Sıradışı Bir Projeksiyon Cihazı

Bu konuyu okuyanlar

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Adeta büyümüş de küçülmüş. Özelliklere bakın ya. Hem fotoğraf makinesi hem full hd kamera, hem projeksiyon, A/V, USB ve HDMI çıkışları rekora koşar bu ürün diyorum. Güzel bir inceleme olmuş. Benq çıtayı çok yükseltmiş.

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Takip Ettiğim Son Derece Şık Bir Ürün . Bence de En Büyük Eksikliği Wireless Modül Bulunmaması Ama 2011 Bu Cihazların Yılı Olacak !

Vurgulamak İstediğim Video da Duymadığım 1 Şey Daha Var

Video Çekmek İstediğiniz Zaman Kayıt Tuşuna Basmadan 3 Saniye Önce Kaydetmeye Başlıyor

3sec_pre.jpg

Birde Fotoğraf Kalitesi ile İlgili Bir Resim

f_1080p_03.jpg

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
Takip Ettiğim Son Derece Şık Bir Ürün . Bence de En Büyük Eksikliği Wireless Modül Bulunmaması Ama 2011 Bu Cihazların Yılı Olacak !

Vurgulamak İstediğim Video da Duymadığım 1 Şey Daha Var

Video Çekmek İstediğiniz Zaman Kayıt Tuşuna Basmadan 3 Saniye Önce Kaydetmeye Başlıyor

3sec_pre.jpg

Birde Fotoğraf Kalitesi ile İlgili Bir Resim

f_1080p_03.jpg

tuşa basmadan önce nasıl kaydetmeye başlıyor. acaba sürekli kayıtta ve 5 saniyelik ve geçici belleğe mi kaydediyor arkaplanda

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
tuşa basmadan önce nasıl kaydetmeye başlıyor. acaba sürekli kayıtta ve 5 saniyelik ve geçici belleğe mi kaydediyor arkaplanda

Video Çekimine Geçince Ön Belleğe Kaydediyor Kayıt Tuşuna Bastığın Anda 3 Saniye geriden Kaydetmeye Başlıyor !

Bence Mükemmel Bir Özellik

Ecevit Bıktım Değinmemiş Buna Ama ben Ürünü Takip Ettiğimden Biliyorum!

Kendi WebSitesinden de İnceleyebilirsin

http://www.benq.com.tr/products/product_detail.cfm?product=1776&pltag=44&ptag=67