Söyle Rahatla V.2

Bu konuyu okuyanlar

• _emre_emre_

Profesör
    Reaksiyon puanı
    2,265
    Evet rahatça açıyor. Hakkında kısmımda sistemim yazıyor. 200 mod'a sadece 4.5 GB verdim yetiyor. Sanırım fazla bile. Belki 4 GB'a düşürüm. Ama ya da kalsın. Çünkü halen modlara bakıyorum. Bir kaç mod daha yükleyeceğim. Belki biraz arttırırım ram vermeyi. 250 veya 300 falan olunca belki 5 veya 5.5 GB ram veririm.
    Büyük mod paketlerine bile 6-7 GB ram yetebiliyor. Kullananlar öyle yapıyor ve diyor.
    seninki açarsa benimkide açar belki biraz zorlar gtx1050 ile ama 5gb ram versem olabilir beki

404 Error

Dekan
    Reaksiyon puanı
    12,506
    Tava da yumurta yapmayı pişirmeyi de öğrendik. Sonraki seviye ne?

Son düzenleme:
    Reaksiyon puanı
    6,381
    Bugün camide vaiz çok güzel konuşurken bir anda saçmalamaya başladı. Şefkatten, merhametten, ahlaktan bahsederken bir anda Kur'an kursuna yardım yapılması için destek istediklerini belirtti. Bunda bir sıkıntı yok zaten, ama adam normal istemek yerine "Çocuklarımızı internet, telefon gibi zararlı, zehirli şeylerden uzaklaştıralım ve Kur'an'a yönlendirelim" dedi ve sonra teknolojiye ne kadar nefreti varsa kustu.

Sonra bu tarz kişiler din görevlileri üzerinde bir cahil önyargısı olduğunu söylerler. Evet katılıyorum var, var ama o gibi kişiler yüzünüzden var. Sen insanları iyi bir şeye yönlendiriyorum ayağına internet, bilgisayar, telefon gibi şeylere, sadece zararları varmışçasına zararlı ve zehirli gibi yakıştırmalar yaparsan, tabii ki insanlar seni teknolojiye karşıt cahil biri olarak gibi görür.

Murataltug

Dekan
    Reaksiyon puanı
    3,096
    Tasavvufi ve dini edebiyatı seven insanların okuması gereken bir kalemdir sinan yağmur biyografik eserler veren sinan yağmurun yazdığı kitaplardan biriside Hz yusuf ve züleyhadır zaten ezbere bilinen bir konu olduğu için belki okumak istemeyebilirsiniz çünkü insan bilinmeze biraz daha çok merak duyar bu yüzden siyer ve tarihi konular az okunur diye düşünüyorum ancak bilinen bir konuyu tekrar okumak isterseniz sinan yağmur ve Hz yusuf hikayesini tavsiye ederim kısaca dini konuları tekrar etmek veya öğretmek için sinan yağmur okunması gereken bir kalem

Pain_

Doçent
    Reaksiyon puanı
    654
    Ben kaç kere düşürdüm ne kadar sakarım :D
    Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung A72 gg oldu maalesef nedeni ise dün evin 3.kat'tan düştü batarya ağır hasar yedi bende servise verdim.
    Nasil oldu anlat biraz

Reaksiyon puanı
    6,381

Pahalı hobi? "Hell yeah"

Murataltug

Dekan
    Reaksiyon puanı
    3,096
    Kutsal kitap yüzyıllar boyu insanoğluna ne iyilikler bahşetti, güneş gibi yolunu aydınlattı

Stephen king

Reaksiyon puanı
    6,381

?????

Bu olaya çok güldüm ya...

Zaten rakipleri yapması gerekirken yapması gerekiyordu, şimdi güncellemeyi verdi diye bazı yabancı kaynaklarda övülmüştü bile. Ha bir de güncelleme MIUI güncellemesi.

Kalenderadam

Doçent
    Reaksiyon puanı
    205
    Son zamanlarda bir kitap kurdu oldum, inanın artık bir kitap okuma aşkı doğdu.

Murataltug

Dekan
    Reaksiyon puanı
    3,096
    Geçmişi, anıları, umutları olmayan,
    solgun dudaklı konuşmacı hatip
    Uzak dursun sizlerden, uzak dursun victor hugo

Murataltug

Dekan
    Reaksiyon puanı
    3,096
    ben tüm yaşamımca Tek bir kez dilendim Bir acımasız kalbin sevdası ile alevlendim.Öyle boş öylesine açık kaldı ki elim Yemin ettim bir daha dilenmeyeceğim

Victor hugo

Usain

SpaceX
    Emektar
    Reaksiyon puanı
    15,036
    images.jpeg-1.jpg

Murataltug

Dekan
    Reaksiyon puanı
    3,096
    Çin hâkimiyetine karşı birçok Türk beyi isyan etmiş 648’de Ch’e-pi baş kaldırıp bağımsız olsada Çinliler Türk boylarını ayaklandırarak hilelerle onu etkisiz hale getirdiler.

Reaksiyon puanı
    6,381
    Belki de sizin gibi feminist topluluklar hep yaptıkları gibi sadece kavga ve erkek düşmanlığı sergilemek yerine akıl ve mantığa yönelip gerçek manada o deli gibi prim kasılan kadın cinayetler biter ha?

Belki de feministler tarzı topluluklar ve feminizm gibi akımlar, düşünceler insanlıktan uzak davranışlar sergilemeyi bırakıp, kendini yalan olarak pazarlamayı bırakıp, gerçekten mağduriyete karşı dursa o zaman çözülür sorun ha?

Belki de protesto yaparken bir anda siyasi ve dini aşağılamalarla kadın haklarını savunuyoruz demeseniz, sizi ciddiye alan mantıklı bir kişi olur ha?

Son düzenleme: