Sınırsız Bütçe ile 4-5 yıl iş görücek telefon önerisi

WellTime54

Profesör
26 Eylül 2017
2,415
1,000
293
32
Hayırlısı olsun teknoloji birazda şans işi yeri gelir 4 5 sene kullanırsın yeri gelir 1 2 ayda perte çıkar kuzenim hala 5 yıllık iphone 5 kullanıyor bataryası hariç hala kullanılabilir bi telefon.Eğer senin içine sindiyse milleti boşver al gitsin :)
Sindi sindi :) v30+ ta ön kamera kötü vsvs dedik bu telefonda kötü diyebileceğim bişey yok :) g7 i beğenmeyen kötü iphone alsın ne diyim ?

Naber0

Öğrenci
15 Haziran 2018
67
6
8
23
haci abi nokia 3310 reyiz. oyun oynamam foto çekmem dersen. tabikide saka. fazla para vermeye gerek yok. honor,mi,meizu,nubia goturur baya

rtakak

Profesör
24 Temmuz 2018
2,062
1,460
293
22
Samsung S9 al ve bütçen madem sınırsız kenara 1.000 Dolar ayır.
Telefon yetmediği zaman yeni telefon alırsın, böylesi daha mantıklı.

KNMX

Dekan
2 Temmuz 2017
6,936
3,747
293
G7 noldu senin [emoji23][emoji23]
Bi aksilik çıkmazsa ağustosun ilk haftası platin rengini alıyorum kılıfla ekran koruyucu bile sipariş verdim bugün :) batarya performansında kullanan bi arkadaş 1 günü normal kullanımda rahat cıkarıyo diyo biri hayal kırıklığı diyo o yüzden ben beğendiğim için cihazı kimseyi dinlemiyorum artık alıcaz hayırlısıyla en fazla 4.5 liradan oluruz sağlık olsun :)
Hayırlısı olsun.

Annem S3 mini kullanıyor, sosyal medyada falan işini görüyor.

djdestroyer01

Öğrenci
19 Temmuz 2018
59
11
8
34
Hocam bizim millet bir telefonu o kadar kullanamıyor malesef. Herkes gosteriş olsun diye 2 senede bie telefon değistiriyor.
Neden o kadar kullanalim telefon yavaslayinca kanser olalim diye mi? Bu gosteris meselesi degil son model telefon kullanan herkese gosteris icin almis demekten ne zaman vazgeciceksiniz? yeni ozellikleri hemen kullanmak istiyor ben ve bazi insanlar siz boyle konusunca cildiriyorum gercekten ustelik insanlarin telefonu sizi ne ilgilendirir? Bunun adi ne biliyor musunuz? KISKANCLIK

KNMX

Dekan
2 Temmuz 2017
6,936
3,747
293
Hocam bizim millet bir telefonu o kadar kullanamıyor malesef. Herkes gosteriş olsun diye 2 senede bie telefon değistiriyor.
Neden o kadar kullanalim telefon yavaslayinca kanser olalim diye mi? Bu gosteris meselesi degil son model telefon kullanan herkese gosteris icin almis demekten ne zaman vazgeciceksiniz? yeni ozellikleri hemen kullanmak istiyor ben ve bazi insanlar siz boyle konusunca cildiriyorum gercekten ustelik insanlarin telefonu sizi ne ilgilendirir? Bunun adi ne biliyor musunuz? KISKANCLIK
Aynen öyle katılıyorum, adamın kendi tercihi karışılamaz bir gerçek. Ben de en iyisini kullanmak isterim de nerede...

DarkMatter

Doçent
31 Mayıs 2018
648
241
43
27
Ya ne kiskancligi alabilecek durumum var ama almiyorum ? Kendi tercihim.

djdestroyer01

Öğrenci
19 Temmuz 2018
59
11
8
34
İphone 5s, 4s sahipleri çok mu memnun?
Evet memnun. Çevremde iPhone 5s kullanan insanlar var ve çok memnunlar. (Mesela anneannem ve kuzenim). Ama s3 kullanan arkadaşım beyin kanaması geçirmek üzere, note 4 kullanan arkadaşımın da kalemi gereksiz yere bozuldu ve parmak izi okuması çalışmıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet memnun. Çevremde iPhone 5s kullanan insanlar var ve çok memnunlar. (Mesela anneannem ve kuzenim). Ama s3 kullanan arkadaşım beyin kanaması geçirmek üzere, note 4 kullanan arkadaşımın da kalemi gereksiz yere bozuldu ve parmak izi okuması çalışmıyor
Ayrıca hala 5s güncelleme alıyor ve iOS 12 de gelecek. Note 4 ise tarihe karıştı
Ya ne kiskancligi alabilecek durumum var ama almiyorum ? Kendi tercihim.
Tamam almak da benim kararım. Niye laf ediyosun? Ben de bilirdim fakirlikten alamıyolar demeyi.

Son düzenleme:

ronicfarm

Asistan
20 Haziran 2018
421
118
43
28

Ayrıca hala 5s güncelleme alıyor ve iOS 12 de gelecek. Note 4 ise tarihe karıştı

Tamam almak da benim kararım. Niye laf ediyosun? Ben de bilirdim fakirlikten alamıyolar demeyi.
apple ürünleri bütçe işi kaç yıllık telefonları bilgisayarları bile piyasadan düşmüyor samsung lg falan 1 sene sonra yarı fiyatına

TeknoBoss32

Profesör
15 Kasım 2014
1,647
494
263

Sizin arkadaşlarınız memnun olabilir ama benimkiler hiç memnun değil bizzat ara sıra elime aldım instagrama girene kadar 1 saat veya harhangi bir uygulama özellikle kamera çok geç açılıyor ve bu dediklerim iphone 6 içinde geçerli.Ayrıca kendimde iphone 4s var kenarda duran bbtan diye bir oyun var baloncuk patlatmalı onda bile kasıyor arayüzde kasıyor.

djdestroyer01

Öğrenci
19 Temmuz 2018
59
11
8
34
Sizin arkadaşlarınız memnun olabilir ama benimkiler hiç memnun değil bizzat ara sıra elime aldım instagrama girene kadar 1 saat veya harhangi bir uygulama özellikle kamera çok geç açılıyor ve bu dediklerim iphone 6 içinde geçerli.Ayrıca kendimde iphone 4s var kenarda duran bbtan diye bir oyun var baloncuk patlatmalı onda bile kasıyor arayüzde kasıyor.
Demek ki telefonu gebertmişsiniz. Eski telefonum iphone 6 idi x'e geçtim. X uçuyor 6 ise hala mükemmel çalışıyor.6 dan önce de 4s idi ve o da güzel çalışıyor. 2 telefonumun da başına bişey gelse hala şikayet etmeden hala 4s'i kullanabilirim

themorgan

Asistan
1 Kasım 2017
177
29
28
31
Marka tutmayın hangisi işinize geliyorsa onu alın millet üretiyo bizde burda tartışıyoruz. Konuya gelince plus istiyorsan 8 plus al yok büyük dersen 8 al ama x alma deneme ürünü gibi bence yeni çıkacak x modellerine bakarsın olmadı. Zaten iphone uzun süre gider bişe olursa sıfırını veriyor.

NevermoreTR

Asistan
11 Kasım 2011
218
59
28
27
Dolar 4.9 olmuş bu devirde telefon alınmaz

Bataryadan dolayı öyle o bataryasını değiştir düzelir

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Profesör
15 Kasım 2014
1,647
494
263
Demek ki telefonu gebertmişsiniz. Eski telefonum iphone 6 idi x'e geçtim. X uçuyor 6 ise hala mükemmel çalışıyor.6 dan önce de 4s idi ve o da güzel çalışıyor. 2 telefonumun da başına bişey gelse hala şikayet etmeden hala 4s'i kullanabilirim
Demekki sizde s3 leri note 4 leri mahvetmişsiniz.Evdeki s3 hala güzel çalışıyor üstelik rom filan kurmadım.Ayrıca ben iphone uzun ömürlü değil android al uzun ömürlü istiyorsan demedim.Siz dediniz.
Dolar 4.9 olmuş bu devirde telefon alınmaz

Bataryadan dolayı öyle o bataryasını değiştir düzelir
Evet belki Batarya yenilenince daha hızlı çalışabilir ama neden yenilemek zorundayım.Android cephesinde böyle bir durum yok.

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
4 Aralık 2017
6,012
5,042
1,708
29
Demekki sizde s3 leri note 4 leri mahvetmişsiniz.Evdeki s3 hala güzel çalışıyor üstelik rom filan kurmadım.Ayrıca ben iphone uzun ömürlü değil android al uzun ömürlü istiyorsan demedim.Siz dediniz.

Evet belki Batarya yenilenince daha hızlı çalışabilir ama neden yenilemek zorundayım.Android cephesinde böyle bir durum yok.

Bende ki Note 4 hala çalışıyor, her hangi bir sorunu da yok.
Arkadaştan kaynaklı bir sorun olmuş olabilir bence taş gibi telefon :D:D:D

NevermoreTR

Asistan
11 Kasım 2011
218
59
28
27
Bataryadan dolayı öyle

Android cephesinde sorun yok çünkü telefon çalışmıyor %30da kapanıyor ?

djdestroyer01

Öğrenci
19 Temmuz 2018
59
11
8
34

Derken? Annem 3 yıl önce S5 kullanıyordu ve her ay pilini değiştiriyodu. Sizce annem telefona ne yaptı da pilini her ay değiştirmek zorunda kaldı. S5 de PUBG mobile falan mı oynadı bütün gün

13 Eylül 2017
1,666
892
293
21
Ben bir de lg q7 thinq öneriyorum,iphone x den daha hızlı açıyor çoğu uygulamayı,oyunları iphone x çok az bir farkla hızlı açsa da çok fark yok,iphone x e nefes aldırmaz 4899₺lik fiyatıyla

WellTime54

Profesör
26 Eylül 2017
2,415
1,000
293
32
Ben bir de lg q7 thinq öneriyorum,iphone x den daha hızlı açıyor çoğu uygulamayı,oyunları iphone x çok az bir farkla hızlı açsa da çok fark yok,iphone x e nefes aldırmaz 4899₺lik fiyatıyla
Aynen öyle dostum bende alıcam ağustosta g7 thinq.her kullanana soruyorum alan arkadaşlar var makina dehşet hız performans muazzam diyolar lg e bi şans vermek lazım ki ben g7 thinq i 4300 e alıcam