Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Bubi tuzağına döndü ülkem! Ya hızlı tren katliamında ölüyoruz, Ya devrilen otobüste, Ya depremde, Ya yangında, Ya selde, Ya başkasının savaşında şehit olarak, Ya da ülkesini korumaktan aciz bir mülteci tarafından bıçaklanarak! Bırakın da ecelimizle ölelim!

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Eskilerden kimler var? Ve kimleri kaybettik.. Cümleten Esselamu Aleyküm

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Sağlık Bakanı Koca: Son 3 yılda 61 milyon kişi sinir ilacı, 12.3 milyon kişi de antidepresan kullandı. Milleti delirttiniz be... YETER..

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Türkçe dersi zar zor geçiliyor diye tahmin ediyorum veya daha vahimi eğitim yetersiz.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Niye insanlar bunu yapıyor? Konuya yardım edeceklerine birbirlerine laf etme, hakaret etme veya dalga geçmeye çalışıyor bazı insanlar. Konu neyse ona göre cevap verin. Boş verin bir kişi yazsın kendi kendine. Raporlarsınız olur biter. Sonra konuya yardım etmek yerine kendi aralarında tartışıyorlar. Bir de onlar yüzünden konu kilitleniyor.

Son düzenleme:

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Uyku da tutmuyor.
images (2).jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi geceler aşkım

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Kazanç amaçlı kısaltılmış link paylaşanlardan nefret ediyorum. Belki virüslüde olabilirler. Bazı insanlar bilmeden tıklayabilirler, Allah korusun. Yardım etmek yerine o linkleri paylaşıyorlar. Mesela şuna tıklayın, sorunun çözümü orada yazıyor gibi. Ben bir güzel tıklayacağım onlara... Neyse şimdi ağzımızı bozmayalım.
Bir de kısaltılmış linki savunmakta saçma. Hiç kimseye faydası yok. Mesela o kural olmasa şimdi forumun her yeri o linklerle dolardı. Tabii ki o şeyleri paylaşanları durduracak bir şey değil. Hep aynı şeyi paylaşıp duruyorlar. Bir kişi kendi kendine kısaltılmış linkleri savunuyordu o da banlamış sanırım.
Kazanç amaçlı kısaltılmış link paylaşanı görünce hemen raporluyorum. Siz de öyle yapın.

Reaksiyon puanı
1,157
Kazanç amaçlı kısaltılmış link paylaşanlardan nefret ediyorum. Belki virüslüde olabilirler. Bazı insanlar bilmeden tıklayabilirler, Allah korusun. Yardım etmek yerine o linkleri paylaşıyorlar. Mesela şuna tıklayın, sorunun çözümü orada yazıyor gibi. Ben bir güzel tıklayacağım onlara... Neyse şimdi ağzımızı bozmayalım.
Bir de kısaltılmış linki savunmakta saçma. Hiç kimseye faydası yok. Mesela o kural olmasa şimdi forumun her yeri o linklerle dolardı. Tabii ki o şeyleri paylaşanları durduracak bir şey değil. Hep aynı şeyi paylaşıp duruyorlar. Bir kişi kendi kendine kısaltılmış linkleri savunuyordu o da banlamış sanırım.
Kazanç amaçlı kısaltılmış link paylaşanı görünce hemen raporluyorum. Siz de öyle yapın.
Bu forumda sanal dilencilik olarak kullanılıyor.

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

En sevdiğim coverı bu. Ve evet genel olarak sesini beğeniyorum.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959

En sevdiğim coverı bu. Ve evet genel olarak sesini beğeniyorum.
Benlik değilmiş. Müzik zevki herkeste farklı etki yaratır. Bende müzik sanatıyla ilgili dersler aldım. Lise dönemlerimdi. Ordan anlıyorum kim kurala uyuyor kim uymuyor diye. Türkçe müziği herkes beceremez. Bunun ince detayları vardır. Tabi gelişen teknolojiyle bu açığı kapatıyorlar. Sese sonradan ilaveler yaparak bir nevi dinleyiciyi aldatıyorlar. Mühim olan çıplak seste ne ettiğin

Reaksiyon puanı
6,381
İnsanlara bağıra bağıra dinin kaynağı Kur'an, teröristlerin yönetim biçimi değil demek istiyorum.

Reaksiyon puanı
1,157
Bu Marmara Üniversitesinin yaptığı aksaklıklardan gına geldi artık. Bi mezuniyet tarihi ekleyecekler onda dahi aksaklık yaşanıyor.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
püü ne demek v2? yaşlandık ve kirlendi dünya