S繹yle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Dekan
Emektar
Kat覺l覺m
17 May 2018
Reaksiyon puan覺
15,085
Puanlar覺
113
Ya
19
Az kalm覺

MrtAltg

Dekan
Emektar
Kat覺l覺m
22 ub 2007
Reaksiyon puan覺
11,948
Puanlar覺
113
Evet azaltt覺m ama var halen

Dora

Dekan
Emektar
Kat覺l覺m
26 Ocak 2018
Reaksiyon puan覺
9,738
Puanlar覺
113
Ya
28
Benim a癟m覺 olduum S繹yle Rahatla isimli konu kime batt覺 da V.2 diye bi k覺l覺f uydurularak kapat覺ld覺? Savunacak kimsesi kalmad覺覺n覺 m覺 zannettiniz? Ben buraday覺m! Neredeyse site a癟覺ld覺覺 zamandan beri buradayd覺m ve imdi ki ''y繹netici'' arkadalardan holanmasam da Hakk覺'y覺 eskisi gibi sevemesem de buraday覺m.
Mesaj otomatik birletirildi:

urada siteye gelmiim kendi a癟t覺覺m S繹yle Rahatla isimli konuma; Berkin Bozdoan ile ilgili duygular覺m覺 d羹羹ncelerimi yazacakt覺m, yak覺nlar覺na ba sal覺覺 dileyecektim ama SDN'nin i癟ten 癟羹r羹m羹 mekanizmas覺 beni yine a覺rtmad覺 ve a癟t覺覺m konunun aptal bi gerek癟e ile kapat覺lm覺 olduunu g繹rd羹m!
Bana batt覺! :) Yani sizi her ne kadar tan覺masam da s覺rf size k覺ll覺k olsun diye o konuyu g繹revime devam ettiim s羹rede kapatmak istedim. Kim bilir belki seneye biri de bana k覺ll覺k olsun diye V.3 der. :) Neden 羹zerinize al覺nd覺n覺z bilemiyorum lakin bazen bir eylere yap覺lacak deiiklik ilgi 癟eker ki 繹yle olmua benziyor. Konu a癟覺ld覺覺ndan bu yana a癟覺lan 219. sayfada bu konuyu konuuyoruz. Halkan ile beni k覺yaslamazsan覺z inan覺n daha 癟ok memnun olurum.

Kat覺l覺m
22 ub 2019
Reaksiyon puan覺
12,338
Puanlar覺
113
Bana batt覺! :) Yani sizi her ne kadar tan覺masam da s覺rf size k覺ll覺k olsun diye o konuyu g繹revime devam ettiim s羹rede kapatmak istedim. Kim bilir belki seneye biri de bana k覺ll覺k olsun diye V.3 der. :) Neden 羹zerinize al覺nd覺n覺z bilemiyorum lakin bazen bir eylere yap覺lacak deiiklik ilgi 癟eker ki 繹yle olmua benziyor. Konu a癟覺ld覺覺ndan bu yana a癟覺lan 219. sayfada bu konuyu konuuyoruz. Halkan ile beni k覺yaslamazsan覺z inan覺n daha 癟ok memnun olurum.
Evet dediklerinizde hakl覺s覺n覺z bence. Bir de affedersiniz kar覺mak gibi olmas覺n ama sadece internette olan bir forumdaki konu kapat覺lm覺. Bunu abart覺p a覺r覺 tepki niye vermi ki? Sanki insanlara yard覺m eden bir yeri veya doay覺 koruyan bir yeri kapatt覺lar. Hem de yazaca覺n覺 bu konuya da yazabilir. Bir konu kapand覺 diye bu kadar da sa癟malanmaz ki. Tekrar diyorum sadece bir konu. Ona zarar覺 olacak bir ey yok ki. Sanki d羹manl覺k var. Sakin olup iyi ve mant覺kl覺 d羹羹nmek 繹nemli.

_Zaur_

Rekt繹r
Kat覺l覺m
17 Kas 2017
Reaksiyon puan覺
19,920
Puanlar覺
113
Ya
28
Pitik be havaya bak.

Ya soban覺n gaz覺 a癟覺k kalm覺. Hey yukar覺lardan birisi el ats覺n kiliti k覺ss覺n. Ay sonu fatura 癟ok gelicek benden s繹ylemesi.

Sonra k覺ta yakmaya gaz bulamazs覺n覺z.

Death Mark

Guru
Emektar
Kat覺l覺m
16 Ocak 2017
Reaksiyon puan覺
15,366
Puanlar覺
113
Benim a癟m覺 olduum S繹yle Rahatla isimli konu kime batt覺 da V.2 diye bi k覺l覺f uydurularak kapat覺ld覺? Savunacak kimsesi kalmad覺覺n覺 m覺 zannettiniz? Ben buraday覺m! Neredeyse site a癟覺ld覺覺 zamandan beri buradayd覺m ve imdi ki ''y繹netici'' arkadalardan holanmasam da Hakk覺'y覺 eskisi gibi sevemesem de buraday覺m.

urada siteye gelmiim kendi a癟t覺覺m S繹yle Rahatla isimli konuma; Berkin Bozdoan ile ilgili duygular覺m覺 d羹羹ncelerimi yazacakt覺m, yak覺nlar覺na ba sal覺覺 dileyecektim ama SDN'nin i癟ten 癟羹r羹m羹 mekanizmas覺 beni yine a覺rtmad覺 ve a癟t覺覺m konunun aptal bi gerek癟e ile kapat覺lm覺 olduunu g繹rd羹m!
B覺rakt覺覺n覺z SDN 繹yle kalmad覺 hocam.
Konunuzun kapanmas覺na dair hi癟bir gerek癟e yok.

襤te bu kabal覺k oluyor. Eski y覺llardan bir s羹r羹 konu var iken hala aktif olabilecek konuya dokunman覺z hi癟 ho deil.

Dora

Dekan
Emektar
Kat覺l覺m
26 Ocak 2018
Reaksiyon puan覺
9,738
Puanlar覺
113
Ya
28
@Death Mark s繹zlerinizde belki hakl覺 olabilirsiniz lakin bu durumun 220 sayfa sonra akl覺n覺za gelmi olsa a覺rt覺c覺. 襤lk sayfalar覺 okursan覺z yeni konunun yaratt覺覺 etkinin fark覺na varabilirsiniz. D繹nemimde yapt覺覺m bir hareket, ben 羹z羹nt羹 duymuyorum. Her y繹netim bir eyler yap覺yor. Yeni y繹netim benim ilmek ilmek her kategoriye a癟t覺覺m konuyu kald覺rd覺 diye hi癟 s繹z s繹yledim mi? San覺r覺m yourdu farkl覺 yiyoruz.

Death Mark

Guru
Emektar
Kat覺l覺m
16 Ocak 2017
Reaksiyon puan覺
15,366
Puanlar覺
113
@Death Mark s繹zlerinizde belki hakl覺 olabilirsiniz lakin bu durumun 220 sayfa sonra akl覺n覺za gelmi olsa a覺rt覺c覺. 襤lk sayfalar覺 okursan覺z yeni konunun yaratt覺覺 etkinin fark覺na varabilirsiniz. D繹nemimde yapt覺覺m bir hareket, ben 羹z羹nt羹 duymuyorum. Her y繹netim bir eyler yap覺yor. Yeni y繹netim benim ilmek ilmek her kategoriye a癟t覺覺m konuyu kald覺rd覺 diye hi癟 s繹z s繹yledim mi? San覺r覺m yourdu farkl覺 yiyoruz.
A癟覺k癟as覺 g繹rmezden geliyordum. Bug羹n konu sahibine yazd覺覺n覺z cevab覺 g繹r羹nce bende cevap vermek istedim.
Y繹netimin yapt覺覺 yanl覺lar覺 zaten kimse s繹z ge癟iremiyor. Oras覺 ayr覺 bir hikaye fakat benim de mesajlar覺m silindi. Bir 癟ok nedenle haks覺zl覺a urad覺m ve yeterli ilgiyi g繹remediim i癟in bir 癟ok problem yaad覺m ve hi癟birinde geri ad覺m atmad覺m. Sizin yaad覺覺n覺z emek haks覺zl覺覺n覺 bakas覺na yans覺tmak zorunda deilsiniz.

KamtariR

Profes繹r
Kat覺l覺m
2 Nis 2019
Reaksiyon puan覺
2,651
Puanlar覺
113
bence a覺r ceza mahkemesinde yarg覺lanmal覺s覺n

CoderxL

Profes繹r
Kat覺l覺m
15 Kas 2010
繹z羹mler
1
Reaksiyon puan覺
1,102
Puanlar覺
113
Bubi tuza覺na d繹nd羹 羹lkem! Ya h覺zl覺 tren katliam覺nda 繹l羹yoruz, Ya devrilen otob羹ste, Ya depremde, Ya yang覺nda, Ya selde, Ya bakas覺n覺n sava覺nda ehit olarak, Ya da 羹lkesini korumaktan aciz bir m羹lteci taraf覺ndan b覺癟aklanarak! B覺rak覺n da ecelimizle 繹lelim!

Craigdiizzeer

Do癟ent
Kat覺l覺m
19 Au 2020
Reaksiyon puan覺
970
Puanlar覺
93
Ya
22
Eskilerden kimler var? Ve kimleri kaybettik.. C羹mleten Esselamu Aleyk羹m

CoderxL

Profes繹r
Kat覺l覺m
15 Kas 2010
繹z羹mler
1
Reaksiyon puan覺
1,102
Puanlar覺
113
Sal覺k Bakan覺 Koca: Son 3 y覺lda 61 milyon kii sinir ilac覺, 12.3 milyon kii de antidepresan kulland覺. Milleti delirttiniz be... YETER..

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Kat覺l覺m
3 ub 2018
繹z羹mler
3
Reaksiyon puan覺
9,000
Puanlar覺
113
T羹rk癟e dersi zar zor ge癟iliyor diye tahmin ediyorum veya daha vahimi eitim yetersiz.

Kat覺l覺m
22 ub 2019
Reaksiyon puan覺
12,338
Puanlar覺
113
Niye insanlar bunu yap覺yor? Konuya yard覺m edeceklerine birbirlerine laf etme, hakaret etme veya dalga ge癟meye 癟al覺覺yor baz覺 insanlar. Konu neyse ona g繹re cevap verin. Bo verin bir kii yazs覺n kendi kendine. Raporlars覺n覺z olur biter. Sonra konuya yard覺m etmek yerine kendi aralar覺nda tart覺覺yorlar. Bir de onlar y羹z羹nden konu kilitleniyor.

Son d羹zenleme:

Craigdiizzeer

Do癟ent
Kat覺l覺m
19 Au 2020
Reaksiyon puan覺
970
Puanlar覺
93
Ya
22
Uyku da tutmuyor.
images (2).jpeg

襤yi geceler ak覺m

Kat覺l覺m
22 ub 2019
Reaksiyon puan覺
12,338
Puanlar覺
113
Kazan癟 ama癟l覺 k覺salt覺lm覺 link paylaanlardan nefret ediyorum. Belki vir羹sl羹de olabilirler. Baz覺 insanlar bilmeden t覺klayabilirler, Allah korusun. Yard覺m etmek yerine o linkleri payla覺yorlar. Mesela una t覺klay覺n, sorunun 癟繹z羹m羹 orada yaz覺yor gibi. Ben bir g羹zel t覺klayaca覺m onlara... Neyse imdi az覺m覺z覺 bozmayal覺m.
Bir de k覺salt覺lm覺 linki savunmakta sa癟ma. Hi癟 kimseye faydas覺 yok. Mesela o kural olmasa imdi forumun her yeri o linklerle dolard覺. Tabii ki o eyleri paylaanlar覺 durduracak bir ey deil. Hep ayn覺 eyi payla覺p duruyorlar. Bir kii kendi kendine k覺salt覺lm覺 linkleri savunuyordu o da banlam覺 san覺r覺m.
Kazan癟 ama癟l覺 k覺salt覺lm覺 link paylaan覺 g繹r羹nce hemen raporluyorum. Siz de 繹yle yap覺n.

Kat覺l覺m
29 May 2020
Reaksiyon puan覺
448
Puanlar覺
63
Ya
19
Kazan癟 ama癟l覺 k覺salt覺lm覺 link paylaanlardan nefret ediyorum. Belki vir羹sl羹de olabilirler. Baz覺 insanlar bilmeden t覺klayabilirler, Allah korusun. Yard覺m etmek yerine o linkleri payla覺yorlar. Mesela una t覺klay覺n, sorunun 癟繹z羹m羹 orada yaz覺yor gibi. Ben bir g羹zel t覺klayaca覺m onlara... Neyse imdi az覺m覺z覺 bozmayal覺m.
Bir de k覺salt覺lm覺 linki savunmakta sa癟ma. Hi癟 kimseye faydas覺 yok. Mesela o kural olmasa imdi forumun her yeri o linklerle dolard覺. Tabii ki o eyleri paylaanlar覺 durduracak bir ey deil. Hep ayn覺 eyi payla覺p duruyorlar. Bir kii kendi kendine k覺salt覺lm覺 linkleri savunuyordu o da banlam覺 san覺r覺m.
Kazan癟 ama癟l覺 k覺salt覺lm覺 link paylaan覺 g繹r羹nce hemen raporluyorum. Siz de 繹yle yap覺n.
Bu forumda sanal dilencilik olarak kullan覺l覺yor.

Son d羹zenleme:

Son mesajlar

st