Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
kız imamhatip o zaman
ğ
Usain ab kızma
Profildeki yakışıklı bi yerlerden gözümü ısırıyo. Sanki bi yerden ...... tanıyormuşum gibi
Aaaaaa aaaa aaaaaa aaaa Ayıp değil mi koskoca adamı soyup soğana çevirdiniz?

Bu kadarı da yeter abi beeee Kiyafetlerini geri verin

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Profildeki yakışıklı bi yerlerden gözümü ısırıyo. Sanki bi yerden ...... tanıyormuşum gibi
Aaaaaa aaaa aaaaaa aaaa Ayıp değil mi koskoca adamı soyup soğana çevirdiniz?

Bu kadarı da yeter abi beeee Kiyafetlerini geri verin
böyle daha hawli abi
hatta mitingleri de böyle yapsın

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
Dandik mühendisliği okumayacaz herhalde. ;)

Milletin ağız kokusuyla uğraşamayacam. Azerbaycandan gelip burada oku istersen. :D
Aman ne mühendislikmiş. Her mühendis kendisinin özel olduğunu sanar.

Bu arada eğer ağızdan koku geliyorsa ve tedavi edilemiyorsa o koku mideden geliyordur. Ağızdan değil.

İç organ doktoruna görünmelerinde fayda var.
Hastalara Uzman Kılman Hoca Topbaşı hocamıza görünmesini tavsiye ederim.
Doğal üsullerle tedavi edecektir.
Tedavi edemezse de sakız önermekle sorunu halledir.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Aman ne mühendislikmiş. Her mühendis kendisinin özel olduğunu sanar.

Bu arada eğer ağızdan koku geliyorsa ve tedavi edilemiyorsa o koku mideden geliyordur. Ağızdan değil.

İç organ doktoruna görünmelerinde fayda var.
Hastalara Uzman Kılman Hoca Topbaşı hocamıza görünmesini tavsiye ederim.
Doğal üsullerle tedavi edecektir.
Tedavi edemezse de sakız önermekle sorunu halledir.
Aw çokbilmişi

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Battlefield 4 için eklenti paketi ücretsiz olmuş. Bir eklenti paketi için konu açmaya gerek yok diye buraya yazayım dedim.
19 Ağustos saat 20:00'e kadar geçerli.

Son düzenleme:

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Benim açmış olduğum Söyle Rahatla isimli konu kime battı da V.2 diye bi kılıf uydurularak kapatıldı? Savunacak kimsesi kalmadığını mı zannettiniz? Ben buradayım! Neredeyse site açıldığı zamandan beri buradaydım ve şimdi ki ''yönetici'' arkadaşlardan hoşlanmasam da Hakkı'yı eskisi gibi sevemesem de buradayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şurada siteye gelmişim kendi açtığım Söyle Rahatla isimli konuma; Berkin Bozdoğan ile ilgili duygularımı düşüncelerimi yazacaktım, yakınlarına baş sağlığı dileyecektim ama SDN'nin içten çürümüş mekanizması beni yine şaşırtmadı ve açtığım konunun aptal bi gerekçe ile kapatılmış olduğunu gördüm!
Bana battı! :) Yani sizi her ne kadar tanımasam da sırf size kıllık olsun diye o konuyu görevime devam ettiğim sürede kapatmak istedim. Kim bilir belki seneye biri de bana kıllık olsun diye V.3 der. :) Neden üzerinize alındınız bilemiyorum lakin bazen bir şeylere yapılacak değişiklik ilgi çeker ki öyle olmuşa benziyor. Konu açıldığından bu yana açılan 219. sayfada bu konuyu konuşuyoruz. Halkan ile beni kıyaslamazsanız inanın daha çok memnun olurum.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bana battı! :) Yani sizi her ne kadar tanımasam da sırf size kıllık olsun diye o konuyu görevime devam ettiğim sürede kapatmak istedim. Kim bilir belki seneye biri de bana kıllık olsun diye V.3 der. :) Neden üzerinize alındınız bilemiyorum lakin bazen bir şeylere yapılacak değişiklik ilgi çeker ki öyle olmuşa benziyor. Konu açıldığından bu yana açılan 219. sayfada bu konuyu konuşuyoruz. Halkan ile beni kıyaslamazsanız inanın daha çok memnun olurum.
Evet dediklerinizde haklısınız bence. Bir de affedersiniz karışmak gibi olmasın ama sadece internette olan bir forumdaki konu kapatılmış. Bunu abartıp aşırı tepki niye vermiş ki? Sanki insanlara yardım eden bir yeri veya doğayı koruyan bir yeri kapattılar. Hem de yazacağını bu konuya da yazabilir. Bir konu kapandı diye bu kadar da saçmalanmaz ki. Tekrar diyorum sadece bir konu. Ona zararı olacak bir şey yok ki. Sanki düşmanlık var. Sakin olup iyi ve mantıklı düşünmek önemli. ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
Piştik be havaya bak.

Ya sobanın gazı açık kalmış. Hey yukarılardan birisi el atsın kiliti kıssın. Ay sonu fatura çok gelicek benden söylemesi.

Sonra kışta yakmaya gaz bulamazsınız.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Benim açmış olduğum Söyle Rahatla isimli konu kime battı da V.2 diye bi kılıf uydurularak kapatıldı? Savunacak kimsesi kalmadığını mı zannettiniz? Ben buradayım! Neredeyse site açıldığı zamandan beri buradaydım ve şimdi ki ''yönetici'' arkadaşlardan hoşlanmasam da Hakkı'yı eskisi gibi sevemesem de buradayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şurada siteye gelmişim kendi açtığım Söyle Rahatla isimli konuma; Berkin Bozdoğan ile ilgili duygularımı düşüncelerimi yazacaktım, yakınlarına baş sağlığı dileyecektim ama SDN'nin içten çürümüş mekanizması beni yine şaşırtmadı ve açtığım konunun aptal bi gerekçe ile kapatılmış olduğunu gördüm!
Bıraktığınız SDN öyle kalmadı hocam.
Konunuzun kapanmasına dair hiçbir gerekçe yok.

İşte bu kabalık oluyor. Eski yıllardan bir sürü konu var iken hala aktif olabilecek konuya dokunmanız hiç hoş değil.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
@Death Mark sözlerinizde belki haklı olabilirsiniz lakin bu durumun 220 sayfa sonra aklınıza gelmiş olsa şaşırtıcı. İlk sayfaları okursanız yeni konunun yarattığı etkinin farkına varabilirsiniz. Dönemimde yaptığım bir hareket, ben üzüntü duymuyorum. Her yönetim bir şeyler yapıyor. Yeni yönetim benim ilmek ilmek her kategoriye açtığım konuyu kaldırdı diye hiç söz söyledim mi? Sanırım yoğurdu farklı yiyoruz.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
@Death Mark sözlerinizde belki haklı olabilirsiniz lakin bu durumun 220 sayfa sonra aklınıza gelmiş olsa şaşırtıcı. İlk sayfaları okursanız yeni konunun yarattığı etkinin farkına varabilirsiniz. Dönemimde yaptığım bir hareket, ben üzüntü duymuyorum. Her yönetim bir şeyler yapıyor. Yeni yönetim benim ilmek ilmek her kategoriye açtığım konuyu kaldırdı diye hiç söz söyledim mi? Sanırım yoğurdu farklı yiyoruz.
Açıkçası görmezden geliyordum. Bugün konu sahibine yazdığınız cevabı görünce bende cevap vermek istedim.
Yönetimin yaptığı yanlışları zaten kimse söz geçiremiyor. Orası ayrı bir hikaye fakat benim de mesajlarım silindi. Bir çok nedenle haksızlığa uğradım ve yeterli ilgiyi göremediğim için bir çok problem yaşadım ve hiçbirinde geri adım atmadım. Sizin yaşadığınız emek haksızlığını başkasına yansıtmak zorunda değilsiniz.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
bence ağır ceza mahkemesinde yargılanmalısın