İpucu Samsung ve Android

Bu konuyu okuyanlar

zorrt

Dünya'nın NPC'si
Reaksiyon puanı
165
Yuh nasıl becerdin ben eskiler bilir sata olan hdd lere 7den xpye düşülmüyordu ne yollar denedim belki 10 kez format denedim olmadı sende nasıl oldu garip ben sonunda bir siteden özel dosya eklemeli bir cd yazıp iso yazdırıp öyle kurmuştum ?
Hdd ne iso ne cd ne? Yani, hiç anlamam bu işlerden. Ama eğer bozulması gereken bir bilgisayarınız varsa verin. Fiziksel şiddet kullanmadan itinayla bozulur.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Şuan olay androidden başladı
İos'a döndü
Sonra android'e geri döndü
Şuanda sıra Windows'da ne konu açmışım milletin yarası varmış!?

Reaksiyon puanı
951
Şuan olay androidden başladı
İos'a döndü
Sonra android'e geri döndü
Şuanda sıra Windows'da ne konu açmışım milletin yarası varmış!?
Ya hiç sorma hocam ya Windows adamı kanser eder geçen yeni aldığım pcye 11 yükseltme yapayım dedim Bluetooth kulaklık Windows 10da çalışıyordu 11de bağlandı bağlantı sesi de geldi çalışıyor gözüküyor hiçbir problem yok ama ses gelmiyordu kulaklıktan.
Kalktım format attım çalışmadı kardeşimin başka marka Bluetooth kulaklığını bağladık çalıştı telefonu Bluetooth ile bağladım pcye dosya aktardı ama nedense ne ayar denediysek çalışmadı kalktım Windows 10a dönmek istedim geri dön seçeneği çıkmadı kalktım iso yazdırıp kurdum fakat ingilizce seçmişiz dil seçeneği de yok kalktım bu sefer tekrar türkçe olanı yazdırıp kurdum.
Neyse bilgisayar açıldı amd yazılımını güncelleyeyim dedim sitesinden günceli kurdum ertesi gün sürüm hatası verdi.
Kalktım modeli öğrenmek için proğram kurdum ekran kartının model yazmıyor radeon graphics tm yazıyo sadece.
Biraz araştırdım işlemci modeli yazdım o zaman çıktı meğer ekran kartı yokmuş işlemciye entegre apu sistemmiş ordan kararlı bir önceki sürümü kurdum anca oldu ama bütün bunlar 2 günümü aldı ?

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,472
Ya hiç sorma hocam ya Windows adamı kanser eder geçen yeni aldığım pcye 11 yükseltme yapayım dedim Bluetooth kulaklık Windows 10da çalışıyordu 11de bağlandı bağlantı sesi de geldi çalışıyor gözüküyor hiçbir problem yok ama ses gelmiyordu kulaklıktan.
Kalktım format attım çalışmadı kardeşimin başka marka Bluetooth kulaklığını bağladık çalıştı telefonu Bluetooth ile bağladım pcye dosya aktardı ama nedense ne ayar denediysek çalışmadı kalktım Windows 10a dönmek istedim geri dön seçeneği çıkmadı kalktım iso yazdırıp kurdum fakat ingilizce seçmişiz dil seçeneği de yok kalktım bu sefer tekrar türkçe olanı yazdırıp kurdum.
Neyse bilgisayar açıldı amd yazılımını güncelleyeyim dedim sitesinden günceli kurdum ertesi gün sürüm hatası verdi.
Kalktım modeli öğrenmek için proğram kurdum ekran kartının model yazmıyor radeon graphics tm yazıyo sadece.
Biraz araştırdım işlemci modeli yazdım o zaman çıktı meğer ekran kartı yokmuş işlemciye entegre apu sistemmiş ordan kararlı bir önceki sürümü kurdum anca oldu ama bütün bunlar 2 günümü aldı ?
Kendinizi boşuna yormayın.Doğru formül:Mac os=İpados=ios>all ???

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Konu söyle rahatla konusuna dönmüş ?
Aynen ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok şükür 2 gün sürmüş 2 ayda sürebilirdi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

OS karşılaştırması yapılırsa en iyi GNU/Linux'tur.
Aynen

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
951
Kendinizi boşuna yormayın.Doğru formül:Mac os=İpados=ios>all ???
Ben 6000 liraya aldım hocam o paraya Macbook un m si gelmez ?
Ama gerçekten performansı şaşırtıcı csgoda 100 fps alıyor ortalama düşük ayarlarda 70in altına düşmüyor genel olarak.
Bu fiyata gerçekten bu işlemci inanılmaz sesi kamerası falan da güzel sessiz çalışıyor hemen ısınmıyor ilk defa böyle güzel fp yakaladım şuan stokta yok ?

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,540
Ben 6000 liraya aldım hocam o paraya Macbook un m si gelmez ?
Ama gerçekten performansı şaşırtıcı csgoda 100 fps alıyor ortalama düşük ayarlarda 70in altına düşmüyor genel olarak.
Bu fiyata gerçekten bu işlemci inanılmaz sesi kamerası falan da güzel sessiz çalışıyor hemen ısınmıyor ilk defa böyle güzel fp yakaladım şuan stokta yok ?
Marka model nedir?

Windows Vista Empirw

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
Saf android çok hızlı samsung kasıyor üff yaa.
Keşke saf android in arm64 versiyonu var mıdır kurulsa keşke.

Reaksiyon puanı
951

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,540

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Android oyunu başlattı
Pas top şimdi samsung'da ama iphonenin baskısı var.İphone topu aldı.
Pası ios'a androidin baskısı var.Baskı sonuç verdi top androidde pasını attı.
Windows topla buluştu.Windows topu sürüyor ceza alanına girdi...?

Konuyu özet geçtim ?