Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,659
Gözlerinizi kapatın burnunuza buram buram sıcacık köy ekmeğinin kokusu gelsin

Reaksiyon puanı
6,377
YouTube yorumlarında şöyle bir şey görmüştüm:

"Önce LGS nasıl geçti diye arayıp sonra çalışsaydın yapardın diyen akrabalarımın Allah belasını versin"

Hamdolsun ki öyle bir akrabam yok ama çevremde olan patavatsız insanlar var Allah belalarını versin.

Oh be. Umarım bunu okurlar.

Senior_53

Profesör
Reaksiyon puanı
4,705
YouTube yorumlarında şöyle bir şey görmüştüm:

"Önce LGS nasıl geçti diye arayıp sonra çalışsaydın yapardın diyen akrabalarımın Allah belasını versin"

Hamdolsun ki öyle bir akrabam yok ama çevremde olan patavatsız insanlar var Allah belalarını versin.

Oh be. Umarım bunu okurlar.
İnşallah istediğin yere gidersin.

Reaksiyon puanı
6,377
İnşallah istediğin yere gidersin.
İnşallah. Ki istediğim yere büyük ihtimalle gidebileceğim (Herkesin yüzdeliği artmış) ama o iğrenç sınavla tüm çabalarım boşa gitti, daha ne olursa olsun düzgün mutlu olamıyorum. Ki aklıma insanların liseler hakkındaki yorumları da takılmıyor değil...

Senior_53

Profesör
Reaksiyon puanı
4,705
İnşallah. Ki istediğim yere büyük ihtimalle gidebileceğim (Herkesin yüzdeliği artmış) ama o iğrenç sınavla tüm çabalarım boşa gitti, daha ne olursa olsun düzgün mutlu olamıyorum. Ki aklıma insanların liseler hakkındaki yorumları da takılmıyor değil...
Bi aralar motivasyon konuşmaları izliyordum.
belki bilirsin Ege Fitnees'ın çok izlenilen bir videosu var.

O videoda da söylenmişti.
"başaramazsın diyenler kendisi başaramadığı için senin de başaramamamnı istiyorlar" diye.

Bence çok anlamlı bir söz.

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
6,700
Herkes benden özendi galiba herkesde barış Manço fotoğrafı var 😀

Reaksiyon puanı
12,235
Artık konuyu açanın yazdığı mesaja, yani en üste ilk olan mesajı alıntı yapmasanız. Yani konu ile alakalı cevap verecekseniz yine gidecek mesaj. İlk mesajı cevaplaya tıklayarak mesaj yazmanıza gerek yok. Yine mesaj gelince konuyu açana bildirim gelecek. Ama bunu halen anlayamadı sanırım bazıları.

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,659
denize girip güneşlenmek yürüyüş yapmak, akşamları daracık bir sokakta dolaşıp, alışveriş yapmak için mutlaka Urla’da birkaç gün geçirilmeli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağlasam sesimi duyar mısınız,
Mısralarımda orhan veli

Son düzenleme:

nixc0r

Profesör
Reaksiyon puanı
9,993
Uyandığımda aşırı sinirli oluyorum :/

Sinirlenecek birşey bulamadığım için saçma şeylere sinirleniyorum mesela az önce çöp bırakıyordum motorun gidiş sesine sinir oldum :/

Şuanda laptopun fan sesine sinir oluyorum yaşlı teyzelere dönüyorum bu genç yaşımda :D

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
6,700
Uyandığımda aşırı sinirli oluyorum :/

Sinirlenecek birşey bulamadığım için saçma şeylere sinirleniyorum mesela az önce çöp bırakıyordum motorun gidiş sesine sinir oldum :/

Şuanda laptopun fan sesine sinir oluyorum yaşlı teyzelere dönüyorum bu genç yaşımda :D
Ergenlik 1. aşama

Reaksiyon puanı
6,377
Fingolfin Ladislao.

Bence anlamı olan ve havalı bir isim.

Fingolfin, anlamı "Bilge" ve "Üstün komutan" olan bir elf ismi imiş. Ayrıca Tolkien'in yüzüklerin efendisi evreninde, Beleriand'daki elf kollarından biri olan Noldor'un ikinci Yüksek Kralı imiş.

Ladislao ise Salvcadan türeyen ve "Şanlı hükümdar" anlamına gelen bir kelime imiş.

Belki bunun üzerine bir bir orta çağ hükümdar hikayesi yazılabilir.

1100-1250 arasında yaşamış, İskandinavya'da doğmuş ve büyümüş, bilgeliği ve hükümdarlığı ile tanınan asil bir ailenin, tüm İskandinavya'ya hükmetmiş şanlı ve onurlu bir hükümdarın hikayesi. Belki?

Son düzenleme:

Emre Nas

Profesör
Reaksiyon puanı
2,245
steamde yeni bir dolandırıcılık dalgası var gibi o yüzden uyarımı yapayım :
Steamde her ne kadar oyunları; oyun başarımları olsa da "you won a free knife" diyenlere inanmayınız. Ya çalınmış hesaptır ya bottur.

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,659
İlk türk topluluğuna Sibiryada
milâttan önce 1700-1200 de
Rastlanır bu devir Bronz devrine işaret eder. Ve Bu kültür Yenisey nehrinde yaşar

Reaksiyon puanı
12,235
Dayanamıyorum indireceğim. Ama biraz daha sabırlı olmak lazım. Sorun falan yaşamak istemiyorum.
Oyunlarda FPS artışı da oluyormuş ne güzel. Windows 11 tam versiyonu daha çıkmadan bu kadar iyi ve beğenildiyse çıktığında ne olacak bakalım. Efsane olarak tarihe altın harflerle geçecek gibi.
Windows XI Büyük olsun adı bence. 😀

Son düzenleme:

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,659
Dayanamıyorum indireceğim. Ama biraz daha sabırlı olmak lazım. Sorun falan yaşamak istemiyorum.
Oyunlarda FPS artışı da oluyormuş ne güzel. Windows 11 tam versiyonu daha çıkmadan bu kadar iyi ve beğenildiyse çıktığında ne olacak bakalım. Efsane olarak tarihe altın harflerle geçecek gibi.
Windows XI Büyük olsun adı bence. 😀
Vindovs bu işte tekeldir acaba ondan başka işletim sistemi var mı varsada ben duymadım

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,659
Linux dağıtımları var örnek olarak;

1)Linux Mint
2)Debian
3) Ubuntu
4) OpenSUSE
5) Fedora
Evet olabilir tabi bende lennova bilgisayar var ancak ekipmanla ilgilenmiyorum hedef uygun fiyat tam verim yüksek donanıma ihtiyacım olmuyor o yüzden idealim 4 bin 5 bin lik laptoplar çok mu lüks olduk fiyat politikam şöyle

5 bin tl cep tel
5 bin tl lap top
6 bin tl lcd ekran

Senior_53

Profesör
Reaksiyon puanı
4,705
Evet olabilir tabi bende lennova bilgisayar var ancak ekipmanla ilgilenmiyorum hedef uygun fiyat tam verim yüksek donanıma ihtiyacım olmuyor o yüzden idealim 4 bin 5 bin lik laptoplar çok mu lüks olduk fiyat politikam şöyle

5 bin tl cep tel
5 bin tl lap top
6 bin tl lcd ekran
5k telefon yerine 3.5k telefon yeterli.
Ben olsam telefondan kalan parayı laptopa eklerdim.

Murataltug

Profesör
Reaksiyon puanı
2,659
5k telefon yerine 3.5k telefon yeterli.
Ben olsam telefondan kalan parayı laptopa eklerdim.
Tabi ben bunları hayal ediyorum evli adam kolay para harcıyamaz şu anda s 7 edgem var sanki bir tank samsung m 51 ler çok hoşuma gidiyor fiyattan çok özellik sağlam olacak heyytt maşAllah m 51 tam bir canavar biraz pahalı ama 10 bine bile telefon var

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
6,700

5 bin tl cep tel
5 bin tl lap top
6 bin tl lcd ekran
Fazla lüks değil normal.

Son mesajlar