TikTok'da var biliyorum. Topluluk kuralları uygulanmıyor ve gizlilik sıfır. Kullanmayın kullandırtmayın. Twitch'i de aynı sebepten bırakacağım gibi gözüküyor. ?

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Seyretmem ben. Ama o uygulama suçlu değil, asıl gereksiz ve boş videolar çeken insanlar suçlu. Onlar yüzünden uygulamada kötüleniyor. Ama o kadar çok boş video olunca haklılarda bence.
Kısaca: Sorun TikTok'ta değil, TikTok'un bilinçsiz ve yanlış kullanımında.
-Kamu Spotu :D

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
sl1u21kmauv61.png

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
@KaTaRaN, Geçmiş olsun. Sizi de kaybettik. Onun yerine dışarı çık ve deliler gibi bağır daha iyi. ?
Oğlum bu nasıl bişi. Elimi verdim kolumu kaptırdım. Forumdan çıkıp izlemeye başladım hala izliyorum. İlginç şekilde daha çok izlemek istiyorum. Çok saçma şeylerde var sokakta karşılaşmayacağım şekilde fiziklerde... Ama genelde hep bir gönderme var. Eskiden facede özlü sözlü kaf sokma paylaşımlarının yerini videolar almış gibi geldi

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
İzlemiyorum, izlemem de . Şimdi temel olarak platform olarak güzel. Yanlış anlamayın yani uygulamanın bir sorunu yok düzgün çalışıyor. Ama bir kitlesi var türkiyenin. Tiktoğu berbat eden şey de o. Yabancılar düzgün içerikler yapıyor onlarda da bizim gibi beyinsizler var ama onlar bazen kaliteli içerik üretiyorlar. Bizimkiler de durur mu hemen çalıyorlar. Tiktokta tipine bakarlar güzel misin çirkin misin. Güzelsen 1 haftada hayırlı olsun 100k. İnsanların iyi veya kötü olup olmadıklarına bakmıyorlar. Bide onurunu satıp kadınlığını kullananlar var. Bir de bunların Simpleri arkasında yobaz bir kitle var. Sürekli kadın arayan ağzı sulu tipler. Ama bunlar amca değiller. Bir o kadar simp varsa bir o kadarda kaslarını gösterip ünlü olanlar var. Cellat36 fanları gibi 12 yaş altı kitleden oluşan bu kişiye baba diyen babasından daha çok seven ergen kızlar ergenliğe daha girmemiş kızlar da var. Kısaca tamamen çöp bir ortam.

Reaksiyon puanı
2,554
Sadece youtube kullanıyorum uzun zamandır kafa rahat titktok videolarını WhatsApp durumda paylaşan kişilerin de hikayesini sona alıyorum.Tiktok hiç yüklemedim merak bile etmedim çünkü kullanıp da normal olan birine daha denk gelemedim çevremde Facebook'ta bir yabancı kız vardı o çekiyordu güzel dans ediyordu kendine has stili ile ama çoktandır Facebook hesabımı da sildiğim için hiç görmüyorum.