technopat vs shiftdelete vs donanım arşivi

technopat vs shiftdelete vs donanım arşivi

• shiftdelete

Kullanılan: 0 0.0%
  • technopat

Kullanılan: 0 0.0%
  • donanım arşivi

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
279
yazdıklarımı ister okuyum ister okumayın ama lütfen oy kullanın :D

selamlar geçen bu anketi donanım arşivinde paylaşmıştım sonuçlar gerçeği yansıtmayacağı için 3 forumdada anket yapayım dedim sıra burada sizce hangisi?

ben ufaktan kendi düşüncelerimi anlatmak istiyorum technopat kuralları ceza değil idam desek doğru olur 1 nokta koymadık diye insan 1 ay ban yermi ya?
shiftdelete bence cezalarda en iyi yer donanım arşivi ise ortada kalıyor ama şunuda demek istiyorum donanım arşivinde troll olmayan bir konudan troll diye 2 hafta ban yedim

kullanıcılara gelirsek donanım arşivi ve shiftdelete bence en güzel yer insanlar sıcakkanlı samimi iyi insanlar technopat ise şımarık kendini elit sanan halbuki bu 2 forumla hemen hemen aynı yaş aralığına sahip diyebilirim burada en sevdiğim yer shiftdelete ve donanım arşivi forumların kendisine bakarsak ise technopat en pratik forum olmuş bence açmak istediğin konuyu bulmak kolay donanım arşivide kolay ama shiftdelete bence çok geri kalmış
kendi düşüncem: abicim hem futbol konusu var hemde takımların konuları var tek futbol deyin yeter 3-5 konu açılmış bölümler var öyle boş boş duruyor lütfen kapatın ve biraz daha pratikleştirin

sonuç: bence donanım arşivi en iyi diyebilirim ama burasıda çok güzel bu arada technopatta bu soruyu başka biri paylaşırsa sevinirim sanırım birkaç ay banlıyım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...