Sınırsız Bütçe ile 4-5 yıl iş görücek telefon önerisi

djdestroyer01

Öğrenci
19 Temmuz 2018
59
11
8
34
Aynen öyle dostum bende alıcam ağustosta g7 thinq.her kullanana soruyorum alan arkadaşlar var makina dehşet hız performans muazzam diyolar lg e bi şans vermek lazım ki ben g7 thinq i 4300 e alıcam
Bir apple sever olarak söylüyorum iphone x i geçer. Ekranı falan şahane. Kamerası da düşük ışıkta muazzam çekiyor.

WellTime54

Profesör
26 Eylül 2017
2,415
1,000
293
32
Bir apple sever olarak söylüyorum iphone x i geçer. Ekranı falan şahane. Kamerası da düşük ışıkta muazzam çekiyor.
Tek eksi tarafı ikinci el piyasası yok veya çok kötü ama ben zaten iphone dan lg e geçmeye karar verirkende g7 parçalanana kadar kullanıcam dedim iphone değer kazanıyo fakat sıkıldım ve fiyatlar çok abartıldı artık

WellTime54

Profesör
26 Eylül 2017
2,415
1,000
293
32
Valla az önce lg g7 i inceledim arkadaşlar evkurda bi 10 dk inceledim telefonu telefon bildiğin ateş ediyo elimde ki iphone 7 resmen dandik kaldı yanında arka kamera çok iyi ön kamera da renkler az biraz soluk geldi bana.ama tasarım ekran incelik ve hafiflik muazzam 6.1 inçlik bi telefona göre çok ergonomik heralde s8+ yanında kalın ve hayli ağır kalır.evkurda ben cihazı incelerken 6-7 kişi geldi her gelen g7 i sorup bakıyo çevresinde alanlar tavsiye etmiş falan g7 i bi görün derim ben hayran kaldım artık kesinlikle alıyorum yani :)

DKN NZY

Rektör
18 Mart 2018
14,013
10,190
4,958
25
Uzun ömür için iphone fazla özelliği. Olmadığı için fazla kullanamıyosun ve eskimiyor 8plus al

TeknoBoss32

Profesör
15 Kasım 2014
1,647
494
263
Derken? Annem 3 yıl önce S5 kullanıyordu ve her ay pilini değiştiriyodu. Sizce annem telefona ne yaptı da pilini her ay değiştirmek zorunda kaldı. S5 de PUBG mobile falan mı oynadı bütün gün
Benim arkadaşlarım ne yapmış olabilir sosyal medyada takılıyorlar sadece.Ayrıca bende iphone 4s e 2d harici hiç oyun yüklemedim ve anormal bir şey yapmadım.Bu konu çok uzadı mesajları görenler sizin veya benim tavsiyeme uyup seçimini yapar.İyi forumlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple 5 sene destek verir ama telefonu gömer. 6 örneğinde olduğu gibi Çöposun sahte uzun kullanımını öne sürüp durmayinn.
Tertemiz Note 9 bekle al geç. Olmazsa S9 Plus. HTC u12 Plus'da olabilir. Gelirse XZ2 Premium da olur. G7 önce 4900 TL'lik telefona 6GB RAM koysun kronik sorunlarını assin sonra 4900e telefon satsin. V20'de kendim canli canlı ghost screen gördüm G6'da da ghost var. Başka markaların LG onaelli cihazlarında ghost screen çıkıyor xioami Mi6 bir onrekk. LG hala çöp. 3000e satarlar adam gibi servis verip eskisi gibi mağdur etmezler öyle.

ronicfarm

Asistan
20 Haziran 2018
421
118
43
28
lg telefon için mahkemelik olmuştuk zamanında telefonun anakartı yandı kabul etmediler bi de kullanıcı hatası dediler sonra mahkeme falan aldık bi şekil ama uğraştırdılar

djdestroyer01

Öğrenci
19 Temmuz 2018
59
11
8
34
Apple 5 sene destek verir ama telefonu gömer. 6 örneğinde olduğu gibi Çöposun sahte uzun kullanımını öne sürüp durmayinn.
Tertemiz Note 9 bekle al geç. Olmazsa S9 Plus. HTC u12 Plus'da olabilir. Gelirse XZ2 Premium da olur. G7 önce 4900 TL'lik telefona 6GB RAM koysun kronik sorunlarını assin sonra 4900e telefon satsin. V20'de kendim canli canlı ghost screen gördüm G6'da da ghost var. Başka markaların LG onaelli cihazlarında ghost screen çıkıyor xioami Mi6 bir onrekk. LG hala çöp. 3000e satarlar adam gibi servis verip eskisi gibi mağdur etmezler öyle.
Bizim sözde "Çöposumuz" sizin Dandroid sisteminizden daha iyi en azından. 2 sene sonra kasım kasım kasılmıyor telefonlarımız. Kasan telefondan kastım ne biliyor musunuz? Samsung Galaxy S6. iPhone 4S'den sonra S6'ya geçtim ve kendime birdaha Dandroid kullanmamak için söz verdim. 4S'den daha memnundum. Sonra S6'dan iPhone 6'ya geçtim ve uçuyomuş gibi hissettim. Dandroid'te hiç birşey tıkır tıkır işlemiyor, arka planda kendi kendine uygulamalar açılıyor falan. Dandroid=Rezillik

djdestroyer01

Öğrenci
19 Temmuz 2018
59
11
8
34
Direkt iPhone X 256 GB al bence. Apple kalitesi+ iOS stabilitesi+ donanım+ yepyeni özellikler= Muhteşem bir iPhone

WellTime54

Profesör
26 Eylül 2017
2,415
1,000
293
32
Direkt iPhone X 256 GB al bence. Apple kalitesi+ iOS stabilitesi+ donanım+ yepyeni özellikler= Muhteşem bir iPhone
Dostum sen makara mı yapıyon ya heryeri kalite olsa nolur 400 dolar etmez maliyeti 8500 liraya satılıyo sende al diyosun bu zamlardan sonra iphone benim için bitmiştir yaşasın lg mobile ?

djdestroyer01

Öğrenci
19 Temmuz 2018
59
11
8
34
Dostum sen makara mı yapıyon ya heryeri kalite olsa nolur 400 dolar etmez maliyeti 8500 liraya satılıyo sende al diyosun bu zamlardan sonra iphone benim için bitmiştir yaşasın lg mobile ?
400 dolar etmez derken? Ekranı bile ne kadar biliyor musun? Buna çip,ram bilmem ne bilmem ne eklenince daha da artıyor. Ucuza bile satıyorlar.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
Gereksiz değil. Parasını fazlasıyla hakediyor. En azından S9+'a göre.
S9 plusa göre????

---- Mesajlar birleştirildi ----

400 dolar etmez derken? Ekranı bile ne kadar biliyor musun? Buna çip,ram bilmem ne bilmem ne eklenince daha da artıyor. Ucuza bile satıyorlar.
930 dolardan satışa sunulan note 8 5000 den giriş yaptı 1000 dolardan satışa sunulan iphone x 6100 den giriş yaptı aradaki 70 doların hakkı 1100 tl mi? Bu appleın soygunundan başka bişey değil

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
Hahaha bende çok güldüm şuan. Nasıl S9+ ile kıyasladım ki? S9 parasının kuruşunu bile haketmiyor. ?? Keşke S9 Plus yazsaydım en azından biraz hakediyormuş gibi gözükürdü. ??
Daha ne yazdığını bilmiyosun s9 demedin s9 plus dedin ??.İphone x o fiyatla s9 plusın tırrrrnağı olamaz bırak s9 plusı s8 plus ın bile tırnağı olamaz

RoketLiSaVasTReni

Profesör
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
İphone x 1800tl olsa 250tl ekler xperia xz1 alırım derdim daha ekranına bakınca sıkılıyor insan hala aynı simgeler aynı arayüz :)

djdestroyer01

Öğrenci
19 Temmuz 2018
59
11
8
34
S9 plusa göre????

930 dolardan satışa sunulan note 8 5000 den giriş yaptı 1000 dolardan satışa sunulan iphone x 6100 den giriş yaptı aradaki 70 doların hakkı 1100 tl mi? Bu appleın soygunundan başka bişey değil
Apple'ın soygunu değil. Apple daha fazla kâr için daha pahalıyo satıyor ve bu sizin için soygun oluyor, öyle mi? Tabi kötülemek için fiyatından başka bahane bulamıyorsunuz, normal.

Daha ne yazdığını bilmiyosun s9 demedin s9 plus dedin ??.İphone x o fiyatla s9 plusın tırrrrnağı olamaz bırak s9 plusı s8 plus ın bile tırnağı olamaz
Bende Plus'ı "+" olarak yazmak yerine yazıyla yazsaydım o zaman daha hakediyomuş gibi görünür dedim.

İphone x 1800tl olsa 250tl ekler xperia xz1 alırım derdim daha ekranına bakınca sıkılıyor insan hala aynı simgeler aynı arayüz :)
Siz de taktınız arayüz de arayüz, arayüz de arayüz. Arayüz değişince noluyor telefonun donanımı 2 katına mı çıkıyor? Biraz farklı şeylerle kandırmaya çalışın bence kendinizi.

Siz de taktınız arayüz de arayüz, arayüz de arayüz. Arayüz değişince noluyor telefonun donanımı 2 katına mı çıkıyor? Biraz farklı şeylerle kandırmaya çalışın bence kendinizi.
Üffff inanayımda bari ağlama.

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
Apple'ın soygunu değil. Apple daha fazla kâr için daha pahalıyo satıyor ve bu sizin için soygun oluyor, öyle mi? Tabi kötülemek için fiyatından başka bahane bulamıyorsunuz, normal.

Bende Plus'ı "+" olarak yazmak yerine yazıyla yazsaydım o zaman daha hakediyomuş gibi görünür dedim.

Kendi ağzınla söylüyosun daha fazla kar etmek için yüksek fiyatla piyasaya sundu diye iphone x ten daha iyi olan note 8 i s9 plusı kendi karından kısıp ucuza satışa sunan samsung varken apple a noluyo?

RoketLiSaVasTReni

Profesör
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123

Arayüz değişince bi rahatlama geliyo bana şuanki zenfone 3te de launcher kurulu olmuyor o simgeler renkler stiller değişecek hep aynı şey sıkıyor beni.Burda android ana ekranlarımızı paylaşalım konusunda beni bilen bilir zaten günlük değişirdi şimdi çalışıyorum zamanım yok :)

ronicfarm

Asistan
20 Haziran 2018
421
118
43
28
Kendi ağzınla söylüyosun daha fazla kar etmek için yüksek fiyatla piyasaya sundu diye iphone x ten daha iyi olan note 8 i s9 plusı kendi karından kısıp ucuza satışa sunan samsung varken apple a noluyo?
samsung ücretsiz dağıtılan android yazılımı üzerine telefonlar üretip satan bi firma tıpkı vestel xiaomi asus vb. firmalar gibi Apple kendi işletim sistemi kendi ekosistemi olan, hala stabilite konusunda rakipsiz, marka değeri zirve olan bi firma :) Yazılım üreticisi olmasına rağmen geçen senenin işlemcisi A11 bionic tek çekirdekte android piyasasında ki işlemcilerden 2 kat fazla performans veriyor

Tttunahan

Profesör
Cezalı
23 Ağustos 2016
4,879
3,014
293
samsung ücretsiz dağıtılan android yazılımı üzerine telefonlar üretip satan bi firma tıpkı vestel xiaomi asus vb. firmalar gibi Apple kendi işletim sistemi kendi ekosistemi olan, hala stabilite konusunda rakipsiz, marka değeri zirve olan bi firma :) Yazılım üreticisi olmasına rağmen geçen senenin işlemcisi A11 bionic tek çekirdekte android piyasasında ki işlemcilerden 2 kat fazla performans veriyor
A11 bionic falan hikaye snapdragon 835 li note 8 den 845 lı s9 plustan performans olarak geri kalıyor note 8 kullanıyorum abimde x var onuda deneyimledim güzel telefon ama işlevsellik ve kullanım kolaylığı olarak note 8 in yanından geçemez a11 bionic diyosun uygulamaları exynos 8895 li note 8 den geç açıyor arayüzü note 8 den yavaş çalışıyor oyunları nerdeyse aynı hızda açıyolar arada saniyelik farklar var marka değeri olsa ne yazar daha uygun fiyatta çok daha iyi cihazlar varken apple mapple yanında hava civa kalır ama ülkemizde koyun çok sırf hava uğruna yolunmayı seviyolar.