Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
detroit become human alırım diyordum ama 10 saat oynanış için 55 gb indirmeye değmez; bu internette değmez

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
oyun öneriniz varmı yaz indirimleri için

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Kimse rehberime bakmıyor :( Forumdan belki giderim 7 günlüğüne.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bu internette bazen insanı sinir eden ve boş insanlar olabiliyor. Durduk yere her şeye komik atarlar veya gereksiz tartışma çıkarırlar. İşte bu yüzden bazı insanlar forumdan gitmek istiyor veya oyun bile oynamak istemez. Online oyunları diyorum. Ama maalesef hep varlar ve hiç bitmeyecekler gibi. Hayatımızda bile varlar. Tek internette değil.
Ekleme; bazı insanlara iyi ve mantıklı bir şekilde cevap verseniz yine aynı boş boş hareketlere devam edebiliyorlar.

Son düzenleme:

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
internette bilgi edinmeye çalıştığınızda can yakan
bir bilgiye rastlıyorsunuz aşık olduğunuz kadının kazadan veya kanserden öldüğünü
öğrenebilirsiniz,

Stephen king

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Microsoft bir şey saklıyor bu gün donanım Arşivi Windows 11 inceleme videosu atmıştı ona telif atmış.

Reaksiyon puanı
6,381
Aga Warband'de at mekanikleri ne kansermiş ya...

Hayır zaten en kolayda olmama rağmen, bir turnuvaya girdiğimde benim takım hariç diğerleri ful benim üzerime yürüyorlar. 5 kişiyiz onların 10 kişisi benim üzerime yürüyor, geri kalan 4 izliyor.

Hiçbir şey yapamıyorum sonra. Neyse ben çapulcu kesip onlardan aldıklarımı satmaya devam edeceğim...

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Aga Warband'de at mekanikleri ne kansermiş ya...

Hayır zaten en kolayda olmama rağmen, bir turnuvaya girdiğimde benim takım hariç diğerleri ful benim üzerime yürüyorlar. 5 kişiyiz onların 10 kişisi benim üzerime yürüyor, geri kalan 4 izliyor.

Hiçbir şey yapamıyorum sonra. Neyse ben çapulcu kesip onlardan aldıklarımı satmaya devam edeceğim...
Taktik veriyorum iyi dinle ilk önce adamları topluyorsunuz (kergitler'den topla ve onları atlı yap) daha sonra Svadya'nın köylerine dal bu sayede onlarla düşman olacaksın sonra Svadya köylerini yağmala yağmadan kazandılarını Halmar,Narra ve Tulga'da sat sonra karekterinin becerilerini geliştir sonra bu kaç tür daha yağmala bu sayede dinar zengini oldun sonra istediğin bir lorda bağlan tercihim kel Sancar'a bağlan sonra diğer noyanlar ile kale fethet.Fethediğin şehirlere iyi davran.

Bide Warband kolay sen bide Max Payne 1 oynasan ne yaparsın düşünemiyorum.

Reaksiyon puanı
6,381
Taktik veriyorum iyi dinle ilk önce adamları topluyorsunuz (kergitler'den topla ve onları atlı yap) daha sonra Svadya'nın köylerine dal bu sayede onlarla düşman olacaksın sonra Svadya köylerini yağmala yağmadan kazandılarını Halmar,Narra ve Tulga'da sat sonra karekterinin becerilerini geliştir sonra bu kaç tür daha yağmala bu sayede dinar zengini oldun sonra istediğin bir lorda bağlan tercihim kel Sancar'a bağlan sonra diğer noyanlar ile kale fethet.Fethediğin şehirlere iyi davran.

Bide Warband kolay sen bide Max Payne 1 oynasan ne yaparsın düşünemiyorum.
Şu anlık haritaya çok açılmak istemediğim için Nord krallığından 60 asker topladım, bir tane haydut sığınağı bulup bir orada bekleyerek bir suru deniz yağmacısı kestim sonra sığınağa daldım tüm topladıklarımı sattım ve ekonomiyi biraz topladım. Tabii askerler de gelişti.

Sonra haritaya açıldım kergitlere falan gittim sizin dediğiniz gibi asker için, ama çok köy gezmeme rağmen az asker geldi nedense. Sonra yine sizin dediğiniz gibi Savdya'nın köylerine saldırdım "Evleri ateşe ver" seçeneği çıkmıyor nedense ama sığır çal ve erzak vermeye zorla seçenekleri ile baya para edecek şey toplayıp Tulga ve Narra'da sattım para 3000 üzerlerinde geziyor.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
Şu anlık haritaya çok açılmak istemediğim için Nord krallığından 60 asker topladım, bir tane haydut sığınağı bulup bir orada bekleyerek bir suru deniz yağmacısı kestim sonra sığınağa daldım tüm topladıklarımı sattım ve ekonomiyi biraz topladım. Tabii askerler de gelişti.

Sonra haritaya açıldım kergitlere falan gittim sizin dediğiniz gibi asker için, ama çok köy gezmeme rağmen az asker geldi nedense. Sonra yine sizin dediğiniz gibi Savdya'nın köylerine saldırdım "Evleri ateşe ver" seçeneği çıkmıyor nedense ama sığır çal ve erzak vermeye zorla seçenekleri ile baya para edecek şey toplayıp Tulga ve Narra'da sattım para 3000 üzerlerinde geziyor.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Evleri ateşe ver seçeneğinin çıkması için ilk önce haritada gezen Svadya köylülerine saldırman gerekiyor.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Windows 11 çıkmayacak diyenler var halen. Bir de hep aynı şeyi gösteriyorlar. Geçen sene kasım ayında yazılmış.
Bir de Microsoft, Windows 10'nu 2025 yılında emekliye ayıracakmış. 24 haziranı bekleyin diyorlar birde.
Tamam belki çıkan işletim sisteminin adı Windows 11 olmayabilir ama yeni bir şey çıkaracaklardır. Sonuçta adamların para kazanması lazım. Onun içinde yeni bir şeyler yapmaları lazım. Çıkarmazlarsa para kazanamazlar.

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Neden hiç bilmezler, okumamak için direnirler, anlamış değilim? Zamanları mı yoktur nedir? İnanın beyler, sizleri şaşırtacak çok güzel konular öğrenirdiniz

Dostoyevski
Bir yazarın günlüğü

Reaksiyon puanı
6,381
I AM STUPID (Azerbaycan 2019)

Turnuvaya girmeden önce kaydet, turnuvaya gir kazanamazsan kayda dön geri sonra kazan ve mutlu son. Daha önce neden aklıma gelmedi ki?

Kanser oluyordum ekonomi yüzünden şimdi 13-15K arası gidip geliyor para. Bir işletme açıp en azından belli bir parayı garanti altına alayım diyorum.

Ayrıca yav köy yağmalamak ne sıkıntılı iş be...

Adamların unuttukları yerlerindeki köylerini yağmalıyorum yine de anında orada oluyorlar. Cyberpunk oyununda polis misin mübarek...

Son düzenleme:

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,974
20210620_131643.gif

J. İmre

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Litikafobim var ve bu korkumu nasıl yeneceğimi bilmiyorum.

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274
Windows 11'e geçmeyi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumdan ayrılmayı düşünüyorum.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Salyangozların senesi. ?

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
yaşamak, yaşamak istiyordu. Çektiği bunca çileden sonra ölüp gitmek, haksızlık olurdu.

Jack landon

Murataltug

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,096
Sen sen ol, sıfırın altında elli derecelik bir soğukta sakın tek başına yolculuk edeyim deme!

Jack landon