Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,664
Pamukkale Travertenleri: Sadece ülkemizin değil, dünyanın en güzel yerlerinden birisi

warkortali

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
178
Benim açmış olduğum Söyle Rahatla isimli konu kime battı da V.2 diye bi kılıf uydurularak kapatıldı? Savunacak kimsesi kalmadığını mı zannettiniz? Ben buradayım! Neredeyse site açıldığı zamandan beri buradaydım ve şimdi ki ''yönetici'' arkadaşlardan hoşlanmasam da Hakkı'yı eskisi gibi sevemesem de buradayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şurada siteye gelmişim kendi açtığım Söyle Rahatla isimli konuma; Berkin Bozdoğan ile ilgili duygularımı düşüncelerimi yazacaktım, yakınlarına baş sağlığı dileyecektim ama SDN'nin içten çürümüş mekanizması beni yine şaşırtmadı ve açtığım konunun aptal bi gerekçe ile kapatılmış olduğunu gördüm!

Fakehero

366. Gün
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
5,236
Benim açmış olduğum Söyle Rahatla isimli konu kime battı da V.2 diye bi kılıf uydurularak kapatıldı? Savunacak kimsesi kalmadığını mı zannettiniz? Ben buradayım! Neredeyse site açıldığı zamandan beri buradaydım ve şimdi ki ''yönetici'' arkadaşlardan hoşlanmasam da Hakkı'yı eskisi gibi sevemesem de buradayım.

Şurada siteye gelmişim kendi açtığım Söyle Rahatla isimli konuma; Berkin Bozdoğan ile ilgili duygularımı düşüncelerimi yazacaktım, yakınlarına baş sağlığı dileyecektim ama SDN'nin içten çürümüş mekanizması beni yine şaşırtmadı ve açtığım konunun aptal bi gerekçe ile kapatılmış olduğunu gördüm!
Konunuzu eski supermoderatörlerden olan Dora kapatmış. Onun olduğu dönemde yönetimde olmadığım için neden kapatıldığını bilmiyorum. Bizden hoşlanmak ya da bizi sevmek zorunda değilsiniz. Aynı şekilde bizde sizden hoşlanmak veya sizi sevmek durumunda değiliz.

p04w04p5

dilf lover😴🥱
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
6,652

Şimdiki yönetim ve admin yeni geldi. Haliyle hoşlanmamanız için öncelikle bizim hakkımızda bilgi edinmeniz gerekiyor. Konunuzu da eski yönetimdeki bir arkadaş kapatmış.

Son düzenleme:

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
19,744
kız imamhatip o zaman
ğ
Usain ab kızma
Profildeki yakışıklı bi yerlerden gözümü ısırıyo. Sanki bi yerden ...... tanıyormuşum gibi
Aaaaaa aaaa aaaaaa aaaa Ayıp değil mi koskoca adamı soyup soğana çevirdiniz?

Bu kadarı da yeter abi beeee Kiyafetlerini geri verin

Senior_53

Profesör
Reaksiyon puanı
5,089
Profildeki yakışıklı bi yerlerden gözümü ısırıyo. Sanki bi yerden ...... tanıyormuşum gibi
Aaaaaa aaaa aaaaaa aaaa Ayıp değil mi koskoca adamı soyup soğana çevirdiniz?

Bu kadarı da yeter abi beeee Kiyafetlerini geri verin
böyle daha hawli abi
hatta mitingleri de böyle yapsın

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,498
Yemek yemekten karnım şişti. Dahada yersem patlıcam :(

Usain

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,073
@Usain, hangi üniversiteler geliyor?

Sıralama 27k abi işte 27k üstündeki her yer ok.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
19,744
Dandik mühendisliği okumayacaz herhalde. ;)

Milletin ağız kokusuyla uğraşamayacam. Azerbaycandan gelip burada oku istersen. :D
Aman ne mühendislikmiş. Her mühendis kendisinin özel olduğunu sanar.

Bu arada eğer ağızdan koku geliyorsa ve tedavi edilemiyorsa o koku mideden geliyordur. Ağızdan değil.

İç organ doktoruna görünmelerinde fayda var.
Hastalara Uzman Kılman Hoca Topbaşı hocamıza görünmesini tavsiye ederim.
Doğal üsullerle tedavi edecektir.
Tedavi edemezse de sakız önermekle sorunu halledir.

Usain

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,073
Aman ne mühendislikmiş. Her mühendis kendisinin özel olduğunu sanar.

Bu arada eğer ağızdan koku geliyorsa ve tedavi edilemiyorsa o koku mideden geliyordur. Ağızdan değil.

İç organ doktoruna görünmelerinde fayda var.
Hastalara Uzman Kılman Hoca Topbaşı hocamıza görünmesini tavsiye ederim.
Doğal üsullerle tedavi edecektir.
Tedavi edemezse de sakız önermekle sorunu halledir.
Aw çokbilmişi

Reaksiyon puanı
12,277
Battlefield 4 için eklenti paketi ücretsiz olmuş. Bir eklenti paketi için konu açmaya gerek yok diye buraya yazayım dedim.
19 Ağustos saat 20:00'e kadar geçerli.

Son düzenleme: