Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Mahmut'un Meşhur Kebabı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
İzmir'in Karabağlar ilçesinde polis aracının otomobille çarpışması sonucu şehit olan İbrahim Okçu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Türkler’in en eski anayurdu Altay dağlarının kuzeyi ile Sayan dağlarının güneybatısı arasındaki bölgedir

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
epic games, steam hesabı ile girişi eklemiş.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Ouuuu HoşGeldin @ConfickerBelasi Nasılsın? ?

epic games, steam hesabı ile girişi eklemiş.
Steam`de böyle bişey yoksa Bencilliğindendir.
Hatta Epic yönetimi Steam Deck cihazını çok çok fazla sevdiğini açıkladı ?

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Osman Gazi (1258, Söğüt - 1324, Bursa), Osmanlı Beyliği ve Osmanlı Hanedanı'nın kurucusu ve ilk padişahıdır

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Semiz otu çorbasının yöresel adı pirpirim çorbası olup güzel bir çorbadır. kavrulmuş soğan, domates salçası, biber salçası, nohut, yarma bulgur ile yapılır ve orjinalinde yoğurt, buğday bulunmaz alışanlar için en güzel çorba çeşididir

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Yeni gözlüğümü aldım ve taktım. Gayet rahatmış. Çerçeveleri de ince bunun. Ama fiyatı camla falan 1020 TL. Devlette de cebimizde harçlık kalsın diye, dalga geçer gibi 50 TL düşüyormuş. 970 TL oldu sonra optik 850 TL ve en son 800 TL yaptılar. 50 TL düşse ne düşmese ne? Boşuna.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Yeni gözlüğümü aldım ve taktım. Gayet rahatmış. Çerçeveleri de ince bunun. Ama fiyatı camla falan 1020 TL. Devlette de cebimizde harçlık kalsın diye, dalga geçer gibi 50 TL düşüyormuş. 970 TL oldu sonra optik 850 TL ve en son 800 TL yaptılar. 50 TL düşse ne düşmese ne? Boşuna.
gözlüğün resmini at bakalım nasıl birşeymiş görelim.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Pamukkale Travertenleri: Sadece ülkemizin değil, dünyanın en güzel yerlerinden birisi

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Benim açmış olduğum Söyle Rahatla isimli konu kime battı da V.2 diye bi kılıf uydurularak kapatıldı? Savunacak kimsesi kalmadığını mı zannettiniz? Ben buradayım! Neredeyse site açıldığı zamandan beri buradaydım ve şimdi ki ''yönetici'' arkadaşlardan hoşlanmasam da Hakkı'yı eskisi gibi sevemesem de buradayım.

Şurada siteye gelmişim kendi açtığım Söyle Rahatla isimli konuma; Berkin Bozdoğan ile ilgili duygularımı düşüncelerimi yazacaktım, yakınlarına baş sağlığı dileyecektim ama SDN'nin içten çürümüş mekanizması beni yine şaşırtmadı ve açtığım konunun aptal bi gerekçe ile kapatılmış olduğunu gördüm!

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Benim açmış olduğum Söyle Rahatla isimli konu kime battı da V.2 diye bi kılıf uydurularak kapatıldı? Savunacak kimsesi kalmadığını mı zannettiniz? Ben buradayım! Neredeyse site açıldığı zamandan beri buradaydım ve şimdi ki ''yönetici'' arkadaşlardan hoşlanmasam da Hakkı'yı eskisi gibi sevemesem de buradayım.

Şurada siteye gelmişim kendi açtığım Söyle Rahatla isimli konuma; Berkin Bozdoğan ile ilgili duygularımı düşüncelerimi yazacaktım, yakınlarına baş sağlığı dileyecektim ama SDN'nin içten çürümüş mekanizması beni yine şaşırtmadı ve açtığım konunun aptal bi gerekçe ile kapatılmış olduğunu gördüm!
Konunuzu eski supermoderatörlerden olan Dora kapatmış. Onun olduğu dönemde yönetimde olmadığım için neden kapatıldığını bilmiyorum. Bizden hoşlanmak ya da bizi sevmek zorunda değilsiniz. Aynı şekilde bizde sizden hoşlanmak veya sizi sevmek durumunda değiliz.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994

Şimdiki yönetim ve admin yeni geldi. Haliyle hoşlanmamanız için öncelikle bizim hakkımızda bilgi edinmeniz gerekiyor. Konunuzu da eski yönetimdeki bir arkadaş kapatmış.

Son düzenleme: